Witaj górska przygodo!:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moje wakacyjne przygody

Notka

Moje wakacyjne przygody Konkurs z nagrodami! Chcemy abyście troszkę powspominały i opisały swoje najlepsze w życiu wakacje, albo najciekawszą, najśmieszniejszą przygodę wakacyjną. Mile widziana oprawa zdjęciowa lub graficzna ;)

Pokaż wyniki sondy: Przeżyłam przygodę wakacyjną, która pozytywnie odmieniła moje życie, bo dzięki niej:
Odnalazłam miłość 2 16,67%
Powiększyłam swoją rodzinę 0 0%
Nawiązałam nowe przyjaźnie 2 16,67%
Poprawiłam swoje stosunki z bliskimi 1 8,33%
Zmieniłam miejsce zamieszkania 1 8,33%
Znalazłam pracę swoich marzeń 0 0%
Poprawiałam swoją sytuację finansową 0 0%
Uwierzyłam w siebie, w swoje możliwości 3 25,00%
Odkryłam w sobie nowe pasje 8 66,67%
Inne 3 25,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 11:48   #61
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez milena22x Pokaż wiadomość

Będą będą, dotarliśmy o wodospadzie będę jeszcze dziś pisać, bo to już następna historia
To już nie mogę się doczekać.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:49   #62
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Talking Nie śmiej się bratku z czyjegoś upadku

Nie śmiej się bratku z czyjegoś upadku- takimi słowami trzeba byłoby zacząć kolejną opowieść. A było to tak…



alszą drogę do Wodospadu Kamieńczyka pokonali idąc chodnikiem, a później czekała ich trasa pod górę po kamieniach. Prawie na samej górze zapłacili za wstęp, dostali wyposażenie w postaci kasku i mogli zejść do stóp wodospadu. Schodzili po metalowych schodach, a następnie musieli przejść po kratownicowym „przeźroczystym” podeście ponad przepaścią.


enka niestety cierpi na lęk wysokości. Poczuła się bardzo nieswojo, ale mimo że obiecała sobie nie patrzeć w dół, to ciekawość wzięła górę. Zerknęła w przepaść nad którą stali.... potem można było już tylko usłyszeć dziwne odgłosy. A te odgłosy wydobywały się z jej ust. Ona wcale nie krzyczała, ale głośno piszczała. Miała wrażenie, że zaraz zleci wraz z tym podestem wprost do kanionu. Obok przechodził z rodzicami około siedmioletni chłopczyk, najpierw dziwnie na nią popatrzył, po czym powiedział: „Proszę Pani, nie ma czego się bać, musi być Pani dzielna. Mama mi tak zawsze mówi i ja jestem dzielny” Zrobiło jej się wstyd, a jej twarz przybrała intensywny odcień burka. Opanowała się, uśmiechnęła do dziecka i podążyła dalej. No proszę, chłopiec miał rację, nie było czego się bać. Cały ten strach wynagrodził jej widok Kamieńczyka.




sta, aż otwierała z zachwytu. Tego się nie da opisać. Ten wodospad trzeba po prostu zobaczyć. Coś niesamowitego, pięknego, niewiarygodnego! Zapomniała o całym strachu, o okropnym kasku, w którym miała wielką głowę, jak zwierzaki PetShop. Oniemiała z wrażenia


ichaś za to jej nie odpuszczał i cięgle docinał Śmiał się z jej upadku do rzeki i z tego, jakiego hałasu narobiła w kanionie, a mały chłopiec musiał ją uspokajać. Niewątpliwie stała się dziś tematem numer jeden do żartów. Ale nie miała im tego za złe, śmiała się sama z siebie


roga schodami pod górę nie była już taka straszna. Nie patrzyła w dół i szybko znalazła się na górze. Teraz czekała ich kamienista droga powrotna. Ale zauważyli, że niektórzy turyści wybrali sobie łatwiejszą drogę do schodzenia- lasem. Z ziemi wystawały korzenie, tworząc schody. Można było wręcz zbiegać na dół.


