Mamy grudniowe 2020 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-12, 15:38   #121
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Hejka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-12, 17:35   #122
harmonijca89
Raczkowanie
 
Avatar harmonijca89
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 388
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Fajnie ze jest nas juz tyle! Trzymam kciuki za kazda z Was, oby ten trudny czas szybko minal i bedziemy sie cieszyc ciaza

Jesli chodzi o to co zmienilam jak dowiedzialam sie o ciazy to zrezygnowalam z kawy i innych napojow z kofeina, cwiczyc nie cwiczylam, choc widze ze brzuch mam taki slaby ze juz mi go wywala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
harmonijca89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-12, 17:41   #123
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy grudniowe 2020

trochę dziwnie się tu czuję, po pierwsze dlatego że jestem jeszcze tak niepewna co do ciąży a po drugie dlatego że na wrześniówkach sama zakładałam wątek i byłam 'pierwsza' a teraz tutaj tak dużo dziewczyn już na dużo dalszym etapie ale mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-12, 17:43   #124
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Wczoraj zrobiłam test i jest pozytywny okres powinien być tydzień temu. Czy któraś z Was korzysta z lux med? ja mam dopiero od marca i widzę tylko możliwość spotkań online... umówiłam się na przyszły tydzień ale zakładam że trzeba też na zywo się spotkać zrobić usg itp? Czy ktoś z Was ma pod ręką w którym tygodniu które badania? Bardzo zalezy mi tez na tych wykluczajacych chorby u dziecka bo jestem juz 30+...
W tej chwili biore prenatal uno
Co sie u Was juz zmienilo odkad wiecie, że będziecie mamami? ja nakupilam mase kosmetykow na rozstepy dla kobiet w ciazy, zmienilam kawe na bezkofeinową i bede wykonywac cwiczenia dla kobiet w ciazy zamiast normalnych.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
Też jestem 30+ a nawet bardzo 30+ i też jestem ciekawa jakie to dodatkowo badania są wskazane

Ja myślałam nieśmiało , żeby się rozejrzeć za kosmetykami ale poczekam na wizytę u lekarza. Jakoś boje się za wcześnie cieszyć
A na jakie kosmetyki się zdecydowałaś??

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Na pewno będzie dobrze! trzymam kciuki dawaj znać jak to się potoczy, ja mysle ze najpierw nas skieruja na badania bety potwierdzajace ciaze. i z wynikami pewnie dopiero lekarz.
Nie macie możliwości zbadać HCG? Ja pojechałam tego samego dnia jak zobaczyłam dwie kreski i teraz planuje przed wizytą u lekarza zrobić jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.

bardzo, bardzo nieśmiało się podłączam. byłam na wątku mam wrześniowych ale niestety skończyło się poronieniem zatrzymanym, na początku 12 tygodnia okazało się że serduszko nie bije i nie biło już prawdopodobnie od około 10 tygodnia.

dwa miesiące później pokazały się znowu dwie kreski na teście. jeszcze niepewnie, jeszcze nie do końca wierzę ale mam nadzieję że to faktycznie to i tym razem będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej , witamy
Bardzo mi przykro , że musiałaś przez to przejść. Trzymam kciuki , żeby teraz było wszystko ok

Czy my przypadkiem nie znamy się z wątku staraczkowego ?

Ja też niby ty jestem ale jakoś tak nieśmiało bo boje się cieszyć ..nie mogę w to uwierzyć...mam swoje lata i trochę się staraliśmy o tą ciążę ...i ... niepotrzebnie się stresuje chyba

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AnnaLenna
Czas edycji: 2020-04-12 o 17:44
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-12, 17:47   #125
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Też jestem 30+ a nawet bardzo 30+ i też jestem ciekawa jakie to dodatkowo badania są wskazane

Ja myślałam nieśmiało , żeby się rozejrzeć za kosmetykami ale poczekam na wizytę u lekarza. Jakoś boje się za wcześnie cieszyć
A na jakie kosmetyki się zdecydowałaś??



Nie macie możliwości zbadać HCG? Ja pojechałam tego samego dnia jak zobaczyłam dwie kreski i teraz planuje przed wizytą u lekarza zrobić jeszcze raz



Hej , witamy
Bardzo mi przykro , że musiałaś przez to przejść. Trzymam kciuki , żeby teraz było wszystko ok

Czy my przypadkiem nie znamy się z wątku staraczkowego ?

