Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-11-16, 11:20   #121
dominika45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Hejka a korzysta³ kto¶ mo¿e z tego serwisu vitalia? podobno specjali¶ci uk³adaj± ci jad³ospis i masê innych rzeczy?? Prawda to jak to dzia³a tutaj znalaz³am takie informacje sama nie wiem wydaje mi siê ciekawe
dominika45 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-17, 18:02   #122
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Poka¿ wiadomo¶æ
I tu, i tu mo¿na trafiæ ró¿nie.
Kilka przyk³adów.
1. Sama chodzi³am do fajnej, eleganckiej, nowoczesnej, czystej i w ogóle och! i ach! si³owni. ¯adna sieciówka. Trenerzy- spoko, jak im zap³acisz, to co¶ poka¿±. A tego, ¿e obok mnie 12-13 letnia dziewczyna robi³a sobie krzywdê na wyci±gu górnym, bo j± a¿ wyrywa³o z siedzenia trener ju¿ nie widzia³. Tzn. widzia³, bo sta³ 2 metry dalej, rozmawia³am z koleg± o od¿ywkach czy zawodach, patrzy³ na dziewczynê i ZERO reakcji. Jak podesz³am do niej i powiedzia³am, ¿e robi ¼le, ¿e za du¿y ciê¿ar i nie mo¿e jej tak wyrywaæ r±k ze stawów (serio, ni± a¿ rzuca³o!) to przy wyj¶ciu trener zaczepi³ mnie i pojecha³ z tekstem: jak chcesz innych uczyæ, to mo¿e zostaæ trenerk± i bierz za to kasê, he he.
2. Ta sama si³ka, ten sam trener. Przegl±da siê w lustrze i prê¿y bice. Za nim, na ³aweczce, go¶æ wyciska sztangê. Oczywi¶cie go¶cia w lustrze widaæ, bo lustro na ca³± ¶cianê. Nagle typ zas³ab³. Na pomoc rzuci³am siê ja i jeszcze jaka¶ drobna dziewczynka, sztangi same raczej z niego nie ¶ci±gniemy, zaczynamy krzyczeæ. Dopiero z koñca si³owni przybieg³ drugi trener, bo pierwszy... dalej ogl±da³ siê w lustrze.
Po tym zaj¶ciu zrezygnowa³am z tej si³owni. W koñcu to samo mog³o staæ siê mi i ciekawe kto by zareagowa³.
A trener... No có¿, utytu³owany, masa wielbicieli na fb.

Dodam jeszcze, ¿e na tej samej si³owni by³ jeszcze drugi trener, który ZAWSZE podszed³ jak kto¶ robi³ æwiczenie ¼le i powiedzia³ co jest nie tak. Tak bezinteresownie. Kr±¿y³ miêdzy lud¼mi i pomaga³.

Mamy ró¿ne do¶wiadczenia, ja jak kiedy¶ posz³am do znanj w waw i centrum Mc... zosta³a przegoniona przez jakiego¶ pakera od sztangi bo powiedzia³ ¿e ja krzywdzê i mu szkoda jak na mnie patrzy.. Potrzficie sobie wyobraziæ jak sie czu³am ??? !!!!!!!!

Stwierdzi³am ¿e ju¿ nigdy wiêcej!Od jakiewgo¶ roku trenuje indywidualnie w kameralnym centrum Tego medalisty Majewskiego. Mo¿e nie jest tanio ale spokojnie, bez pakerów i kulturystótw którzy pr꿱 sie do lustra.

Maks ca³y czas mnie pilnuje ¿ebym wszystko robi³a poprawnie a jak jest pogoda to idziemy na ¶wie¿e powietrze, mogê siê tam spociæ i wygl±daæ jak na treningu a nie jak lala na podrywie !
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby mieæ z³± fryzurê

: cmok:
laurkafabian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-17, 07:24   #123
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 754
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
To przez t± tarczycê. Sprobój mo¿e bardziej z diet± pokombinowaæ,skoro same æwiczenia nie daj± efektu. Mo¿e jaki¶ spalacz t³uszczu by Ci pomóg³?
Ty tak serio? jako trener? spalacze tluszczu s± dobre dla ludzi na docince przed zawodami, a nie dla kobiety z problemami po dwóch ci±¿ach i chor± tarczyc±

co do diety to siê zgadzam, ale samemu lepiej ni kombinowaæ.