o to urządzili sobie wyścigi. Kto pierwszy będzie na dole. Michaś pędzi, no przecież to jego pomysł, to musi wygrać. Biegnie, nie patrzy pod nogi i nagle… Bęc, potknął się o korzeń wystający z ziemi i dalej już nie zbiega, a kula się w dół… Lenka najpierw upewnia się, że koledze nic nie jest, a potem się śmieje. Śmieje tak głośno, że w promieniu kilometra chyba wszyscy ją usłyszeli Na koniec podaje mu rękę i mówi: „Nie śmiej się bratku z czyjegoś upadku”
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-24 o 13:03
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 23:05   #63
Diuna
Raczkowanie
 
Avatar Diuna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
Dot.: Nie śmiej się bratku z czyjegoś upadku

Nigdy nie byłam w górach, chociaż trochę przybliżyłaś mi ich piękno
__________________

Tryskam radością !
Diuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:24   #64
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Nie śmiej się bratku z czyjegoś upadku

Cytat:
Napisane przez Diuna Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam w górach, chociaż trochę przybliżyłaś mi ich piękno

To musisz koniecznie nadrobić i wybrać się kiedyś w góry, będziesz zachwycona pozdrawiam
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:28   #65
trt
Raczkowanie
 
Avatar trt
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 323
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

piękne zdjęcia, piękne opisy, piękny blog!
trt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 13:21   #66
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Lenka łasuchem?:)

hyba nikt nie jest większym łasuchem, jak ona. Co jak co, ale jeść to Lenka uwielbia. A w górach tyle jest przysmaków, wszystko tak kusi Chłopaki ciągle się z nich śmiali, że co się od nich oddalą, to coś w ukryciu zajadają. No tak, wracając z Wodospadu Kamieńczyka zgłodniały. A w plecaku miały ukochaną czekoladkę Studentską Zabrały się za podjadanie, ale fakt ten nie umknął Michasiowi Zrobił łasuchom piękną foteczkę, jak się obżerają


jak wrócili do domku, dziewczyny zabrały się za robienie szaszłyków z oscypka. Mniam mniam



o zrobienia tych pyszności potrzebowały jedynie:

*paprykę
*cebulkę
*kiełbasę śląską
*oczywiście oscypki
*przyprawę do grilla

Potem wszystko pokroiły, ponabijały na szpadki, posypały przyprawą i gotowe, można grillować



czywiście na czym później przyłapał je Michaś?
Kobietki się obżerały szaszłyki jeszcze nie gotowe, ale one musiały skosztować czy dobre A wierzcie, były po prostu nieziemskie, niebo w gębie




---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez trt Pokaż wiadomość
piękne zdjęcia, piękne opisy, piękny blog!

Dziękuję

__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-24 o 14:57
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 16:55   #67
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Przepiękny ten wodospad. Szaszłyki wyglądają przepysznie i w sondzie wzięłam udział.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 17:21   #68
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Przepiękny ten wodospad. Szaszłyki wyglądają przepysznie i w sondzie wzięłam udział.
Szaszłyki smakowały nawet lepiej, niż wyglądały jeszcze trochę i znów będę się nimi zajadać

Zapraszam wszystkich odwiedzających wątek do udziału w sondzie
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-24 o 17:44
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 00:32   #69
iiwoonaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: W górach jakby bliżej nieba:)

witaj kochana
jestem na tak
masz pięć gwiazdek
iiwoonaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:23   #70
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: W górach jakby bliżej nieba:)

Cytat:
Napisane przez iiwoonaa Pokaż wiadomość
witaj kochana
jestem na tak
masz pięć gwiazdek
Dziękuję
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 17:13   #71
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Ode mnie 5 i życzę powodzenia w konkursie
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 17:55   #72
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

pięknie tu dzięki Tobie jeszcze polubię góry
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 14:00   #73
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pięknie tu dzięki Tobie jeszcze polubię góry
To bardzo ucieszyłby mnie fakt, że dzięki moim wspomnieniom ktoś przekonałby się do gór. Sporo z moich znajomych zaraziło się ode mnie sympatią do górskich wędrówek. Z roku na rok jedzie nas co raz więcej. I są wśród nas osoby, które mówiły, że za górami nie przepadają. A to głównie dlatego, że znali je z wycieczek szkolnych, a wycieczki szkolne to nie to samo, co podróż ze znajomymi
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 14:12   #74
emis_89
Raczkowanie
 
