nie wytrzymuję sama z sobą. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 14:42   #1
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482

nie wytrzymuję sama z sobą.


Jak w tytule, nie wytrzymuję z sobą. Wyglądam nijak, bezbarwnie, źle się ze sobą i swoim wyglądem czuję. Już pomijam budowę ciała, która jest dość nieproporcjonalna. Z twarzą jest jeszcze gorzej. Uważam, że mam jasną cerę, ale mimo to zawsze kupuję za ciemne podkłady, nie potrafię sobie dobrać odpowiedniego odcienia. Nie wiem, jakie kolory w makijażu by do mnie pasowały. Nie wiem też co zrobić z włosami, bo rudość mi się znudziła (cięcie też zresztą nudne ). Marzy mi się taka ognista czerwień, coś jak Michał Wiśniewski, ale nie wiem czy to coś da. Zastanawiałam się też nad jakimś jasnym, naturalnym blondem. Poza tym, planuję zapuszczać włosy, dbać o nie jak najlepiej, chociaż nie zawsze mi to wychodzi - mam skórę głowy skłonną do podrażnień i niestety łupieżu, co dyskwalifikuje wiele szamponów. Nie wiem już co robić, poradźcie coś, żebym nie wyglądała tak bezbarwnie.

Co do zdjęć:
1. loki (niestety nie naturalne, moje włosy są proste jak druty -,-)
2. moje włosy jakiś rok temu, króciutkie.
3. tego nie skomentuję, po prostu chodziło mi o pokazanie długości włosów
4. mój kolor (zdjęcie robione na szybko, dosłownie przed chwilą).

I co, poradzicie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0126.jpg (110,4 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8020030.jpg (55,8 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie4853.jpg (31,7 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5060327.jpg (119,7 KB, 838 załadowań)
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:12   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

czerwień, ala Wiśniewski odradzam z miejsca, nie doda to wyrazy twojej twarzy, a jedynie oszpeci. problemem nie są włosy. one są bardzo ładne widać, że zdrowe i zadbane.
proponuję zmienić oprawki okularów na mniejsze i nie takie kanciaste, albo zacząć nosić soczewki.
BRWI (i rzęsy)- za jasne i do lekkiej regulacji. proponuję zacząć je podkreślać tzw. henną- ja jestem wierna krakowskiej "Kamie", dobry jest podobno "refectocil", ale sama nie probowalam nigdy. wazne zeby Kame trzymac na wloskach dluzej niz to podane na opakowaniu i na swiezej wodzie utlenionej robic. mozna tez przyciemniac kredką lub cieniami (u Ciebie brązowymi).

MAKIJAŻ od dziś zrezygnuj z niebieskich cieni-zupelnie nie pasują do tych rudych włosów, nie dodają wyrazistości. proponuję eyeliner lub kredkę i poćwiczyć robienie pięknych kresek, bo masz powieki idealne do eyelinera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ruda.jpg (120,0 KB, 537 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:25   #3
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

A skoro nie czerwień, to jaki inny kolor włosów by do mnie pasował? Ruda jestem od dwóch lat i naprawdę powoli zaczyna mnie drażnić ten kolor. Za to niebieskie cienie przez przypadek znalazły się na moich powiekach.
Bardzo dziękuję za rady. Ktoś jeszcze?
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:47   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

a jaki jest twoj naturalny kolor wlosow? czyzby nie blond? cos mi sie wydaje, że wlasnie w blondzie będzie Ci ladniej. pomysł z zapuszczeniem włosów oczywiście popieram- masz owalną twarz bez wyraźnie zaznaczonych kości policzkowych-krótkie włosy ją trochę poszerzają. na pewno jest Ci dobrze w upiętych włosach, lub w takich przynajmniej do ramion, lub dluzszych
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 09:18   #5
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Mój naturalny kolor włosów to średni brąz.
Tak, właśnie ostatnio zauważyłam, że wyglądam "znośnie" w upiętych włosach, więc często je spinam, zwłaszcza w cieplejsze dni.
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 15:40   #6
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Brwi! Brwi mi tu psują wszystko.

