Nie chciane wloski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 14:31   #1
misio27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8

Nie chciane wloski


Witam
Mam Ogromny problem

Mam ciemna karnacje i widzialne wloski nad gorna warga. Niby to normalne bo mam czarmne rzesy, brwi i bardzo ciemne wlosy, ale kiedys sobie cos zrobilam i teraz wloski nad warga mam bardzo widoczne ( chlopcy dokuczają) zastanawialam sie nad kosmetyczka. Wiem ze wosk oslabia cebulki ale czy wloski sa ciemniejsze albo jest ich potem wiecej? ( podkreslam ze chcia bym chodzic na wosk jakis rok i potem zaprzestac) a zeby nie bylo widac jak potem odrosna to stosowac krem Sally

Jak byscie mogly cos poradzic to bardzo prosze PS: mam 15 lat
misio27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 15:03   #2
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Nie chciane wloski

skąd ja to znam??
Rozjaśniacz Sally Hansen stosowałam i ogólnie jest b. dobry tylko musisz uważać aby nie przesadzić z aktywatorem,Kiedyś tak zrobiłam i miałam w efekcie żółte włoski zresztą co jakiś czas musisz to powtarzać bo po jakimś czasie widać ciemne włoski od spodu,ale ogólnie włoski prawie niewidoczne
Ja używam plastrów z woskiem w domu,i jakoś nie zauważyłam aby było ich więcej,może trochę jaśniejsze są.
Nie rozumiem czemu chcesz po roku używać rozjaśniacza....najlepiej usunąć laserem,też mam zamiar tak zrobić

Edytowane przez selena1616
Czas edycji: 2010-12-11 o 15:37 Powód: błąd w opisie
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 15:13   #3
kwiatr
Zadomowienie
 
Avatar kwiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 639
Dot.: Nie chciane wloski

znam ten "bół"... Ja używam również plastrów z woskiem, ale jest to bolesny "zabieg" i mam strasznie zaczerwienione to miejsce przez kilkanaście godzin. Może są troszkę jaśniejsze, ale chyba szybciej rosną...
__________________
"Miłość jest jak esencja herbaty- ma głęboki smak,
powoli i delikatnie rozpływa się po sercu człowieka"


Łukasz!







kwiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 15:23   #4
misio27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Nie chciane wloski

tzn. chodzi mi o to ze ja wiem ze beda u mnie w szkole komentaze bo chlopcy mi lubia dokuczac wlasnie z powodu karnacji i zeby nie bylo widac ze raz nie mam a raz mam wloski to stosowac krem. a tak na serio to slyszalam ze po wosku sa bardzo malo widoczne i se tak mysle ze moze jak bede rok stosowac to potem zaprzestane
misio27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:29   #5
Arashy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka.
Wiadomości: 249
Dot.: Nie chciane wloski

Z doswiadczenia Ci powiem, że nie przestaniesz. Używam mniej więcej od roku wosku i chociaż teoretycznie są mniej widoczne to mnie już irytują jak je widzę. Więc i tak je depiluję jak i tak
__________________
W imię dysku i stacji i monitora ciekłokrystalicznego.
Enter!


Arashy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:41   #6
lady_mikaa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4
Dot.: Nie chciane wloski

tez polecam wosk, pomimo wszystko - ze boli, ze nie ładnie potem skora wyglada to oslabia wloski i nie rosna tak "gesto". Poza tym najlepiej po zabiegu usuwania posmarowac wydepilowane miejsce zelem po depilacji - chlodzacym, lagodzacym np z zielona herbata i delikatnie przypudrowac - wtedy wszystko jest ok po depilacji mnie osobiscie draznia male krosteczki ktore sie pojawiaja ale i tak lepsze to niz wąsy ))
lady_mikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 20:13   #7
Arashy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka.
Wiadomości: 249
Dot.: Nie chciane wloski

U mnie po pewnym czasie przestała depilacja być bolesna. Zauważyłam jeszcze jedną rzecz: zazwyczaj depiluję włoski przed myciem twarzy i wtedy skóra całkiem nieźle to znosi, bo po umyciu twarzy i nałożeniu kremu nie jest zaczerwieniona, nic mi się z nią nie dzieje. Raz natomiast zrobiłam to po umyciu twarzy i był to mój błąd, bo wyszło mi brzydkie zaczerwienienie i podrażnienie.
__________________
W imię dysku i stacji i monitora ciekłokrystalicznego.
Enter!