Avatar emis_89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 172
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Ankieta wypełniona. Masz tu strasznie dużo fajnych zdjęć szkoda, że ja tak często zapominam aparatu, później większe kłopoty ze wspomnieniami :P
emis_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 14:39   #75
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

góry to najlepsze, co może być ja jestem zakochana w Stołowych, mogłabym tam jeździć codziennie.
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 17:55   #76
shelkaa
Zadomowienie
 
Avatar shelkaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Bardzo ciekawie prowadzony blog, piękne zdjęcia. Ode mnie 5, nawet plus!!! ))
Ja również uwielbiam góry... Niestety dawno mnie tam nie było,ostatnio chyba w lutym 2008 je odwiedziłam... W zeszłym tyg. nawet marzyłam o tym, żeby choć na kilka dni się tam wybrać, ale póki co niestety czeka mnie jeszcze sesja, (tak to jest, jak się komuś na stare lata zachciewa studiować jeszcze.. ) więc o górach nie ma mowy, ale może w sierpniu choć na chwilę się wybiorę...
Na Orawie mam przyjaciółkę i kilka razy ją tam odwiedziłam, widoki cudowne po prostu! Z jednej strony Babia Góra, z drugiej Tatry... Pamiętam, że chodziłyśmy na jagody, którymi zajadałyśmy się prosto z krzaczka, cudo! Ludzie, którzy tam mieszkają są bardzo sympatyczni, mają taki fajny akcent, którego na początku nie mogłam zrozumieć
Czytając Twoje historie, przypomniała mi się jedna związana z górami i moją siostrą... Razu pewnego siostra z koleżankami będąc w Zakopanem postanowiły wybrać się kolejką linową na szczyt Gubałówki. Ale, że mądra Marzenka w japonkach była, to jedna japonka jej z nóżki spadła w dól Tym oto sposobem siostra moja paradować przez jakiś czas musiała w jednym tylko bucie
Wodospad Kamieńczyka po prostu cudowny!!! Koniecznie kiedyś muszę się tam wybrać....
Również uwielbiam grillowane oscypki, niebo w gębie!!! A próbowałaś może grillowane oscypki z żurawiną??;> wersja na słodko- pyyyycha!!!
My często robimy oscypki z grilla, gdyż do Krk mam niedaleko i tam się w nie zawsze zaopatruję, bo pań sprzedających oscypki tam nie brakuje...
W Szklarskiej Porębie nigdy nie byłam, ale ze zdjęć i tego, co piszesz wnioskuję, że są również wspaniałe. Moi rodzice tam kiedyś byli i bardzo im się podobało. Może i ja kiedyś w przyszłości odwiedzę to miejsce, kto wie...
Ja oczywiście polecam Ci okolice Babiej Góry i samą Babią- ponoć wschód słońca na Babiej jest niesamowity. Mój TŻ wielokrotnie bywał tam na noc (jak się okazało jeździł od dziecka do pobliskiej miejscowości,w której ta nasza znajoma, a moja przyjaciółka mieszka- no naprawdę jaki ten świat mały...). Jeśli niebo jest niezachmurzone, to w nocy widoki również wspaniałe- gwieździste niebo, spadające gwiazdy i księżyc odbijający się w tafli jakiegoś słowackiego jeziora... Idealne wręcz miejsce dla zakochanych ale nie tylko Z tym, że turystów, którzy zostają tam na noc jest chyba więcej. TŻ bardzo już dawno chciał mnie tam zabrać, ale ze mną jest taki problem, że mam bardzo wrażliwy pęcherz i nerki, a tam ponoć w nocy zimno, jak zimą... Trzeba bardzo ciepło się ubrać, wiatry silne wieją etc, ale to wszystko rekompensują niesamowite widoki z pewnością.... Tak, że może w tym roku w końcu uda nam się tam wybrać
__________________
Bardzo proszę o głosy

