Zmienić kolor czy zostawić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 08:52   #1
dzidziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45

Zmienić kolor czy zostawić ?


Hej mam straszny dylemat bo nie wiem co zrobić z włosami święta idą a ja mam ok4 cm. odrostów ;O Już od miesiąca sie zastanawiam przejżałam z tysiące stron z włosami i fora;( wiec postanowiłam napisać każda porada mi sie przyda A wiec chodzi mi o to:
jestem naturalnie ciemną blondynką z prostymi włosami. Tearaz mam kolor jasny blond a chałabym coś pomiedzy brązem a popielatym ciemnym blondem
Możecie wstawiać zdjecia w jakich fryzurach mnie widzicie i jakich kolorkach pozdrawiam!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 180654.jpg (46,0 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 155440.jpg (47,5 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8260124.jpg (142,5 KB, 381 załadowań)
__________________
06.09.2014
dzidziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:50   #2
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Wedlug mnie http://i.pinger.pl/pgr326/7a9a1d1e00...1220882803.jpg Ten kolorek bedzie super
__________________
' Bez popełniania błędów człowiek nie był by człowieczy. '


Razem od : 11.11.2009

Dieta nielaczenia.
Jest: 72.....
Bedzie: 58.....
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:16   #3
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

W odcieniach rudych i czerwonych to chyba nie bardzo, ponieważ zdaje mi się, że masz rumianą cerę. Na trzecim zdjęciu ładnie wyglądasz, a ten kolor włosów łagodzi to wrażenie.
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:51   #4
dzidziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

A jak w tym blondzie wyglądam pasuje mi czy ee tam ? do jutra musze sie zdecydować co zrobić z włosami bo ide do fryzjera moze lekko przyciemnic ten blond?
__________________
06.09.2014
dzidziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:15   #5
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Cytat:
Napisane przez dzidziaaa Pokaż wiadomość
A jak w tym blondzie wyglądam pasuje mi czy ee tam ? do jutra musze sie zdecydować co zrobić z włosami bo ide do fryzjera moze lekko przyciemnic ten blond?
Nie rób już bardzo jasnego blondu. Nie wygląda ładnie. Do platyny pasuje porcelanowa, nieskazitelna cera w chłodnym odcieniu. W innych przypadkach, ja osobiście, platynie mówię NIE.

Fajny będzie średni, ciemniejszy blond.
Nie wiem czy ciepły czy zimny bo nie określiłaś swoich kolorów, tj. koloru oczu, odcienia włosów (też z dzieciństwa), zabarwienia skóry.

Najgorsze jest to, że nawet jak będziesz chciała chłodny blond i tak pewnie wyjdzie ciepły. Chyba, że masz ekstra fryzjera.
W takim przypadku najlepiej mieć naturalny kolor z rozjaśnionymi refleksami (porzucanymi pasemkami, nie balejażem). Niestety na to musisz czekać, aż włosy odrosną i całkowicie zejdą z mocno rozjaśnianego blondu.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:15   #6
dzidziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Może taki kolor zrobić sobie strasznie mi sie podoba i jest taki jak mój naturalny https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356455
__________________
06.09.2014
dzidziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:21   #7
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Cytat:
Napisane przez dzidziaaa Pokaż wiadomość
Może taki kolor zrobić sobie strasznie mi sie podoba i jest taki jak mój naturalny https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356455
Który to ma być?
Dałaś link do całego wątku. Wrzuć samą fotkę.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 18:41   #8
dzidziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

pomyliło mi się :P
to ten https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1249578286

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Nie rób już bardzo jasnego blondu. Nie wygląda ładnie. Do platyny pasuje porcelanowa, nieskazitelna cera w chłodnym odcieniu. W innych przypadkach, ja osobiście, platynie mówię NIE.

Fajny będzie średni, ciemniejszy blond.
Nie wiem czy ciepły czy zimny bo nie określiłaś swoich kolorów, tj. koloru oczu, odcienia włosów (też z dzieciństwa), zabarwienia skóry.