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Poka¿ wiadomo¶æ

Je¶li wy szukacie gwiazd to ogl±dajcie TVN albo piszcie do szostaków i p³aæcie grube hajsy nie widz±c ludzi na oczy ! Ale podejrzewam ¿e bêdziemy mieæ takie same albo nawet na bêdê mia³a lepsze efekty !
ja wspó³pracowalam zarowno z Akopem jak i z Sylwi± (pó¼niej bo Akop nie mia³ ju¿ czasu) i by³am bardzo zadowolona. Nigdy nie odczu³am, ¿e mnie zlewaj±, albo odsy³aj± kopiuj-wklej. To byl rok 2014 wiêc w sumie teraz mo¿e byæ ró¿nie ze wzglêdu na wzmo¿on± popularno¶æ

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
Wspó³czujê Wam takich do¶wiadczeñ z "trenerami" online. Przecie¿ na ka¿dej si³owni s± instruktorzy,trenerzy - wystarczy podej¶æ i dogadaæ siê co do ceny itp.
przeprowadzi³am siê z du¿ego miasta do ma³ego i tutaj na ¯ADNEJ si³owni nie ma trenera personalnego wiêc generalnie, mo¿na ewentualnie podpytaæ koksów którzy s± przyja¼ni. Tak samo mia³am w Gdyni - nie krêpowa³am siê ¿eby zapytaæ "zwyk³ego cz³owieka", który dobrze wygl±da ¿eby pomóg³ mi w jakim¶ æwiczeniu bo przecie¿ to ¿aden wstyd, a trenerzy czêsto bywali niewidomi na jakie¶ uchybienia w treningach (widzia³am podobny przypadek, jak ten z 130letni± dziewczynk±..) i ceny mieli dosyæ sztywne i wysokie

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
Informacja dla osób,które prosz± mnie na priv o szczegó³owe rozpiski treningów: dziewczyny,sorry,ale nie mam na to zwyczajnie czasu. U³o¿enie jednej rozpiski jest bardzo czasoch³onne,a mi tego czasu po prostu brakuje.
widzê te kolejki reklama skuteczna

Cytat:
Napisane przez dominika45 Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka a korzysta³ kto¶ mo¿e z tego serwisu vitalia? podobno specjali¶ci uk³adaj± ci jad³ospis i masê innych rzeczy?? Prawda to jak to dzia³a tutaj znalaz³am takie informacje sama nie wiem wydaje mi siê ciekawe
jak by³am jeszcze w liceum to kiedy¶ wykupi³am t± dietê i nie by³am zadowolona bo na li¶cie zakupów by³y dziwne produkty na tamte czasy (np. topinabur, o którym wtedy nawet nie s³ysza³am, albo bataty, które nie by³y dostêpne w moim ma³ym mie¶cie), poza tym trzeba by³o kupiæ ca³e opakowanie jogurtu, a w ci±gu ca³ego tygodnia zu¿ywalo siê np. 30g do sosu do sa³atki

