Rozstanie z facetem, część XLI - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-20, 12:55   #361
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez anna_joanna Pokaż wiadomość
Ooo, Cześć Mili, jak miło, że pytasz
Wiesz, dzisiaj pierwszy raz od rozstania miałam na tyle ikry, żeby porozmawiać z jakimś facetem, którego znam sprzed lat, to kompletnie nie to, jest miły i to wszystko, nie ma żadnej głębi, ale jestem z siebie dumna, że chociaż porozmawiałam, nie uciekłam i nie odwołałam tej przysłowiowej kawy w ostatniej chwili.

A jak u Ciebie?
Ej, no to super, że poszłaś na tę kawę! Nie chodzi przecież o to, żeby to była od razu randka, ale właśnie takie otworzenie się na kontakty towarzyskie. Fajnie!


U mnie dzisiaj mijają 4 miesiące od rozstania. Kwartał, 1/3 roku. Sama nie wiem tak do końca, jak się czuję. Na pewno cieszę się, ze przetrwałam tamten najgorszy moment.
A na przyszły tydzień jestem umówiona z psychologiem.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 14:22   #362
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez ansaria Pokaż wiadomość
Dobrze, że się odezwałaś cześć
Jak tak czytałam Twoje wypowiedzi to wydaje mi sie, że naprawdę masz dobre podejście w tej całej sytuacji. Musisz być silną kobietą dużo osób by się pewnie bardzo załamało (znam parę takich przykładów) i tkwiło w jedynym miejscu przez lata. Cieszę się, że sobie poukladalas i hmm jesteś gotowa iść dalej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
Podobno jestem silna, słyszę to od wielu osób. Tak jestem gotowa, złożyć pozew o rozwód i iść dalej. Jeszcze do niedawna łudziłam się, że będzie żałował, chciał wrócić, ale wiem że to głupie było i bez sensu. Codziennie powtarzam sobie, że nic nie dzieje się bez przyczyny i że jestem młoda (30lat mam) i będę jeszcze szczęśliwa u boku kogoś innego.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 14:36   #363
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Dziękuję
Podobno jestem silna, słyszę to od wielu osób. Tak jestem gotowa, złożyć pozew o rozwód i iść dalej. Jeszcze do niedawna łudziłam się, że będzie żałował, chciał wrócić, ale wiem że to głupie było i bez sensu. Codziennie powtarzam sobie, że nic nie dzieje się bez przyczyny i że jestem młoda (30lat mam) i będę jeszcze szczęśliwa u boku kogoś innego.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I bardzo fajne podejście!
Dobrze, że jesteś gotowa iść dalej. Skoro on tak się zachowuje, to nie ma co czekać, az łaskawie by wrócił. Szkoda Twojego życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 15:04   #364
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Milagros, tak, już zleciał czwarty miesiąc.
Tez mam poczucie, że najgorsze za nami.
Pierwszego miesiąca po rozstaniu w ogóle nie pamiętam.

