Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 21:15   #991
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

A ja uwielbiam okocim wisnia pigwa i somersby gruszkowe, alw traktuje to jako soczek lekko gazowany nie przepadalam nigdy ani za winem , ani za piwem. Czasami dobrego drinka lubilam wypic z bacardi. I tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was robiła test obciążenia glukozą w diagnostyce? Nie wiem czy muszę kupić roztwór w aptece czy dają na miejscu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja robilam, ale kupilam glukoze w aptece. Pani pytala czy mam swoja wiec podjerzewam, ze byla mozliwosc by od nich wziac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 21:18   #992
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

A ja kocham polać sobie lampkę wytrawnego winka do obiadu lub wieczornego leniuchowania
W ciąży jednak w ogóle mnie do tego nie ciągnie, wiec pewnie na spokojnie poczekam do pół roku po porodzie i wtedy upije się jedna lampka
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 21:24   #993
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja kocham polać sobie lampkę wytrawnego winka do obiadu lub wieczornego leniuchowania
W ciąży jednak w ogóle mnie do tego nie ciągnie, wiec pewnie na spokojnie poczekam do pół roku po porodzie i wtedy upije się jedna lampka
Ja jestem slodkolubna.

Np. woda gazowana z soplicą truskawkową to absolutnie moje smaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 21:53   #994
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

W diagnostyce mają swoją glukozę.

Na zgage gaviscon działa może 3 minuty, już sobie go odpuściłam migdały działają na max 10. W 1 ciąży też miałam zgage pod koniec, ale nie cały dzień 🤦☠♀️ A jeszcze ponad 2,5 miesiąca. Ehh.. mleko U mnie powoduje zgage samo w sobie, muszę jutro kupić kefir i się przekonać, choć nie wróżę sukcesu, bo po jogurcie naturalnym też mnie przełyk pali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 22:10   #995
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Gosia jak wyszukujesz te okazje? ja na Allegro nie widziałam dzisiaj nic takiego

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------



Może chcesz do mnie przyjść na sprzątanie ? mam karpatkę
Tak się rozpędziłam, że poleciała bym za jednym zamachem O tak lubię karpatkę ale nigdy mi jeszcze nie wyszła
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj w końcu udało się TŻ go trochę rozbujać jak zaczął pukać w brzuch. A po południu tak mi się ułożył, że w pewnym momencie się ruszyć nie mogłam taki straszny ból mnie złapał. Bolało mnie między zebrami a prawym jajnikiem, aż do samej pachwiny. Jakbym jakiś mięsień naciągnęła i wolałam mamę żeby pomogła mi się o coś oprzeć bo akurat szłam, a usiąść bym nie dała rady. Trochę pomasowalam brzuch i mały się przesunął w swoje miejsce i ból ustąpił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz Gosia wyczaiłam gdzieś na pierwszej stronie, że masz 23 lata? Kurcze czytając Cię zawsze mam wrażenie, że jesteś ode mnie starsza i ogólnie bardzo poważna, ułożona. Nie wiem dlaczego musiałam to napisać ale takie mnie naszly refleksje jak wpadłam na ten wiek Nie żeby 23 to było mało ale ogólnie moje odczucie było takie, że jesteś starsza. No mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi i źle nie odbierzesz
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja kocham polać sobie lampkę wytrawnego winka do obiadu lub wieczornego leniuchowania
W ciąży jednak w ogóle mnie do tego nie ciągnie, wiec pewnie na spokojnie poczekam do pół roku po porodzie i wtedy upije się jedna lampka
Wcale nie śmieszne bo 2 lata temu mieliśmy ostro zakrapianego grila i dziewczyna 8 miesięcy po porodzie pierwszy raz piła wódkę. Spała na trawie na ogrodzie po kilku kieliszkach ale śmiechu było przy tym tyle, że na samą myśl mi miło
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
W diagnostyce mają swoją glukozę.

