Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-28, 09:15   #3571
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Odnosilam sie stricte do Agi i Wojtka, ktorymi wszyscy sa oczarowani, u Anity tez nie widze ciekawej osobowosci.
Nie obserwuje zadnego z uczestnikow na insta, ale hipokryzją jest dla mnie ogladanie tego typu programow, zaslanianie sie, ze to dla odmozdzenia i jednoczesne stopniowanie, ze sledzenie uczestnikow jest jakies gorsze. Kazdy z nas przyklada swoja cegielke do tego, ze w social mediach mamy celebrytow, a nie naukowcow. A to, ze ludzie chca pidgladac uczestnikow po zakonczeniu programu jest normalne, mozna sie do nich na swoj sposob przywiazac, jak do postaci z filmu, serialu, czy ksiazki.
Nie wszyscy! Proszę mówić za siebie wiem, że jestem w mniejszości, ale ja z nimi nie mogłabym się kolegować. Absolutnie nie jestem ponurakiem, ale ich styl żartowania totalnie mi nie odpowiada. Do tego ten "przepity" i "przepalony" głos Agnieszki zwyczajnie mnie drażni.
Dla mnie najlepsza para do Oliwia i Łukasz. Od początku widać było, że wzajemnie się kręcą, jest chemia, napięcie. U Agi i Wojtka tego nie zaobserwowałam. No ale niech im się wszystkim wiedzie jak najlepiej, może nie każdy potrzebuje chemii w związku albo nie przejawia się ona u wszystkich w tak widoczny sposób
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 09:15   #3572
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Ja czekam na czasy, az przejdzie moda na influencerow i pseudocelebrytow, a popularnosc zyskaja naukowcy, odkrywcy i po prostu ludzie, ktorzy robia cos fascynujacego, ponad to, do czego ma dostep przecietny Kowalski. Lubie obejrzec sobie takie programy jak SOPW, natomiast poza programami chcialabym zeby w mediach otaczali nas ludzie madrzy i wybitni, ktorzy beda inspiracja, a nie reklama.
Mam takie same zdanie. Szkoda promować ludzi którzy nic sobą nie reprezentują.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 09:48   #3573
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Nie wszyscy! Proszę mówić za siebie wiem, że jestem w mniejszości, ale ja z nimi nie mogłabym się kolegować. Absolutnie nie jestem ponurakiem, ale ich styl żartowania totalnie mi nie odpowiada. Do tego ten "przepity" i "przepalony" głos Agnieszki zwyczajnie mnie drażni.
Dla mnie najlepsza para do Oliwia i Łukasz. Od początku widać było, że wzajemnie się kręcą, jest chemia, napięcie. U Agi i Wojtka tego nie zaobserwowałam. No ale niech im się wszystkim wiedzie jak najlepiej, może nie każdy potrzebuje chemii w związku albo nie przejawia się ona u wszystkich w tak widoczny sposób
Ja też byłam od początku team Oliwia i Łukasz. Te całe Wojtki to jak kumple (w programie, nie wiem jak teraz).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 09:54   #3574
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 261
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nowy sezon Ślubu od 28 lutego? Widziałyście wpis na fb?

