moja mini metamorfoza;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 13:35   #1
02b623a81457d71b9e2f227c279aaf8fbe2c2707_5dc6019400844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22

moja mini metamorfoza;-)


Cześć Wam. Niewiem jak zacząć Ale OK. Chodzi o to , że po prostu jestem 14-letnią dziewczyną która idzie teraz do 2 gimnazjum. Chciałabym się jakoś zmienić, ponieważ wszyscy traktują mnie jak dziecko i generalnie dobija mnie to. Jestem bardzo niska, mam 145 cm. wzrostu i dostaje szału, jak ktoś komentuje mój wzrost. W dodatku część moich koleżanek wygląda na o wiele starsze,nie chodzi tu o wzrost,ale ogólnie a ja jakbym stała wśród nich wszystkich w miejscu. Chciałabym do tej 2 gimnazjum coś w sobie zmienić. Ostatnio naszła mnie ochota na ścięcie włosów na krótko, ale wszyscy mi to oczywiście odradzają. I nie chciałabym tutaj widzieć odpowiedzi pt. " jesteś śliczna i nie musisz nic zmieniać" bo chcę coś zmienić, nawet moja siostra przeciwna do tej pory jakimkolwiek zmianą w moim wyglądzie zmieniła zdanie. Mówi że powinnam zmienić image. Ale wciąż niewiem co i jak.
A wiecie, że jestem nastolatką i po prostu chcę już coś zmienić. Pomożecie mi? oto moje zdjęcia:
02b623a81457d71b9e2f227c279aaf8fbe2c2707_5dc6019400844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:59   #2
02b623a81457d71b9e2f227c279aaf8fbe2c2707_5dc6019400844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: moja mini metamorfoza;-)

Jeszcze dodaje: Myślałam o takie fryzurze krótkiej jak ta na dole,
ale generalnie niewiem bo niedawno ściełam grzywkę na prosto i co prawda daje ją już na bok,ale niewiem czy poradziłabym sobie ze stylizacją takiej fryzurki i czy przeżyłabym to, że ściełam moje długie włosy które i tak niewiem po co zapuszczam.. Chyba z myślą ze sie chłopakom bardziej spodobam ? bo niczym innym zaistniec nie moge, jeśli rozumiecie o co mi chodzi.
02b623a81457d71b9e2f227c279aaf8fbe2c2707_5dc6019400844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:30   #3
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: moja mini metamorfoza;-)

To teraz ja Cię zdenerwuję - na prawdę jesteś ładną dziewczyną, może i czujesz potrzebę silnego szybszego dorastania, ale chyba nic na siłę ?
Masz ładne włosy, ( nie ścinaj, bo później już nie będzie tak łatwo zapuścić, wiem z autopsji;p), zdrową cerę, delikatne rysy twarzy.
I uwierz , to że Twoje koleżanki wyglądają na starsze nie znaczy, że Ty też musisz się szybko zmienić na starszą... Teraz uważasz, że jesteś pokrzywdzona, ale za parę lat, to one będą się martwić nad zmarszczkami, bo będą wyglądały na swój wiek, albo starszej, podczas kiedy Ty będziesz wyglądała młodo
Nie to , że się mądruje, ale sama mam 21 lat , jestem niskiego wzrostu i nieraz jak pójdę kupić papierosy, to każą wyjmować dowód osobisty ( na początku to denerwowało, ale w sumie teraz mnie to śmieszy ), także młody wygląd to tylko plus
Myślę, że z grzywką na wprost jest Ci trochę gorzej niż z włosami zaczesanymi do góry... a może spróbuj grzywkę zaczesaną na bok, ściętą na ukos?

