Jak te brwi..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 22:45   #1
mayaismo
Raczkowanie
 
Avatar mayaismo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 103

Jak te brwi..?


Cześć, słuchajcie zastanawiam się jak brwi tej dziewczyny są zrobione

http://www.biorequiem.com/blush-response/blush-response-004-strung-out-on-sugarpill/

(trzeba przewinąć w dół - tam dwa czy trzy zdjęcia są jej)

Ja myślę tak : Ma wyrwane gdzieś tak do połowy, a reszta dorysowana, czy dobrze myślę?Czy to narysowane od szablonu, czy mogła sama zrobić?Pewnie człowiek się wyrabia po paru razach...

Koniecznie chcę takie brwi...Tylko że czerwone
mayaismo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 16:06   #2
jestemspanczbob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak te brwi..?

i ja tak myślę, połowa od środka twarzy jest naturalnymi jej włoskami a od połowy do zewnątrz ma wydepilowane, i dalej je sobie starannie dorysowuje, myslę, że powinnaś pójść do kosmetyczki, niech Ci wyreguluje i nauczysz sie sama domalowywac.
jestemspanczbob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 15:32   #3
kasiakalisz86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak te brwi..?

Witam. To mój pierwszy wpis, mimo, że konto mam od dawna, ale muszę to napisać, żeby przestrzec mayaismo i inne dziewczyny przed popełnieniem błędu.

Dziewczyna ze zdjęcia jak na moje oko wcale nie ma wyrwanych brwi.
Ona wewnętrzną część brwi pomalowała „na sucho” glitterem, a do pomalowania zewnętrznej części wymieszała pigment/glitter z żelem, co lekko usztywniło i ładnie pokryło włoski dając taki efekt . Końcówka brwi jest precyzyjnie przedłużona o około 1cm, (dobrze się do tego nadaje np. pędzelek Inglot 17TL), przez co brwi nabrały ostrego looku ;) W skrócie to tyle.
Btw. wydaje mi się, że taki efekt można by również uzyskać usztywniając brwi lakierem do włosów i nakładając wymieszany pigment/glitter z wodną bazą do cieni (gliceryna + woda w proporcji 1:3, czyli np. 1 kropla gliceryny i 3 krople wody).
Jeśli ktoś chce się czasowo pozbyć włosków z brwi, to lepiej je golić, bo jeśli się je wyrwie to mogą w niektórych miejscach po prostu nie odrosnąć, zwłaszcza jeśli wyrwie się z cebulką - tak zrobiła ponad 10 lat temu moja koleżanka z podstawówki i do tej pory nie ma 1/3 brwi. Fatalnie to wygląda, no ale to są właśnie błędy młodości…
Trzeba też pamiętać, że jeśli ktoś się decyduje na golenie brwi, to musi się liczyć z tym, że włoski odrosną nieco ostrzejsze i grubsze i mniej przyjemne, ale tego już chyba tłumaczyć nie muszę ;)

Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu się na coś przydałam.

Pozdrawiam ;)
kasiakalisz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 19:30   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak te brwi..?

Ja myślę, że ona ma te brwi od połowy dorysowane. Widać to po bliznach od kolczyka. Normalnie taki kolczych wystaje po obu stronach brwi, a u niej te blizny są pod spodem, so sugeruje, że wyrwała włosyki i poprowadziła wyżej kreskę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 22:58   #5
mayaismo
Raczkowanie
 
Avatar mayaismo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 103
Dot.: Jak te brwi..?

Też dalej myślę że są dorysowane od połowy, bo są strasznie wysoko.No nic ,zobaczymy co kosmetyczka mi powie
Dzięki Wam dziewczyny !

PS: W sumie to czemu nie napisać do dziewuchy i zapytać...

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Kurcze znalazłam całego posta o tym
I faktycznie ma wyrwane pół ,a drugie pół natatuowane - jednak dalej maluje je cieniem!
Patrzcie:
http://www.biorequiem.com/blush-resp...brow-tutorial/
mayaismo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 00:41   #6
Katixx
Raczkowanie
 
Avatar Katixx
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 425
Dot.: Jak te brwi..?

Cytat:
Napisane przez mayaismo Pokaż wiadomość
Też dalej myślę że są dorysowane od połowy, bo są strasznie wysoko.No nic ,zobaczymy co kosmetyczka mi powie
Dzięki Wam dziewczyny !

PS: W sumie to czemu nie napisać do dziewuchy i zapytać...

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Kurcze znalazłam całego posta o tym
I faktycznie ma wyrwane pół ,a drugie pół natatuowane - jednak dalej maluje je cieniem!
Patrzcie:
http://www.biorequiem.com/blush-resp...brow-tutorial/

a moglabys przetlumaczyc ten tekst?
Katixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 21:34   #7
mayaismo
Raczkowanie
 
Avatar mayaismo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 103
Dot.: Jak te brwi..?