Edytowane przez pempek
Czas edycji: 2020-05-28 o 09:55
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 10:16   #3575
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Nowy sezon Ślubu od 28 lutego? Widziałyście wpis na fb?
To chyba ten był od 28 lutego, te grafiki są zrobione do tego sezonu raczej. Ale myśle ze następny też tak mniej więcej będzie.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 10:49   #3576
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Nie wszyscy! Proszę mówić za siebie wiem, że jestem w mniejszości, ale ja z nimi nie mogłabym się kolegować. Absolutnie nie jestem ponurakiem, ale ich styl żartowania totalnie mi nie odpowiada. Do tego ten "przepity" i "przepalony" głos Agnieszki zwyczajnie mnie drażni.
Dla mnie najlepsza para do Oliwia i Łukasz. Od początku widać było, że wzajemnie się kręcą, jest chemia, napięcie. U Agi i Wojtka tego nie zaobserwowałam. No ale niech im się wszystkim wiedzie jak najlepiej, może nie każdy potrzebuje chemii w związku albo nie przejawia się ona u wszystkich w tak widoczny sposób
Sadzilam, ze to oczywiste, ze "wszyscy" nie oznacza 100% ludzkosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 11:11   #3577
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Nie wszyscy! Proszę mówić za siebie wiem, że jestem w mniejszości, ale ja z nimi nie mogłabym się kolegować. Absolutnie nie jestem ponurakiem, ale ich styl żartowania totalnie mi nie odpowiada. Do tego ten "przepity" i "przepalony" głos Agnieszki zwyczajnie mnie drażni.
Dla mnie najlepsza para do Oliwia i Łukasz. Od początku widać było, że wzajemnie się kręcą, jest chemia, napięcie. U Agi i Wojtka tego nie zaobserwowałam. No ale niech im się wszystkim wiedzie jak najlepiej, może nie każdy potrzebuje chemii w związku albo nie przejawia się ona u wszystkich w tak widoczny sposób
Ja lubię takie niskie głosy u dziewczyn, a nie lubię takich delikatnych słodkich piszczących glosikow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 11:17   #3578
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja lubię takie niskie głosy u dziewczyn, a nie lubię takich delikatnych słodkich piszczących glosikow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam tak samo Ale to nawet nie dotyczy tylko ludzi, ale wszystkich dzwiekow w ogole


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 11:22   #3579
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mi tam wcale niepotrzebni naukowcy w social mediach Ogólnie chyba nie ogarniam instagrama, może już jestem za stara Jestem pokoleniem, które zaczynało od grona więc w ogóle nie rozumiem po co kogokolwiek obserwować, zwłaszcza jeśli chodzi o osoby, które są znane tylko dlatego, że poszły do programu TV. Mam dużo sympatii do niektórych uczestników i jak któraś z Was coś tutaj napisze, to fajnie się dowiedzieć co tam u nich (na zasadzie - co słychać u tej dawnej znajomej ze szkoły), natomiast nie mam potrzeby oglądać zdjęć z ich codziennego życia czy kupować sobie takich samych ciuchów. A chyba do tego to się sprowadza, skoro zarabiają na reklamach.

Zupełnie czymś innym jest dla mnie oglądanie programu. Oglądam "Ślub" na takiej samej zasadzie, na jakiej właśnie kończę czytać kolejny w tym roku thriller albo oglądam 120 horror z lat 80. Nie wstydzę się tego i nie twierdzę, że jakaś rozrywka jest gorsza, tyle że mi te akurat rozrywki służą dla odmóżdżenia. Nie w sensie, że są głupie (nigdy bym tak nie powiedziała o moich horrorach ), tylko że nie trzeba przy nich kompletnie myśleć. Mogę napisać: "kocham horrory z lat 80., oglądam je m.in. dla odmóżdżenia, żeby się od wszystkiego odciąć" - i co w tym złego? Taka jest prawda. Wiadomo, że człowiek cały czas nie siedzi w poezji (nienawidzę) czy nie wędruje po muzeach (jw), czasem potrzebuje zupełnie innej rozrywki. I to jest dobre i potrzebne od czasu do czasu. Ale tak, jak napisałam, dla mnie to dwie kompletnie różne sprawy: oglądanie programu, a śledzenie prywatnych profili użytkowników. Używam tylko facebooka i tam śledzę strony, które dostarczają mi konkretnych informacji, nie obserwuję żadnych osób publicznych, z wyjątkiem chyba Twardocha i Żulczyka (którego chyba skasuję, bo mnie wkurza).

