Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-07, 10:42   #31
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Nie no, komentarze na wykopie to złoto nie sądziłam, że tyle wykopków ogląda Ślub i jeszcze Rolnika. Płaczę ze śmiechu czytając, szkoda, że tak późno dowiedziałam się o tym
Też sie smiałam

Wykop uwaza, ze Adrian chce znac przebieg Anity.
Albo teoria, ze ona z kims była kiedy sie zglosiła do programu
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 10:47   #32
misiek7306
Przyczajenie
 
Avatar misiek7306
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 21
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Oglądałam amerykańską wersję ale mnie znudzila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja oglądałam wersje australijską i brytyjską


W australijskiej były 4 pary z których jedna nie dotrwała do końca eksperymentu,a trzy pozostałe zadeklarowały pozostanie w związkach.
Po dwóch miesiącach już tylko dwie pary były razem nadal.A do dzisiaj przetrwała tylko jedna której urodziło się dziecko.
W edycji UK było dość ciekawie z trzech wybranych przez ekspertów par:
jedna para wycofała się przed ślubem konkretnie dziewczyna na skutek nacisku rodziny(ciekawostka nie było szukania na siłę 3 pary tak jak u nas),druga para rozstała się tuż po podróży poślubnej,trzecia dotrwała do końca i jest nadal razem
misiek7306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 11:56   #33
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wykop rządzi wczoraj się cały wieczór śmiałam
i szczerze nie sądziłam, że faceci tak przeżywają losy ludzi z takiego show a ich teorie są the best i te pseudonimy uczestników

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

krąży info, że ktoś z wioski Przemka puścił parę nt. rozwodu. Ponoć Przemek robił problemy podczas rozwodu
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 14:06   #34
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A ujawniła coś? Ominęło mnie chyba



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 14:16   #35
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
A ujawniła coś? Ominęło mnie chyba



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niewiele . To był dialog z jakąś fanka , Martyna odpowiadala pojedynczymi wyrazami , niby przyznała jej racje z tym , że powinna domagać sie rekompensaty za takiego męża , czy coś w tym stylujeśli się mylę , niech mnie ktoś poprawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 14:20   #36
Mymlan
Raczkowanie
 
Avatar Mymlan
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
A ujawniła coś? Ominęło mnie chyba



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie tylko tyle, że ktoś napisał że na pewno spotka jeszcze kogoś wartościowego, kto będzie potrafił się zachować jak prawdziwy mężczyzna na co Martyna odpisała, że ma taką nadzieję

A inna osoba napisała że Martyna powinna podać TVN o odszkodowanie na co ta odpisała "powinnam..."
Mymlan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 15:30   #37
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Hehe, zgadzam się z tym "memem" z Wykopu - najpierw człowiek "nie, nie będę oglądała tego g... głupie to i wyreżyserowane", a potem popcorn "znowu jakaś akcja, ciekawe jak dziewczyny to skomentują??".

Mam dokładnie to samo!! Dzięki Timon i Pumba za namiar na tego wykopka! Tylko, że nie spałam przez to do 1:00, bo czytałam te głupoty hehe.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 16:07   #38
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dzięki za wyjaśnienie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 16:19   #39
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 16:53   #40
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Timon i Pumba, koniec poprzedniego wątku należał do Ciebie! Zakład o piątaka ze żłobkowiczem, kwiczę


Ten wykop to złoto! Zakolak to Maciek (btw. Marka z "Rolnika" nazywają Breivikiem). Wyczytałam tam, że tajemnica Anity to sponsoring, gdzieś ktoś niby rzucił


Dobrze słyszałam, że jak Przemo dostał talerzyki od Martyny to powiedział, że nie będzie ich rozpakowywał, żeby się nie pogubiły? Wyobraźnia mnie zawodzi, jak można zgubić talerz?
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2018-11-07 o 16:59
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 17:30   #41
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
(...)
Ten wykop to złoto! Zakolak to Maciek (btw. Marka z "Rolnika" nazywają Breivikiem). Wyczytałam tam, że tajemnica Anity to sponsoring, gdzieś ktoś niby rzucił
Marek - Breivik - spadłam z krzesła. Nieee, nawet Marek na coś takiego nie zasłużył. Android to najlepsze określenie.

