twarz po oczyszczanium manualnym.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 07:41   #1
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541

twarz po oczyszczanium manualnym....


dziewczyny powiedzcie mi jak powinna wygladac skóra po oczyszczaniu manualnym(wyciskaniu)? bylam ostatnio w sob, bolalo jak cholera:/ a od nd mam na twarzy masakre-ropne pryszcze, strupki,ranki na brodzie duze bolace gule:/ i wszystko to jest bardzo czerwone co ja mam z tym teraz zrobic? za tydz jade do wloch a wygladam jak potwor pomozcie prosze
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 08:01   #2
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

To radzę się z tym udać jak najszybciej do dobrej kosmetyczki, bo ta u której byłaś teraz to chyba się jednak nie "sprawdziła". Nie ruszaj tego przede wszystkim, bo możesz to roznieść jeszcze bardziej. Na pewno przydałby się teraz darsonval i dobrze byłoby gdyby kosmetyczka dysponowała światłem LED bo niebieskie światło bardzo dobrze odkaża, wycisza i wspomaga leczenie takich stanów.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:38   #3
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

o kosmetyczce moge na razie zapomniec....ta mnie oskubala i nie mam juz ani groszaa moze moge sobie z tym poradzic sama, jakies kremy gojace?? sudocrem, zasypki czy cos w tym stylu?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:16   #4
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

strupki i ranki to ok, ale ropne pryszcze i bolące gule?!?! od sb to już powinnaś mieć tylko małe slady po oczyszczaniu !! idz do tej kosmetyczki i pokaz jej co narobila, niech Ci teraz dziala jak poprzedniczka radzila darsonvalem, moze te ropne pryszcze jeszcze raz oczysci?? a na podraznienia-sudocrem i tormentiol
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 11:47   #5
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

Ja bym raczej udała się do dermatologa.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:31   #6
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
o kosmetyczce moge na razie zapomniec....ta mnie oskubala i nie mam juz ani groszaa moze moge sobie z tym poradzic sama, jakies kremy gojace?? sudocrem, zasypki czy cos w tym stylu?


Najwyraźniej Pani kosmetyczka narobiła ci wybroczyn i dostałaś zapalenia mieszków, jeśli masz problemy ze skórą idź do apteki i poproś o tribiotyk. To są saszetki ze specjalną maścią z antybiotykiem 1 sasz. koszt ok 2 zł ale możesz stosować je tylko 7 dni. Pamiętaj, że masz prawo do reklamacji nawet jeżeli jest to usługa. Sama wykonywałam ten zawód więc wiem jak to jest. Przy oczyszczaniu jeżeli miałaś zmiany ropne Pani powinna cię odesłać do domu. Nie wolno ruszać takich zapalnych ognisk. A jeżeli coś się dzieje ze skórą nie tak to musi cię przyjąć jeszcze raz bo to jest w jej interesie, żebyś ty jej nie narobiła smrodu koło tyłka. Głowa do góry i powodzenia))
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 16:53   #7
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

dziekuje isc do niej, nie pojde bo szkoda moich nerwow...ale na pewno wiecej tam nie zawitam i nie dam sie namowic na oczyszczanie manualne. jak szlam to nie mialam ropnych zmian ale skora byla zanieczyszczona dlatego pani kosmetyczka stwierdzila ze sie nie da inaczej jej oczyscic:/ choc szlam z zamiarem wykonania kawitacji i ewentualnie lekkich kwasow, ale uleglam bo uznalam ze zna sie lepiej:/ moj blad jutro skocze po tribiotic a poki co lecze sie sudocremem i ogorkiem jest lepiej choc skora zaczela sie luszczyc, zwlaszcza na nosie. oby tylko blizny nie zostaly jeszcze raz dziekuje za pomoc
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 18:38   #8
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

od lat nie byłam na mechanicznym, ale jak chodziłam, to zaraz po zabiegu miałam twarz usianą czerwonymi plackami, ale następnego dnia nie było już po tym śladu i skóra wyglądała normalnie.

ale słyszałam wiele historii o zmasakrowaniu cery po tym zabiegu

no i na pewno nie powinno boleć w trakcie!!!

Edytowane przez rapunzel8
Czas edycji: 2010-08-09 o 18:40
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 19:15   #9
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

to byl ogromny bol...a wg mnie jestem dosc wytrzymala na wszelkiego rodzaju bole za to przy tym "zabiegu" myslalm ze zaczne wyc:/
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:39   #10
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
to byl ogromny bol...a wg mnie jestem dosc wytrzymala na wszelkiego rodzaju bole za to przy tym "zabiegu" myslalm ze zaczne wyc:/
no to będziesz miała wskazówkę na przyszłość kiedy należy uciekać. dobrze przeprowadzone oczyszczanie jest zabiegiem bezbolesnym i komfortowym i zdecydowanie nie powinno powodować problemów skórnych.

w końcu kto by chodził do kosmetyczki gdyby po każdym zabiegu była potrzeba wizyty u dermatologa, zakupu leków i ukrywania się przed światem
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:18   #11
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: twarz po oczyszczanium manualnym....

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
no to będziesz miała wskazówkę na przyszłość kiedy należy uciekać. dobrze przeprowadzone oczyszczanie jest zabiegiem bezbolesnym i komfortowym i zdecydowanie nie powinno powodować problemów skórnych.

w końcu kto by chodził do kosmetyczki gdyby po każdym zabiegu była potrzeba wizyty u dermatologa, zakupu leków i ukrywania się przed światem
bezbolesnym? nie uwierzę... no chyba, że ma się skórę bardzo delikatnie zanieczyszczoną. Przecież żeby to co ma wyjść wyszło, to trzeba przycisnąć, a to boli. Zresztą różna jest wrażliwość cery ogólnie, ale też w poszczególnych miejscach - w jednych boli bardziej w innych mniej. Przy samodzielnym wyciskaniu w domu również boli przecież...

Ja byłam pierwszy raz dziś na oczyszczaniu. Mam skórę zaczerwienioną, drobne plamki, mam nadzieję, że wkrótce znikną
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.