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Poka¿ wiadomo¶æ
Mamy ró¿ne do¶wiadczenia, ja jak kiedy¶ posz³am do znanj w waw i centrum Mc... zosta³a przegoniona przez jakiego¶ pakera od sztangi bo powiedzia³ ¿e ja krzywdzê i mu szkoda jak na mnie patrzy.. Potrzficie sobie wyobraziæ jak sie czu³am ??? !!!!!!!!
to zaprzecza mojej wizji pakerów ja znam samych pomocnych, fajnych i sympatycznych mi¶ków
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-19, 05:59   #124
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Spalacze t³uszczu i ostry trening to podwójne zabójstwo dla tarczycy.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-26, 18:43   #125
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 7 143
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Kiedys nawi±za³am wspó³pracê z Sylwi± (zdaje siê, ¿e rok temu). Wra¿enia... ¶rednie. Od razu zaznaczy³am, ¿e jestem wegetariank±. Dosta³am rozpiskê z rybami i jajami. Napisa³am jej, ¿e nie jem ryb, mówi³am, ¿e wege itp. Ona do mnie, ¿e mówilam o wege, ale nie napisa³am, ¿e ryb nie jem. Dla mnie to oczywiste, ¿e wegetarianka nie je miêsa, w tym z ryb. Co innego mo¿e my¶leæ zwyk³y Kowalski, rozumiem. Ale specjalistka od od¿ywiania raczej powinna to rozró¿niaæ. No ale nic. Sylwia powiedzia³a, ¿ebym w takim razie wykresli³a sobie ryby i jad³a same jajka. Mia³am w±tpliwo¶ci czy w takim razie 12 jajek dziennie jest ok. (do ka¿dego posi³ku z 4 by³o "3 jajka, najlepiej bia³ka"). Zadzwoni³am, powiedzia³a, ¿e spoko, mogê je¶æ. Potem mia³am rozkminê jak du¿o mogê zje¶æ ca³ych jaj, a ile bia³ek samych. W rozpisce jest 'najlepiej bia³ka', ale kto prze³knie 12 samych bia³ek... tym bardziej jak to zabraæ do pracy? a ró¿nica w kcal miêdzy ca³ymi jajkami, a bia³kami bardzo du¿a Potem dosz³y kolejne w±tpliwo¶ci ( wtedy praca zmianowa 12h, w tym zmiany nocne) jak mam rozliczaæ konkretne dni, jak je¶æ na nocce itp. Odpowiedzi by³y ma³o przejrzyste dla mnie i w koñcu siê podda³am.
Na plus, faktycznie odstawienie nabia³u za spraw± Sylwii wysz³o mi na dobre. Wcze¶niej jad³am bardzo du¿o, teraz staram siê unikaæ.

Teraz szukam kogo¶ kto bêdzie w stanie mi u³o¿yæ sensown± dietê redukcyjn± (sporo do zgubienia), ale te¿ pozwoli wypracowaæ fajne kszta³ty, w tym pupê je¶li mo¿ecie kogo¶ poleciæ to bardzo chêtnie.
Dinulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-27, 00:18   #126
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Có¿. Ja znam ludzi, którzy twierdz±, ¿e s± wege, ale ryby jedz±. Sami nie widz± ró¿nicy, tak¿e tego.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-27, 15:01   #127
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Trener personalny raczej nie poda Ci przepisów na potrawy To bardziej rola dietetyka. Trener jest od uk³adania rozpisek treningowych aczkolwiek zdarzaj± siê trenerzy,którzy s± równocze¶nie dietetykami
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-12-28, 21:46   #128
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 7 143
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka¿ wiadomo¶æ
Có¿. Ja znam ludzi, którzy twierdz±, ¿e s± wege, ale ryby jedz±. Sami nie widz± ró¿nicy, tak¿e tego.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Ja te¿ znam ró¿nych ludzi, ale to nie o nich rozmawiamy
Jednak osoba, która uwa¿a siê za specjalistê od od¿ywiania, zarabia na tym i szkoli innych to co innego a wegetarianizm definicjê ma jedn±, niezale¿nie od tego co przys³owiowa Zo¶ka Kowalska twierdzi