Najgorsze jest to, że nawet jak będziesz chciała chłodny blond i tak pewnie wyjdzie ciepły. Chyba, że masz ekstra fryzjera.
W takim przypadku najlepiej mieć naturalny kolor z rozjaśnionymi refleksami (porzucanymi pasemkami, nie balejażem). Niestety na to musisz czekać, aż włosy odrosną i całkowicie zejdą z mocno rozjaśnianego blondu.
Może wrzucisz mniej wiecej jakoś fotkę z takim kolorem włosów który polecasz dla mnie.
oczy mam szare w sumie niebiesko-zielone :P
jako dziecko byłam jasną blondynką potem zciemniały mi do ciemnego blondu
skóra piegi mało widoczne ale jak wyjdzie słonce i zacznie sie czas opalania to bd ich dużo wiecej skóra jest wpadająca w trudno powiedzieć w sumie jest jasna a opalam sie szybko na brązowo odrazu nie wiem czy to ważene

No sama juz nie wiem co ma z tymi herami zrobić

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

http://i2.pinger.pl/pgr360/8dc98d0f0...ssy-Blonds.jpg ten kolor mi sie podoba a wyjdzie mi taki castingiem ?
__________________
06.09.2014
dzidziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:46   #9
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Czy naturalne włosy masz szarawe, czy ze złocistymi refleksami?
Czy jako dziewczynka byłaś platynową, popielatą blondyneczką, czy złotowłosą królewną?
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 19:07   #10
dzidziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

platynową? trudno powiedzieć nie pamietam fakt faktem napewno jasną blondynką :P
a naturalne to takie jak widać https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1303285873 od słońca czasem przy twarzy miałam jaśniejsze ale nie żeby to był jakiś jasny blond poprostu rozjaśniał mi się w lecie a na zime takie mysie były :P
__________________
06.09.2014
dzidziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 22:09   #11
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Cytat:
Napisane przez dzidziaaa Pokaż wiadomość
platynową? trudno powiedzieć nie pamietam fakt faktem napewno jasną blondynką :P
a naturalne to takie jak widać https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1303285873 od słońca czasem przy twarzy miałam jaśniejsze ale nie żeby to był jakiś jasny blond poprostu rozjaśniał mi się w lecie a na zime takie mysie były :P
Na tym zdjęciu masz włosy w ciepłym odcieniu.
W zimie, mówisz, mysie...
Hmm...myślę, że neutralne blondy będą najlepsze. Ani złote, ani srebrnawe, idealne będą pośrednie.
Wg mojego wyczucia koloru, blondy nazywane we fryzjerstwie neutralnymi, są bardziej ciepłe, niż chłodne.
Ale Ty na tej fotce wyglądasz całkiem fajnie. Ten odcień komponuje się z Twoją urodą, milion razy lepiej niż platyna.

Poszukam jakiś kolorków i jeszcze dzisiaj wrzucę.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 22:46   #12
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Oto blondy.

Pierwszy - raczej jasny, chłodny, cudny, fryzjerski majstersztyk
Dwa kolejne - ciemniejsze, chłodno-neutralne
Dwa ostatnie - już zdecydowanie cieplejsze

Co Tobie wyjdzie na głowie, jest jedną wielką niewiadomą. Przyciemnianie bardzo jasnego blondu jest trudne. Wyprane z pigmentu włosy, nie chcą łapać farby. A jeżeli już złapią, farba, i tak, wymywa się dość szybko. Dobry jest zabieg pigmentacji.