Jeżeli chodzi o Anitę, to od początku obstawiam jako jej "mroczną tajemnicę" romans z żonatym, który niewykluczone, że jej sponsorował to, czy tamto (normalne w przypadku większości romansów starszych facetów z młodymi dziewczynami). Nie potępiam w razie czego.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-07 o 17:33
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 17:53   #42
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ta tajemnica związana jest z jej rodziną Tak strzelam, bo już na weselu był taki temat.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 17:55   #43
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Czytałam gdzieś kiedyś, że jest rozwódką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 18:17   #44
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

hmm ale gdyby była rozwódką, to czy na ślubie nie mówi się o takich kwestiach? nie znam przebiegu ślubu cywilnego tak pytam
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 18:21   #45
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 18:41   #46
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Pewnie chodzi o tajemnicę jej rzęs


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 19:21   #47
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o tajemnicę jej rzęs
Czemu jeszcze nie było na forum wierszyka o jej rzęsach? A może był? Ej, dziewczyny, twórcza mobilizacja.


"Do rzęs mych"
Rzęso, włosie rosnący na brzegu mej powieki.
Myśl dziwną w głowie mam, że rośniesz tak przez wieki.

Przed słońcem, przed wiatrem osłaniasz od zawsze me źrenice.
Jesteś mi niczym matka, jesteś mi niczym ojciec,
a nawet w zbroi rycerz.

Kimże byłabym bez rzęs, z których dumna(m) jak paw?
Dzięki nim na oczach mych wiosenna bujność traw.

Czy naga, ich pozbawiona czułabym życia sens?
Nie! nie chcę o tym myśleć, bo takiż tego skutek,
że myśl o krótkich rzęsach przyprawia mnie o smutek.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 19:36   #48
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
hmm ale gdyby była rozwódką, to czy na ślubie nie mówi się o takich kwestiach? nie znam przebiegu ślubu cywilnego tak pytam
Jeśli rejestrują się razem w parze to od razu wiadomo co pan młody przyniósł. W przypadku TVNowskiej szopki za nic Zresztą mój ś.p. teść też ukrył przed żoną taki drobny szczegół jak drugi rozwód i 3 dorosłych dzieci z pierwszego małżeństwa, więc cóż, nie tylko w TVN tak bywa Ona wiedziała tylko o jego już drugim małżeństwie, a z tegoż dzieci nie miał.


Na wykopie ktoś pisał, że jego kolega jest z regionu Martyny, zna jej ojca i stąd wie, że Przemix nie chce dać jej rozwodu Grzesix bis, gorzej nawet
Ja bym po tym nie zgłosiła się już do programu. Użerać się z jakimś Sebixem przez rok i dłużej dla 20 tys? A ile by z tego na rozwód poszło! W życiu!


Dzięki Ifinick za te wykopki Przeżywam ten wykop jak stonka wykopki

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Timon i Pumba, koniec poprzedniego wątku należał do Ciebie! Zakład o piątaka ze żłobkowiczem, kwiczę


Ten wykop to złoto! Zakolak to Maciek (btw. Marka z "Rolnika" nazywają Breivikiem). Wyczytałam tam, że tajemnica Anity to sponsoring, gdzieś ktoś niby rzucił


Dobrze słyszałam, że jak Przemo dostał talerzyki od Martyny to powiedział, że nie będzie ich rozpakowywał, żeby się nie pogubiły? Wyobraźnia mnie zawodzi, jak można zgubić talerz?
Nie mieszkałaś pewnie w akademiku Tam wiecznie imprezy, pożyczanie talerzy, sztućców, jak się zostawi w kuchni to niczyje itp Sama wylądowałam z widelczykiem od ciasta, do którego nikt się nie chciał przyznać, a przy wyprowadzce ktoś mi gwizdnął pojemniki na żywność i łyżeczki do herbaty. No ale ludzie, człowiek miał wtedy dwadzieścia parę, a nie po 30 i nie deklarował się jako dobra partia do programu matrymonialnego
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 20:44   #49
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
1. Jeśli rejestrują się razem w parze to od razu wiadomo co pan młody przyniósł. W przypadku TVNowskiej szopki za nic Zresztą mój ś.p. teść też ukrył przed żoną taki drobny szczegół jak drugi rozwód i 3 dorosłych dzieci z pierwszego małżeństwa, więc cóż, nie tylko w TVN tak bywa Ona wiedziała tylko o jego już drugim małżeństwie, a z tegoż dzieci nie miał.