Agafitness (wybacz, ale cytowanie kilku wypowiedzi mi nie bardzo wychodzi ) - rozumiem co masz na my¶li, ale Sylwia akurat uk³ada komplet dieta + trening, sama zwraca uwagê, by jej rozpiski zywieniowej trzymaæ siê ¶ci¶le, by zobaczyæ po¿±dane efekty
btw dietetyk póki co to zawód nieunormowany. Tak samo dietetykiem jest osoba po studiach, jak i po kilkudniowym kursie. Ciêzko odró¿niæ jednego od drugiego w trakcie jednej wizyty. Ja wolê zaufaæ osobie, której efekty pracy widzê na zdjêciach, a wiedzê po wypowiedziach itp. ¯eby nie by³o, uwa¿am Sylwiê za naprawdê do¶wiadczon±, ceniê jej wiedzê, darzê sympati± itp. Jednak wspó³praca nie wysz³a. Z tego co wygooglowalam opinie poza jej fanpage, innym te¿. Dziewczyny, które z jakich¶ powodów potrzebowa³y modyfikacji uniwersalnej rozpiski, s± w³a¶nie nieusatysfakcjonowane. Pisa³y o nieuwzglêdnieniu ich chorób, smaków czy nietolerancji, które zg³asza³y. U mnie wegetarianizm. Ponadto nawet jak ju¿ us³ysza³a, ze nie jem ryb to mog³a to zmodyfikowaæ, a nie na odczepnego: to wykre¶l ryby i wcinaj codziennie w niemal ka¿dym (w 4 z 5 dok³adnie) posi³ku jaja Nietrudno siê domy¶leæ, ¿e szybko poczu³am obrzydzenie do jajek. Dlatego oceni³am tak jak oceni³am, jak wspomina³am, subiektywnie zreszt±
Dinulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-29, 08:16   #129
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Najlepiej jak kto¶ uk³ada trening+dietê,ale same widzicie,¿e nie zawsze to idealnie wychodzi.Trudno trafiæ na dobrego specjalistê,szczególnie w³a¶nie z zakresu ¿ywienia
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-05, 07:56   #130
anjanka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

A ja zanim trafi³am na zaje....trenerkê nie znan± to przed ni± wspó³pracowa³am z Sylwia i innymi trenerami niestety nie podo³ali a podawa³am im moje problemy zdrowotne Moja trenerkê pozna³am ponad rok temu ,uwzglêdni³a moje choroby, badania jej wysy³a³am i wysy³am co jaki¶ czas,karze mi je robiæ Mam PCOS, IO, alergie na laktoze i gluten i dra¿liwo¶æ jelit ! Schud³am 27 kg....pierwszy raz w ¿yciu w wakacje 2016 by³am szczup³a a od dziecka mia³am nadwagê. Wspó³pracuje z ni± dalej ma mnie prowadziæ do bikini fitness i w czasie ci±¿y. Ps. od lutego jest moj± najlepsz± przyjació³k± widzia³am siê z ni± pare razy na ¿ywo . Utrzymujemy kontakt codziennie , je¿eli ja co¶ napiszê w sprawie diety czy treningu ona odpisze wyja¶ni i nie musze czekaæ x dni czy tygodni aaa i nie muszê nic dop³acaæ jak co nie którzy chc± za konsultacje 100 z³. Rozmawiamy o ¿yciu o wszystkim . Strasznie siê ciesze ¿e j± pozna³am bo jest nie tylko moj± najlepsz± trenerk± ale od roku przyjació³k± !!!! Ale takie relacje trener -podopieczny to rzadko¶æ...i ona sama o tym powiedzia³ ,¿e nie my¶la³a ,¿e zaprzyja¼ni siê z podopieczn± , ¿e jestem inna od innych dziewczyn ,jeste¶my jak bli¼niaczki jestem jej Rodzynkiem <3