Trzeba je wyregulować i henna, tak jak doradziła Holly85.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 20:18   #7
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Dzięki dziewczyny W poniedziałek lecę po hennę.
Możecie mi jeszcze mniej więcej powiedzieć jakim jestem typem urody? Dodam, że mam niebiesko-szare oczy (bo słabo to widać na zdjęciach), naturalne włosy, jak już wcześniej mówiłam, to średni brąz.

I może ktoś jeszcze mi pomoże?
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 21:57   #8
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Czerwony na 100 % odpada, na prawde niewielu osobom pasuje, poza tym podkresla wszelkie niedoskonalosci cery itp, same minusy postawiłabym raczej na delikatny, jasny brąz, natura przewaznie wie co robi fajnie, ze masz proste wloski, wygladaja bardzo ladnie i zdrowo proponuje zapuscic, z pewnoscia dodadza kobiecosci i uroku
Do tego wytuszuj rzesy, plus brazowa kredka - to taka delikatna wersja makijazu do tego moze byc bezowy cien plus podkreslenie kosci policzkowych rozem lub brazerem, na usta jasny blyszczyk albo na codzien poprostu pomadka.
Brwi tak jak dziewczyny radzily - lekko wyregulowac, natomiast z henna badz ostrozna, alby efekt nie byl przerysowany.
Takie male zmiany na pewno przyniosa ogromny efekt i poprawe samopoczucia tak samo jak starannie zrobiony manikiur czy jakis nowy, dziewczecy ciuszek Twoja uroda zdecydowanie ma potencjał, wystarczy ją odpowiednio podkreślić
Aha i jezeli jest to mozliwe, pomysl nad soczewkami - niesamowita wygoda, koszt nie jest taki wielki ok. 20 zl miesiecznie. Sama nosze i jestem mega zadowolona. A jesli nie soczewki to moze jakies modniejsze/ o nowoczesniejszym ksztalcie okulary?
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 22:05   #9
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Cytat:
Napisane przez kissable Pokaż wiadomość
Aha i jezeli jest to mozliwe, pomysl nad soczewkami - niesamowita wygoda, koszt nie jest taki wielki ok. 20 zl miesiecznie. Sama nosze i jestem mega zadowolona. A jesli nie soczewki to moze jakies modniejsze/ o nowoczesniejszym ksztalcie okulary?
20 złotych? Aż mnie to zaciekawiło. Mogłabyś podać mi firmę tych soczewek, tutaj albo chociaż na PW?
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 22:20   #10
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

sa ta soczewki do noszenia w trybie miesiecznym pure vision firmy bausch & lomb Niska cena, poniewaz kupuje je na allegro, oczywiscie od dobrych sprzedawcow, najczesciej sklepow. U optyka rzeczywsicie sa drozsze. Bardzo dobrze mi sluza, polecam z czystym sumieniem
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 00:33   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

wiesz co.. wpisz moze w google Scarlett Johanson i pooglądaj zdjęcia tej dziewczyny- zobacz w jakich farbach wygląda najkorzystniej (w brązie, który jest jej naturalnym i blondzie) masz podobny typ urody.
zauważ jak podkreśla makijazem oczy i brwi w zaleznosci od koloru wlosow.
tak teraz myślę, że chyba lepiej będzie jak zrezygnujesz z rudego
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 12:15   #12
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Poza tym, wybierz się na regulację i hennę brwi do dobrej, najlepiej poleconej kosmetyczki. Jeśli to pierwszy raz, sama lepiej nie próbuj.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:33   #13
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Cytat:
Napisane przez kissable Pokaż wiadomość
sa ta soczewki do noszenia w trybie miesiecznym pure vision firmy bausch & lomb Niska cena, poniewaz kupuje je na allegro, oczywiscie od dobrych sprzedawcow, najczesciej sklepow. U optyka rzeczywsicie sa drozsze. Bardzo dobrze mi sluza, polecam z czystym sumieniem
Ja nawet u optyka soczewki z bausch & lomb kupuję za 20zł jedna
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:31   #14
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady.

