Plisss Help me! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 11:22   #1
Mioko97
Przyczajenie
 
Avatar Mioko97
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 4
GG do Mioko97 Send a message via Skype™ to Mioko97

Plisss Help me!


Hejka,
Mam na imię Diana. Mam 14 lat, jestem tu nowa. Chodzę do gimnazjum a wyglądam jak bezdomny ;p Aktualnie nie mam dostępu do aparatu, ale mam zdjęcie z sesyjki pod koniec wakacji. Niedługo mam zamiar iść do fryzjera, ale mam zamiar wrócić z normalną fryzurą. Na dodatek mam okropną, okrągłą twarz, co dziwnie wygląda gdyż resztę ciała mam dość szczupłą... ;/ Mam też zamiar zacząć zmienić swoją garderobę. Z tego co przeczytałam na waszych forach kompletnie źle zrobiłam codziennie ubierając się w rurki, bluzka i bluza... ;/ Chce się zmienić, ale nie wiem od czego zacząć i co gorsza jak...

Tu pokaże zdjęcia na których najbardziej widać jak się ubieram i jaką mam obecnie fryzurę (praktycznie zawsze tak wyglądam;/)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0004.jpg (133,9 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0010.jpg (117,7 KB, 133 załadowań)
Mioko97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 12:52   #2
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Plisss Help me!

Cytat:
Napisane przez Mioko97 Pokaż wiadomość
Hejka,
Mam na imię Diana. Mam 14 lat, jestem tu nowa. Chodzę do gimnazjum a wyglądam jak bezdomny ;p Aktualnie nie mam dostępu do aparatu, ale mam zdjęcie z sesyjki pod koniec wakacji. Niedługo mam zamiar iść do fryzjera, ale mam zamiar wrócić z normalną fryzurą. Na dodatek mam okropną, okrągłą twarz, co dziwnie wygląda gdyż resztę ciała mam dość szczupłą... ;/ Mam też zamiar zacząć zmienić swoją garderobę. Z tego co przeczytałam na waszych forach kompletnie źle zrobiłam codziennie ubierając się w rurki, bluzka i bluza... ;/ Chce się zmienić, ale nie wiem od czego zacząć i co gorsza jak...

Tu pokaże zdjęcia na których najbardziej widać jak się ubieram i jaką mam obecnie fryzurę (praktycznie zawsze tak wyglądam;/)

Ja na strojach sie nie znam, ale postawilabym na dluzsze kardigany, topy dlugie konczace sie za biodrami, albo tuniki i legginsy, szorty, a do nich kolorowe rajstopy kryjace (fajnie to wyglada), nieco klasy i stylu, ale nadal mlodziezowo, a do tego srednie obcast, botki. Pozbadz sie koszulek zbyt dziedziecych (jesli jeszcze takie masz) i bluz, postaw na jednolite kolory, nadruki, paski, kropki, kwiatowe wzory (male). Jesli chcesz podkreslic kobiecosc to sukienki, spodniczki (tylko nie mini, ale takie zwiewne) Jak najmniej dzinsowych spodni w jasnych kolorach, np granatowe rurki, a do nich tunika plus botki albo trampki.
Z dodatkow, apaszki, kapelusz meski, zegarek, dlugie naszyjniki.


Serial "Plotkara" jest kopalnia stylu, moglabys podpatrzec, ogladaj gazety, a w wyszukiwarce wpisz teen style


Co do wlosow, widac ze masz grube, trzeba o nie zadbac, tutaj musisz poszukac wiecej na te tematy.
Polecalabym wycieniowac, nada to lekkosci i forme wlosom.
Jesli nie chcesz scinac i cieniowac proponuje rozne fryzury, teraz mozna je fajnie zaplatac na rozne spodoby


Szkoda, ze nie masz zdjecia z twarza na przod, wiecej pewnie opcji bym Tobie poradzila.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=265533
Wiecej na temat puszystych i kreconych wlosow, ciekawe rady podaja dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg madewellspring2011.jpg (36,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AAAAAhuX3ioAAAAAAMwUhw.jpg (8,7 KB, 0 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:02   #3
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Plisss Help me!

Wpisz w wyszukiarke street style, tez mozna duzo fajnych inspiracji znalezc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1198256_2011-04-11_more_pics.jpg (33,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6601f7f91b73.jpg (27,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ASOS_TEEN_VOGUE_FNO_Final-LOW-RES-560x839.jpg (32,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1753078.jpg (30,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1859484.jpg (38,0 KB, 4 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:19   #4
Mioko97
Przyczajenie
 
Avatar Mioko97
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 4
GG do Mioko97 Send a message via Skype™ to Mioko97
Dot.: Plisss Help me!