2. Nie mieszkałaś pewnie w akademiku Tam wiecznie imprezy, pożyczanie talerzy, sztućców, jak się zostawi w kuchni to niczyje itp Sama wylądowałam z widelczykiem od ciasta, do którego nikt się nie chciał przyznać, a przy wyprowadzce ktoś mi gwizdnął pojemniki na żywność i łyżeczki do herbaty. No ale ludzie, człowiek miał wtedy dwadzieścia parę, a nie po 30 i nie deklarował się jako dobra partia do programu matrymonialnego
1. Niezła historia... A mogę spytać jak to się wydało?
Haha, ja kiedyś byłam z kuzynką w USC (długo przed RODO to było) i pani w okienku obok obsługiwała parę 60+, która miała zamiar wziąć ślub. No i wyszły kwiatki, że pan jest żonaty, ale jego mina bezcenna, serio zaskoczony był . Kobieta miała świętą cierpliwość i mówi mu "Mieciu, ale przypomnij sobie, braliście rozwód czy nie?". Ja nie mogę, jak można zapomnieć o takim szczególe

Sorki za offtop, tak mi się skojarzyło.


2. Trochę pudło, bo jako noworodek mieszkałam z rodzicami w pokoju dla rodzin w opolskim mrówkowcu, czy jak go zwał
No ale fakt faktem, że nie pamiętam jak było Nie pomyślałam o takich sytuacjach, uznałam, że jak ma zlew u siebie to zastawę tam myje.


Urzekło mnie smoothie z kranówą Bałam się, że Martynę będzie częstował
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 21:28   #50
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
1. Niezła historia... A mogę spytać jak to się wydało?
Haha, ja kiedyś byłam z kuzynką w USC (długo przed RODO to było) i pani w okienku obok obsługiwała parę 60+, która miała zamiar wziąć ślub. No i wyszły kwiatki, że pan jest żonaty, ale jego mina bezcenna, serio zaskoczony był . Kobieta miała świętą cierpliwość i mówi mu "Mieciu, ale przypomnij sobie, braliście rozwód czy nie?". Ja nie mogę, jak można zapomnieć o takim szczególe

Sorki za offtop, tak mi się skojarzyło.


Urzekło mnie smoothie z kranówą Bałam się, że Martynę będzie częstował


A to ci heca Mieciu
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 21:33   #51
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
1. Niezła historia... A mogę spytać jak to się wydało?
Haha, ja kiedyś byłam z kuzynką w USC (długo przed RODO to było) i pani w okienku obok obsługiwała parę 60+, która miała zamiar wziąć ślub. No i wyszły kwiatki, że pan jest żonaty, ale jego mina bezcenna, serio zaskoczony był . Kobieta miała świętą cierpliwość i mówi mu "Mieciu, ale przypomnij sobie, braliście rozwód czy nie?". Ja nie mogę, jak można zapomnieć o takim szczególe

Sorki za offtop, tak mi się skojarzyło.


2. Trochę pudło, bo jako noworodek mieszkałam z rodzicami w pokoju dla rodzin w opolskim mrówkowcu, czy jak go zwał
No ale fakt faktem, że nie pamiętam jak było Nie pomyślałam o takich sytuacjach, uznałam, że jak ma zlew u siebie to zastawę tam myje.


Urzekło mnie smoothie z kranówą Bałam się, że Martynę będzie częstował

1. Wydało się po śmierci Teścia, jak krewni spytali Teściową-wdowę czy chciałaby poznać dzieci Teścia z pierwszego małżeństwa i czy mój Mąż (1o latek wtedy) by chciał poznać rodzeństwo (dorośli ludzie w wieku jego matki). Mieć wyczucie to podstawa Nie było spotkania, bo Mąż nie chciał, ojciec nic mu nie mówił o rodzeństwie, więc on nie czuł więzi/potrzeby poznawania ich. Kilka lat temu widzieliśmy się z kuzynka Męża i od niej dopiero się dowiedzieliśmy ile tego rodzeństwa jest i że faktycznie jego Tata miał 2 żony wcześniej.