Super że idziesz do psychologa!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 16:52   #365
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Magda - rwałam we Wrocławiu, nie wiem czy jesteś stąd, bo masz wpisane 'Rzeszów', ale jeśli chcesz, to Ci podam. Gorzej, że raczej nie polecałabym, jeśli istnieje u Ciebie możliwość uszkodzenia nerwu. Wtedy rozglądałabym się dobrym chirurgiem, blisko miejsca zamieszkania, nie patrząc nawet na cenę... Dobry chirurg dużo daje.
W Rzeszowie nie chcą się podjąć usunięcia
Upatrzyłam w Katowicach podobno dobrego chirurga, bo robi z użyciem mikroskopu, ale mimo wszystko boję się, że się oszpecę no i odkładam wizytę w czasie
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 16:57   #366
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
W Rzeszowie nie chcą się podjąć usunięcia
Upatrzyłam w Katowicach podobno dobrego chirurga, bo robi z użyciem mikroskopu, ale mimo wszystko boję się, że się oszpecę no i odkładam wizytę w czasie
A masz problemy z tymi zębami? Ja też powinnam usunąć ósemki i ponoć też są bardzo blisko nerwów, ale póki mnie nie bolą ani nic się nie dzieje to stwierdziłam, że nie będę tego robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 17:42   #367
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87865434]A masz problemy z tymi zębami? Ja też powinnam usunąć ósemki i ponoć też są bardzo blisko nerwów, ale póki mnie nie bolą ani nic się nie dzieje to stwierdziłam, że nie będę tego robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Do tej pory nie miałam, ale już zaczynają stłaczać mi pozostałe zęby i robi się ciasno, boję się, że się pokrzywią
poza tym chyba zaczyna się rzucać próchnica, dlatego odświeżyłam temat no i nie wiem co robić
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-20, 17:48   #368
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Milagros, tak, już zleciał czwarty miesiąc.
Tez mam poczucie, że najgorsze za nami.
Pierwszego miesiąca po rozstaniu w ogóle nie pamiętam.

Super że idziesz do psychologa!!!
U mnie za jakieś pół godziny minie czwarty miesiąc, co do minuty. Dobrze pamiętam tamten wieczór.
Też się cieszę, że wizyty u psychologa zostały wznowione i wrócimy sobie z psycholożką do pracy, którą przerwała nam pandemia.
Wygląda na to, że powoli wracamy do normalności
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 18:10   #369
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
W Rzeszowie nie chcą się podjąć usunięcia

Upatrzyłam w Katowicach podobno dobrego chirurga, bo robi z użyciem mikroskopu, ale mimo wszystko boję się, że się oszpecę no i odkładam wizytę w czasie
Mogę Ci podesłać namiar na wrocławską klinikę, którą też z polecenia poznałam i w którą celowałam, ale przeważyła jednak odległość od mojego miejsca zamieszkania - po prostu za długo bym wracała do mieszkania po zabiegu.
Zawsze, jak masz zdjęcie, to możesz zapytać czy się tego podejmą .

Wysłane z pochłaniacza czasu.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 21:26   #370
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Mogę Ci podesłać namiar na wrocławską klinikę, którą też z polecenia poznałam i w którą celowałam, ale przeważyła jednak odległość od mojego miejsca zamieszkania - po prostu za długo bym wracała do mieszkania po zabiegu.
Zawsze, jak masz zdjęcie, to możesz zapytać czy się tego podejmą .

Wysłane z pochłaniacza czasu.
Podeślij na PW, jeśli możesz
Akurat we Wrocławiu miałabym się u kogo zatrzymać, więc dla mnie odległość nie ma żadnego znaczenia
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 09:25   #371
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Podeślij na PW, jeśli możesz

Akurat we Wrocławiu miałabym się u kogo zatrzymać, więc dla mnie odległość nie ma żadnego znaczenia
Ok, poszło. Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie Twojego przypadku .

Wysłane z pochłaniacza czasu.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-22, 14:26   #372
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cisza na wątku oznacza, że nastroje ok/w miarę ok? Miłego weekendu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 14:37   #373
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

U mnie szczerze tak średnio. Bardziej taki niesmak czuje. Ten chłopak, którym się spotkałam dwa razy, na drugim spotkaniu dał mi prezent (warty ok. 50 zł) i wydawało mi się, że cieszy się, że spędza ze mną czas. Po drugim spotkaniu po kilku dniach mnie olał. I w sumie od tygodnia się nie odzywa. To po co w takim razie dał mi prezent?
Mówiłam, że pisze z jeszcze jednym, który się tak mną zachwycal itp. Jak widać nie było tak, bo też mnie olal. Wrócił do naszego miasta kilka dni temu i nie odzywa się w ogóle (ostatni raz ja się odezwałam). Nawet mi się już nie chce wchodzić na tego tindera...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez thankyounext_
Czas edycji: 2020-05-22 o 14:38
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 17:04   #374
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