Holly85, patrzyłam zdjęcia Scarlett i bardzo podoba mi się jej wygląd w blond włosach. Chciałabym mieć podobny kolor, coś takiego, chociaż zdaję sobie sprawę, że trzeba lecieć z takim pomysłem do fryzjera, bo w domu raczej nic nie zdziałam (chyba, że rozjaśniaczem, ale nigdy nie wiadomo jak wyjdzie). Widziałybyście mnie w takim kolorze?
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 22:55   #15
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

ja uważam, że blond przy Twoim typie urody (jasna karnacja, brwi, oczy) będzie pasować, tylko pamiętaj, że blond wymaga wiele pracy:
-częste farbowanie, bo odrosty wyglądają paskudnie i są wyjątkowo widoczny na ciemnych włosach.
-rozjasnianie niszczy bardzo włosy, więc wkrótce zamiast takich włosów jak masz możesz mieć połamane, przesuszone włosy i nie uda Ci się ich zapuścić
-jesli rudy byl trwałą farbą to prawdopodobnie będziesz jeszcze musiala sciągać kolor.. pewna nie jestem, moze niech wypowie się fryzjerka.

mogłabyś wstawić zdjęcia w naturalnym odcieniu włosów? takie żeby było zrobione w naturalnym oświetleniu, albo najlepiej oddawało rzeczywiste kolory??
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 22:41   #16
activ61
Raczkowanie
 
Avatar activ61
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 244
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

a moze taka fryzura by cie interesowała http://i2.pinger.pl/pgr477/8f8118e90...4b3b0b55/1.jpg
__________________
Mężczyzna nie musi być piękny,
Wystarczy, że wdzięczny ma gest,
Gdy głos ma milusi, być piękny nie musi,
Chociaż wcale nie szkodzi, gdy jest
activ61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 15:46   #17
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ja nawet u optyka soczewki z bausch & lomb kupuję za 20zł jedna
Właśnie o to chodzi ze na allegro tyle, może 22 zł płacę za parę + przesyłka ale zamawiając na kilka miesięcy bardzo się opłaca

Przepraszam autorkę wątku za offtop
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:33   #18
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Dopiero niedawno zmieniłam kolor włosów - na blond. Bardzo dobrze się czuję w tym kolorze. Teraz znowu mnie naszła ochota na zmiany, bardzo chętnie bym zmieniła kształt fryzury, ale nie mam pojęcia na jaki. Nie chcę skracać włosów, w każdym razie nie aż tak bardzo. Doradzicie?
Wrzucam zdjęcia mojego blondu. Przekłamane trochę kolory, normalnie moje włosy są ciut bardziej ciemne. Bardzo przepraszam z góry za jakość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6240367.jpg (75,8 KB, 148 załadowań)
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:10   #19
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

o wiele ładniej, wrzuć może jednak lepsze zdjęcie, bez takich przerobek na kolorach. zrob sobie zdjęcie z wieksszej odleglosci, za pomocą samowyzwalacza. najlepiej przodem, i jedno z profilu., mozna bedzie ocenic dlugosc szyi, realny ksztalt twarzy itd, zdjecia z bliska przeklamują perspektywę.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 15:21   #20
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Nie zwracajcie uwagi na twarz, bo nie wyspałam się dzisiaj. I tak, wiem, mam grubą szyję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6260340.jpg (112,1 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6260341.jpg (98,6 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6260343.jpg (113,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6260344.jpg (103,0 KB, 83 załadowań)
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 09:15   #21
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Moim zdaniem o niebo lepiej niż w przypadku tego miodowego odcienia.
Chociaż może te włoski są trochę zbyt żółte?
Ja bym je trochę ochłodziła, np. srebrną płukanką.
No i BRWI - naprawdę wymagają ogarnięcia...!!
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 09:44   #22
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

tak, też powielam - brwi, brwi, brwi !
Tylko radze poogldac trochę filmików na youtube o tym jak je regulować żebyś sobie krzywdy nie zrobiła.
Przy okazji polecam tez pesetę KOBO. Genialna ! Łapie wszystkie włoski, nawet najkrótsze.
Jezeli chcesz cos zmienić w sobie to moze pooglądać trochę inspiracji.
Mnie to zawsze pomaga. Spedziłam rok czasu na blogu, a ja kompletnie zmieniłam swój styl.