Ok przetłumaczę co najważniejsze punkty :

1. drawn-on arches must match your natural arches

Narysowane łuki (brwiowe) muszą równać się z twoimi naturalnymi łukami.

2. the inner edges must be blended instead of squared or rounded off.

Wewnętrzna część brwi (narysowanej) musi być wtopiona (w Twoje naturalne brwi) , zamiast robić ją kwadratową, lub zaokrąglać.

how do you find your natural arch and edge (...)Just raise, then scrunch your brow while looking in the mirror. It might help to mark these points with liner when you find them. I have a slight advantage because I have very lightly tattooed brows, so I don’t need to look for my arches.

Jak znaleźć naturalny łuk i krawędź (...) Po prostu unieś , a potem ściągnij brwi ,kiedy patrzysz w lustro.Można zaznaczyć te punkty linerem, kiedy już je znajdziesz.Ja mam małą przewagę bo mam lekko natatuowane brwi, więc nie muszę szukać swoich łuków.


I use a brush with a spritz of hairspray when needed, but there’s an array of specialty products for this very purpose out there, too.


Używam pędzla spryskanego lakierem do włosów (od mayaismo: Ja też! ) jeśli potrzebuję, ale jest mnóstwo produktów przeznaczonych specialnie do tego (do ujarzmiania brwi).

Pencil seems to work fine for many peeps, but I find powder easier to blend and less likely to smear.


Z kredki zadowolone jest dużo ludzi, sama jednak odkryłam że puder lepiej się wtapia, i nie rozmazuje się.

I use Mac eye shadows and my current shade is “Contrast”.

Ja używam cienia z Mac'a i mój aktualny kolor to ''Contrast''

For a more natural look, your eyebrows should be a couple of shades lighter than your hair, but don’t be afraid to play with color. For instance, platinum-haired peeps are generally told to use light brown, but I would love to see more blonds going for a show queen look with white brows, instead.

Jeśli chcesz naturalnego efektu Twoje brwi powinny być kilka tonów jaśniejsze od Twoich włosów, ale nie bój się bawić kolorem.Np ludziom z platynowymi włosami zazwyczaj mówi się aby używali jasnego brązowego,ale fajnie by było zobaczyć więcej blondynek które chcą wyglądać jak gwiazdy i mają białe brwi.

Certain paint brushes cost a fraction of brand name make-up brushes and last just as long, if not longer.


Zwykłe pędzle do malowania kosztują o wiele mniej niż firmowe ,i wytrzymują tyle samo, jeśli nie dłużej.

If your shadow is pressed, scrape a little into a tiny powdery mound for maximum brush-loading power.

Jeśli cień jest prasowany, zeskrob małą pudrową kupkę ,żeby uzyskać maximum mocy pędzelkowo - ładującej ( )

dip your brush in, tap off excess product, and lightly outline your desired shape

zanurz swoj pędzel ( w cieniu) ,pozbądź się nadmiaru, i lekko zaznacz kształt jaki chcesz mieć.

Fill in the shape, but do not, I repeat, DO NOT square or round off the inner edges of your brows.


Wypełnij ten kształt ,ale nie , powtarzam NIE zaokrąglaj ,nie 'zakwadracaj' ( ) kształtu swoich brwi. (od mayaismo : ona po prostu uważa że to brzydko wygląda)

For a softer, more natural look than shown here, use a lighter shade with a dry brush. For a stylized look like mine, wet your brush before dipping it into the shadow. I apply one brow at a time, but it probably makes more sense to oscillate between both. Surely you’ll find your preferred method after a few rounds.

Jeśli chcesz lżejszy, bardziej naturalny wygląd niż ten co tu pokazałam, użyj jaśniejszego cienia ,suchym pędzlem.Jeśli chcesz mieć bardziej wystylizowany wygląd, jak mój, zmocz swój pędzel ,zanim zanurzysz go w cieniu.Ja rysuję jedną brew,a potem dopiero drugą, ale pewnie lepiej jest oscylować pomiędzy jedną a drugą.Napewno znajdziesz odpowiednią dla siebie metodą po paru razach.

Clean up and shape with a wet cotton swab, remembering to blend after if you’re after a softer look. You can also use a clean brush, but I prefer the swabs, because I can quickly adjust the shape and thickness by removing small strips of cotton.

Wyczyść i ukształtuj to co trzeba za pomocą mokrego patyczka do uszu, pamiętając ,żeby wtopić (cień w naturalne brwi) jeśli chodzi Ci o miękkszy wygląd.Możesz też użyć czystego pędzla, ale ja wolę patyczki, bo mogę szybko dopasować kształt i grubość, usuwając małe pasemka bawełny.

Now, use a little sheer powder as an anti-smudging agent over your masterpiece and you’re done!


A teraz użyj pudru , jako 'zapobiegacza rozmazywania się' ( ) na swoje dzieło sztuki ,i robota skończona!
mayaismo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.