Oooo grono.net ! Chyba jestesmy to samo pokolenie! A mialas Epuls?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 11:31   #3580
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
A ja wcale nie zgadzam się, że ten program jest głupi. Ja np zaczęłam oglądać od 4 sezonu bo uważam że to świetny eksperyment psychologiczno-socjologiczny.
Jak poczytałam o co chodzi w tym programie to byłam bardzo zaciekawiona tym eksperymentem i zaczęłam oglądać. Inna sprawa, że myślałam, że to dobieranie par będzie poprzedzone kilkumiesięcznymi analizami psychologicznymi uczestników, że dobieranie będzie na podstawie jakichś badań czy nowinek naukowych czy antropologicznych i dzięki temu wszystkie pary jak się poznają będą miały efekt 'wow'
Tu się rozczarowałam. Uważam, że proces analizy uczestników nie jest tak rozbudowany jak mogłoby być i jest w tym trochę 'show', ale generalnie sama koncepcja programu była bardzo ciekawa.
Uważam podobnie jak Ty. Gdyby inna stacja się za to wzięła i zrealizowała to bardziej naukowo, analizy byłyby głębsze, to byłby ciekawy eksperyment, a nadal trochę show. Gdyby też udział antropologa był ciut większy i więcej mówił o uniwersalnej atrakcyjności.
Niestety, TVN robi wszystko, żeby wywołać sztuczne konflikty, dramaty itd., dlatego całokształt odbieram nisko.
Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
E: ja o tych teatrach tak ostro, ale to wlasnie w tym kontekscie, ze nie zajmujemy sie w wolnym czasie wylacznie tym. Nie bylo to do nikogo skierowane, a juz bron boru nie do sublips, co czuje sie w obowiazku wyjasnic, bo chwile temu cos o tym wspomnialas w swoim poscie i absolutnie nie bylo to z mojej strony odniesienie do tego!
Ha spokojnie nie odebrałam tak tego.
Poza tym ja lubię pójść np. do teatru raz na jakiś czas, bo dla mnie to jest głębsze przeżycie niż show telewizyjne i zawszę muszę przetrawić jakoś daną sztukę, porozmyślać o niej i tym podobne. A więc nie mogłaby to być dla mnie taka rozrywka jak ten program.
O sztuce nie lubię sobie plotkować, nawet czasami i rozmawiać, bo jak nie strzelę patosem, ale trudno opisać słowami niektóre przedstawienia, jeśli są naprawdę dobre. Bo krytykować to już łatwiej .
Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Nie zostalam zrozumiana chyba. Pisalam ze lubie ten program i nie o nim mowa, tylko o pseudocelebrytach, reklamach i karierze na insta. O tym, ze niewazne kim jestes, co robisz, jesli ludzie cie znaja to stajesz sie influencerem, czyli osoba do nasladowania. Moim zdaniem to kiepski material do nasladowania. Nie wiem czy rozrywce sluzyc moze to, ze ci influencerzy wciskaja ludziom towary, ktorych sami nie uzywaja. Co to za rozrywka Program jest rozrywka, ale mowienie ludziom jak maja zyc, przez takie osoby, uwazam za pomylke naszych czasow i tyle Czekam, az ta moda sie skonczy, bo ile mozna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie zastanawiają badania - czyli czy liczba konsumentów herbaty Lipton wzrosła po opublikowaniu posta przez Anitę.
Śmiem wątpić .

A moda - a czy kiedyś nie byli popularni "celebryci"? Tylko takim celebrytą mógł być filozof, znana kurtyzana, ale też wszystko od dawna opierało się na sensacji.
Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość

Zupełnie czymś innym jest dla mnie oglądanie programu. Oglądam "Ślub" na takiej samej zasadzie, na jakiej właśnie kończę czytać kolejny w tym roku thriller albo oglądam 120 horror z lat 80. Nie wstydzę się tego i nie twierdzę, że jakaś rozrywka jest gorsza, tyle że mi te akurat rozrywki służą dla odmóżdżenia. Nie w sensie, że są głupie (nigdy bym tak nie powiedziała o moich horrorach ), tylko że nie trzeba przy nich kompletnie myśleć. Mogę napisać: "kocham horrory z lat 80., oglądam je m.in. dla odmóżdżenia, żeby się od wszystkiego odciąć" - i co w tym złego? Taka jest prawda. Taka jest prawda. Wiadomo, że człowiek cały czas nie siedzi w poezji (nienawidzę) czy nie wędruje po muzeach (jw), czasem potrzebuje zupełnie innej rozrywki.
O nie, akurat horrory z lat 80 to ja traktuję poważniej niż "ŚoP" chyba że gore.
Ja lubię poezję i muzea (nie wszystkie oczywiście) , dla mnie to jednak, jak napisałam, są zupełnie inne rzeczy niż program w TV, które dostarczają mi innych przeżyć.
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja lubię takie niskie głosy u dziewczyn, a nie lubię takich delikatnych słodkich piszczących glosikow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocham takie głosy u kobiet i mężczyzn, brzmią dla mnie seksownie jak Scarlett Johansson.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 12:13   #3581
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja lubię takie niskie głosy u dziewczyn, a nie lubię takich delikatnych słodkich piszczących glosikow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam nic do niskich głosów, ale Agnieszka musi często odchrząknąć, kaszlnąć, żeby coś powiedzieć i to mi już nie pasuje
A słodkich głosików to dopiero nie cierpię
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 13:45   #3582
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja wychowywałam się w latach 80, więc też uważam że jestem już za stara na instagramy i bardzo się z tego cieszę, że nie mam tam konta i nie daje zarobku za oglądanie co tam np słodko pierdząca Anitka wyreklamuje. Też nie wiem co tam słychać dziś po programie u uczestników i wcale mnie to nie ciekawi, jedynie jak ktoś tu coś napisze to wiem albo w necie przypadkowo poczytam.
Żeby nie było, nic nie mam do osób które podglądają czy interesują się osobami z takich programów ale mnie to akurat nie rusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 14:52   #3583
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Skoro Łukaszowi i Oliwii się udało, to może dostali od matki Łukasza ten prezent ślubny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 15:19   #3584
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 16:12   #3585
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A jeszcze dodam, że ja oglądam materiały pozakulisowe, wchodzę na jakieś instagramy itd., choć na stałe nikogo specjalnie nie obserwuję, bo ciekawi mnie program z perspektywy uczestników - i jest to dla mnie bardziej interesujące niż montaż TVN'u. Ta edycja w ogóle była wyjątkowo nudna, tak naprawdę jakieś dodatkowe rzeczy dodawały smaku do dosyć mdłej całości.

A i fajnie, że Oliwia i Łukasz doczekali się potomstwa; powtórzę, że najbardziej dopasowana para ze wszystkich edycji jak na razie w moim odczuciu i głównie stwierdzam to na podstawie rzeczy poza programem, bo w telewizji ich relacja była zdeczka żenująca. I na podstawie materiału z TV stwierdziłabym, że Łukasz jest zahukany, a jego matka nie cierpi Oliwii.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 20:06   #3586
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Słyszałyście? Adam znowu w natarciu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Uważam podobnie jak Ty. Gdyby inna stacja się za to wzięła i zrealizowała to bardziej naukowo, analizy byłyby głębsze, to byłby ciekawy eksperyment, a nadal trochę show. Gdyby też udział antropologa był ciut większy i więcej mówił o uniwersalnej atrakcyjności.
Niestety, TVN robi wszystko, żeby wywołać sztuczne konflikty, dramaty itd., dlatego całokształt odbieram nisko.
Niestety. Pomysł miał bardzo dobry potencjał, ale niestety tv ze wszystkiego chce zrobić show.
Może teraz dzięki przykładowi Asi i Adama i jak parszywie się to zakończyło, będą mieli nauczkę na przyszłość. A i przykład Oliwii i Łukasza czy Wojtka i Agnieszki był pokrzepiający i może więcej dzięki temu osob teraz przyjdzie na castingi.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 20:08   #3587
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

.

Edytowane przez sunshinebutterfly
Czas edycji: 2020-05-28 o 20:09
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 20:10   #3588
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Słyszałyście? Adam znowu w natarciu