Na zgage gaviscon działa może 3 minuty, już sobie go odpuściłam migdały działają na max 10. W 1 ciąży też miałam zgage pod koniec, ale nie cały dzień 🤦♀️ A jeszcze ponad 2,5 miesiąca. Ehh.. mleko U mnie powoduje zgage samo w sobie, muszę jutro kupić kefir i się przekonać, choć nie wróżę sukcesu, bo po jogurcie naturalnym też mnie przełyk pali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po ostatnim KFC jadłam Rennie. Bardzo ostrożnie z ilością tabl i raczej przeczekiwałam to podrażnienie przełyku ale na szczęście przeszło. Lekcja dla mnie, że w ciąży żadnego już KFC Bardzo Wam współczuję, żyć nie mogłam z tą zgagą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 22:59   #996
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Tak się rozpędziłam, że poleciała bym za jednym zamachem O tak lubię karpatkę ale nigdy mi jeszcze nie wyszła Wiesz Gosia wyczaiłam gdzieś na pierwszej stronie, że masz 23 lata? Kurcze czytając Cię zawsze mam wrażenie, że jesteś ode mnie starsza i ogólnie bardzo poważna, ułożona. Nie wiem dlaczego musiałam to napisać ale takie mnie naszly refleksje jak wpadłam na ten wiek Nie żeby 23 to było mało ale ogólnie moje odczucie było takie, że jesteś starsza. No mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi i źle nie odbierzesz Wcale nie śmieszne bo 2 lata temu mieliśmy ostro zakrapianego grila i dziewczyna 8 miesięcy po porodzie pierwszy raz piła wódkę. Spała na trawie na ogrodzie po kilku kieliszkach ale śmiechu było przy tym tyle, że na samą myśl mi miło Ja po ostatnim KFC jadłam Rennie. Bardzo ostrożnie z ilością tabl i raczej przeczekiwałam to podrażnienie przełyku ale na szczęście przeszło. Lekcja dla mnie, że w ciąży żadnego już KFC Bardzo Wam współczuję, żyć nie mogłam z tą zgagą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nieśmiesznie nieśmiesznie, bo ja to planuje mając już takie wcześniejsze doświadczenie
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 05:16   #997
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja kocham polać sobie lampkę wytrawnego winka do obiadu lub wieczornego leniuchowania
W ciąży jednak w ogóle mnie do tego nie ciągnie, wiec pewnie na spokojnie poczekam do pół roku po porodzie i wtedy upije się jedna lampka
Ja winko też lubię. Jakoś wcale mi go teraz nie brakuje.

Czasem wypije sobie bezalkoholowego Lecha albo Warkę ciemna cytrynową ale ta już musi być dobrze schłodzona


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 06:14   #998
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Tak się rozpędziłam, że poleciała bym za jednym zamachem O tak lubię karpatkę ale nigdy mi jeszcze nie wyszła Wiesz Gosia wyczaiłam gdzieś na pierwszej stronie, że masz 23 lata? Kurcze czytając Cię zawsze mam wrażenie, że jesteś ode mnie starsza i ogólnie bardzo poważna, ułożona. Nie wiem dlaczego musiałam to napisać ale takie mnie naszly refleksje jak wpadłam na ten wiek Nie żeby 23 to było mało ale ogólnie moje odczucie było takie, że jesteś starsza. No mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi i źle nie odbierzesz Wcale nie śmieszne bo 2 lata temu mieliśmy ostro zakrapianego grila i dziewczyna 8 miesięcy po porodzie pierwszy raz piła wódkę. Spała na trawie na ogrodzie po kilku kieliszkach ale śmiechu było przy tym tyle, że na samą myśl mi miło Ja po ostatnim KFC jadłam Rennie. Bardzo ostrożnie z ilością tabl i raczej przeczekiwałam to podrażnienie przełyku ale na szczęście przeszło. Lekcja dla mnie, że w ciąży żadnego już KFC Bardzo Wam współczuję, żyć nie mogłam z tą zgagą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha rozumiem o co ci chodzi i dziękuję za docenienie no niestety życie tak się ułożyło, że trzeba było szybciej dorosnąć, więc często spotykam się z taką oceną, że zachowuję się poważniej niż jak na mój wiek przystało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 06:36   #999
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Haha rozumiem o co ci chodzi i dziękuję za docenienie no niestety życie tak się ułożyło, że trzeba było szybciej dorosnąć, więc często spotykam się z taką oceną, że zachowuję się poważniej niż jak na mój wiek przystało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jesteś nasza najmłodszą wątkową mamą

