Nawilżanie tłustej cery. Jak to jest? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 14:16   #31
honey338
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 14
Dot.: Nawilżanie tłustej cery. Jak to jest?

Pomijajac fakt ze blyszcze sie jak psu j***a to potrafie znalesc w tym plus....mniej zmarszczek bo podobno tłusta cera ma z tym mniejszy problem.
A tak powaznie kazdego dnia moja cera nie da mi zapomniec o tym jak bardzo błyszczy to jest szok, ale powiem wam jakich kosmetyków uzywam i jest troszeczke lepiej po...
1) Puder Lancome Teint Idole Silky Mat
2) chusteczki "zbierajace" tłuszcz ;/ PUPA
3) krem na noc z kwasami 5% BANDI *stosuje codziennie
4) krem na dzień NIVEA VISAGE LIGHT MOISTURISING * i tego kremu uzywam tylko i wyłacznie jesli mam troche czasu np pokremuje sie nim i wiem ze dopiero gdzies za 2-3godzinki musze nalozyc puder, po tym czasie zmywam to co sie nie wchłoneło woda i sie pudruje bo innaczej byłby koszmar tego kremu uzywam na przemian z CLINIQUE 3-STEP GEL
5) do demakijarzu wiadomo mlczko, zel i tonik
* jesli wyskocza mi czasami jakies pryszczyki uzywam Papki firmy Jadwigi rewelacja super wysusza
a i do tego byłam dzis u dermatologa dostałam od niego próbke jakiegos kremu matujacego SVR laboratories LYSALPHA ACTIVE CREME podobno moge nalozyc go a odrazu potem puder i tutaj uwaga dermatolog zalecila uzywanie mi po tym kremie pudru do cery normalnej a nie tłustej bo podobno za bardzo by wysuszyło, moze rzeczywiscie ten krem cos pomaga
honey338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.