Dzięki, naprawdę wielkie. Chwilowo jestem chora ale niedługo jak się wybiorę na zakupy to wybiorę coś z twojego zestawu. Jedynie czego się boję, to że sobie źle dobiorę te ubrania i będzie kicha. Osobiście mam granatowe spodnie te alladynki (chyba tak się nazywają), te zwężane u dołu ale też nie mam ubrań albo/i nie wiem jak dopasować swoje ubrania, szczerze to nie mam ich za dużo bo ze spodni to mam 2 pary rurek, te alladynki i rybaczki i takie ciemne krótkie. Bluzek mam jeszcze mniej...;/ kasy za bardzo nie mam ale zaraz coś wymyśle znając mnie. A i jeszcze co do Plotkary to obejrzałam kiedyś pierwszy odcinek i czasem tek chyba 3 czy 4 sezon na TVN co leci ale przerażają mnie te postacie, pod względem charakteru (m.in. Chuck Bass i Blear), ale będę zwracała uwagę bardziej na ubiór

Jeszcze raz wielkie dzięki i jak chciałaś znalazłam zdjęcie, gdzie jestem bardziej do przodu, lecz zrobiłam dziwną minę bo mówiłam ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0006.jpg (137,1 KB, 72 załadowań)
Mioko97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:39   #5
Mioko97
Przyczajenie
 
Avatar Mioko97
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 4
GG do Mioko97 Send a message via Skype™ to Mioko97
Dot.: Plisss Help me!

No wielki dzięki! Serio, już mi wiele pomogłaś, i jak czytałam to miałam ci tyle napisać ale juz zapomniałam ;p Więc puki pamiętam to napiszę ci, że nie mam za dużo kasy ogólnie, znalazłam zdięcie takie bardziej do prodzu ;p (tylko mam tam dziwną minę bo mówiłam)... co tam jeszcze... Może i mam pare takich bluzek co mi pokazujesz, ale nie wiem jak je dopasować. Bym ci pare takich pokazala ale aparat sie zwalił ;/ A i mam te spodnie (one nazywają się chyba alladynki) tylko, że granatowe, od siostry, ale też nie wiem z czym to ten... założyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0006.jpg (137,1 KB, 17 załadowań)
Mioko97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 14:57   #6
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Plisss Help me!

Cytat:
Napisane przez Mioko97 Pokaż wiadomość
No wielki dzięki! Serio, już mi wiele pomogłaś, i jak czytałam to miałam ci tyle napisać ale juz zapomniałam ;p Więc puki pamiętam to napiszę ci, że nie mam za dużo kasy ogólnie, znalazłam zdięcie takie bardziej do prodzu ;p (tylko mam tam dziwną minę bo mówiłam)... co tam jeszcze... Może i mam pare takich bluzek co mi pokazujesz, ale nie wiem jak je dopasować. Bym ci pare takich pokazala ale aparat sie zwalił ;/ A i mam te spodnie (one nazywają się chyba alladynki) tylko, że granatowe, od siostry, ale też nie wiem z czym to ten... założyć.

Do alladynek pasuje zwykla bluzka bokserka do tego sweterek lub marynarka plus dlugi wisiorek.
Powinnas przejsc sie po "szmateksach" i pokupowac pare topow w rozne kolory bez nadrukow, to bedzie Twoja baza, plus kardigan, lub wiekszy sweter i jakies wisorki stawiaj na to co wyglada na srebro.
Popatrz wlasnie w szafie co masz, rozloz na to co jest uniwersalne i nie udziwnione ( dzins, topy bazy, swetry zapinane, tuniki) reszte rzeczy ktore juz nie bedziesz nosic oddaj, zamien sie itp., zrob liste tego co chcialabys miec, z ta lista chodz zawsze na zakupy, albo pokaz mamie co bys chciala miec, znalezc, kupic, aby tez zorientowala sie co potrzebujesz.
Jesli sie pozbedziesz rzeczy, ktore juz nie przypasuja, latwiej bedzie ci skompletowac nowa szafe, najwazniejsze to schludnosc, nie musiszwydac kasy w sieciowkach.
Np. ta koszulka w paski co masz na zdjeciach moze zostac, zestaw ja z dlugim swetrem, ciemnym do tego dlugi wisiorek plus inne spodnie, takie wytarte na przodzie nie sa juz modne

Mozesz napisac na moje gg 4563553
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto3.jpg (7,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0017-crop.jpg (56,4 KB, 30 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 20:18   #7
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Plisss Help me!

Wśród propozycji dla twojej urody znajdziesz granat, czerń, biel, kolor fuksji, odcienie szarości, grafitu, kolor wina czy czerwień malinową. Kolory przydymione lub rozbielone przygaszą twoją urodę. Indywidualny styl najlepiej wyeksponują czyste i nasycone odcienie. Taka kolorystyka doskonała będzie zarówno w stylizacji, jak i makijażu.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

biel (kredowa)
  • czerń (kruczoczarna)
  • żółty (lodowata cytryna)
  • srebro
  • róż (jaskrawy, lodowa fuksja)
  • czerwień (wino, purpura, kwiat czerwonego imbiru)
  • fiolet
  • niebieski (lodowy, kobalt, indygo, granat, szafir, turkus)
  • zielony (z domieszką niebieskiego, szmaragdowy, świerk, butelkowy)
  • szary (lodowaty, szaro-srebrny, antracyt)
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 21:32   #8
Denny Rose
Przyczajenie
 
Avatar Denny Rose
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Plisss Help me!

może zainspiruj sie na kimś znam dużo blogów domowych gdzie dziewczyny mnie więcej w twoim wieku ubieraj się naprawdę fajnie dziewczęco ale nie wyzywająco jak chcesz ich adresy to napisz na priv chętnie ci wyśle
Denny Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.