Do pracujących jeszcze dziewczyn: czy Wam przy dłuższym siedzeniu w jednej pozycji też twardnieje brzuch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 06:42   #1000
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cześć dziewczyny!

Wczoraj apka wizazowa mi wysiadła, nie wiem jak Was nadgodnie!

Byłam na wizycie, rozmawiałam z lekarzem o bólu w pachwinach, który mi dokucza od jakiegoś czasu. Jest szansa, że to rozejście spojenia
Póki co mam się oszczędzać i monitorować siebie- mam nadzieję, że to jednak nie patologiczne rozejście, bo teraz mam tak dużo energii, że usadzić mnie na miejscu graniczy z cudem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 07:12   #1001
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ola, ja tak mam dłużej w pracy posiedzę i skurcze mnie łapią, i brzuch twardy Myslalm ze do koca września wytrzymam, ale chyba słabo z tym...mam prenatalne 24.09 I chyba będę o zwol siebie prosić...



Dziewczyny ma któraś z Was ten kombinezon?:

https://beta.smyk.com/p/cool-club-ko...y-iCCOU1906261
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 07:25   #1002
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Ola, ja tak mam dłużej w pracy posiedzę i skurcze mnie łapią, i brzuch twardy Myslalm ze do koca września wytrzymam, ale chyba słabo z tym...mam prenatalne 24.09 I chyba będę o zwol siebie prosić...



Dziewczyny ma któraś z Was ten kombinezon?:

https://beta.smyk.com/p/cool-club-ko...y-iCCOU1906261
No ja wczoraj praktycznie po pracy pojechałam na te warsztaty więc od 7:30 do prawie 22( łącznie z dojazdem do domu) większość dnia siedziałam. Brzuch miałam wieczorem strasznie twardy aż się bałam czy Małemu nic się stanie na szczęście dziś jest ok.

Jednak siedzenie w pracy już w 7 miesięcu jest ciężkie ja też planuje iść o tydzień wcześniej na zwolnienie niż myślałam bo już mi coraz ciężej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 07:45   #1003
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja wlasnie wczoraj mowilam na ten temat z kumpela, ze nie wiem jakbym teraz miala pracowac tylko, ze ja pracowalam jako team liderka na produkcji wiec praca w ciaglym ruchu, w cieple(czasami goracu), halasie, czasami po kilka godzin przy biurku a czasami gonienie i dzialanie pod presja czasu, kurde jak tak teraz zaczynam to wspominac to teskni mi sie za tym, mialam fajna ekipe ludzi (no koze oprocz jednej gwiazdy) i praca byla bardzo roznorodna i urozmaicona ale kompletnie nie nadajaca sie na ciaze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 07:49   #1004
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam okocim wisnia pigwa i somersby gruszkowe, alw traktuje to jako soczek lekko gazowany nie przepadalam nigdy ani za winem , ani za piwem. Czasami dobrego drinka lubilam wypic z bacardi. I tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ja robilam, ale kupilam glukoze w aptece. Pani pytala czy mam swoja wiec podjerzewam, ze byla mozliwosc by od nich wziac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzień dobry mamusie

Ja tez kupiłam i dobrze zrobiłam bo Pani powiedziała, ze u nich trzeba przynieść swoją.
Właśnie wypiłam i teraz czekanie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
W diagnostyce mają swoją glukozę.