Edytowane przez anjanka22
Czas edycji: 2017-01-05 o 08:00
anjanka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-06, 08:52   #131
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Trener nie musi znaæ siê na diecie. Jest od uk³adania treningów. No chyba,¿e siê reklamuje jako trener i dietetyk,a odwala cha³ê,ropisuj±c jakie¶ badziewie,wówczas mo¿na mieæ pretensje
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 18:08   #132
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
Trener nie musi znaæ siê na diecie. Jest od uk³adania treningów. No chyba,¿e siê reklamuje jako trener i dietetyk,a odwala cha³ê,ropisuj±c jakie¶ badziewie,wówczas mo¿na mieæ pretensje
mo¿e i nie musi, ale skoro bierze pieni±dze za traning PLUS rozpisanie diety, to chyba kopiuj-wklej nie jest w porz±dku?
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-01, 07:52   #133
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Nie wiem jak wy mo¿ecie siê na o nabieraæ. U³o¿enie treni gu przez internet, czy u szosta czy u nawet samego roberta lewandowskiego !! to sciema! Jak osoba która was w zyciu na oczy nie widiza³a ma wam pomóc :/:/ Chcecie oszczedfziæ kase a tak anprawde to sa pieni±dze wyrzucone w b³otoo!
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby mieæ z³± fryzurê

: cmok:
laurkafabian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-04, 07:51   #134
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

mtynai - ja nie rozpisujê treningów na odleg³o¶æ
Mo¿na podaæ ogólne zasady,ale uwa¿am,¿e szczegó³owa rozpiska ma sens wówczas,gdy widzê jak dana osoba trenuje,obserwujê jej postêpy,sprawdzam poprawno¶c wykonywanych æwiczeñ
Kilku dziewczynom pomaga³am na priv (gratis) ,ale te¿ nie by³y to szczeg³ówe rozpiski tylko pewne wytyczne np,ile razy w tygodniu æwiczyæ,jaki rodzaj treningu dobraæ itp.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-10, 15:48   #135
Anest55
Przyczajenie
 
Avatar Anest55
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Ja nie korzysta³am i nie mam zamiaru...
__________________
Z³o jest w ka¿dym, a mi³o¶æ polega na tym, by dostrzec to samo z³o w sobie, bo tylko wtedy mo¿na wybaczyæ drugiemu cz³owiekowi.
Anest55 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-30, 11:08   #136
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Chyba nie wolno tutaj reklamowaæ w ten sposób czyjej¶ dzia³alnosci
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-15, 09:03   #137
czastka
Raczkowanie
 
Avatar czastka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez anjanka22 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja zanim trafi³am na zaje....trenerkê nie znan± to przed ni± wspó³pracowa³am z Sylwia i innymi trenerami niestety nie podo³ali a podawa³am im moje problemy zdrowotne Moja trenerkê pozna³am ponad rok temu ,uwzglêdni³a moje choroby, badania jej wysy³a³am i wysy³am co jaki¶ czas,karze mi je robiæ Mam PCOS, IO, alergie na laktoze i gluten i dra¿liwo¶æ jelit ! Schud³am 27 kg....pierwszy raz w ¿yciu w wakacje 2016 by³am szczup³a a od dziecka mia³am nadwagê. Wspó³pracuje z ni± dalej ma mnie prowadziæ do bikini fitness i w czasie ci±¿y. Ps. od lutego jest moj± najlepsz± przyjació³k± widzia³am siê z ni± pare razy na ¿ywo . Utrzymujemy kontakt codziennie , je¿eli ja co¶ napiszê w sprawie diety czy treningu ona odpisze wyja¶ni i nie musze czekaæ x dni czy tygodni aaa i nie muszê nic dop³acaæ jak co nie którzy chc± za konsultacje 100 z³. Rozmawiamy o ¿yciu o wszystkim . Strasznie siê ciesze ¿e j± pozna³am bo jest nie tylko moj± najlepsz± trenerk± ale od roku przyjació³k± !!!! Ale takie relacje trener -podopieczny to rzadko¶æ...i ona sama o tym powiedzia³ ,¿e nie my¶la³a ,¿e zaprzyja¼ni siê z podopieczn± , ¿e jestem inna od innych dziewczyn ,jeste¶my jak bli¼niaczki jestem jej Rodzynkiem <3
aczy mog³aby¶ zdradziæ kto to, mam hashi i inne problemy zdrowotne szukam w³asnie takiej trenerki ,
czastka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-02, 16:26   #138
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Psycholog online siê u mnie sprawdzi³, wiêc nie mia³am oporów przed wyborem takiej formy kontaktu z psychologiem. Zg³osi³am siê do Malwiny Umiastowskiej i trafi³am bardzo dobrze Ogó³em jest psychologiem z wykszta³cenia i to widaæ jak siê z ni± pracuje, wed³ug mnie to du¿y plus.
mirabelka31 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-01, 23:06   #139
etaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rabka Zdrój
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Skoro nie jadasz ryb czy jajek to jestes weganka nie wegetarianka..

