Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-02, 20:07   #2641
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Czy komuś udało sie zrozumieć schemat naszego dr odnośnie przepisywania sterydów razem z prografem? Bo ja nie kapuje.

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Mnie też odradzal steryd, allo 6,7%. Mówił to samo, że mi je obniży. Za pierwszym razem transfer bez sterydu się nie udał, za drugim razem, że sterydem, udany. Ja mu powiedziałam, że bez sterydu od niego z gabinetu nie wyjdę, bo jestem zdeterminowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak to się skonczylo? Dal steryd? Jaki i w jakich dawkach?
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:11   #2642
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Cytat:
Napisane przez MarzenaKS Pokaż wiadomość
Czy komuś udało sie zrozumieć schemat naszego dr odnośnie przepisywania sterydów razem z prografem? Bo ja nie kapuje.

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------



I jak to się skonczylo? Dal steryd? Jaki i w jakich dawkach?
Straciłam zdrowy zarodek. Mam 38 lat. Powiedziałam mu, że nie mogę sobie pozwolić na kolejne straty.
Dał mi ten steryd, encorton 10 mg, w dawkach 2 razy dziennie po 1 tabletce.
Pamiętam, że ta wizyta była wtedy bardzo długa, prawie godzinna. Myślę, że udało się właśnie dzięki sterydowi. Dołożył mi jeszcze wtedy acard 75 mg, magnez, Nospe i oeparol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:12   #2643
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Cytat:
Napisane przez foluna Pokaż wiadomość
Kupowalam dzis menopur 600 bo cos nie tak tym razem na samej lamecie przed inseminacja i zeby nie stracic cyklu dr tak wymyslil aby podrasowac jeszcze jsjeczka. Kurcze oststnio tak ladnie zareagowalam i mialam az 5 rownych jajeczek a teraz cos sie powoli zbierają. Szybko dal recepte podjechalismy do apteki i zdebialam - prawie 700zl. I tsk sie zastanawiam - fsktycznie taka cena czy dr nie dopisal refundacji? Czy ktoras z was kupowala menopur600 tez w takiej cenie wlasnie bez refundacji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za menopur 1200 zaplacilam 1350.28 zl
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:20   #2644
rape_of_hope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 291
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Foluna, sprawdź sobie w Internecie są dostępne ceny leków z refundacją i bez - kwestia tylko, czy refundacja przysługuje.

Podobnie jest z Neoparinem, dziewczyny Pan Dr nie wypisuje nam na refundację, bo zwyczajnie większość z nas nie ma do niej wskazań. Dr ma bardzo dużo pacjentek i co za tym idzie, jakby wyszło, że bezprawnie daje refundację to dużo pieniążków by mógł stracić. Neoparin na ryczałt kosztuje kilka złotych, a niestety trzeba zapłacić kilkadziesiąt.
rape_of_hope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:21   #2645
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Straciłam zdrowy zarodek. Mam 38 lat. Powiedziałam mu, że nie mogę sobie pozwolić na kolejne straty.
Dał mi ten steryd, encorton 10 mg, w dawkach 2 razy dziennie po 1 tabletce.
Pamiętam, że ta wizyta była wtedy bardzo długa, prawie godzinna. Myślę, że udało się właśnie dzięki sterydowi. Dołożył mi jeszcze wtedy acard 75 mg, magnez, Nospe i oeparol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczk a kiedy wprowadzałaś ecorton? bo ja zawsze od dnia transferu albo kilka dni przed. Teraz ostatnio miałam go wlaczyc dopiero po 15 dniach brania encortonu.
Malinowski teraz powiedział, że mam leków nie zmieniać, czyli brac jak ostatnio, tylko Acard zmniejszyć na 75.
Powiedziałam o tym dziś dr P. Ale kazał mi od dziś brać wszystkie trzy leki: encorton, prograf, equoral…. ze trzy razy pytałam go jak jakiś głupek czy na pewno. Powiedział, że tak. Czy któraś z was brała encorton z prografem od początku cyklu transferowego ?
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:24   #2646
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Cytat:
Napisane przez frruzia80 Pokaż wiadomość
Calineczk a kiedy wprowadzałaś ecorton? bo ja zawsze od dnia transferu albo kilka dni przed. Teraz ostatnio miałam go wlaczyc dopiero po 15 dniach brania encortonu.
Malinowski teraz powiedział, że mam leków nie zmieniać, czyli brac jak ostatnio, tylko Acard zmniejszyć na 75.
Powiedziałam o tym dziś dr P. Ale kazał mi od dziś brać wszystkie trzy leki: encorton, prograf, equoral…. ze trzy razy pytałam go jak jakiś głupek czy na pewno. Powiedział, że tak. Czy któraś z was brała encorton z prografem od początku cyklu transferowego ?
Encorton dał mi 5 dni przed transferem, tak jak wszystkie leki. Wyszło, że accofil 1 ampulkę przyjęłam; brałam go co 5 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:24   #2647
Domi_Reni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Tala tez byłam zdziwiona bo przy pierwszym transferze robiłam a tu teraz stwierdził ze szkoda osłabiać zarodek... pogubiłam się w tym.
Domi_Reni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 20:27   #2648
Sandra27x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 533
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Z tego coś się orientuję to refundacja na leki przysługuje do 3 cykli