Na zgage gaviscon działa może 3 minuty, już sobie go odpuściłam migdały działają na max 10. W 1 ciąży też miałam zgage pod koniec, ale nie cały dzień A jeszcze ponad 2,5 miesiąca. Ehh.. mleko U mnie powoduje zgage samo w sobie, muszę jutro kupić kefir i się przekonać, choć nie wróżę sukcesu, bo po jogurcie naturalnym też mnie przełyk pali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To może spróbuj z sodą oczyszczoną, dziewczyny tu kiedyś pisały, ze piją roztwór chyba z cytrynka. Mam znajomego który z kolei na łyżeczce bierze i popija woda i zawsze mu pomaga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:16   #1005
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamusie

Ja tez kupiłam i dobrze zrobiłam bo Pani powiedziała, ze u nich trzeba przynieść swoją.
Właśnie wypiłam i teraz czekanie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------





To może spróbuj z sodą oczyszczoną, dziewczyny tu kiedyś pisały, ze piją roztwór chyba z cytrynka. Mam znajomego który z kolei na łyżeczce bierze i popija woda i zawsze mu pomaga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=70810

https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=70815

Jakby któraś była zainteresowana

Dla maluchów też maja być od soboty 21.09 ubranka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:25   #1006
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ivi kciukasy, trzymaj się tam. Powodzenia.


Szlag by to wszystko, nie mogę znalezc zadnej rozsądnej torby do wozka. Ta dedykowana dla Joolz kosztuje ponad 500zł. I wg mnie jest za wielka, choc czasami przydawala sie taka ogromniasta. I mysle ,czy kupic sobie ta torbe i dodatkowo organizer na spacery czy krótkie wyjscia , czy kupic skip hopa. Czy coooo.... wezcie doradzcie no.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

W ogóle ja jak zwykle z buta wjezdzam, bez dzien dobry.

Więc. Dzień dobry dziewczyny i życzę miłego dnia.
Moze jakis zakladzik ile dzis stron pęknie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:27   #1007
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ivi kciukasy, trzymaj się tam. Powodzenia.


Szlag by to wszystko, nie mogę znalezc zadnej rozsądnej torby do wozka. Ta dedykowana dla Joolz kosztuje ponad 500zł. I wg mnie jest za wielka, choc czasami przydawala sie taka ogromniasta. I mysle ,czy kupic sobie ta torbe i dodatkowo organizer na spacery czy krótkie wyjscia , czy kupic skip hopa. Czy coooo.... wezcie doradzcie no.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

W ogóle ja jak zwykle z buta wjezdzam, bez dzien dobry.

Więc. Dzień dobry dziewczyny i życzę miłego dnia.
Moze jakis zakladzik ile dzis stron pęknie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę że koło 20 naskrobiemy

Pati wczoraj na tych warsztatach były wózki anex i one mają np zamiast toreb - plecaki do wózka
Może to jest rozwiązanie ?

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-09-12 o 08:42
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:46   #1008
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja obstawiam 10 . Piszcie, piszcie będę miała co nadrabiać . Muszę dziś ogarnąć chatę... Zawsze jak jestem sama bo tz w delegacji to jakoś bałagan sam się robi... Mimo że nie gotuje .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:46   #1009
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzien dobry,

Wczoraj siedzialam caly dzien w domu i jakas zwieche zlapalam.
Musze sie dzis normalnie ubrac, najlepiej w jakas kiecke i isc do ludzi.
Dlatego nie gotuje i idziemy z TZ na jakis obiad

Fajnie ze beda w lidlu staniki do karmienia tylko czemu znowu obwody od 80??
To juz kobiety z 65-75 nie karmia piersia?
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 08:49   #1010
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dzien dobry,

Wczoraj siedzialam caly dzien w domu i jakas zwieche zlapalam.
Musze sie dzis normalnie ubrac, najlepiej w jakas kiecke i isc do ludzi.
Dlatego nie gotuje i idziemy z TZ na jakis obiad

Fajnie ze beda w lidlu staniki do karmienia tylko czemu znowu obwody od 80??
To juz kobiety z 65-75 nie karmia piersia?
Oo to nie zwróciłam uwagi na staniki, podrzucisz link?

