NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-24, 20:50   #1
iziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
GG do iziak

nogi - żylaki, krostki, popęka naczynka, depilacja - POMOCY!!!


Witam!

Jestem nową wizażanką,
iziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 21:31   #2
iziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
GG do iziak
NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!


Witam!
Jestem nową wizażanką. Zarejestrowałam się tu po tym, jak przeczytałam Wasze genialne rady dla innych. Mam nadzieję, że tu spiszecie się równie dobrze i poradzicie cos na mój problem.

otóż ostatnio przyjrzałam się moim nogom i stwierdzilam, że:
- są grube, tzn nawet nie chodzi o to, że jest w nich dużo tłuszczu, ale głównie o mięśnie. ja mam tak rozbudowane mięsnie w nogach, okropne, szczególnie się to rzuca w uczy w lydkach - jak sie patrzy z tyłu to takie okrąglutkie są, a takze w udach, nie moge kupic obcisłych spodni, bo wyglądam jak baleron
- mam na nogach popękane naczynka
- mam takie małe kropki w miejscach, gdzie rosna włosy - to chyba jest zapalenie mieszków włosowych. ha i to jest głównie na łydkach, nasila sie po każdym goleniu
- na nogach, a szczególnie na udach, często wyskakują mi dośc duże krosty. psikam je oxycortem, ale to mało daje niestety
- z tyłu ud mam duzo małych czerwonych krostek, jak dotykam tego ręką, to mam wrażenie "tarki" :P
- na udach ma ŻYLAKI!!!!! to jest koszmarne, okropne, bo zbliżają się wakacje, a ja nie wiem jak sie pokaże na plaży. zwyczajne zylaki!, a zwazywszy na to, ze mam 16 lat, to nie jest to zbyt normalne. takie fioletowoniebieskie żyłki pod skórą, bardzo widoczne, kossszmar

ogólnie mówiąc moje nogi sa w okropnym stanie, nie mam zielonego pojęcia jak ja sie z nimi pokaże na plaży w kostiumie [img]icons/icon9.gif[/img]

tak więc BŁAGAM WAS drogie Wizażanki o jakies sposoby na usnięcie: żylaków, krost, krostek, kropek, zapalenia mieszków włosowych, mięsni z nóg, wyszczuplenia nóg ogólnie i czego tam jeszcze [img]icons/icon7.gif[/img] aha i zeby były lepiej nawizlzone, jakieś dobre balsamy poleccie mi prosze, bo mam skóre jak papier suchą, co widac szczególnie jak smaruje sie samoopalaczem, efekt zawsze jest w plamy i zacieki [img]icons/icon9.gif[/img]

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

iziak

własnie próbowałam wysłać tego posta, ale mi sie pokazało, ze musze zaznaczyc plik... hm, no więc z braku laku załącze tu moje oczęta :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (5,0 KB, 143 załadowań)
iziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 21:35   #3
iziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
GG do iziak
Re: nogi - żylaki, krostki, popęka naczynka, depilacja - POMOCY!!!

jeeeeeja, przepraszam was za to, jeszcze sie do konca nie nauczyłam obsługi zakładania postów, i wyszło cos takiego, wybaczcie, ten post jest wpisany nieco dalej w całej, poprawnej formie, jeeeja, sory, wielkie, [img]icons/icon9.gif[/img]
iziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 21:55   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

Witaj Iziak [img]icons/icon7.gif[/img]
Cieszę się bardzo, że mamy nową wizażankę. Same niestety nie będą potrafiła Ci pomóc. Jeśli chodzi o wyszczuplenie nóżek - to tutaj służy Smoczek na fitness ( wpisz wcześniej w wyszukiwarkę hasła typu nogi, szczupłe nogi...)
Co do żylaków to powinnaś jednak problem skonsultowac z dobrym naczyniowcem. Może będą potrzebne jakieś leki. Bo kosmetycznie to mogę Ci poradzić kremy z wyciągiem z kasztana ( dostępne w aptekach), rutinoscorbin, który ma działanie wzmacjniające naczynia krwionośne.

Poza tym stosuj łagodne masaże rękawicą albo myjką pod prysznicem, a potem pod koniec mycia możesz na mokra skórę wetrzeć oliwkę dla dzieci. Wytrzyj ją ręcznikiem. To bardzo prosty, ale skuteczny i tani sposób nawilżenia skóry.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 22:35   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: nogi - żylaki, krostki, popęka naczynka, depilacja - POMOCY!!!

Spoko, po prostu nasepontym razem skorzystaj z EDYTUJ pod wiadomością i spokojnie dopisz co nie poszlo. [img]icons/icon7.gif[/img]

ale dziwi mnie, że kazali ci dolączyć plik... Hm...