U mnie nastrój średni, mam po prostu dużo rzeczy na głowie, dużo pracy, nauka do aplikacji i załatwianie prywatnych spraw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 17:24   #375
kasztanova
Attention Seeker
 
Avatar kasztanova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Hastenland
Wiadomości: 236
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

thankyounext, jak dla mnie dość podejrzane jest dawanie prezentu na drugim spotkaniu, ciekawe co chciał tym ugrać

Ja mam na przemian wzloty i upadki, do środy czułam się fatalnie, znowu śnił mi się eks, w dodatku znajomy przypadkiem wspomniał go w rozmowie w dość pozytywnym świetle, niby nic, ale mnie to podkopało.
Potem czułam się super (dzisiaj mam pierwszą randkę z badoo ), do momentu, kiedy odkryłam, że turbo ciacho (naprawdę, nie mogłam się doczekać propozycji spotkania od tego faceta) odmatchował mnie na Tinderze po krótkiej rozmowie. Nigdy mnie coś takiego nie spotkało i dalej się zastanawiam co takiego niewłaściwego napisałam
W dodatku remontują mi biuro i nie wrócę do niego wcześniej niż w lipcu wszystko nie tak

Mila, a jak u Ciebie?

Edytowane przez kasztanova
Czas edycji: 2020-05-22 o 17:26
kasztanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 18:44   #376
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
tNigdy mnie coś takiego nie spotkało
Mnie spotkalo kilka razy. Pewnie nic nie zrobilas, po prostu juz poznal kogos innego.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 19:11   #377
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Ten chłopak, którym się spotkałam dwa razy, na drugim spotkaniu dał mi prezent (warty ok. 50 zł) i wydawało mi się, że cieszy się, że spędza ze mną czas. Po drugim spotkaniu po kilku dniach mnie olał. I w sumie od tygodnia się nie odzywa. To po co w takim razie dał mi prezent?
Nie wiem, po co dawał prezent, ale dla mnie dziwne jest wręczanie prezentów na drugim spotkaniu, poza symbolicznym kwiatkiem.

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Nawet mi się już nie chce wchodzić na tego tindera...
Może nic na siłę? Wszystko w swoim czasie. Nie trzeba wcale siedzieć na tych aplikacjach, jeśli zwyczajnie nie ma się na to ochoty

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
U mnie nastrój średni, mam po prostu dużo rzeczy na głowie, dużo pracy, nauka do aplikacji i załatwianie prywatnych spraw.
To w sumie dobrze, że masz dużo na głowie - można się na czymś konkretnym skupić.

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
Potem czułam się super (dzisiaj mam pierwszą randkę z badoo ), do momentu, kiedy odkryłam, że turbo ciacho (naprawdę, nie mogłam się doczekać propozycji spotkania od tego faceta) odmatchował mnie na Tinderze po krótkiej rozmowie. Nigdy mnie coś takiego nie spotkało i dalej się zastanawiam co takiego niewłaściwego napisałam
Nie musiałaś wcale napisać nic niewłaściwego. Może sparował się po prostu z kimś innym, a może dziewczyna go nakryła, że siedzi na tinderze
Miałam taką sytuację po tym rozstaniu, jak założyłam tindera i jeszcze byłam tam aktywna: zmatchowało mnie koło 23:00 z jednym gościem, ja właściwie leżałam już w łóżku i miałam zasypiać, ale on napisał i tak się fajnie potoczyła ta rozmowa, że ponad dwie godziny pisaliśmy, niesamowite flow. Zakończyliśmy, bo już było naprawdę późno i chciało się spać. Na drugi dzień odpalam tindera, a tam śladu nie ma po konwersacji. Oj wkurzyło mnie to, wkurzyło, bo pierwszy raz tak dobrze mi się pisało, że aż nabrałam ochoty, żeby kuć żelazo póki gorące i umówić się z kimś.