Pocieszę Cię, że z czasem będzie lepiej. Włosy w końcu nasycą się pigmentem. Do tego dodać fakt, że włosy sobie rosną i w końcu martwy blond pójdzie precz. Za 2 lata będzie luzik

Końcówki do maksymalnego podcinania, nie ma co trzymać długich, osłabionych włosów. Koloryzacja ciemnymi odcieniami też niszczy włosy, a już zwłaszcza te mocno rozjaśniane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (26,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond (1).jpg (37,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond (2).jpg (128,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond (3).jpg (41,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond (4).jpg (40,4 KB, 27 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 16:40   #13
dzidziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

GretaKredka poszłam za twoją radą scielam końcowki i to dużo, zmnieniłam kolor miałam ten zabieg pigmentacji? czy coś zeby kolor sie dłuzej trzymał miał wyjść ciemny ciepły blond a wyszedł orzechowy wkleje fokę to ocenicie czy fajnie:P mi sie na początku nie podobało strasznie czułam sie dziwnie bo nigdy nie miałam tak ciemnych włosów ale juz sie przyzwyczaiłam i zaczyna mi sie podobać Zdjecie w okularkach bo bez make up
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 194148.jpg (45,9 KB, 131 załadowań)
__________________
06.09.2014
dzidziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 21:45   #14
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Cytat:
Napisane przez dzidziaaa Pokaż wiadomość
GretaKredka poszłam za twoją radą scielam końcowki i to dużo, zmnieniłam kolor miałam ten zabieg pigmentacji? czy coś zeby kolor sie dłuzej trzymał miał wyjść ciemny ciepły blond a wyszedł orzechowy wkleje fokę to ocenicie czy fajnie:P mi sie na początku nie podobało strasznie czułam sie dziwnie bo nigdy nie miałam tak ciemnych włosów ale juz sie przyzwyczaiłam i zaczyna mi sie podobać Zdjecie w okularkach bo bez make up
Faktycznie ciemno wyszło...
Po pierwsze na bank jest lepiej niż było, a to już dużo
Do końca nie umiem ocenić bo nie widzę Cię zza okularów, zresztą zdjęcia to tylko zdjęcia.

Po drugie i tak będą jaśniały, co pranie to jaśniej.

Po trzecie, pomału, z czasem, dojdziesz do ideału. Moim zdaniem ideał osiągniesz, kiedy całkiem zejdzie stary blond. Wtedy włos będzie w lepszej kondycji i kolor będzie inaczej łapał.

Ogólnie zdecydowanie na plus
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:37   #15
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Cytat:
Napisane przez dzidziaaa Pokaż wiadomość
GretaKredka poszłam za twoją radą scielam końcowki i to dużo, zmnieniłam kolor miałam ten zabieg pigmentacji? czy coś zeby kolor sie dłuzej trzymał miał wyjść ciemny ciepły blond a wyszedł orzechowy wkleje fokę to ocenicie czy fajnie:P mi sie na początku nie podobało strasznie czułam sie dziwnie bo nigdy nie miałam tak ciemnych włosów ale juz sie przyzwyczaiłam i zaczyna mi sie podobać Zdjecie w okularkach bo bez make up
Moim zdaniem o wiele lepiej niż w tym blondku sama mam naturalny słoneczny blond z pasemkami, którego wiele osób mi zazdrościło, ale coś mi odwaliło i już od 4 lat mam ciemny brąz i w takim kolorze czuję się i wyglądamo wiele lepiej
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 10:57   #16
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Moim zdaniem za ciemny, lepiej było Ci w tym ciepłym blondzie.
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 13:19   #17
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Zmienić kolor czy zostawić ?

Wiesz co, masz swój naturalny przepiękny kolor!

Ja zawsze chciałam taki mieć, a Ty jeszcze farbujesz! I to na taką paskudną platynę - niedobrze Ci było w tym kolorze, zupełnie nie jest Twój Ten "ciemny blond" co wyszedł jak ciemny brąz jest już lepszy ;P Ale najlepiej jakbyś powoli wracała do swoich naturalnych włosów, są piękne

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1303285873
Taki kolor, na lato, do opalonej skóry - wygląda cudnie Zawsze zazdrościłam dziewczynom tego koloru włosów
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.