Ja też niby ty jestem ale jakoś tak nieśmiało bo boje się cieszyć ..nie mogę w to uwierzyć...mam swoje lata i trochę się staraliśmy o tą ciążę ...i ... niepotrzebnie się stresuje chyba

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
możliwe chociaż ja na tym wątku staraczkowym więcej czytałam niż pisałam. ale Ciebie kojarzę zdecydowanie. stres raczej już będzie cały czas niestety, byle nas nie opanował za bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-12, 17:51   #126
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cześć dziewczyny! Jest nas coraz więcej ❤️ Za każda trzymam kciuki!

Ja dzisiaj 5+4, wizytę mam dopiero za tydzień, wiec będzie już niemalże 7 wtedy. Stresuje się bardzo, wirusem i tym, że coś będzie nie tak... Na betę nie pobiegłam - uznałam, że nie będę teraz ryzykować, tylko pójdę na badania przed wizyta, wiec w przyszłym tygodniu beta, tarczyca, mocz itd. Trzymajcie kciuki proszę! ❤️

Co do zmian - na razie chyba żadnych nie wprowadziłam... sporo leżę, bo miałam delikatne plamienia (brązowe) i biorę duphaston. Na razie boje się cokolwiek kupować, chce to najpierw potwierdzić (zrobiłam trzy testy, wiec w sumie nie mam w co wątpić... ale bez bety mam stracha... to absurdalne, ale póki nie zobacZe usg to chyba nie uwierzę 😁 Ale trzy testy... jeden dzień po drugim wszystkie wyraźne pozytywne, a ostatni nawet nieco ciemniejszy od reszty).

Ostatnio zaczęłam sprawdzać temperaturę, bo raz dostałam aż wypieków... zwykle miałam 36.3-36.6, a teraz prawie cały czas 37 - 37.1 - niby normalne, ale jednak troszkę stresujące 🙈
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-12, 17:58   #127
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy grudniowe 2020

ja też mam plamienia i biorę Duphaston ale to u mnie trochę 'norma' na betę idę bo chcę sprawdzić tsh, a mam wizytę online w przyszłym tygodniu. i też mimo testów nie uwierzę dopóki nie zobaczę usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-12, 18:19   #128
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Ja się dowiedziałam w piątek i nie chciałam jeździć po mieście w te i wewte - a potem już były święta. Na rozmowie z lekarzem w wtorek wypytam o wszystko tak żeby najlepiej to załatwić w miarę możliwości za jednym zamachem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-12, 19:08   #129
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Dziewczyny doradzcie, kiedy dzwonić umawiać się do gin? Zadzwonić zaraz we wtorek i poprosić żeby mnie jakoś przyjęli za 3 tyg ?( to byłby wtedy 7tc) . Przyjmą mnie w ogóle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-12, 19:16   #130
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie, kiedy dzwonić umawiać się do gin? Zadzwonić zaraz we wtorek i poprosić żeby mnie jakoś przyjęli za 3 tyg ?( to byłby wtedy 7tc) . Przyjmą mnie w ogóle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym dzwoniła. Niewiadomo jak będzie i czy sie uda coś szybko załatwić ️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-12, 19:24   #131
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Ja nic nie zmieniłam w diecie itp., w ogóle mam wrażenie, że 10x mniej przeżywam tą ciążę niż poprzednią W poprzedniej ciąży to z 5 razy latałam betę robić, teraz raz dla potwierdzenia i luzik. W ogóle żadnego cukru nie jadłam, coli nie piłam itp., nic ciężkiego nie podnosiłam, teraz to lepiej się nie przyznawać 🤪


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-13, 06:44   #132
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Hello

Jakich używacie kremów z filtrem? W tym roku jeszcze nic nie zakupiłam. Wczoraj trochę spiekłam sobie twarz na słońcu nie wiem jak do tego doszło , no nie wiem. Dziś poważne poszukiwania kremu ochronnego . Nie wyjdę z domu bez tego kremu ...

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 07:34   #133
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Hello

Jakich używacie kremów z filtrem? W tym roku jeszcze nic nie zakupiłam. Wczoraj trochę spiekłam sobie twarz na słońcu nie wiem jak do tego doszło , no nie wiem. Dziś poważne poszukiwania kremu ochronnego . Nie wyjdę z domu bez tego kremu ...