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Ps.Przyjdzie czas na malowanie, na farbowanie itp, myślę , że teraz jest jeszcze za wcześnie na to. Gdy zaczniesz się malować itp - będziesz baaaaaardzo piękna. Jest w Tobie taka naturalność i urok
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:55   #4
Domie
Przyczajenie
 
Avatar Domie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: moja mini metamorfoza;-)

Jeśli chcesz coś koniecznie zmienić to może soczewki? A włosów nie ruszaj, Długie są śliczne. Sama mam długie Ale zapuszczam od gimnazjum i żałuję, że obcinałam na boba w podstawówce. A wzrostem się nie przejmuj. Miałam 150 w twoim wieku. Teraz kończę 18 i mam 173
Domie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:11   #5
aneleczka
Zadomowienie
 
Avatar aneleczka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 520
Dot.: moja mini metamorfoza;-)

włosów napewno masz nie ścinać - to by było największe przestępstwo! długie włosy są przepiękne!
Na pierwszym zdjęciu wcale nie wyglądasz jak 'dziecko' - a sama się tak nazwałaś. Bardzo ładnie wyglądasz z grzywką zaczesaną do tyłu, jeżeli dasz rade rób tak dalej. Na twarz daj jakiś krem wygładzający np.Nivea, jakiś tusz do rzęs i błyszczyk. Nie warto w tak młodym wieku się postarzać - wiem to sama po sobie. Poszalejesz i poeksperymentujesz w szkole średniej - chociaż nawet w średniej nie ściełabym włosów, bo 100dniówka i te sprawy.
Z okularków nie rezygnuj na siłe (np.jak Ci rodzice nie pozwolą zmienić ich na soczewki), bo ładnie w nich wyglądasz - nad soczewkami zastanów się potem.

I pamiętaj o podkreślaniu oczy tj. mówiłam chociażby tuszem bo masz przepiękne
aneleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:22   #6
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: moja mini metamorfoza;-)

Masz bardzo ładne włoski i na prawde nie musisz ich ścinać, no a farbować to po prostu zabraniam jeżeli bardzo chcesz je skrócić to podetnij max do ramion
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:24   #7
Stillady
Raczkowanie
 
Avatar Stillady
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: moja mini metamorfoza;-)

Myśle że lepiej było Ci jednak bez grzywki tzn. wyglądałaś na troche wiecej lat niż masz jvśli o to Ci chodzi.Proponowałabym Ci podpiecie grzywki do góry dopóki nie odrośnie i upinanie włosów do góry np.kok-wezełek na czubku lub wysoko z tyłu związana kitka to powinno dodać Ci troche wzrostu.
__________________
http://twoje-stroje.blog.onet.pl

http://stillady.blogspot.com - mój blog o modzie - ZAPRASZAM
Stillady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 19:20   #8
_zjemcibabciexp
Raczkowanie
 
Avatar _zjemcibabciexp
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 31
Dot.: moja mini metamorfoza;-)

Znam to teraz idę do 3 gimnazjum,
może grzywka na bok.? Taka
zasłaniająca całe czoło, lub wygolony
bok.? Poszukaj czegoś na ikf tam są
świetne fryzury masz długie włosy
więc jest pole do popisu.
__________________
Zakochana w Dancehallu <3

Włosomaniaczka
26.07.2011 - 30 cm

Cel - jak na razie 50 cm

26.07.2011 - odstawiłam prostownice
26.07.2011 - koniec farbowania chemią, tylko henna <3
_zjemcibabciexp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 20:08   #9
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: moja mini metamorfoza;-)

A ja się wyłamię, bo jestem za obcięciem włosów. Może nie na krótko, ale po trochę - najpierw na jakiegoś zadziornego boba, a potem, jeśli Ci się spodoba, to możesz zacząć skracać jeden bok, iść w asymetrię. Zobaczysz, jak Ci się układają włosy, ja mam dość podobne do Twoich - ni to proste, ni falowane - i polecam fryzury do "bałaganienia, ugniatania i wichrowania". Takie niegrzeczne włosy dodają uroku i można je nosić na wiele sposobów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-837921.jpg (18,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-914876.jpg (21,4 KB, 41 załadowań)
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.