Potrzebuję zmiany-pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 20:52   #1
MMonika_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Exclamation

Potrzebuję zmiany-pomóżcie



Jestem tu nową użytkowniczką, choć czytam Was od daawna.
Czeka mnie kilka istotnych zmian w moim wyglądzie (cera, wybielanie ząbków) a to tylko początek zmian jakie chcę wprowadzić
Dziewczyny kochane, powiedzcie co (i jak) powinnam zmienić (włosy, makijaż, brwi) ? Liczę na Wasze podpowiedzi i za wszystkie z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Scanz.jpg (14,6 KB, 215 załadowań)
MMonika_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 10:32   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Potrzebuję zmiany-pomóżcie

Witaj
nic nie napisałaś o włosach jaki kolor naturalny, a moze to ten jest wlasnie naturalny?. Jesli tak to super, nie zmieniałabym go.
Widzę Cię w dłuższych włosach, będzie bardziej kobieco. Rozumiem, że być może są cieniutkie i trudno się układają, własnie dlatego dobrze by było żebys coś napisała.
Brwi- one są tak wydepilowane czy uniosłaś je do góry "ze zdziwienia" gdy robiono ci zdjęcie?
Makijaż-w sumie jesteś fajnie umalowana, możesz też stosować eyeliner-masz idealny kształt oczu, jakieś ciemniejsze cienie tez dodadzą wyrazistości.
Fajne masz oczy
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 15:24   #3
MMonika_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Potrzebuję zmiany-pomóżcie

Moj naturalny kolorek to w sumie jasny blond-na moje mysi (nie lubię go więc ciągle coś kombinuję ) i są teraz pofarbowane. Masz racje, są cieniutkie i trudno się układają. Na zdjęciu tego nie widać,bo założyłam je za ucho, ale z prawej strony są dłuższe - mam asymetrię ciut za połowę policzka. Nie wiem jaką fryzurkę sobie wybrać aby zwiększyć ich objętość, nie chcę dużo obcinać bo chciałabym żeby troszkę podrosły, ale z drugiej strony już mnie drażnią
Brwi mam chyba źle wydepilowane aczkolwiek, ponownie masz rację, na zdjęciu mam je uniesione. Mam "ciężką" powiekę i wydaje mi się że jak troszkę "się zdziwię" oczy wyglądają lepiej
Nie wiem jakie kolorki makijażu oka wybrać i jak się malować. Jestem bladziochem raczej strachliwym jeśli chodzi o kolory (stawiam na bezpieczne delikatne brązy) ale czas coś zmienić... Mam 29 lat niedługo a są tacy, którzy dają mi 30 parę Jestem otwarta na wszelkie propozycje Dziękuję za odzew Bałam się, że jestem przypadkiem beznadziejnym i pozostanę taka "bez wyrazu"
MMonika_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 15:43   #4
naluzach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Potrzebuję zmiany-pomóżcie

co do cieni to kiedyś przeczytałam, że właśnie brązowe bardziej postarzają, a z reguły do blondynek moim zdaniem pasują jaśniejsze, np. srebro z różem
naluzach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 22:44   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Potrzebuję zmiany-pomóżcie

słuchaj nie wiem gdzie ta ciężka powieka, ja jej nie widzę, może faktycznie aż tak uniosłaś brwi, że zniknęła, ale moim zdaniem przesadzasz masz jakieś inne zdjęcia na których nie unosisz brwi do góry? chcialam ocenić czy są dobrze wydepilowane, wydaje mi się, że wyskubałaś za dużo od wewnętrznej strony-tej przy nasadzie nosa.

ludzie dają Ci ponad 30 lat? wierzyć mi się w to nie chce-chyba, że przez krótką wyostrzającą fryzurę. Myslalam, że może góra 25 lat masz.

Brązy w makijażu jak najbardzije pasują-jasne i delikatne.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

a fryzura do szyi- taki bob, dobrze obcięty myślę, że będzie trzymał objętość.. wstaw koniecznie jakieś inne zdjęcia
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 22:55   #6
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Potrzebuję zmiany-pomóżcie

Ja na twoim miejscy odrobinę zagęściła brwi i przyciemniła je na próbe np. olejkiem rycynowym (za 2 zł można kupić w każdej aptece)-brwi będą wyrażniejsze, a jesli będziesz chciała zostawić je jasne, to po prostu przerwiesz kurację
Co do opadających powiek-polecam makijaz "kociego oka", taki preferuje się do opadających oczu. Można również zakupić specjalne tasiemki do oczu- sa niewidoczne, a kosztują grosze Fajny opis tych tasiemek znalazłam na tym bloguhttp://azjatyckicukier.blogspot.com/...iek-super.html
Podobno można je łatwo znaleźć na e-bayu
To do twoich pytanek na wstępie. Co do wyglądu- jak dla mnie już wyglądasz fajnie, więc niestety nic ci nie porradzę
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.