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
ja rzadko używam ale krem jaki mam i jest spoko nazywa się sunbrella.

powtarzam testy jak głupia i oczywiście się stresuję. w poprzedniej ciąży robiłam strumieniowe a teraz mam płytkowe i wkurzają mnie, w tamtych było bardzo szybko widać 'ostateczny' wynik, kreska szybko nabierała docelowego koloru i taka już zostawała a w tych na początku się pojawia taka bardzo blada a później się zabarwia bardzo powoli a potem to już w ogóle cały test żółknie i się rozmazuje. to nie na moje nerwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 07:36   #134
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Hello

Jakich używacie kremów z filtrem? W tym roku jeszcze nic nie zakupiłam. Wczoraj trochę spiekłam sobie twarz na słońcu nie wiem jak do tego doszło , no nie wiem. Dziś poważne poszukiwania kremu ochronnego . Nie wyjdę z domu bez tego kremu ...

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Ja nie zdążyłam. Posiedziałam chwilę na słońcu i zrobiło mi się słabo więc się schowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 07:37   #135
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
ja rzadko używam ale krem jaki mam i jest spoko nazywa się sunbrella.

powtarzam testy jak głupia i oczywiście się stresuję. w poprzedniej ciąży robiłam strumieniowe a teraz mam płytkowe i wkurzają mnie, w tamtych było bardzo szybko widać 'ostateczny' wynik, kreska szybko nabierała docelowego koloru i taka już zostawała a w tych na początku się pojawia taka bardzo blada a później się zabarwia bardzo powoli a potem to już w ogóle cały test żółknie i się rozmazuje. to nie na moje nerwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sunbrella dermedic ? Myślę też o nim a dokładnie o tym do cery naczynkowej

Hmm dużo tych testów już zrobiłaś ?
Kurcze ja zrobiłam jeden ...może powinnam jeszcze zrobić kilka...
Nieeee w sumie nie

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 07:43   #136
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Sunbrella dermedic ? Myślę też o nim a dokładnie o tym do cery naczynkowej

Hmm dużo tych testów już zrobiłaś ?
Kurcze ja zrobiłam jeden ...może powinnam jeszcze zrobić kilka...
Nieeee w sumie nie

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
tak, dokładnie ten

zrobiłam 4, codziennie rano jeden, tyle że pierwszy to był zwykły bo innych nie miałam i praktycznie nic nie było na nim widać a następne już kupiłam te czułe. lepiej nie rób, dobrze Ci radzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 08:30   #137
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Hejo ja zrobiłam kilka testów ale już odpusicilam za 3 dni wizyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 09:32   #138
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
Ja nic nie zmieniłam w diecie itp., w ogóle mam wrażenie, że 10x mniej przeżywam tą ciążę niż poprzednią W poprzedniej ciąży to z 5 razy latałam betę robić, teraz raz dla potwierdzenia i luzik. W ogóle żadnego cukru nie jadłam, coli nie piłam itp., nic ciężkiego nie podnosiłam, teraz to lepiej się nie przyznawać 🤪


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo.. w pierwszej o niczym innym nie mogłam myśleć, z siebie wychodziłam, teraz dzień jak codzień

Tż strasznie marudzi, że mam okropne wahania nastrojów i jestem bardzo nerwowa.. któraś z Was ma jeszcze tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 09:36   #139
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
Ja tak samo.. w pierwszej o niczym innym nie mogłam myśleć, z siebie wychodziłam, teraz dzień jak codzień

Tż strasznie marudzi, że mam okropne wahania nastrojów i jestem bardzo nerwowa.. któraś z Was ma jeszcze tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś TŻ zauważył uszczerbek we froncie szafki ( nowa kuchnia) i mówi do mnie żebym uważała. Na co ja najpierw się wkurzyłam a potem popłakałam 🤷🏻 chwilę potem mi przeszło więc chyba mam jakieś wahania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-13, 09:37   #140
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
Ja tak samo.. w pierwszej o niczym innym nie mogłam myśleć, z siebie wychodziłam, teraz dzień jak codzień

Tż strasznie marudzi, że mam okropne wahania nastrojów i jestem bardzo nerwowa.. któraś z Was ma jeszcze tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowanie tak 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 10:35   #141
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Ja tak chyba nie mam, za to węch jak pies myśliwski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 11:32   #142
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Hejka dziewczyny! Błądzę po wątkach ja z październikówek

AnnaLena - gratki! Wiedziałam, że uda ci się w tym roku
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 13:28   #143
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Dziś TŻ zauważył uszczerbek we froncie szafki ( nowa kuchnia) i mówi do mnie żebym uważała. Na co ja najpierw się wkurzyłam a potem popłakałam 🤷🏻 chwilę potem mi przeszło więc chyba mam jakieś wahania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się zrobilam za bardzo wrażliwa chociaż to dopiero wczesny początek. Już się dziś z rana zwyłam


Dziewczyny jakie objawy u siebie zaobserwowalyscie przed zrobieniem testu? Wysyłał Wam organizm jakieś wyraźne symptomy?