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=118124

Edytowane przez shelkaa
Czas edycji: 2011-06-26 o 17:59
shelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 21:42   #77
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez shelkaa Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawie prowadzony blog, piękne zdjęcia. Ode mnie 5, nawet plus!!! ))
Ja również uwielbiam góry... Niestety dawno mnie tam nie było,ostatnio chyba w lutym 2008 je odwiedziłam... W zeszłym tyg. nawet marzyłam o tym, żeby choć na kilka dni się tam wybrać, ale póki co niestety czeka mnie jeszcze sesja, (tak to jest, jak się komuś na stare lata zachciewa studiować jeszcze.. ) więc o górach nie ma mowy, ale może w sierpniu choć na chwilę się wybiorę...
Na Orawie mam przyjaciółkę i kilka razy ją tam odwiedziłam, widoki cudowne po prostu! Z jednej strony Babia Góra, z drugiej Tatry... Pamiętam, że chodziłyśmy na jagody, którymi zajadałyśmy się prosto z krzaczka, cudo! Ludzie, którzy tam mieszkają są bardzo sympatyczni, mają taki fajny akcent, którego na początku nie mogłam zrozumieć
Czytając Twoje historie, przypomniała mi się jedna związana z górami i moją siostrą... Razu pewnego siostra z koleżankami będąc w Zakopanem postanowiły wybrać się kolejką linową na szczyt Gubałówki. Ale, że mądra Marzenka w japonkach była, to jedna japonka jej z nóżki spadła w dól Tym oto sposobem siostra moja paradować przez jakiś czas musiała w jednym tylko bucie
Wodospad Kamieńczyka po prostu cudowny!!! Koniecznie kiedyś muszę się tam wybrać....
Również uwielbiam grillowane oscypki, niebo w gębie!!! A próbowałaś może grillowane oscypki z żurawiną??;> wersja na słodko- pyyyycha!!!
My często robimy oscypki z grilla, gdyż do Krk mam niedaleko i tam się w nie zawsze zaopatruję, bo pań sprzedających oscypki tam nie brakuje...
W Szklarskiej Porębie nigdy nie byłam, ale ze zdjęć i tego, co piszesz wnioskuję, że są również wspaniałe. Moi rodzice tam kiedyś byli i bardzo im się podobało. Może i ja kiedyś w przyszłości odwiedzę to miejsce, kto wie...
Ja oczywiście polecam Ci okolice Babiej Góry i samą Babią- ponoć wschód słońca na Babiej jest niesamowity. Mój TŻ wielokrotnie bywał tam na noc (jak się okazało jeździł od dziecka do pobliskiej miejscowości,w której ta nasza znajoma, a moja przyjaciółka mieszka- no naprawdę jaki ten świat mały...). Jeśli niebo jest niezachmurzone, to w nocy widoki również wspaniałe- gwieździste niebo, spadające gwiazdy i księżyc odbijający się w tafli jakiegoś słowackiego jeziora... Idealne wręcz miejsce dla zakochanych ale nie tylko Z tym, że turystów, którzy zostają tam na noc jest chyba więcej. TŻ bardzo już dawno chciał mnie tam zabrać, ale ze mną jest taki problem, że mam bardzo wrażliwy pęcherz i nerki, a tam ponoć w nocy zimno, jak zimą... Trzeba bardzo ciepło się ubrać, wiatry silne wieją etc, ale to wszystko rekompensują niesamowite widoki z pewnością.... Tak, że może w tym roku w końcu uda nam się tam wybrać
Z tymi japonkami to nieźle ja też w japonkach wjeżdżałam kolejką linową i tak się właśnie zastanawiałam czy czasem po drodze klapek nie zgubię Tak mnie teraz zachęciłaś tym wyjazdem w okolice Babiej Góry, ja chcę zobaczyć ten zachód słońca! już sobie wyobrażam, jak jest tam wtedy pięknie! to nic, że zimno, tak jak piszesz, najważniejsze, że piękne widoki rekompensują wszystko to już wiem, gdzie pojadę za rok oscypki grillowane z żurawinką jadłam. Przywiozłam dwa słoiczki żurawiny i oscypki do domku, moja rodzinka też się zajadała ależ mi teraz apetytu narobiłaś mniam mniam
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-26 o 21:44
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 22:17   #78
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Masz taki ciepły, interesujący wątek
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 23:01   #79
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez milena22x Pokaż wiadomość
Szaszłyki smakowały nawet lepiej, niż wyglądały jeszcze trochę i znów będę się nimi zajadać

Zapraszam wszystkich odwiedzających wątek do udziału w sondzie
To ja brzydko od Was od gapię i też zrobię takie szaszłyki, ale w Zakopanym.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 23:36   #80
shelkaa
Zadomowienie
 