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Z tego co się orientuję to refundacja na leki przysługuje tylko do 3 cykli
Sandra27x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:27   #2649
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Cytat:
Napisane przez Sandra27x Pokaż wiadomość
Z tego coś się orientuję to refundacja na leki przysługuje do 3 cykli
Tak, masz rację. Też tak słyszałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:32   #2650
rape_of_hope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 291
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Frruzia80, ja może pomogę pośrednio, bo nie miałam jeszcze tej nowości Prograf, ale ja miałam steryd (Metypred) włączony od początku cyklu transferowego 16mg, przed transferem i w dniu transferu wzięłam też po ampułce Accofilu i brałam dalej co 5 dni.
rape_of_hope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:39   #2651
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Rape dziekuje kochana. Ja mialam steryd zawsze pozno wlaczany. I moze wlasnie teraz musze go brac dluzej. Napisalam do dr ale nie wiem, czy mi odpisze. Biore wszystko od dzisiaj. Glowa mi juz peka od myslenia
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 20:46   #2652
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Fruzia, ja biore Metypred z Prografem od 2 dc i zyje, początek byl ciezki, teraz jest ok, jestem jakas bardziej zmęczona ale jest ok. Pisalam do Pasnika, tez kazal brac je razem jesli dam rade, a więc biore skoro 2 lekarzy tak kazalo.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Fruzia, u Malinowskiego nie bylam ale konsultowałam z Pasnikiem i kazal brac je razem.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Dziewczyny, co ile dni bierzecie Accofil? Ja bralam najpierw co 5, potem co 4, a teraz msm brac co 3. Tak kaze Dr Prz ale Pasnik zaleca brac codziennie po 1/3 ampułki. Dr P sie z tym nie zgadza i nie wiem co robic i ktorego słuchac. Pasnik uwaza, ze w ten sposob leukocyty beda zawsze trochę podwyższone i ma to dla mnie sens. Czy któraś z Was bierze codziennie po 1/3 ampulki?
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:48   #2653
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Cytat:
Napisane przez kamilamimila Pokaż wiadomość
Fruzia, ja biore Metypred z Prografem od 2 dc i zyje, początek byl ciezki, teraz jest ok, jestem jakas bardziej zmęczona ale jest ok. Pisalam do Pasnika, tez kazal brac je razem jesli dam rade, a więc biore skoro 2 lekarzy tak kazalo.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Fruzia, u Malinowskiego nie bylam ale konsultowałam z Pasnikiem i kazal brac je razem.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Dziewczyny, co ile dni bierzecie Accofil? Ja bralam najpierw co 5, potem co 4, a teraz msm brac co 3. Tak kaze Dr Prz ale Pasnik zaleca brac codziennie po 1/3 ampułki. Dr P sie z tym nie zgadza i nie wiem co robic i ktorego słuchac. Pasnik uwaza, ze w ten sposob leukocyty beda zawsze trochę podwyższone i ma to dla mnie sens. Czy któraś z Was bierze codziennie po 1/3 ampulki?
Ja bralam co 5 dni. Kilka dni przed transferem piłam sok z buraka i moje wyniki krwi były naprawdę dobre. Doktor P. był zaskoczony i dopytywal, jaki ten sok piłam, Dawtona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:49   #2654
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Kamila,
Ja mam ampulke co trzy dni ale Jurek powiedzial ze jesli będę to zle znosic to mi zleci rozcienczyc i wówczas brac czesciej a po mniej. Mowi że ampulka napoczeta jest już do wyrxucenia-on mi powie jak to rozcienczanie by wowczas wygladalo. Ale narazie nic mi nie jest wiec nie pisze do dr.
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:56   #2655
foluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 278
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