Moze ktoras z was miala trenerke on-line Sylpfit?
etaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-02, 07:56   #140
Natalkaa11
Przyczajenie
 
Avatar Natalkaa11
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
mtynai - ja nie rozpisujê treningów na odleg³o¶æ
Mo¿na podaæ ogólne zasady,ale uwa¿am,¿e szczegó³owa rozpiska ma sens wówczas,gdy widzê jak dana osoba trenuje,obserwujê jej postêpy,sprawdzam poprawno¶c wykonywanych æwiczeñ
Kilku dziewczynom pomaga³am na priv (gratis) ,ale te¿ nie by³y to szczeg³ówe rozpiski tylko pewne wytyczne np,ile razy w tygodniu æwiczyæ,jaki rodzaj treningu dobraæ itp.
I to jest bardzo dobre podej¶cie, takiej osobie w³a¶nie mog³abym zaufaæ, bo widzi jak wygl±da moje cia³o i czego mój organizm potrzebuje
Natalkaa11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-02, 16:51   #141
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez etaa Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro nie jadasz ryb czy jajek to jestes weganka nie wegetarianka..

Moze ktoras z was miala trenerke on-line Sylpfit?
Mia³am 2lata temu i nie polecam, nie u³o¿y³a nam siê wspó³praca, kiedy¶ na w±tku o tym pisa³am.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-03, 16:55   #142
wikerss
Raczkowanie
 
Avatar wikerss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 218
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Dziewczyny a mo¿e, która¶ wspó³pracowa³a z trenerka online Marta Or³aeska znana z YouTube jako fit kobietka? Interesuj± mnie tez opinie na temat fabryki si³y? Szukam, gdzie kupiê dobry plan dietetyczny na redukcje. Mo¿e tez kogo¶ polecicie?
__________________
08.11.2016 konsultacja A.K- sebbin okr±g³e 365 cc, 11,2/5.6
25.08.2016 konsultacja M.P- mentor okr±g³e UHP 400 cc 10.8/5.6
01.03.2017 konsultacja A.B - Silimed Natural 475 xh 12,5/6,7
03.04.2017 operacja A.B
wikerss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-08, 06:56   #143
marysia_co
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 424
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

W ogóle jej nie kojarzê. Teraz g³ównie æwiczê z CodziennieFit.
marysia_co jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-17, 11:11   #144
kasiaajankowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Tak sobie przegl±dam Wasze posty dziewczyny i widzê, ¿e mia³y¶cie sporo trudno¶ci w znalezieniu odpowiedniego trenera spe³niaj±cego wasze wymagania. W sumie te¿ d³ugo szuka³am, w miêdzy czasie sama co¶ próbowa³am ze sob± zrobiæ, ale przez to siedzenie w domu podczas wirusa kompletnie straci³am motywacjê do wysi³ku fizycznego...Tak by³o...ale natrafi³am w koñcu na cz³owieka, z którym w koñcu wspó³praca on-line wygl±da tak jak tego oczekiwa³am. Uk³ada mi treningi pod sprzêt, który posiadam, a za du¿o go nie mam. Pomóg³ mi te¿ z doborem odpowiedniej diety. W rezultacie æwiczê w warunkach domowych regularnie, nie opuszczam treningów, lepiej jadam, a co najwa¿niejsze zaczynam widzieæ efekty w lustrze i na wadze