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
Mila, a jak u Ciebie?
Dzięki, że pytasz. Jako tako! Dzisiaj byłam u kosmetyczki na brwiach, w końcuuu. Jutro u mnie zapowiadają deszcze niespokojne, więc raczej szykuje się dzień w domu, jakieś sprzątanie, trening, książka, pisanie postów na bloga. W przyszłym tygodniu dzień mamy, ogarnęłam prezent dla mamy, może jeszcze ciasto jakieś upiekę. Plus wizyta u psychologa. Liczę też na chociaż ze dwa dni wolnego w pracy w przyszłym tygodniu, czuję się zmęczona, a czerwiec szykuje się gorący w robocie, więc teraz trochę akumulatory przydałoby się podładować.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 20:33   #378
anna_joanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Cisza na wątku oznacza, że nastroje ok/w miarę ok? Miłego weekendu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, akurat w moim przypadku cisza oznacza straszny dołek... chyba największy od tych iluś tam tygodni.
Dziewczyny, a jak u Was?
anna_joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 20:58   #379
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

U mnie też spadek nastroju, dziś robię sobie wieczór z netflixem, pizzą i winem. Wróciłam właśnie z zakupów spożywczych, kupiłam sobie wszystko do diety i od poniedziałku ruszam solidnie z dietą, treningiem siłowym i bieganiem. Trzymanie się w ryzach i sport zawsze mi pomaga i psychicznie czuję się wtedy lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 21:35   #380
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez anna_joanna Pokaż wiadomość
Niestety, akurat w moim przypadku cisza oznacza straszny dołek... chyba największy od tych iluś tam tygodni.
chcesz się wygadać? Pisz śmiało

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
U mnie też spadek nastroju, dziś robię sobie wieczór z netflixem, pizzą i winem. Wróciłam właśnie z zakupów spożywczych, kupiłam sobie wszystko do diety i od poniedziałku ruszam solidnie z dietą, treningiem siłowym i bieganiem. Trzymanie się w ryzach i sport zawsze mi pomaga i psychicznie czuję się wtedy lepiej
Wieczór z pizzą i winem jest super, planuję taki za tydzień
Treningi i kontrola jedzenia faktycznie dużo dają, jest takie poczucie, że jesteśmy silne i dajemy radę.
Ja jestem dumna z siebie, że przez tą kwarantannę, epidemię nie zaniedbałam ćwiczeń

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Jeszcze dodam odnośnie siebie - miałam zajęty dzień, nawet udało mi się obejrzeć pierwszy raz od rozstania film romantyczny.
Ale za to śniły mi się siostry mojego eksa, że spotkałam się z nimi gdzieś przypadkiem i poszłyśmy na kawę. Powiedziałam, że szkoda mi tych relacji z nimi, a one na to, że im też, ja się rozpłakałam, one też.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 21:38   #381
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Ja też siedzę z winem, miało być na smutno, ale jakoś mi przeszło póki co
Mili, mnie też prześladują sny o ex, to chyba dlatego, że za dużo o tym myślimy ale za obejrzenie romansidła mega Cię podziwiam, u mnie nie przejdzie, nie ma opcji
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 22:37   #382
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Mili, mnie też prześladują sny o ex, to chyba dlatego, że za dużo o tym myślimy ale za obejrzenie romansidła mega Cię podziwiam, u mnie nie przejdzie, nie ma opcji
Nie sądzę, myślę o nim codziennie, a nie śni mi się codziennie, więc u mnie nie ma takiej zależności.
Ja wiem, czy to romansidło? Taki spokojny film niosący nadzieję na lepsze jutro i poukładanie nawet z pozoru absurdalnych sytuacji, no ale z wątkiem wyraźnie romantycznym, a takich filmów od rozstania nie oglądałam, fakt. W każdym razie jak macie ochotę, to polecam: "Połów szczęścia w Jemenie", fajny na leniwe popołudnie.