To musze sie dr dopytac bo wychodzi mi ze niby powinnam miec refundacje. Tyle ma tych pacjentek lekow cale mnostwo to mogl cos zlecwypisac. Widze ze wy tez dochodzicie te kombinacje lekow. Masakra jakas te rozbieznosci. Jednej mowi tak drugiej tak... strach sie bać normalnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
foluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:10   #2656
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Cytat:
Napisane przez kamilamimila Pokaż wiadomość
Fruzia, ja biore Metypred z Prografem od 2 dc i zyje, początek byl ciezki, teraz jest ok, jestem jakas bardziej zmęczona ale jest ok. Pisalam do Pasnika, tez kazal brac je razem jesli dam rade, a więc biore skoro 2 lekarzy tak kazalo.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Fruzia, u Malinowskiego nie bylam ale konsultowałam z Pasnikiem i kazal brac je razem.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Dziewczyny, co ile dni bierzecie Accofil? Ja bralam najpierw co 5, potem co 4, a teraz msm brac co 3. Tak kaze Dr Prz ale Pasnik zaleca brac codziennie po 1/3 ampułki. Dr P sie z tym nie zgadza i nie wiem co robic i ktorego słuchac. Pasnik uwaza, ze w ten sposob leukocyty beda zawsze trochę podwyższone i ma to dla mnie sens. Czy któraś z Was bierze codziennie po 1/3 ampulki?
Kamilamila ja brałam wg zaleceń Maliny 1/2 ampullki codziennie. Jurek tez kazał jedna co dwa dni ale brałam tak jak mówił MAlinowski. Poczytałam w ulotce, że maksymalna dobowa dawka na 60 kg masy ciała to jedna cała ampułka. Leukocytów miałam 17 000, podwyższone ale podobno nie jakos tragicznie.
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 22:10   #2657
rape_of_hope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 291
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Foluna, a Ty szykujesz się do punkcji? Bo ta refundacja to w związku z punkcją przed IVF chyba, a przy cyklach z naturalnymi staraniami to nie wiem czy jest.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Frruzia80, u mnie przy Accofilu leukocyty zawsze ok. 28-30 tysięcy wychodziły i zawsze telefon z Diagnostyki, że umieram ;-) Dr na szczęście mnie na to przygotował i mówił ze do 40 tys. mogą dochodzić. Po odstawieniu Accofilu bardzo szybko, niemalże od razu spadły.
rape_of_hope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 22:29   #2658
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Rape łooooo matko !!! No to nieźle. To moze ja powinnam dawac cala ampulke dziennie skoro moj organizm tak slabo reaguje. Zapytam o to Jurka. Mowil mi tez, ze moga do mnie dzwonic z labu. Ale nie dzwonili hehehe. 30 000 !! No niezle. Ja znioslam te pol ampulki calkiem dobrze, zadnych dreszczy czy bolu kosci. Jedyne to mnie scinalo na dwie godz dziennie i musialam kimnac. No i bralam Grastofil- odpowiednik acofilu. Moze dlatego nie bylo efektow ubocznych, bo przy acofilu co trzy dni to gorzej znosilam.
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 22:36   #2659
rape_of_hope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 291
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Ja z Accofilem początki miałam grypopodobne - łamanie w kościach, bóle lędźwiowe, szum w uszach i ciężka głowa. Tez przesypiałam ok 2-3h w dzień. Później organizm się przyzwyczaił i z efektów ubocznych zostało tylko nasilenie wymiotów w I trymestrze - po prostu w dniu z Accofilem było mi gorzej i rzygałam częściej niż normalnie. Z tego co pamietam odstawiłam w okolicach 10-11 tc, a po tygodniu od ostatniej ampułki leukocyty już były w normie. Wiec u mnie działał tak samo gwałtownie jak i gwałtownie przestał
rape_of_hope jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 23:34   #2660
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Frrruzia ja w transferze udanym brałam steryd 16mg na 10 dni przed transferem,teraz też brałam go od 2dc

Idziesz cyklem naturalnym czy sztucznym ?