I jeszcze jedno - masz cere godną pozazdroszczenia )
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 11:43   #23
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

koniecznie zrób te brwi i rzęsy tak jak wyżej zrobiłam symulację, włosy są chyba odrobinę zbyt żółte-zbyt ciepłe, (dopuszczam też myśl, ze to efekt aparatu). farba albo się wypłucze, albo możesz zrobić płukankę-ona zniweluje żółty odcień.
najwięcej da Ci zrobienie brwi- ich przyciemnienie i rzęs także.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

aha przy krótkiej, bądź jak to piszesz-grubej szyi lepiej jest nosić wydekoltowane bluzki- dekolty w trójkąt-tzw "serek", okrągłe, unikaj takich bluzek w jakiej zrobilas sobie te zdjęcia
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:47   #24
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Nie bijcie za te brwi, po prostu o tym kompletnie zapomniałam! Chociaż na co dzień, jak gdzieś wychodzę, to staram się pamiętać o przyciemnieniu brwi kredką, zawsze to jakiś efekt.

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;27769733]I jeszcze jedno - masz cere godną pozazdroszczenia )[/QUOTE]
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
[/COLOR]aha przy krótkiej, bądź jak to piszesz-grubej szyi lepiej jest nosić wydekoltowane bluzki- dekolty w trójkąt-tzw "serek", okrągłe, unikaj takich bluzek w jakiej zrobilas sobie te zdjęcia
Ta bluzka z tych zdjęć to taka "po domu", w życiu bym nawet w niej nie wyszła. Bluzek z dekoltem w trójkąt mam dużo i często je noszę, więc przynajmniej z tym nie mam problemu

Dziękuję Wam bardzo za rady!
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 00:57   #25
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
czerwień, ala Wiśniewski odradzam z miejsca, nie doda to wyrazy twojej twarzy, a jedynie oszpeci. problemem nie są włosy. one są bardzo ładne widać, że zdrowe i zadbane.
proponuję zmienić oprawki okularów na mniejsze i nie takie kanciaste, albo zacząć nosić soczewki.
BRWI (i rzęsy)- za jasne i do lekkiej regulacji. proponuję zacząć je podkreślać tzw. henną- ja jestem wierna krakowskiej "Kamie", dobry jest podobno "refectocil", ale sama nie probowalam nigdy. wazne zeby Kame trzymac na wloskach dluzej niz to podane na opakowaniu i na swiezej wodzie utlenionej robic. mozna tez przyciemniac kredką lub cieniami (u Ciebie brązowymi).

MAKIJAŻ od dziś zrezygnuj z niebieskich cieni-zupelnie nie pasują do tych rudych włosów, nie dodają wyrazistości. proponuję eyeliner lub kredkę i poćwiczyć robienie pięknych kresek, bo masz powieki idealne do eyelinera.
Nie lubię, kiedy ktoś mówi, że jasne brwi koniecznie trzeba przyciemniać. g*wno prawda. Jeżeli ktoś naturalnie ma jasne brwi, to nic innego, jak tylko powinien dobrać odpowiednio jasny kolor włosów. Wtedy wszystko wygląda natralnie tak jak powinno.
Chyba, że osoba taka chce farbować na ciemniejsze kolory, wtedy myślę, że powinna podfarbować brwi, nigdzie indziej.

Co do Twoich włosów, myślę że powinnaś je zapuścić. Czerwień nie jest dla ciebie odpowiednia. Rudy może i byłby ładny, ale po zafarbowaniu na taki kolor brwi. Ale myślę, że albo brąz, średni nie ciemny, i pomyśl o jasnym blondzie, nie platynowym, tylko takim naturalnym.
I moim zdaniem obowiązkowo podkreśl oczy przynajmniej czarnym tuszem do rzęs bo w ogóle ich nie widać.
Przez to człowiek nie skupia się na Twojej twarzy, tylko właśnie na włosach, które nie są nie wiadomo jak piękne.
Na prawde przemyśl to.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 23:54   #26
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Przez to człowiek nie skupia się na Twojej twarzy, tylko właśnie na włosach, które nie są nie wiadomo jak piękne.
Na prawde przemyśl to.
a to trzeba tak ostro? To moze lepiej poradzisz co zrobic by i wlosy byly "nie wiadomo jak piekne" tak przeglądam watki na metamorfozach i zwróciłam uwagę, że styl Twoich wypowiedzi jest bardzo zgryzliwy, chociaz jest w nich wiele przydatnych informacji. Mysle, że dziewczyny i tak duzo kosztuje zamieszczanie zdjęć tutaj, więc po co z taką złością sie odnosić.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 00:16   #27
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Mylisz pojęcia dziewczyno szczerości ze zgryzliwością ale ten temat nie jest o mnie więc łaskawie nie pisz tutaj swoich prywatnych spraw.

