Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 13:18   #31
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
O rany, to w sumie może nie mam czego żałować. Chociaż ja jutro się wybieram na taką bezpłatną dermokonsultację z Iwostinu. Może się czegoś ciekawego dowiem
Daj znac, jak było; może ja mam żałowac, ze się nie skusiłam na iwostin
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 13:34   #32
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
Daj znac, jak było; może ja mam żałowac, ze się nie skusiłam na iwostin
Ok, jutro albo w sobotę napiszę Może się jeszcze wybierzesz na te konsultacje z Iwostinu? Ja znalazłam info o tym właśnie na Wizażu http://www.wizaz.pl/Trends-News/Wyda...e/Zdrowa-Skora
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 13:49   #33
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Ok, jutro albo w sobotę napiszę Może się jeszcze wybierzesz na te konsultacje z Iwostinu? Ja znalazłam info o tym właśnie na Wizażu http://www.wizaz.pl/Trends-News/Wyda...e/Zdrowa-Skora
Dzięki; niestety u mnie ich nie będzie ale czekam na Twoje wrażenia
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 12:03   #34
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

aksalotl nie martw się ja też jak wyszłam z gabinetu byłąm podłamana, ale przemyślałam to na spokojnie i w sumie muszę zmienić kilka rzeczy w pielegnacji swojej buzi, jeżeli uważasz że otrzymałaś zła poradę to skonsultuj sie z jeszcze jednym lekarzem dla świętego spokoju
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:18   #35
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

A ja dzisiaj byłam na dermokonsultacji z Iwostinu i jestem bardzo zadowolona Dowiedziałam się naprawdę wielu ciekawych rzeczy, zmierzono mi elastyczność i tłustość skóry oraz stan naczynek i koloryt cery. Dowiedziałam się, że z tłustej moja cera przeszła na mieszaną. Poza tym dostałam wsakzówki co do pielęgnacji buzi i mogłam jeszcze porozmawiać z dermatologiem Także jak ktoś ma możliwość się jeszcze wybrać na te konsultacje, to polecam, bo myślę, że warto. Tylko zapisy są na godziny.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 00:15   #36
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez thecla Pokaż wiadomość
aksalotl nie martw się ja też jak wyszłam z gabinetu byłąm podłamana, ale przemyślałam to na spokojnie i w sumie muszę zmienić kilka rzeczy w pielegnacji swojej buzi, jeżeli uważasz że otrzymałaś zła poradę to skonsultuj sie z jeszcze jednym lekarzem dla świętego spokoju
po przemyśleniu, po "ochłonięciu" doszłam do podobnych wniosków, aczkolwiek tez wyraźniej widzę niekompetencję, bo nie wyobrażam sobie mycia twarzy tylko płynem micelarnym, używania peelingu raz w tygodniu zamiast żelu do mycia twarzy czy używania w mniej słoneczne dni lekkiej emulsji bez filtra...
Niektóre kosmetyki rzeczywiście mi nie służą, a to dlatego, ze pogrzebali w składach do tej pory było wszystko ok...
A nowego dermatologa właśnie szukam.

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj byłam na dermokonsultacji z Iwostinu i jestem bardzo zadowolona Dowiedziałam się naprawdę wielu ciekawych rzeczy, zmierzono mi elastyczność i tłustość skóry oraz stan naczynek i koloryt cery. Dowiedziałam się, że z tłustej moja cera przeszła na mieszaną. Poza tym dostałam wsakzówki co do pielęgnacji buzi i mogłam jeszcze porozmawiać z dermatologiem Także jak ktoś ma możliwość się jeszcze wybrać na te konsultacje, to polecam, bo myślę, że warto. Tylko zapisy są na godziny.
fajnie, powiało profesjonalizmem dobrze, ze jesteś zadowolona
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:39   #37
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

u mnie w osiedlowej aptece (Poznań) są konsultacje Biodermy a 15 i 16 lipca upust 20% na wszystkie produkty! na pewno skuszę się na coś
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 20:51   #38
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Wiem, ze już dawno po konsultacjach, ale z tego co wiem to akcja coroczna wiec podzielę się swoimi wrażeniami:

Konsultacje miałam w Poznaniu, nie pamiętam nazwy kliniki ale znajdowała sie w domku jednorodzinnym blisko stadionu na Bułgarskiej. Na konsultacje przyszłam w makijażu-prosto z uczelni, ale pani dermatolog powiedziała ze to nawet dobrze-zmywając mi makijaż obserwowała reakcje skóry i stwierdziła ze z pewnością jest ona wrażliwa. Następnie przeprowadziła szczegółowy wywiad(z tego co mówiła wynikał on z jej własnej inwencji a nie zaleceń biodermy) oraz dała mi do wypełnienia biodermowską ankietę(miałam odpowiedziec na pytania odnosnie mojej skóry-jaka mi sie wydaje byc). Nastepnie ponownie połozyłam sie na kozetce i lekarka przez szkło powiekszajace obejrzała dokładnie moja skóre. Przeszłysmy ponownie do stolika, na którym stało lustro i opisywała mi jaka mam skóre korygujac moje błedy wynikajace z ankiety(zaznaczyłam ze mam rozszerzone pory, ona uznała ze to nie prwada), kazała mi patrzec w lustrze na buzie, dokładnie sie jej przygladac i porównywać ze zdjeciami pacjentów z danym problemem. Potem po kolei opowiadała mi o etapach pielegnacji najwłaściwszych dla mojej (naczynkowej, wrazliwej i suchej, a nie jak sadziłam mieszanej, z rozszerzonymi porami) skóry. Mówiła o wielu rzeczach, o tym jak skóra zmienia sie z wiekiem, ze przy mojej cerze powinnam np. zimą uzywac baz lipidowych i cały rok uzywac filtrów, pytała jak sie opalam, odradzała mi oczyszczanie twarzy wodą, spozwanie niektórych produktów-naprawde gro porad nie zwiazanych z biodermą. NAstepnie spytała mnie czy znam kosmetyki biodermy(uzywałam micela sensibio juz od jakiegos czasu wiec przytaknełam). Zrobiłą mi krótkie wprowadzenie o tym ze powinnam raczej stosowac kosmetyki apteczne, czym sie róznia od drogeryjnych, ze są rózne serie apteczne i to ze kosmetyk jest hipoalergiczny nie oznacza ze skóra dobrze na niego zareaguje(nie mówimy wtedy o reakcji alergicznej tylko o uwrazliwieniu cery na dane składniki aktywne) wiec skoro znam bioderme moge delikatnie spróbowac skompletowac z niej pielegnacje, co nie znaczy ze jest to firma w jakimkolwiek sensie lepsza czy gorsza od innych aptecznych. Nastepnie wyciagneła ulotki z biodermy i zaznaczałą mi kremy które wg niej pasowały by do mojej cery. Zastosowała trzypunktowy system zaznaczania: ! oznaczała moje "must have", * uzupełnianie pielegnacji, skreślała rzeczy wg niej zbedne(dodatkowe bajery(krem sesibio forte) czy też rzeczy potencjalnie nie słuzace mojej cerze, np. sensibio light i wszelkie kremy w tej formule.). Jako krem na podraznienia zaznaczyła mi balsam z cynkiem do cery atopowej, must have'ów wyszły 3 sztuki plus apteczny filtr niekoniecznie z Biodermy wiec nie starała mi sie wcisnać rzeczy. Mimo wszystko dała mi wszelkie próbki jakie miałą poza kosmetykami skreslonymi i mogacymi zaszkodzić. Nastepnie pani zaproponowała mi zabiegi-nie byłą przy tym nachalna, zabiegi były elementem promocji-czesc pacjentek(chyba 3 dziennie ) mogły je wygrac wiec kazdej osobie trzeba było jakies wpisac w ankiete. Porozmawiałam z nia o zabiegach dla cer naczynkowych, pokazywała mi zdjecia, mówiła o kosztach, czestotliwosci z jaka trzeba je powtarzac i spodziewanych efektach, pokazywała zdjecia przed/po, ale miałam wrazenie ze nie chce mnie namówic a raczej rzetelnie poinformowac. Spedziłam tam ponad godzine, nie dano mi odczuć ze jeste gorszym, bo darmowym klientem, ani nie wygoniono mnie z gabinetu kiedy przyszła godzina wizyty "płacącej" klientki. Byłam bardzo zadowolona, chociaz poczatkowo tez(jak niektóre z was) przygnebił mnie fakt ze zła pielegnacja utrwaliłam sobie rumień, myslac ze to przebarwienie. Czuje ze naprawde duzo z tego spotkania wyniosłam-przerzuciłam sie na stałe na micele(wczesniej uzywałam ich do demakijazu oczu jedynie). Stan mojej cery poprawiły tez takie prozaiczne rzeczy jak uwazanie przy myciu zebów zeby piana z pasty nie dotykało skóry wokól ust, nie moczenie twarzy chlorowana woda, zmiana basenu na ozonowany. Od kiedy wiem ze moja cera jest sucha i uzywam bogatszych kremów nigdy nie wychodza mi żadne niespodzianki(zdarzały sie sporadycznie, ale zdarzaly), dodatowo jest promienna i ma ładniejszy i równiejszy koloryt od odstawienia żeli i toników dla cer mieszanych-jednym słowem duzo mi to dało nawet gdybym nie dokupiła do micela dwóch polecanych kremów. Naprawde życze wam takich lekarek
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 15:10   #39
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Może ktoś orientuje się czy w tym roku równiez będą takie konsultacje?
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.