Wczoraj jeszcze reklamowali na warsztatach biustonosze Carriwell. Całkiem spoko wyglądały

Wiem że online w smyku można kupić i gdzieś tam jeszcze, ale nie pamiętam gdzie

Mylukier zapraszam u do mnie 🤣 moje mieszkanie też potrzebuje ogarnięcia ale ze będę tapetę zmieniać w weekend to już ogarnę w sobotę

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-09-12 o 08:50
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:50   #1011
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Hej, w końcu dziś się wyspałam

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ivi kciukasy, trzymaj się tam. Powodzenia.


Szlag by to wszystko, nie mogę znalezc zadnej rozsądnej torby do wozka. Ta dedykowana dla Joolz kosztuje ponad 500zł. I wg mnie jest za wielka, choc czasami przydawala sie taka ogromniasta. I mysle ,czy kupic sobie ta torbe i dodatkowo organizer na spacery czy krótkie wyjscia , czy kupic skip hopa. Czy coooo.... wezcie doradzcie no.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

W ogóle ja jak zwykle z buta wjezdzam, bez dzien dobry.

Więc. Dzień dobry dziewczyny i życzę miłego dnia.
Moze jakis zakladzik ile dzis stron pęknie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja też mam dylemat z torbą. Ta oryginalna Mutsy jest mała i mi się nie podoba, Skop Hop oglądałam też mi się w ogóle nie podoba ich design. Idę jednak w stronę La Millou, Makaszka czyli ekoskóra, tylko też nie mogę wybrać jaka do szarego wózka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:52   #1012
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ivi kciukasy, trzymaj się tam. Powodzenia.


Szlag by to wszystko, nie mogę znalezc zadnej rozsądnej torby do wozka. Ta dedykowana dla Joolz kosztuje ponad 500zł. I wg mnie jest za wielka, choc czasami przydawala sie taka ogromniasta. I mysle ,czy kupic sobie ta torbe i dodatkowo organizer na spacery czy krótkie wyjscia , czy kupic skip hopa. Czy coooo.... wezcie doradzcie no.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

W ogóle ja jak zwykle z buta wjezdzam, bez dzien dobry.

Więc. Dzień dobry dziewczyny i życzę miłego dnia.
Moze jakis zakladzik ile dzis stron pęknie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dziękuje Pati, jakoś się trzymam póki co

Ja myśle, że kliknę plecak skip hopa. Ale ja to patrzę bardzo na fakt ze będę się musiała ze wszystkim tarabanić te 2 piektra każdego dnia z moią skolioza kręgosłupa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:53   #1013
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Oo to nie zwróciłam uwagi na staniki, podrzucisz link?

Wczoraj jeszcze reklamowali na warsztatach biustonosze Carriwell. Całkiem spoko wyglądały

Wiem że online w smyku można kupić i gdzieś tam jeszcze, ale nie pamiętam gdzie

Mylukier zapraszam u do mnie 🤣 moje mieszkanie też potrzebuje ogarnięcia ale ze będę tapetę zmieniać w weekend to już ogarnę w sobotę
prosze

https://www.lidl-sklep.pl/ESMARA-Lin...nia/p100263693
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:57   #1014
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej, w końcu dziś się wyspałam





Ja też mam dylemat z torbą. Ta oryginalna Mutsy jest mała i mi się nie podoba, Skop Hop oglądałam też mi się w ogóle nie podoba ich design. Idę jednak w stronę La Millou, Makaszka czyli ekoskóra, tylko też nie mogę wybrać jaka do szarego wózka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Boże ile bym dala żeby się w końcu wyspać chyba dziś po pracy muszę uskutecznić drzemkę bo jak tak dalej pójdzie to marnie to widzę

Już teraz walczę z tym żeby mi się oczy nie zamykały.