Arashy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 22:03   #8
misio27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Nie chciane wloski

czyli idac na brwi do kosmetyczki polacacie mi moje drogie zebym jednak skorzystala z wosku i nie poazluje, tak ; )
misio27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 09:29   #9
lady_mikaa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4
Dot.: Nie chciane wloski

misio27* ja polecam wosk ale trzeba isc do kosmetyczki ktora potrafi depilowac woskiem bo wystarczy chwila i moze sie wyrwac jeden wlosek za duzo a wtedy juz brewka tak dobrze nie wyglada a i do takiej co lubi bo mi raz trafila sie taka co przez cala henne z regulacja mowila jakie to kosmetyczki sa leniwe (w sensie ze woskiem szybciej sie reguluje brwi) i ze jestem nie madra to robiac bo bede miec opadajaca powieke.... :P
lady_mikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 09:48   #10
Arashy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka.
Wiadomości: 249
Dot.: Nie chciane wloski

To zależy do czego.
Jeśli chcesz depilować włoski nad wargą to tak.
Jeśli tylko brwi - osobiście preferuję depilację pęsetą. Według mnie jest dokładniejsza.
__________________
W imię dysku i stacji i monitora ciekłokrystalicznego.
Enter!


Arashy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:22   #11
misio27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Nie chciane wloski

Dziewczyny ja mam ogolnie ze tak powiem "brwi" w sesia mam bo nie ma ich tak malutko. Ostatnio bylam u innej kosmetyczki i robila mi woskiem ;/Szczerze powiem ze balam sie ze nie bede miala brwi ale bylo ok. moja kosmetyczka do ktorej pojde teraz robi mi tylko woskiem na srodku a tak bardzo delikatnie peseta. Na woska tak che isc tylko na gorna warge chodz troche sie boje...ale udowodnilyscie mi ze warto wiec spruboje ; )
misio27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 20:48   #12
tamiania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Nie chciane wloski

a ja mogę Ci polecić depilację pastą cukrową z dodatkowymi enzymami, które powodują, że włoski nie odrastają. Sama mam taki problem jak Ty i zawsze kosmetyczka robiła mi wosk. Kilka miesięcy temu zaproponowała mi właśnie pastę. Jest droższa, wcale mniej nie boli i skóra przez około pół godziny wygląda tragicznie, ale później jest idealna cała rzecz w tych enzymach, które później nakłada - mają działanie podobne do laserów. Zabiegi robi się raz na 4-6 tygodni, przez półtorej roku... Długo, ale ja już po 4 zabiegach widzę efekty Włosków jest mniej i są raczej jasne
tamiania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 16:03   #13
misio27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Nie chciane wloski

Ojjj super ; )
bo ja juz ich nie zniose a nie chce cale zycie chodzic do kosmetyczki. powiedz mi ok. ile taki zabieg kosztuje? i praktycznie w kazdym gabinecie sa takie zabiegi??
misio27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 07:54   #14
tamiania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Nie chciane wloski

Nie mam pojęcia czy u każdej kosmetyczki możesz zrobić taki zabieg, ale to kwestia popytania i sprawdzenia Ceny nie są niestety takie jak przy wosku, z tego co pamiętam u mojej kosmetyczki zabiegi na twarz to - wąsiki 60zł, broda 80zł, brwi 60zł. Tak naprawdę płaci się tutaj głównie za te enzymy, stąd takie ceny.
tamiania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.