Z czystym sumieniem mogê poleciæ Wam mojego trenera - Micha³ Tarnowski. Ja go znalaz³am przez Instagram - Tarnowski_fit. Dzia³a on 0n-line i stacjonarnie w £odzi, niestety w £odzi nie mieszkam, bo takto by³abym pierwsza do niego po skoñczonej epidemii

Zycze Wam dziewczyny powodzenia w znalezieniu "tego jedynego" badz "tej jedynej", dziwnie to brzmi, ale wiadomo o co chodzi (o trenera, trenerke)
kasiaajankowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-05-22, 09:56   #145
FitRoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Ja korzystam z us³ug trenera personalnego online.

Bardzo polecam. Schud³am 6kg w 12 tygodni.
__________________
Mój trener personalny: polecam
FitRoman jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-05-22, 11:30   #146
Tomcia1985
Przyczajenie
 
Avatar Tomcia1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Ja zaczê³am korzystaæ z diety z Wrzoska Zobaczymy jakie bêd± pierwsze efekty! Cel: SCHUDN¡Æ!
Tomcia1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-12-28, 10:39   #147
agnieszka_bober90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Bardzo polecam konsultacjê u Pani dietetyk online Karoliny, chêtnie odpowiada na wszystkie pytania, bardzo poprawi³y mi siê wyniki krwi przy mojej insulinoopornosci, podajê link do strony https://dietetykonline.com.pl/ Bardzo smaczne i proste posi³ki. Przyjmuje te¿ stacjonarnie jako dietetyk w Turku. Pozdrawiam
agnieszka_bober90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-01-30, 17:05   #148
OlaJeszFresh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Dinulka Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedys nawi±za³am wspó³pracê z Sylwi± (zdaje siê, ¿e rok temu). Wra¿enia... ¶rednie. Od razu zaznaczy³am, ¿e jestem wegetariank±. Dosta³am rozpiskê z rybami i jajami. Napisa³am jej, ¿e nie jem ryb, mówi³am, ¿e wege itp. Ona do mnie, ¿e mówilam o wege, ale nie napisa³am, ¿e ryb nie jem. Dla mnie to oczywiste, ¿e wegetarianka nie je miêsa, w tym z ryb. Co innego mo¿e my¶leæ zwyk³y Kowalski, rozumiem. Ale specjalistka od od¿ywiania raczej powinna to rozró¿niaæ. No ale nic. Sylwia powiedzia³a, ¿ebym w takim razie wykresli³a sobie ryby i jad³a same jajka. Mia³am w±tpliwo¶ci czy w takim razie 12 jajek dziennie jest ok. (do ka¿dego posi³ku z 4 by³o "3 jajka, najlepiej bia³ka"). Zadzwoni³am, powiedzia³a, ¿e spoko, mogê je¶æ. Potem mia³am rozkminê jak du¿o mogê zje¶æ ca³ych jaj, a ile bia³ek samych. W rozpisce jest 'najlepiej bia³ka', ale kto prze³knie 12 samych bia³ek... tym bardziej jak to zabraæ do pracy? a ró¿nica w kcal miêdzy ca³ymi jajkami, a bia³kami bardzo du¿a Potem dosz³y kolejne w±tpliwo¶ci ( wtedy praca zmianowa 12h, w tym zmiany nocne) jak mam rozliczaæ konkretne dni, jak je¶æ na nocce itp. Odpowiedzi by³y ma³o przejrzyste dla mnie i w koñcu siê podda³am.
Na plus, faktycznie odstawienie nabia³u za spraw± Sylwii wysz³o mi na dobre. Wcze¶niej jad³am bardzo du¿o, teraz staram siê unikaæ.