Co do koleżanki, a po co mam jej mówić coś, co byłoby nie prawdą? Mnie się nie podobają, ja mam ideał piękna długich włosów więc dla mnie te są przeciętne, to moja wypowiedz, dziewczyna się pyta więc ja odpowiadam tak jak i wiele dziewczyn to co widzę i co mnie się wydaję.
Ja też założyłam tutaj wątek metamorfozy, każdy może go skomentować, i jeżeli ktoś powie mi że moje włosy są do dupy to również się nie obrażę. Więc zapraszam, pokomentuj byleby szczerze a nie z zawiścią.

Trochę dystansu nie każdy musi być milusi i wszystkim dookoła przytakiwać.

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Jeżeli komuś się to nie podoba to wybaczcie, ale myślę że niczym nie zawiniłam i powinniście to uszanować, bo moja wypowiedz jest tylko jedną z wielu, które odpowiadają na to o co dziewczyna zapytała.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:57   #28
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: nie wytrzymuję sama z sobą.

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
a to trzeba tak ostro? To moze lepiej poradzisz co zrobic by i wlosy byly "nie wiadomo jak piekne" tak przeglądam watki na metamorfozach i zwróciłam uwagę, że styl Twoich wypowiedzi jest bardzo zgryzliwy, chociaz jest w nich wiele przydatnych informacji. Mysle, że dziewczyny i tak duzo kosztuje zamieszczanie zdjęć tutaj, więc po co z taką złością sie odnosić.
To samo zauważyłam

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Mylisz pojęcia dziewczyno szczerości ze zgryzliwością ale ten temat nie jest o mnie więc łaskawie nie pisz tutaj swoich prywatnych spraw.

Co do koleżanki, a po co mam jej mówić coś, co byłoby nie prawdą? Mnie się nie podobają, ja mam ideał piękna długich włosów więc dla mnie te są przeciętne, to moja wypowiedz, dziewczyna się pyta więc ja odpowiadam tak jak i wiele dziewczyn to co widzę i co mnie się wydaję.
Ja też założyłam tutaj wątek metamorfozy, każdy może go skomentować, i jeżeli ktoś powie mi że moje włosy są do dupy to również się nie obrażę. Więc zapraszam, pokomentuj byleby szczerze a nie z zawiścią.

Trochę dystansu nie każdy musi być milusi i wszystkim dookoła przytakiwać.

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Jeżeli komuś się to nie podoba to wybaczcie, ale myślę że niczym nie zawiniłam i powinniście to uszanować, bo moja wypowiedz jest tylko jedną z wielu, które odpowiadają na to o co dziewczyna zapytała.
Mam wrażenie że to jednak Ty mylisz te pojęcia Można sobie niektóre teksty darować jesli nie są niezbędne a mogą kogoś zranić Tego typu teksty i sposób wypowiedzi jest już złośliwy/zgryźliwy/niemiły a już napewno nie wprowadza nic nowego. Jeśli masz jakieś rady dla kogoś na jakiś temat (tu włosów) to wystarczyło zaproponować jakąś fryzurę w której byś widziała koleżankę a nie napisać ze to i to ma brzydkie - tak to każdy potrafi

Z tego co czytałam w Twoich wypowiedziach, to widać, że masz wiedzę na tematy w których się wypowiadasz (co doceniam), ale ich styl i wygłos pozostawia wiele do życzenia. Konstruktywna krytyka nie jest Twoją mocną stroną niestety. Nie obrażaj się bo nikt tu Cię nie chce atakować, po prostu wszystkie tu chcemy żeby dziewczyny które proszą o pomoc dobrze się tu czuły. Ja sama wiem ile mnie kosztowało zamieszczenie fotek (zwłaszcza tych bez makijażu) i gdybyś do mnie napisała coś w tym stylu to zrobiłoby mi się przykro

Przepraszam za offtop ale czułam potrzebę wypowiedzenia się w tym temacie.

A według mnie założycielka wątku ma śliczne(!!!) włosy, gładkie, grube, gęste wystarczy zmienić kolor i cięcie - ja bym widziała jakiś delikatny brązik i cieniowane włosy okalające twarz
__________________

1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.