mikrodermabrazja z kwasami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 09:32   #1
tajemnicza001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Angry

mikrodermabrazja z kwasami


wczoraj bylam na zabiegu mikrodermabrazji polaczonym z kwasami dla wzmocnienia efektu. mam rozszerzone pory i blizny potradzikowe . za calosc zaplacilam 100 zl bo moje miasto nie jest duze wiec mikro jest tanie a kwasy ponoc mialam gratis;D juz podczas mikro troche mnie w niektorych miejscach bolalo ale to takich gdzie nie mam zadnych niedoskonalosci .. potem te kwasy .. 3x robione .. najpiwer delikatne potem mocniejsze.. strasznie pieklo ... myslalam ze nie wytrzymam .. potem maseczka i wyszlam z salonu lekko zaczerwieniona.. mowila mi ze moze sie troche luszczyc skora itp ale teraz obudzilam sie rano i na polikach mam strasznie czerwone suche place.. nie wiem czy tak wyglada to zluszczanie czy moze mnie poparzylo ? ktos wie cos na ten temat? i czy ktos mial taka serie zabiegow i czy mu pomoglo ? ja dopiero zaczelam i mam chodzic na takie cos raz w miesiacu na 4-5 zabiegow.. polecala mi takze peeling azjatycki za 260 ale podkreslila ze to trzeba tydzien w domu siedziec ;D ale czytalam ze marne efekty po tym i moze sie zrobci jeszcze wiecej blizn.. jesli ktos z was zwlaczyl blizny lub je splycil bylabym wdzieczna za powiedzenie jak..
tajemnicza001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:21   #2
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: mikrodermabrazja z kwasami

Cytat:
Napisane przez tajemnicza001 Pokaż wiadomość
wczoraj bylam na zabiegu mikrodermabrazji polaczonym z kwasami dla wzmocnienia efektu. mam rozszerzone pory i blizny potradzikowe . za calosc zaplacilam 100 zl bo moje miasto nie jest duze wiec mikro jest tanie a kwasy ponoc mialam gratis;D juz podczas mikro troche mnie w niektorych miejscach bolalo ale to takich gdzie nie mam zadnych niedoskonalosci .. potem te kwasy .. 3x robione .. najpiwer delikatne potem mocniejsze.. strasznie pieklo ... myslalam ze nie wytrzymam .. potem maseczka i wyszlam z salonu lekko zaczerwieniona.. mowila mi ze moze sie troche luszczyc skora itp ale teraz obudzilam sie rano i na polikach mam strasznie czerwone suche place.. nie wiem czy tak wyglada to zluszczanie czy moze mnie poparzylo ? ktos wie cos na ten temat? i czy ktos mial taka serie zabiegow i czy mu pomoglo ? ja dopiero zaczelam i mam chodzic na takie cos raz w miesiacu na 4-5 zabiegow.. polecala mi takze peeling azjatycki za 260 ale podkreslila ze to trzeba tydzien w domu siedziec ;D ale czytalam ze marne efekty po tym i moze sie zrobci jeszcze wiecej blizn.. jesli ktos z was zwlaczyl blizny lub je splycil bylabym wdzieczna za powiedzenie jak..
powinno pomóc na te blizny ale wiadomo każdy ma inną cerę i inaczej zareaguje.
Reakcja twojej skóry po mikrodermabrazji i kwasach jest prawidłowa, skóra będzie się złuszczała, tylko tej twarzy ja nie widzę i nie można ocenić prawidłowo. Tylko nie napisałaś co to był za kwas, którym ci robiła.

po zrobieniu kwasów nie można myć twarzy do 3, 4 dni żeby efekt był.
Jak dała ci jakiś kosmetyk po tych kwasach to używaj.

Kwasy robiła ci tylko jeden raz po prostu później one pieką strasznie ale później się to neutralizuje.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 17:48   #3
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: mikrodermabrazja z kwasami

odsyłam do odpowiedniego wątku -przeczytaj proszę post od redakcji, wątki zbiorcze.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.