Niestety. Pomysł miał bardzo dobry potencjał, ale niestety tv ze wszystkiego chce zrobić show.
Może teraz dzięki przykładowi Asi i Adama i jak parszywie się to zakończyło, będą mieli nauczkę na przyszłość. A i przykład Oliwii i Łukasza czy Wojtka i Agnieszki był pokrzepiający i może więcej dzięki temu osob teraz przyjdzie na castingi.
A co zrobił Adam tym razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 20:30   #3589
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To bylo żenujące, chociaz jak ogladalam odcinek to odebralam to jako sugestie, ze ma dla syna przygotowany od dawna duzy prezent na nowa droge zycia, cos w stylu dzialka w miescie albo kilkaset zl na koncie i dlatego nie chce go dac w tej sytuacji, a zeby nie pomysleli, ze ma dla nich tylko jakis drobiazg, to tak niefortunnie wspomniala o tym. Tak to wtedy odczytalam, a jak jest naprawde to tylko oni wiedza
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 21:37   #3590
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wzruszylo mnie to zdjęcie Łukasza z dzieckiem. W kontekście jego słów z pierwszego odcinka , gdy mówił , ze nie moze sie doczekać aż w niedziele rano uslyszy tupot małych stopek. Mówił ,ze to kwestia 4 lat ,a to dzieje sie tak szybko , ze nim sie obejrzy , usłyszy to. Ach bardzo im gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 22:26   #3591
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Oooo grono.net ! Chyba jestesmy to samo pokolenie! A mialas Epuls?
O matko zapomniałam o jego istnieniu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 23:07   #3592
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Wzruszylo mnie to zdjęcie Łukasza z dzieckiem. W kontekście jego słów z pierwszego odcinka , gdy mówił , ze nie moze sie doczekać aż w niedziele rano uslyszy tupot małych stopek. Mówił ,ze to kwestia 4 lat ,a to dzieje sie tak szybko , ze nim sie obejrzy , usłyszy to. Ach bardzo im gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację. doczekal się
Teraz kolej na Adama i A+A

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 05:54   #3593
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 08:33   #3594
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Masz rację. doczekal się
Teraz kolej na Adama i A+A

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Adam to się jeszcze jakos oficjalnie nie pochwalił ze będzie tatą
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 08:46   #3595
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malypeszek Pokaż wiadomość
A co zrobił Adam tym razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

https://www.plotek.pl/plotek/7,15406...ml#a=168&c=100
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 08:57   #3596
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość

„Dostaję od was dużo pytań a propos świni... A więc odpowiem, że nie musiałem kupować. Zapisuję zdjęcie każdego, kto mnie obraźliwie hejtuje, także mam tego bydła całe stado. Pozdrawiam. PS. Możecie w końcu ustalić, z kim ja jestem aktualnie? Ruska, Ukrainka, Chorwatka czy też Andrzej? Już sam się gubię...”

Ahahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 09:12   #3597
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
„Dostaję od was dużo pytań a propos świni... A więc odpowiem, że nie musiałem kupować. Zapisuję zdjęcie każdego, kto mnie obraźliwie hejtuje, także mam tego bydła całe stado. Pozdrawiam. PS. Możecie w końcu ustalić, z kim ja jestem aktualnie? Ruska, Ukrainka, Chorwatka czy też Andrzej? Już sam się gubię...”

Ahahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale wsiok
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 09:16   #3598
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
„Dostaję od was dużo pytań a propos świni... A więc odpowiem, że nie musiałem kupować. Zapisuję zdjęcie każdego, kto mnie obraźliwie hejtuje, także mam tego bydła całe stado. Pozdrawiam. PS. Możecie w końcu ustalić, z kim ja jestem aktualnie? Ruska, Ukrainka, Chorwatka czy też Andrzej? Już sam się gubię...”

Ahahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wydaje mi się, że Adamowi brakuje kultury i ogłady i nawet pisząc coś nie jest w stanie się dłużej zastanowić nad tym, jak to będzie wyglądało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 09:54   #3599
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Adamowi brakuje kultury i ogłady i nawet pisząc coś nie jest w stanie się dłużej zastanowić nad tym, jak to będzie wyglądało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko ciekawe czy to on faktycznie, bo to powszechnie dostępne informacje i każdy z nas mógłby na fejkowym koncie takie bzdury wypisywać...
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 10:00   #3600
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
„Dostaję od was dużo pytań a propos świni... A więc odpowiem, że nie musiałem kupować. Zapisuję zdjęcie każdego, kto mnie obraźliwie hejtuje, także mam tego bydła całe stado. Pozdrawiam. PS. Możecie w końcu ustalić, z kim ja jestem aktualnie? Ruska, Ukrainka, Chorwatka czy też Andrzej? Już sam się gubię...”

Ahahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Gdyby to nie był Adam, to raczej Mosak by sobie nie zadawał trudu, żeby odpowiedzieć.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.