Arya warsztaty polecam, całkiem fajnie prowadzone ale nam się wczoraj przeciągnęły do 21

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:02   #1015
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
I jesteś nasza najmłodszą wątkową mamą

Do pracujących jeszcze dziewczyn: czy Wam przy dłuższym siedzeniu w jednej pozycji też twardnieje brzuch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mnie od siedzenia w robo bardziej bolą plecy niż brzuch. W ogóle muszę powiedzieć, ze odkąd biorę 2x dziennie magnes to mi brzuszek nie twardnieje.

W pracy siedzę tak 2/3 dnia na piłce, tylko wtedy mi brzuszek przeszkadza trochę, pod tym względem na krześle wygodniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:04   #1016
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cześć Dziewczyny,


ja też padam z nóg, a jest dopiero 10:00. Mam od początku tygodnia takie tempo w pracy i taką wydajność, że sama siebie nie poznaje- normalnie pracownik roku no ale wycyganiłam dwa dni urlopu, więc jedziemy do szklarskiej poręby w sobotę se se se co prawda tylko na cztery dni, ale zawsze jakiś mini urlop.

Pati, gratulacje z powodu wózka te 8-10 tygodni mnie przeraziło, przecież tyle do porodu zostało. O Chryste, ruszam z kopyta, słowo daję.
Ivi, trzymaj się tam na tej glukozie
Milawo, rozumiem Cię doskonale i właśnie m.in. konieczność wyjścia z domu do ludzi w stanie nadającym się do oglądania jest jednym z powodów, dla których jeszcze pracuję. Boję się, że w domu mogłabym zgnić w dresie.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość

Arya warsztaty polecam, całkiem fajnie prowadzone ale nam się wczoraj przeciągnęły do 21

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nagrody jakieś były?
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:05   #1017
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Mnie od siedzenia w robo bardziej bolą plecy niż brzuch. W ogóle muszę powiedzieć, ze odkąd biorę 2x dziennie magnes to mi brzuszek nie twardnieje.

W pracy siedzę tak 2/3 dnia na piłce, tylko wtedy mi brzuszek przeszkadza trochę, pod tym względem na krześle wygodniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nie biorę magnesu, bo ogólnie nie mam problemu z tym twardnieniem brzucha. Widocznie wczoraj przesadziłam z ilością siedzenia. Dziś już jest ok. Ja się staram w pracy wstawać jak najczęściej i jakoś ten miesiąc jeszcze wytrzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:10   #1018
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja nie biorę magnesu, bo ogólnie nie mam problemu z tym twardnieniem brzucha. Widocznie wczoraj przesadziłam z ilością siedzenia. Dziś już jest ok. Ja się staram w pracy wstawać jak najczęściej i jakoś ten miesiąc jeszcze wytrzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli już postanowione, że pracujesz do połowy października?
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:17   #1019
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Czyli już postanowione, że pracujesz do połowy października?
Tak. Planuję zakończyć pracę 18 października. Chyba że mi się odwidzi i wytrzymam do 31

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:17   #1020
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej, w końcu dziś się wyspałam





Ja też mam dylemat z torbą. Ta oryginalna Mutsy jest mała i mi się nie podoba, Skop Hop oglądałam też mi się w ogóle nie podoba ich design. Idę jednak w stronę La Millou, Makaszka czyli ekoskóra, tylko też nie mogę wybrać jaka do szarego wózka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No wlasnie tez myślę ale one sa takie beznadziejne, raczki sie szorują.ale tez mi sie podobaja... tzn ja bym brala liscie jakies jak juz, te dziecięce wzory nie przemawiaja do mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.