Avatar shelkaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez milena22x Pokaż wiadomość
Z tymi japonkami to nieźle ja też w japonkach wjeżdżałam kolejką linową i tak się właśnie zastanawiałam czy czasem po drodze klapek nie zgubię Tak mnie teraz zachęciłaś tym wyjazdem w okolice Babiej Góry, ja chcę zobaczyć ten zachód słońca! już sobie wyobrażam, jak jest tam wtedy pięknie! to nic, że zimno, tak jak piszesz, najważniejsze, że piękne widoki rekompensują wszystko to już wiem, gdzie pojadę za rok oscypki grillowane z żurawinką jadłam. Przywiozłam dwa słoiczki żurawiny i oscypki do domku, moja rodzinka też się zajadała ależ mi teraz apetytu narobiłaś mniam mniam
Jak mi siostra opowiadała tą historię z klapkiem, to myślałam, że z krzesła spadnę, bo od razu sobie wyobraziłam ją kuśtykającą w jednym klapku... musiało to wyglądać na prawdę komicznie
Oj, sobie też narobiłam smaka tymi oscypkami Przy najbliższej okazji koniecznie muszę kupić i zrobić
Co do Babiej, to się bardzo cieszę, że Cię zachęciłam. Czytając Twojego bloga od razu pomyślałam o B.G.
TŻ mówił, że nie raz w sierpniu leżał tam już śnieg i na prawdę baaardzo wieje. Śpi się na kamieniach, w śpiworach, kurkach zimowych itp i to czasem mało. Ale bardzo bym chciała to zobaczyć- to musi być niesamowite uczucie... Przyjaciółka, która mieszka w pobliżu również mi polecała, mówiła, że na prawdę warto, przynajmniej raz w życiu coś takiego przeżyć... No i wschód słońca też ponoć jest bardzo widowiskowy Widziałam zdj. znajomego, to rzeczywiście fotki, jak z bajki... Tak, więc wydaje mi się, że dla kogoś kto się lubuje w górach jest to idealne miejsce na przeżycie kolejnej górskiej przygody
__________________
Bardzo proszę o głosy

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=118124

Edytowane przez shelkaa
Czas edycji: 2011-06-26 o 23:41
shelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:07   #81
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Masz taki ciepły, interesujący wątek
Dziękuję


---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
To ja brzydko od Was od gapię i też zrobię takie szaszłyki, ale w Zakopanym.
Zrób sobie zrób, są przepyszne! i koniecznie spróbuj tak jak shelkaa polecała na słodko z żurawinką, też super


---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez shelkaa Pokaż wiadomość
Jak mi siostra opowiadała tą historię z klapkiem, to myślałam, że z krzesła spadnę, bo od razu sobie wyobraziłam ją kuśtykającą w jednym klapku... musiało to wyglądać na prawdę komicznie
Oj, sobie też narobiłam smaka tymi oscypkami Przy najbliższej okazji koniecznie muszę kupić i zrobić
Co do Babiej, to się bardzo cieszę, że Cię zachęciłam. Czytając Twojego bloga od razu pomyślałam o B.G.
TŻ mówił, że nie raz w sierpniu leżał tam już śnieg i na prawdę baaardzo wieje. Śpi się na kamieniach, w śpiworach, kurkach zimowych itp i to czasem mało. Ale bardzo bym chciała to zobaczyć- to musi być niesamowite uczucie... Przyjaciółka, która mieszka w pobliżu również mi polecała, mówiła, że na prawdę warto, przynajmniej raz w życiu coś takiego przeżyć... No i wschód słońca też ponoć jest bardzo widowiskowy Widziałam zdj. znajomego, to rzeczywiście fotki, jak z bajki... Tak, więc wydaje mi się, że dla kogoś kto się lubuje w górach jest to idealne miejsce na przeżycie kolejnej górskiej przygody