Magda, a ile minęło od Twojego rozstania?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 22:46   #383
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

U mnie minęło 3 miesiące, ale nie ukrywam, że myślę o nim codziennie, chociaż staram się być twarda..
Najbardziej boję się momentu, kiedy wpadnę na nich razem gdzieś na ulicy, bo mieszkamy bardzo blisko siebie. Staram się na to przygotować, no ale trudno przewidzieć jak wtedy zareaguję, na pewno się posypię.. Musiałabym wcale nie wychodzić z domu żeby tego uniknąć. Chyba będę wyć tam przy nich na ulicy, kiedy ich razem zobaczę
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."

Edytowane przez magda2291
Czas edycji: 2020-05-23 o 22:49
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 23:02   #384
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
U mnie minęło 3 miesiące, ale nie ukrywam, że myślę o nim codziennie, chociaż staram się być twarda..
Najbardziej boję się momentu, kiedy wpadnę na nich razem gdzieś na ulicy, bo mieszkamy bardzo blisko siebie. Staram się na to przygotować, no ale trudno przewidzieć jak wtedy zareaguję, na pewno się posypię.. Musiałabym wcale nie wychodzić z domu żeby tego uniknąć. Chyba będę wyć tam przy nich na ulicy, kiedy ich razem zobaczę
Pamiętam, jak zobaczyłam mojego pierwszego, poważnego ex z jakąś blondyną, na przejściu dla pieszych, tak naprawdę przy moim bloku. Ja stałam z jednej strony pasów, oni po drugiej. Jak zorientowałam się, że to on, to zmieniłam kierunek i poszłam w prawo, skręciłam w boczna uliczkę, a potem przebiegłam do mieszkania. Popłakałam się na klatce, zadzwoniłam do przyjaciela, by powiedzieć, że to już definitywny koniec, że on z kimś się spotyka i układa sobie życie, a ja tkwię w martwym punkcie i boli mnie jego obecność non stop w moich myślach. To, że ich zobaczyłam, było kluczem do uwolnienia się od niego raz na zawsze. Skoro on tak dobrze sobie radzi, mimo, że mnie już przy nim nie ma, to dlaczego ja mam wkrótce wylądować na dnie? .
To przykry moment, ale może zmienić wiele. Nie bój się . Wynajmujesz mieszkanie? Wychodź z domu normalnie. Uwierz, że mimo, że się mieszka bardzo blisko, prawdopodobieństwo, że spotkasz sąsiada z równoległej ulicy jest mniejsze, niż spotkanie starego znajomego, kiedy jesteś bez mejkapu na drugim końcu miasta .

Wysłane z pochłaniacza czasu.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 23:09   #385
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Hej
witam się z piwem mango-ananas
Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
U mnie minęło 3 miesiące, ale nie ukrywam, że myślę o nim codziennie, chociaż staram się być twarda..
Najbardziej boję się momentu, kiedy wpadnę na nich razem gdzieś na ulicy, bo mieszkamy bardzo blisko siebie. Staram się na to przygotować, no ale trudno przewidzieć jak wtedy zareaguję, na pewno się posypię.. Musiałabym wcale nie wychodzić z domu żeby tego uniknąć. Chyba będę wyć tam przy nich na ulicy, kiedy ich razem zobaczę
U mnie minął ponad rok i nie spotkałam exa. A też daleko nie mam. Kiedyś myślałam co bd gdy go spotkam, nawet samego. Bałam się tego jak cholera. Dziś nie ma to dla mnie znaczenia. Spotkam to spotkam, trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 23:10   #386
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak zobaczyłam mojego pierwszego, poważnego ex z jakąś blondyną, na przejściu dla pieszych, tak naprawdę przy moim bloku. Ja stałam z jednej strony pasów, oni po drugiej. Jak zorientowałam się, że to on, to zmieniłam kierunek i poszłam w prawo, skręciłam w boczna uliczkę, a potem przebiegłam do mieszkania. Popłakałam się na klatce, zadzwoniłam do przyjaciela, by powiedzieć, że to już definitywny koniec, że on z kimś się spotyka i układa sobie życie, a ja tkwię w martwym punkcie i boli mnie jego obecność non stop w moich myślach. To, że ich zobaczyłam, było kluczem do uwolnienia się od niego raz na zawsze. Skoro on tak dobrze sobie radzi, mimo, że mnie już przy nim nie ma, to dlaczego ja mam wkrótce wylądować na dnie? .
To przykry moment, ale może zmienić wiele. Nie bój się . Wynajmujesz mieszkanie? Wychodź z domu normalnie. Uwierz, że mimo, że się mieszka bardzo blisko, prawdopodobieństwo, że spotkasz sąsiada z równoległej ulicy jest mniejsze, niż spotkanie starego znajomego, kiedy jesteś bez mejkapu na drugim końcu miasta .