Edytowane przez Tala7
Czas edycji: 2019-04-02 o 23:35
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 23:50   #2661
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Dziewczyny, ponoc duzi osób bierze ampulki Accofilu na 3 razy codziennie, tak zaleca Pasnik i tak biora jego pacjentki przeważnie ale skoro Malinowski daje podobnie to znaczy, ze to musi miec sens. Ja chyba tak bede brac. Pasnik kazal dzielić go na 3, przelewać do nowych strzykawek i kupic igly insulinowki, potem do lodówki i on jest nadal dobry. Dlaczego Dr P uwaza, ze jest do wyrzucenia?
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 07:10   #2662
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Tala7 dr mi wczoraj odpisal: mam brać od dzis wszystkie trzy leki. Ide kompletowac sniadanie... no nic, tego jeszcze nie probowalam.

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------

Ide cyklem naturalnym.

---------- Dopisano o 06:10 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------

Odnosnie przelewania acofilu - pamietajcie, ze trzeba go przelac do sterylnego pojemnika. Ja wam powiem szczerze, ze nie przelewalam i nic mi nue bylo. Po prostu bardzo dobrze dezynfekowalam skore i wstrzykiwalam polowe leku, potem do lodowki i reszta nastepnego dnia. Lek jest dobry, chodzi o to, ze nie kluje sue dwa razy ta sama igla.
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 09:36   #2663
epkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 91
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Dziewczyny czy na badanie cytokiny th do Prokocima trzeba się umawiać? Tam ciągle zajęte a Wy pewnie wiecie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
epkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 09:49   #2664
rape_of_hope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 291
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Frruzia80, a tak z ciekawości - podchodziłas w którymś transferze na cyklu sztucznym z Estrofemem i Lenzetto? Czy zawsze na naturalnym?

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Epkaaa, tam się chyba trzeba wcześniej umawiać tylko na komórki NK.
rape_of_hope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 10:42   #2665
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Fruzia , właśnie o igle chodzi. A Ty zmienialas igle? Ale jak to zrobiłaś skoro po wstrzyknieciu wysuwa sie taka osłonka? Ona sie chyba wysuwa po wstrzyknieciu całości. Tam sie igly nie da zmienic. A do sterylnego to do strzykawki po prostu. Jeszcze nie wiem jak to bede robić. Dr P kaze brac co 3 dni, nie codziennie tak jak zlecil Pasnik i juz nie wiem co robic i kogo słuchać.

Dziewczyny, które biorą Prograf. Czy Wy jesteście bardziej zmęczone i osłabione? Ja jestem, moze to od sterydu albo ze razem, nie wiem ale ciągle bym spala i mam jakieś napadowe bole w kościach i pieczenie plecow miedzy lopatkami, nigdy wcześniej tego nie mialam. Boje sie czy to nie borelioza ale oby nie. Macie takie dziwne objawy po nim?

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Fruzia, a jak odmierzalas ile wlac? Po tych kreskach?
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 10:46   #2666
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Dziewczyny, czy przy Prografie suplementujecie magnez i sod? Na ulotce jest podane, ze on obniza ilosc magnezu, fosforu, wapnia i sodu w organizmie. Magnez ja i tak biore przed transferem ale nie wiem co z sodem, bo jego niedobór moze byc niebezpieczny.
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 10:54   #2667
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Hej dziewczyny, jak obiecałam, daje znać co u mnie. Wczoraj miałam punkcje, udało się pobrać 14 komórek z czego 12 było dojrzałych. Udało się zapłodnić 5 z 6, resztę oddaliśmy dla innych potrzebujących. Teraz czekanie do poniedziałku ile bedzie się rozwijać. mam nadzieję ze wszystkie 5 dadza sobie radę..
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 11:04   #2668
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Cytat:
Napisane przez Aniolek900214 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak obiecałam, daje znać co u mnie. Wczoraj miałam punkcje, udało się pobrać 14 komórek z czego 12 było dojrzałych. Udało się zapłodnić 5 z 6, resztę oddaliśmy dla innych potrzebujących. Teraz czekanie do poniedziałku ile bedzie się rozwijać. mam nadzieję ze wszystkie 5 dadza sobie radę..
Niech się pięknie rozwijają, a Ty jak się czujesz?
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 11:10   #2669
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Dzasta11 muszę przyznać że bardzo bardzo dobrze. Jak.sie obudziłam to pierwsza moja myśl " po co mi wolne do końca tygodnia" potem po południu brzuch ciut zaczął męczyć ale wbrew uprzedzeniom Dr nie brałam nic przeciwbolowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-03, 11:10   #2670
Ritchie
Raczkowanie
 
Avatar Ritchie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 183
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 7

Dziewczyny czy wiecie może w jakim czasie dr Przybycień planuje urlop? Chodzi i o czas wakacji
Ritchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.