Teraz szukam kogo¶ kto bêdzie w stanie mi u³o¿yæ sensown± dietê redukcyjn± (sporo do zgubienia), ale te¿ pozwoli wypracowaæ fajne kszta³ty, w tym pupê je¶li mo¿ecie kogo¶ poleciæ to bardzo chêtnie.
Je¶li masz w±tpliwo¶ci ile jaj je¶æ dziennie, a ile w ci±gu tygodnia, to zachêcam do przeczytania mojego artyku³u na blogu https://jeszfresh.pl/jajka-na-diecie/ Dieta, któr± chcemy stosowaæ - czy to w celu redukcji masy cia³a czy ju¿ potem w celu utrzymania efektu, powinna byæ bezpieczna, zbilansowana, a przede wszystkim indywidualna. Zapraszam do poradni online JeszFresh
OlaJeszFresh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-02-04, 20:09   #149
marikawrzos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Ja osobi¶cie wpierw gdy jeszcze wirusa nie by³o przez przypadek trafi³am na trenera Alberta z Józefos³awia i od razu wspó³praca z Nim przysz³a mi do gustu. Treningi, kwestie ¿ywieniowe omawiali¶my na ¿ywo. Wspó³pracuj±c z Nim moja sylwetka nabra³a jêdrno¶ci, miê¶nie delikatnie siê zarysowa³y. Jednak¿e co najwa¿niejsze zgubi³am mój brzuch, który by³ zmor± od lat. Stare ciuchy sta³y siê workami. Efekty by³y na prawdê spektakularne. Potem rozszala³ siê wirus i przeszli¶my na wspó³pracê online, mi siê podoba³o, mojemu trenerowi co mówi³ na ¿ywo, ¿e nie lubi tak pracowaæ, bo wtedy czuje siê nie profesjonalnie. Dla Niego brak mo¿liwo¶ci asekuracji podopiecznego, brak korekcji w sposób fizyczny postawy podczas æwiczeñ, czy mo¿liwo¶æ obejrzenie pacjenta z ka¿dej stron i ocenienie techniki stanowi³o delikatn± frustracjê niezale¿n± od nas. Jednak¿e mimo to ci±gle idziemy do przodu. W koñcu 30 kg mam dawno za sob±.
marikawrzos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-06-06, 21:47   #150
GreenLily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez marikawrzos Poka¿ wiadomo¶æ
Ja osobi¶cie wpierw gdy jeszcze wirusa nie by³o przez przypadek trafi³am na trenera Alberta z Józefos³awia i od razu wspó³praca z Nim przysz³a mi do gustu. Treningi, kwestie ¿ywieniowe omawiali¶my na ¿ywo. Wspó³pracuj±c z Nim moja sylwetka nabra³a jêdrno¶ci, miê¶nie delikatnie siê zarysowa³y. Jednak¿e co najwa¿niejsze zgubi³am mój brzuch, który by³ zmor± od lat. Stare ciuchy sta³y siê workami. Efekty by³y na prawdê spektakularne. Potem rozszala³ siê wirus i przeszli¶my na wspó³pracê online, mi siê podoba³o, mojemu trenerowi co mówi³ na ¿ywo, ¿e nie lubi tak pracowaæ, bo wtedy czuje siê nie profesjonalnie. Dla Niego brak mo¿liwo¶ci asekuracji podopiecznego, brak korekcji w sposób fizyczny postawy podczas æwiczeñ, czy mo¿liwo¶æ obejrzenie pacjenta z ka¿dej stron i ocenienie techniki stanowi³o delikatn± frustracjê niezale¿n± od nas. Jednak¿e mimo to ci±gle idziemy do przodu. W koñcu 30 kg mam dawno za sob±.
czy wspó³pracowa³ kto¶ z sylwi± pawlak sylpfit? podobno kiepska, a na instagramie wstawia skirny, ¿e podopieczne j± zachwalaj±, kto¶ ma o niej zdanie? dzieki z góry

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

czy wspó³pracowa³ kto¶ z sylwi± pawlak sylpfit? podobno kiepska, a na instagramie wstawia skirny, ¿e podopieczne j± zachwalaj±, kto¶ ma o niej zdanie? dzieki z góry
GreenLily jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-10-12 13:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.