Wysłane z pochłaniacza czasu.
Tak, wynajmuję mieszkanie Może masz rację, może właśnie powinnam zobaczyć ich razem żeby się definitywnie od tego odciąć? Czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądało
A z tymi spotkaniami bez makijażu to święta prawda, milion razy mi się już zdarzyło, choć byłam przekonana, że nikogo znajomego wtedy nie spotkam
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 23:11   #387
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
U mnie też spadek nastroju, dziś robię sobie wieczór z netflixem, pizzą i winem. Wróciłam właśnie z zakupów spożywczych, kupiłam sobie wszystko do diety i od poniedziałku ruszam solidnie z dietą, treningiem siłowym i bieganiem. Trzymanie się w ryzach i sport zawsze mi pomaga i psychicznie czuję się wtedy lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I bardzo dobrze - też oglądam teraz Netflixa. Z piwem. Ja mam kontuzję kciuka i ramienia. Od czwartku reset. Mam nadzieję, że do poniedziałku wydobrzeję. No i muszę dietę ogarnąć. Ciężko u mnie z tym. Chcę mieć idealnie płaski brzuch.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 08:39   #388
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Ja chce mieć zarysowany brzuch i jeszcze bardziej kształtny tyłek

Ale bardziej jednak zależy mi na regularności treningów i trzymaniu się diety
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez patisia123
Czas edycji: 2020-05-24 o 08:45
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 10:29   #389
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Wychodź z domu normalnie. Uwierz, że mimo, że się mieszka bardzo blisko, prawdopodobieństwo, że spotkasz sąsiada z równoległej ulicy jest mniejsze, niż spotkanie starego znajomego, kiedy jesteś bez mejkapu na drugim końcu miasta .

Wysłane z pochłaniacza czasu.
Amen

Wiadomo, że wizja spotkania byłego, w dodatku z kimś, kiedy my dalej jesteś,my singielkami... zbyt wesoła nie jest. Ale prawdopodobieństwo zbyt duże nie jest, nie mamy na to żadnego wpływu, świat się wtedy nie skończy.

I jestem zdania, że to może tylko pomóc ruszyć do przodu
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 12:11   #390
Lena_92
Raczkowanie
 
Avatar Lena_92
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 60
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87874652]Amen

Wiadomo, że wizja spotkania byłego, w dodatku z kimś, kiedy my dalej jesteś,my singielkami... zbyt wesoła nie jest. Ale prawdopodobieństwo zbyt duże nie jest, nie mamy na to żadnego wpływu, świat się wtedy nie skończy.

I jestem zdania, że to może tylko pomóc ruszyć do przodu [/QUOTE]


Ja mam nadzieję, że nie będę musiała na to patrzeć, nigdy! Naprawdę jestem zdania czego oczy nie widzą tego sercu nie żal... Znając siebie rozwaliło by to mnie jeszcze bardziej, a nie pozwoliło pójść do przodu...
Lena_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-24 04:16:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.