Z pewnością nieźle się z niej naśmiali. Teraz mi się przypomniało, jak w zeszłym roku na wiejskiej zabawie rozkleił mi się sandał. Więc przyszło mi tańczyć w jednym sandale ale że ludzie patrzyli się jakoś tak dziwnie, to drugiego też zdjęłam i do końca zabawy były tańce na boso Też się z tego nieźle uśmiałam takie sytuacje wspomina się niewątpliwie z uśmiechem na twarzy
Z tego, co piszesz to Babia Góra naprawdę miejsce dla mnie. Nie przeżyje jak nie zobaczę tego wschodu! mogę zamarzać, spać w śpiworze na kamieniach, ale pojadę tam na pewno. Tylko nie wiem, czy wytrzymam do przyszłego roku. Szkoda, że te wakacje już zaplanowane
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-27 o 12:40
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:25   #82
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

W tym roku, jak byłam w Wiśle to jadła oscypka z sosem czosnkowym też był pyszny.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:39   #83
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
W tym roku, jak byłam w Wiśle to jadła oscypka z sosem czosnkowym też był pyszny.
Z sosem czosnkowym też jadłam mniam mniam. Uwielbiam sos czosnkowy i dodaję go prawie do wszystkiego
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 15:05   #84
avantinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

5 gwiazdek, dawno byłam w górach, ah tęskno mi.....
avantinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 16:05   #85
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Talking Lenka na Szrenicy, czyli niebezpieczne oczarowanie krajobrazem karkonoszy:)

a szczycie Szrenicy spędzili prawie cały dzień. To był dzień pełen wrażeń. Prawdziwa uczta dla zmysłów. Wjazd kolejką, oczywiście bez krzyków się nie obyło, lęk wysokości to jej zmora. Ale do odważnych świat należy, trzeba pokonywać swoje lęki. A potem na samej górze już nic, tylko się zachwycać. Widok na Góry Izerskie, Czeskie Karkonosze, Kotlinę Jeleniogórską, odpoczynek wśród grup skalnych: Końskie Łby, Trzy Świnki, Twarożnik. Potem opalanko na trawce. Czas tam na szczycie zatrzymał się. Na łonie natury doznała maksymalnego odprężenia. Nie myślała o problemach, o tym, z czym musi się zmierzyć, gdy powróci do codzienności. W tamtym momencie liczyło się jedynie tu i teraz, ta piękna chwila....










enka wciąż oczarowana widokami, nie mówiła ani słowa. Zrobiło się późno, więc stanęli w kolejce do zjazdu ze szczytu. Jak zwykle roztrzepana Lenka musiała coś wywinąć.

-Ej, moje krzesełko ucieka!- kiedy przyszła jej kolej do zjazdu, ta zamiast czekać, aż pan z obsługi pozwoli jej usiąść, postanowiła gonić uciekające krzesełko

Pan z obsługi złapał ją za przedramię i pociągnął do siebie Patrzy na nią jak na wariatkę, ona już prawie przy krawędzi stoi. Gdyby nie jego szybka reakcja, mogłaby spaść Całe szczęście spadłaby tylko do siatki, która jest tuż za krawędzią. Chyba dla takich bezmyślnych turystów jak ona Nie wiedziała, o co chodzi, wyjąkała tylko po cichu:

-Moje krzesełko uciekło…- wtedy do niej dotarło, co wyprawia i że mogła spaść...

Czekała już tylko, jak pan jej nawymyśla teraz Ale tak się nie stało, zamiast się wściekać, on zwijał się ze śmiechu Zresztą nie tylko on. Wszyscy ludzie, którzy stali w kolejce. Zablokowała ruch na wyciągu na dobre 5 minut. Ludzie śmiali się do łez Lenka zrobiła się czerwona jak burak I co miała zrobić? również zaczęła się śmiać Kiedy pan z obsługi opanował śmiech, skarcił ją jak małą dziewczynkę, że nie można gonić krzesełek, tylko czekać, aż on pozwoli wsiąść. Oczywiście przytaknęła, przeprosiła, wytłumaczyła, że się zamyśliła Po czym pan wskazał jej krzesełko i tym razem wsiadła prawidłowo. Kiedy się obróciła widziała, jak ludzie jeszcze się śmieją. A Michaś ten paskud krzyczał za nią:
- Ej, Lenka! moje krzesełko, moje krzesełko

Myślała, że spłonie ze wstydu. Była tak zachwycona krajobrazem wokół, że nie zastanawiała się nad tym, co robi. I chyba tylko to ją tłumaczy