U mnie np raczej bez zmian, piersi nie bolą, brzuch nie boli, sluz raczej bez zmian. Jedyne co to w dniu spodziewane @ miałam trochę białego, przeważnie był przezroczysty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 15:30   #144
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cześć Vivian i cześć Czekoczekolada

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Też jestem 30+ a nawet bardzo 30+ i też jestem ciekawa jakie to dodatkowo badania są wskazane

Ja myślałam nieśmiało , żeby się rozejrzeć za kosmetykami ale poczekam na wizytę u lekarza. Jakoś boje się za wcześnie cieszyć
A na jakie kosmetyki się zdecydowałaś??


Nie macie możliwości zbadać HCG? Ja pojechałam tego samego dnia jak zobaczyłam dwie kreski i teraz planuje przed wizytą u lekarza zrobić jeszcze raz
Kupiałm kremy i serum na rozstepy mam zamiar sie tym smarować żeby skóra na ciele jak najlepiej wyglądała. z serii dla mam wybrałam z Gemini Mustela maternite, i coś na opalanie również dla kobiet w ciazy ( z serii Mustela) - na pewno będę chciała troszke słoneczka złapać jak wyjdzie...


Ja przyznam że byłam trochę w szoku i nie myślałam nawet o zbadaniu HCG, nie wiem które laboratoria pracują zapytam lekarza 17tego jak bede miec teleporade o to, zakładam że mnie do jakiegoś skieruje gdzie mam nadzieje tłumu nie będzie..


A mówicie komuś o ciąży? my się umówiliśmy, że do tych pierwszych badań prenatalnych wykluczajacych choroby nikomu nie mówimy. Wtedy się ciąża stabilizuje i jak to sie mówi.. może być różnie...

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja się zrobilam za bardzo wrażliwa chociaż to dopiero wczesny początek. Już się dziś z rana zwyłam


Dziewczyny jakie objawy u siebie zaobserwowalyscie przed zrobieniem testu? Wysyłał Wam organizm jakieś wyraźne symptomy?

U mnie np raczej bez zmian, piersi nie bolą, brzuch nie boli, sluz raczej bez zmian. Jedyne co to w dniu spodziewane @ miałam trochę białego, przeważnie był przezroczysty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja to miałam tylko dziwne piersi i nadal mam jakby ciagle mi było zimno i są ciut bardziej wrażliwe. Nic więcej nie czuję a byłam przekonana ze ja od poczatku bede zle znosic ciaze bo mam na codzien czesto mdlosci i zawroty glowy i ogromną chorobe lokomozyjna a tu póki co nic ale jeszcze wszystko przed nami ....




A i wahań nastroju nie widzę, raczej na spokojnie mysle sobie którą szafke bede musiała oddać na rzeczy Małego i jak poprzestawiać meble zeby się zmieściło łózko. Póki co spokojnie
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."


Edytowane przez asvr
Czas edycji: 2020-04-13 o 15:33
asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 18:29   #145
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Ja powiedziałam tylko koleżance z pracy, bo jednak od razu wzięłam L4, przyjaciółce i rodzicom moim.

Nikomu nie mowie, chociaż do tego 10-12 tygodnia - właśnie dlatego, że różnie bywa.

Dzisiaj u mnie temp 37.4 - ostatnio miewałam 37.1-2. Uspokójcie mnie, że to jeszcze normalne..... 😱
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 19:43   #146
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez manuilla Pokaż wiadomość
Dzisiaj u mnie temp 37.4 - ostatnio miewałam 37.1-2. Uspokójcie mnie, że to jeszcze normalne..... 😱
manuilla to sa niewielkie wahania, obserwuj prosze i daj organizmowi walczyc jesli to jakas infekcja. ja mam tez od jakiegos czasu około 37...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 19:46   #147
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy grudniowe 2020

ja też jak mierzyłam z ciekawości to miałam około 37. jutro będę próbowała się dostać do labo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 19:55   #148
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Ja również od jakiegoś czasu mam ok.37. Czytałam, że w I trymestrze to normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 20:15   #149
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Dziewczyny to jest normalne progesteron podnosi temperaturę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-13, 20:17   #150
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Ja mam 36,6. Mam nadzieję że to nie jest źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-03 20:14:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.