Jak latwo schudnąć ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 18:01   #1
herbata2507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Unhappy

Jak latwo schudnąć ?


Witam,mam 15 lat i chce schudnąć waże 56kg przy wzroscie 163cm ! to niby dobrze ale widac mi brzuszek i uda troszke przy kosci :/ chciałabym ważyc 52kg jak łatwo i bez efektu jo-j0 moge schudnąć ???
herbata2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:52   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Jak latwo schudnąć ?

1. Biegać, albo zastosować inny trening kardio- na spalanie tłuszczu.
2. Zacząć coś trenować np. siłowo. Byle regularnie-na wzmocnienie mięśni i podkręcenie metabolizmu.
3.Zamiast jeść zacząć się zdrowo odżywiać.
4.Nie głodzić się, nie zabijać metabolizmu dietami poniżej zalecanego dziennego zapotrzebowania na kalorie dla osoby o Twojej wadze i wzroście.
W necie są kalkulatory kalorii. Można przynajmniej w przybliżeniu oszacować swoje zapotrzebowanie energetyczne. Liczą je też niektóre wagi elektroniczne.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 16:04   #3
Pati11817
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
Wiadomości: 4
GG do Pati11817
Dot.: Jak latwo schudnąć ?

Witam mam 24lata 163wzrostu waże 82kg mam odstajacy brzuch jestem po 2porodach podkreślam też że bardzo słodycze lubie i gazowane napoje nie wiem co zrobić by schudnac
Pati11817 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:37   #4
anawadera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zierz
Wiadomości: 1
Dot.: Jak latwo schudnąć ?

[QUOTE=Pati11817;40150348]Witam mam 24lata 163wzrostu waże 82kg mam odstajacy brzuch jestem po 2porodach podkreślam też że bardzo słodycze lubie i gazowane napoje nie wiem co zrobić by schudnac[/QUOTE


Słodycze i napoje gazowane, to twój wróg nr.1 szczególnie jeśli spożywasz po południu lub wieczorem, wtedy nie są spalane ale odkładane w tłuszczyk, daję ci taką radę ale sama mam podobny problem i szukam kompana w dążeniu do celu płaskiego brzucha i zerwaniu ze złymi nawykami.
Może podasz mi swój gg to będziemy mogły się wspierać
!!!
]
anawadera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 20:11   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Jak latwo schudnąć ?

Napoje gazowane to zbędne dodatkowe 8 kilo w skali roku.
Co do słodyczy-polecam gorzką czekoladę.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 18:37   #6
indianeczka1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 3
Dot.: Jak latwo schudnąć ?

Cześć ja z kolei mam 21 lat,164 cm wzrostu i ważę 66 kg :| . Miałam właśnie problem że słodyczami, chipsami i podjadaniem pomiędzy posiłkami. Teraz już od trzech tygodni nie jem ani słodyczy ani żadnych chipsów. No zdarza się że czasami coś zjem pomiędzy jednym a drugim posiłkiem ale nie tak często jak wcześniej. Rok temu ważyłam 58kg!!! Żeby rzucić złe nawyki potrzebna jest dobra motywacja (u mnie akurat największą motywacją była zazdrość :P ponieważ koło mojego chłopaka kręciła się jakaś szczuplutka flądra :P) Stąd moja decyzja o odchudzaniu zamierzam też biegać jak tylko śnieg stopnieje. Oczywiście w domu ćwiczę robię brzuszki ale uważam że lepiej jest na świeżym powietrzu. A i co najważniejsze mniej już jem.
indianeczka1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:46   #7
Julka_morgi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 34
Dot.: Jak latwo schudnąć ?

Przede wszystkim nie chodzi o to aby mniej jeść, ale żeby jeść zdrowo. Czyli słodycze, smażne potrawy, chipsy w odstawkę.

Polecam jeść dużo ryb (pieczony lub gotowanych - nie smażonych).
__________________
Julka_morgi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 08:27   #8
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Jak latwo schudnąć ?

Czesc, mam 27 lat i problem z bulimia i kompulsami. Pomalu sie z tego wygrzebuje, ale nadal ataki sie zdarzaja. co prawda nie przekraczam w pojedyncyzm 2000kcal, ale... dla organizmu to i tak wysilek. Mam juz od tego rany w zoladku, musze przestac, jestem pod opieka psychologa, ale nadal efektow brak.

Czy w zwiazku z tym, znacie jakies metody na 'zapchanie' zoladka? tak bym miala cos wiecej niz tylko sile woli (slaba, poniewaz probuje zwalczyc to od 2ch lat...bezskutecznie) by przestac tyle jesc? moj zoladek wiecej nie zniesie stosuje rozne 'techniki' np garsc migdalow i szklanke wody, platki owsiane, blonnik (fiberon, ale dopiero do mnie leci, wiec nie wiem czy bedzie skuteczny)...bylam u dietetyka, ulozyla mi zbilansowana diete(zdrowe odzywianie) bym jadla 5 posilkow dziennie, przez co bede unikac napadow. Po 3ch tygodniach, nie dalam rady dluzej ciagnac. Nie moge tez znalezc sposobu by wrocic do tego. cos mnie blokuje. Oczywiscie prztylam 10kg ogolnie od czasu pojawienia sie kompulsow, co dodakowo obniza moje samopoczucie i zwieksza bezradnosc...

Czy ktos ma na to jakas rade?
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.