__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-27 o 19:09
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:12   #86
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

o matko, dobra jesteś. Dobrze, że Cię ten Pan złapał, a tak to ludzie mieli pewnie ubaw.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:30   #87
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

o rany, widzę, że nie tylko ja taka udana jestem
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:52   #88
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
o matko, dobra jesteś. Dobrze, że Cię ten Pan złapał, a tak to ludzie mieli pewnie ubaw.
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
o rany, widzę, że nie tylko ja taka udana jestem

Oj uwierzcie, że ubaw to mili niezły Michaś do dziś jak mnie widzi to na dzień dobry mówi 'moje krzesełko' i się nalewa a ten pan pomimo, że rok minął też pewnie wspomina. Pewnie nie często trafia mu się taka roztargniona turystka

__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-27 o 19:59
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:41   #89
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Lenka w Czeskim Sklanym Miasteczku


enka zabiera Was w ten ostatni dzień do Skalnego Miasta w Adrspach w Czechach. Jest to dzień wyjątkowy. Wyjątkowy bo ostatni, ale jest to też dzień bez żadnych wpadek. Co bardzo się jej podobało, już dość się z niej naśmiali przez cały pobyt w Karkonoszach. Ostatniego dnia chciała ciszy i spokoju. Chciała pożegnać się z tymi wszystkimi pięknymi zakątkami, zabrać jak najwięcej wspomnień ze sobą do domu. A Skalne Miasto to odpowiednie miejsce. Lenka była zachwycona tą wycieczką.


ogoda niestety nie była zachwycająca, ale pomimo wszystko widoki urzekały. Wędrując dróżkami można zachwycać się przeróżnymi skałkami. Mają przeróżne kształty, niektóre wręcz niesamowite.


ajbardziej spodobały jej się m.in. dywany...



le niesamowita jest też twarz Jezusa ukryta w skale. Czy również widzicie tam rysy twarzy Jezusa?


kalne Jeziorko to przepiękne jeziorko znajdujące się pomiędzy skałami. Jedną z atrakcji Skalnego Miasta jest półgodzinny rejs łodzią. W tym czasie kapitan łodzi zapoznaje turystów z dziwnymi historiami związanymi z jeziorkiem, a głównie z postacią Wodnika Szuwarka, który zamieszkuje w tych wodach takie typowe bajeczki, jedne śmieszne, inne mniej śmieszne.... Kapitan cały rejs zabawia turystów, na pewno warto się w niego wybrać Będzie to miło spędzony czas i chwila odpoczynku, bo spacer po Skalnym Mieście jest dość wyczerpujący.





ielki Wodospad wewnątrz groty zwanej Świątynią jest kolejnym zachwycającym miejscem w Skalnym Miasteczku. I z tym właśnie wodospadem związana jest ciekawostka ze wspominanym już wcześniej przeze mnie władcą Karkonowskiego Królestwa- Karkonoszem (zob.#53). Otóż, gdy się krzyknie dwukrotnie głośno w pieczarze:
"Karkonoszu, daj nam wody"

to po chwili ciszy pełnym prądem woda spadnie w dół, narobi przy tym niezłego hałasu, można się naprawdę przestraszyć. Może to faktycznie sprawka Karkonosza?



iestety to bardzo skrótowa podróż. Żeby poznać i bardziej docenić urok Gór Stołowych po stronie Czeskiej trzeba po prostu tam pojechać i zobaczyć na własne oczy. Zdjęcia nie oddają nawet w połowie uroku miasteczka.


po przejściu całej trasy,
największy łasuch Lenka poleca wybrać się na czeskie jedzonko. A co z menu poleca? Oczywiście wspominaną wcześniej Czekoladę Studentską (zob.#31) i smazeny syr


Zdjęcie z internetu

o takim udanym, spokojnym dniu, zjedzeniu ulubionych smakołyków, Lenka może wracać do domu. Tym razem pociąg zbierze ją prosto do stęsknionej rodziny. Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Ale piękne wspomnienia zostają na zawsze


Na PKP w Szklarskiej Porębie
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-28 o 14:06 Powód: literówka
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 14:46   #90
julita12344
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Jaka szkoda, że nigdy nie byłam w górach. Widzę, że fajnie tam było. ładne zdjęcia.
pozdrawiam i zostawiam 5
julita12344 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moje wakacyjne przygody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.