Trądzik i przebarwienia - maskowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 13:11   #1
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172

Trądzik i przebarwienia - maskowanie


Tak więc, znalazłam wiele wątków na ten temat, ale w żadnym nie jest właściwie jasno określone jak zatuszować trądzik i przebarwienia. Trądzik już właściwie wyleczyłam, zdarzy się coś raz na jakiś czas, więc właściwie to nie jest już problemem. Za to z przebarwieniami i bliznami mam niemały problem. Nie chodzi mi już, o to, aby cera wyglądała idealnie, nieskazitelnie, chciałabym ją trochę ujednolicić. Ogólnie skórę na twarzy mam suchą, więc zazwyczaj podkład podkreśla mi te suche skórki. Nie wiem jak zastosować bazę pod makijaż, czy to może być zwykły krem nawilżający? I co do pudrów sypkich, to także wysuszają i zbierają się w zagłębieniach. Naprawdę nie wiem już co robić, chodzić niepomalowana nie chcę, ale gdy się pomaluje, to efekt nie jest taki jakbym chciała, a nawet gorszy. Testowałam podkład Vichy - Dermablend, ale właściwie nie było żadnego efektu, być może to kolor był nieodpowiedni. Jeśli macie sprawdzone, dobre najlepiej apteczne kosmetyki, to piszcie proszę.
Dodam, że używam kosmetyków nawilżających, chodzę na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki, a bliznami mam zamiar się już niedługo zająć, jak naprawdę to wszystko wyleczę, nie mam aż tak bardzo zniszczonej cery, ale trudno jest mi nad nią zapanować.
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:23   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik i przebarwienia - maskowanie

Poczytaj na podforum Kosmetyki Mineralne wątek metamorfoz, gdzie dziewczyny wklejają swoje zdjęcia przed i po użyciu kosmetyków
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 09:56   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Trądzik i przebarwienia - maskowanie

tak, slyszalam rowniez o kosmetykach mineralnych ponoc świetne!
ale drogie...

co do blizn, powinnas juz zaczac dzialac, blizny leczy sie kiedy one sa jeszcze mlode, nowo powstajace... blizny sprze 5 lat nie usuniesz jedynie splycisz... a ze swiezymi sa wieksze szanse na ich pozbycie sie.
polecam Acne-derm w aptece ok 20zl wspanialy na przebarwienia jak i na blizny
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 14:18   #4
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Trądzik i przebarwienia - maskowanie

A ja używam acne od kilku miesięcy,tylko wieczorem i niby jest poprawa,ale ja ciągle widzę zaróżowione miejsca.Już mnie wszystko denerwuje,jakchce to zamaskować to jest gorzej,bo niby odcień naturalny,a i tak ciemniejszy...Tragedia,a jak patrzę to większość ma czyste buzie,ciekawe jakim cudem...
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.