2. A Przemix miał zlew? xD U nas zlewy były w kuchni, były umywalki w korytarzu w łazience, ale tam nie wolno było zmywać naczyń (zapchane umywalki).
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 21:36   #52
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nie rozumiem jak Przemek może robić problemy z rozwodem ,tzn .rozumiem ze może bo nawet niczego innego bym sie po nim nie spodziewała ale dlaczego jakikolwiek sędzia by takie coś przedłużał ?Nie mieszkają razem ,nie ma pożycia,nie ma małżeństwa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 21:42   #53
Ania0392
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Na pytanie skąd wiem, ze nie maja za to kasy - z poprzedniego wątku - odpowiem tu :P
Pisałam juz wczesniej, ale zaginelo w milionie wypowiedzi.
Moja dobra kolezanka brała udział, doszła do momentu podpisania umowy czyli przed pokazaniem sie w TV i nie maja z tego kasy. Miała ja przed oczami i nie ma ani kary za powiedzenie "nie" ani pieniedzy za udział xd i to co sie pojawilo w necie nie jest prawdziwe, bo faktyczna umowa ma wszedzie wpisanego producenta wykonawczego, a nie tvn xd wiec to był fejk.

co do Przemka, to musiał nieźle nakłamac w ankietach, ja po zawiadomieniu byłam mega pzytywnie nastawiona do niego. fajny, obiecał zmienić mieszkanie, ze jak bedzie zona to cos wynajmie - czad. a tu teraz takie kwiatki... przewaliło mu sie w głowie ;/ mysle, ze moglo mu odwalic przy kamerach...
Ania0392 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 21:45   #54
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 21:49   #55
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ania0392 Pokaż wiadomość
Na pytanie skąd wiem, ze nie maja za to kasy - z poprzedniego wątku - odpowiem tu :P
Pisałam juz wczesniej, ale zaginelo w milionie wypowiedzi.
Moja dobra kolezanka brała udział, doszła do momentu podpisania umowy czyli przed pokazaniem sie w TV i nie maja z tego kasy. Miała ja przed oczami i nie ma ani kary za powiedzenie "nie" ani pieniedzy za udział xd i to co sie pojawilo w necie nie jest prawdziwe, bo faktyczna umowa ma wszedzie wpisanego producenta wykonawczego, a nie tvn xd wiec to był fejk.
(...)
Już to pisałaś. Twoja koleżanka niemalże wystąpiła w tym programie. Bezcenne źródło informacji. Oczywiście, że im płacą. W zagranicznych edycjach dostają wynagrodzenie, o czym informacje łatwo znaleźć w sieci, a w Polskiej miało by być bez gaży? No przestań. Niemalże podpisać umowę i wziąć udział w programie a podpisać i wziąć udział w programie, to jak stać na zewnątrz, a być w środku.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 21:54   #56
Ania0392
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

ale jednak w umowie zawarte jest wszystko, nawet to, ze wynagrodzenia nie ma.
Pewnie, kazdy niech wierzy w co chce.
Wiem, to sie dziele.
Ania0392 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:17   #57
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A ja mam to gdzieś czy płaca czy nie bo i tak te 20 tys to jest w ciul mało jak za takie pajacowanie
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:40   #58
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak Przemek może robić problemy z rozwodem ,tzn .rozumiem ze może bo nawet niczego innego bym sie po nim nie spodziewała ale dlaczego jakikolwiek sędzia by takie coś przedłużał ?Nie mieszkają razem ,nie ma pożycia,nie ma małżeństwa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Różnie to bywa. Jak powiedzą prawdę, że to było pajacowanie dla TV to może być opóźnienie. Grzesix też głupimi tekstami na rozprawie opóźnił rozwód. Dorośli, pełnoletni ludzie i idą do sądu "panie sędzio, bo ja to tylko dla TV wziąłem ten ślub, a tu wyszło, że naprawdę :. Ech.
A przecież przyrzeka się świadomym praw i obowiązków wynikających z zawarcia związku małżeńskiego
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:46   #59
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:53   #60
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dla małżeństw były osobne pokoje Poza tym Martyna dostanie te talerze i szklanki w razie rozwodu, a dzięki temu - pokój dla małżeństwa + dwa talerze, dwie miski i dwie szklanki, odzyskał ex
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.