Problemy ze skórą-trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 19:17   #1
malinka112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21

Problemy ze skórą-trądzik


Proszę o pomoc. Mam 14 lat i straszne problemy z tradzikiem... jak wiadomo w moim wieku chcialo by sie byc ladnym itp. mi jednak to nie wychodzi przez tradzik. Rozumiem ze w moim wieku to jest "normalne", ale nie widuje osob z moim problemem ani w szkole czy tez poza nia. Czuje sie dziwnie Często zbiera mi sie na placz. Chodzę do dermatologa jednak nic mi to nie pomaga. Stosowalam takie leki jak: zinetryn, izotrex, benzacne itp. Chciała bym sie tego pozbyc. Mam zamiar udac sie do kosmetyczki na jakies oczyszczanie a pozniej kwasy. Dokladnie niewiem na czym to polega. Kosmetyczka mowila cos o zmanie kwasnosci skory z zasadowej na kwasna. Czy ktos wie na czym to polega?? i czy mi to pomoze?? Jezeli ktos zna jakies sprawdzone leki na tradzik prosze o nazwy i ceny oraz gdzie tak owe dostane. Z góry dziekuje za pomoc
malinka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 20:39   #2
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Problemy ze skórą-trądzik

Witam, nie wiem czy cie pociesze, mam nadzieję że nie przerażę w każdym razie,mam 25 lat i tradzik od 16 roku zycia, nawet po urodzeniu córeczki nie przeszło, poszukaj w wyszukiwarce, sporo wątków juz było odnośnie leków bądź pielęgnacji. Podobno na trądzik młodzieńczy cierpi coraz więcej kobiet ok 30 roku zycia. Pozdrawiam
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 21:14   #3
malinka112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Problemy ze skórą-trądzik

Dzięki za odowiedz poszperam w wyszukiwarce i poczytam watki a ten trądzik masz tak miejscowo czy tak pojedyncze krostki?? No bo ja to na czole i na gornej czesci polikow masowo...
malinka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 21:36   #4
AniA1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 46
Dot.: Problemy ze skórą-trądzik

Witam nie wiem w jakim stopniu występuje u Ciebie trądzik, ale doskonale rozumiem co czujesz! ja ma 21 lat i z trądzikiem walczę juz jakieś 9 mniej więcej. nie raz stan skóry sie poprawiam i ja już uradowana skakałam ze szczęścia że koniec mojej męgi ale jednak zawszo powracało :/ jednak DOKŁADNIE ROK TEMU trądzik baaaardzo się nasilił!! zawsze występował w strefie T, ale rok temu miałam totalny wysyp na policzkach i na żuchwie. i kiedy zauważyłam że zaczynają powstawać blizny to już na drugi dzień byłam umówiona u dermatologa. brałam różne antybiotyki i maście ale najlepszy okazał się ACNOSAN. stan skóry jest znaaaaacznie lepszy. nie powiem aby moja twarz była wolna od niedoskonałości ale jest naprawdę dobrze!!!!!!!! aż czasem nie moge uwierzyć, bo juz od lat nie było tak dobrze. smaruję twarz acnosanem 3 razy dziennie i zawsze staram się przecierać baaardzo dokładnie. i jest super. więc polecam ACNOSAM jeśli jeszcze go nie stosowałaś. pozdrawiam i życze powodzenia w walce z trądizkiem
AniA1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:17   #5
fibii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Problemy ze skórą-trądzik

ja rowniez mam problemy z cera, teraz juz zdecydowanie mniejsze jednak 3lata temu bez dermatologa sie nie obylo;/ przede wszystkim NIE WOLNO ZWLEKAC Z WIZYTA U DERMATOLOGA!!!bo skutki moga byc nieodwracalne;/ nie polecalabym kosmetyczki, bo taka wizyta zalatwi sprawe jedynie z zewnatrz i to na krotko. A chodzi o to by zwalczyc tradzik od srodka. Ja na poczatku bralam antybiotyki a potem dopiero uzywalam specjalnego zelu, bodajze differin to byl a punktowa davercin, ktorego uzywam do tej pory na " punktowe niespodzianki". Jesli wizyta u dermatologa nic nie pomogla to znaczy ze to byl kiepski dermatolog i trzeba szukac nastepnego!
fibii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.