Ale ładne te łoczka mosz. [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 23:11   #6
iziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
GG do iziak
Re: nogi - żylaki, krostki, popęka naczynka, depilacja - POMOCY!!!

już odkryłam co skopałam [img]icons/icon7.gif[/img] - ja mam ekranik ustawiony na rozdzielczośc 800X600, więc jak otworzyło mi się to okno, gdzie miałam wpisać post, to ono nie było całe widoczne, nie było widac tych przycisków na samym dole, którymi się wysyła posta. no więc ja kliknęłam z przyzwyczajenia ten przycisk, który był najniżej na ekranie, czyli "wyślij plik" . no i mi sie pokazało okienko, żę musze wybrać plik. no więc zdziwiłam się, dopisałam, że załączam coś, a potem załączyłam i wtedy się zorientowałam, że tam na dole jest ten właściwy przycisk zatwierdzający :P ale ja się tłumacze hehe :P
iziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:57   #7
madziulka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

hej Iziak.. widze ze masz ten sam problem z zylakami co i ja.. tez mam 16 lat a juz objawy zylakow.. jak wiadomo jest to rodzinne.. moja mama ma zylaki .. strasznie sie boje jak pomysle sobie ze za kilka lat bede miala takie popekane zylki jak mama. podobno laserowe usuwanie w mlodym wieku malo co daje.. bo i tak po czasie powroca..
Chcialabym wiedziec czy gdy ma sie zylaki mozna uzywac depilatora bo ludzie na ten temat maja rozne zdaniie. ??
madziulka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 11:49   #8
deborkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 54
GG do deborkaa
Dot.: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

Co do naczynek to ostatnio zakupilam w sklepie zielarskim zel z arniki gorskiej uzywam i zobaczymy czy da efekty.Na Ulotce przeczytałam ze wzmacnia sciany naczynek, zmniejsza ich kruchosc i dobrze dziala na krazenie i obrzeki.Biore tez witaminke pp, k niestety tylko na recepte.Myslalam o czyms z kasztanowca ale jedyne co mi polecili w aptece to jakis syropek Hippocastani jeszcze nie sprawdzalam ale tez jest na problemy z nozkami.
deborkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:51   #9
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

ale skok - ponad 4 lata nic się nie działo w tym wątku
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 16:34   #10
syla5031991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

Mam 17 lat i na lewej nodze pojawił mi się dożć duzy żylak. Jestem zdecydowana na laserowe usunięcie żyły. gdzie mogę taki zabieg wykonać i ile to może kosztować??? proszę o odpowiedż. Interesują mnie operecje w woj. podkarpackim, najlepiej Rzeszów.
syla5031991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 20:58   #11
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

Najlepiej idz prywatnie do lekarza chirurga naczyniowego, albo flebologa. Ja tez mialam problemy z nogami - krew mi dobrze nie krazyla, zyly byly 2 razy poszerzone, przepuszczaly krew, mialam pelno naczynek na nogach, a miejscami (szczegolnie w zgieciu nogi) widac bylo juz wypukle zyly. Jak bym przyszla pozniej to tylko operacja by mnie ratowala, ale doktor zastosowal u mnie skleroterapie. Polega to na wstrzykiwaniu jakiejs substancji w zyle i owinieciu bandazem tego miejsca, potem noszenie ponczoch uciskowych. Zabieg robilam kilka razy - w kilka wiekszych zyl trzeba bylo nawet 2 razy je tym plynem zamykac, ale warto bylo. Koszt za jedna wizyte ok 150 zl; a za calosc prawie 1500 zaplacilam. Dzis mam zdrowe nogi - tzn ciagle musze zapobiegac zylakom ale nie widac na nogach zadnych zmian chorobowych.

Laser czy usuwanie chirurgiczne niczego nie zalatwi. Jezeli wytnie sie kawalek chorej zyly to potem gdy nie bedziemy dbac o nogi znow nam sie pojawi w innym miejscu.
Powodzenia!
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 21:51   #12
ziNa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

Dziewczyny.. starajcie sie jak najmniej chodzic w butach na sywokich obcasach, to raz. po drugie ODPOCZYWAJCIE Z NOGAMI NIECO PODNIESIONYMI, O JAKIES 10 CM, PRZYNAJMNIEJ POL GODZINY DZIENNIE!
ziNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:53   #13
ziNa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

ciag dalszy: to sprawi, ze krew,( ktorej w zylach jest za duzo, bo zle odplywa do gory i rozszerza zyly tak, ze nie wytrzymuja i zaczynaja pekac!) odplywa. jesli bedziecie to robic profilaktycznie powinno pomoc. jesli juz jest problem koniecznie do lekarza. i prosze CWICZYC LYDKI!polacy ogolnie baaaaardzo malo sie ruszaja, a tylko regularny ruch jest w stanie uchronic nas przed takimi np dolegliwosciami! ruszyc tylki, niestety! cwiczac miesnie lydki i PRZEPONE poprawiamy krazenie w zylach!
ziNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 11:19   #14
Andzia280
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

Nom ja tez jestem tu nowa i rowniez mam problemy z nogami... dokladnie nie wiem co to jest ale sa to takie malutkie ale i liczne czerwone plamki na lydkach... nie mam pojecia czym to zlikwidowac. czy sa na to jakies tanie i skuteczne sposoby?? prosze o pomoc.
Andzia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 20:50   #15
hanlan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: oj z daleka
Wiadomości: 1
Dot.: NOGI - żylaki, krostki, popękane naczynka, depilacja - POMOCY!!!!!

Prosze napiszcie czy operacja zylakow jest bolesna i czy po operacji odczowa sie bol ; mam 22 lata zylaki to moj horror caly tyl lewej nogi mam w okropnych wystajacych spod skory zylakach ;( z teg co tutaj piszecie mnie czeka tez taka operacja ale okropnie sie jej boje czy to boli ??
hanlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.