Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60. - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2020-05-24, 09:18   #4381
jaksy
Zasiedzenie

Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Słuchałam wywiadu z Latkowskim, nie widziałam tego filmu choć chętnie zobaczę. On się odżegnywał od bycia pisiorem, mówił że po prostu TVP mu dało możliwość realizacji tematu którym się zajmował od dawna. Słyszałam krytykę wobec jego filmu i w sumie on nie protestował - że w sumie nie ma żadnych dowodów, żadnych konkretnych nagrań itp. Trzepotkajak to widzisz? Wydawał się być w gole bardzo zdenerwowany że ktokolwiek mi zadaje pytania i cokolwiek zarzuca. Nie brzmiało to profesjonalnie.
Z drugiej strony szkoda bo wierzę że w środowisku celebrytów i artystów mogą dziać się takie rzeczy tylko trzeba mieć dowody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Film jest bardzo słaby, zwłaszcza, że ponoć Latkowski przygotowywał się do niego dwa lata. Ogólnie uważam, że dobrze, że ta sprawa została poruszona (sprawa Zatoki Sztuki i tamtejszej prokuratury), ale niestety film obnażył to, jakim słabym i tylko szukającym sensacji dziennikarzem jest Latkowski - zero konkretów, zero nagrań, tylko migające twarze celebrytów dla podbicia sensacji. Szyc opublikował na swoim instagramie korespondencję z Latkowskim, warto przeczytać - ten dziennikarz nawet nie umie się wysłowić.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Stary 2020-05-24, 09:18   #4382
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Jessica Mercedes wydała oświadczenie. "Przeprosiny jak Chajzer", jak to ktoś określił. Dziwi mnie, że ewidentne kłamstwo i oszustwo jest teraz nazywane "błędem w komunikacji". A jako oszukany klient nie można wyrazić swojego rozczarowania, bo od razu "hejt". Komentarze koleżanek po "fachu" - dramat. Sugerują niestety podobny poziom przyzwoitości.

Inna sprawa, że dziwi mnie też, że ktokolwiek kupował te tshirty za 200 czy tam 300 zł

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przeczytalam o tej aferze dzisiaj i tez mnie dziwi pogrubione.
Stary 2020-05-24, 09:19   #4383
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez Persephone_ Pokaż wiadomość

Aż zerknęłam i nie mam takiej, tylko Corsair. Ale świeci się podobnie (nawet mi kiedyś TŻ ułożył kwiatka z tych światełek).
Jak i cały komp. Jak mini stacja NASA.
Te światełka dosłownie spędzały mi sen z powiek ale są śliczne

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Klopf klopf, lass mich rein
lass mich dein Geheimnis sein
Higurashi jest teraz online  
Stary 2020-05-24, 09:20   #4384
melkmeisje
Zakorzenienie

GG do melkmeisje

Cytat:
O widzę, że wielką obrończynią mamaginekolog
No i taki to mamy poziom wielce pracowitych influencerów

Haha tak, najlepszy komentarz, "czy ważniejszy jest tshirt czy człowiek". No dla Jessiki chyba właśnie tshirt i żeby się nachapać na naiwności głupich fanek. Dramat.

Inny przykład cwanej, pazernej "influencerki" - eliza faszynelka. Oczywiście również jest teraz w gronie obrończyń.

melkmeisje jest offline  
Stary 2020-05-24, 09:22   #4385
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Przeczytalam o tej aferze dzisiaj i tez mnie dziwi pogrubione.
Mnie nie dziwi szczególnie, znam osoby, które kupują mało ubrań, ale zwracają uwagę, by były szyte w Polsce, inni to może fani pani Polonez, innych mógł urzec nadruk. Niektórzy za jakość są w stanie zapłacić naprawdę sporo... Albo po prostu chcą poczuć się elitarnie i mają do tego pełne prawo, dlatego dziwią mnie komentarze w internecie, że "frajerzy sami są sobie winni". No nie, zostali oszukani.

Stary 2020-05-24, 09:22   #4386
Persephone_
the Gathering of Flowers

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Te światełka dosłownie spędzały mi sen z powiek ale są śliczne

Mój TŻ ma fioła na punkcie światełek. Zaprogramował sobie kompa tak, że jak gra, to światła z tych wiatraków, co są w środku obudowy (których jest milion pięćset plus świecący RAM i uj wie co jeszcze) migają zgodnie z tym, co robi jego postać. Kazałam to wyłączyć, bo się czułam jak na dyskotece

Your favourite passion
Your favourite game
Your favourite mirror
Your favourite slave
Persephone_ jest teraz online  
Stary 2020-05-24, 09:25   #4387
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Mnie nie dziwi szczególnie, znam osoby, które kupują mało ubrań, ale zwracają uwagę, by były szyte w Polsce, inni to może fani pani Polonez, innych mógł urzec nadruk. Niektórzy za jakość są w stanie zapłacić naprawdę sporo... Albo po prostu chcą poczuć się elitarnie i mają do tego pełne prawo, dlatego dziwią mnie komentarze w internecie, że "frajerzy sami są sobie winni". No nie, zostali oszukani.

A to nie ma szytych w Polsce tanszych koszulek?
Stary 2020-05-24, 09:26   #4388
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A to nie ma szytych w Polsce tanszych koszulek?
Na pewno są. Ale może akurat podobał im się nadruk albo byli fanami.

Stary 2020-05-24, 09:27   #4389
sweet tooth
Zakorzenienie

Cytat:
Haha tak, najlepszy komentarz, "czy ważniejszy jest tshirt czy człowiek". No dla Jessiki chyba właśnie tshirt i żeby się nachapać na naiwności głupich fanek. Dramat.

Inny przykład cwanej, pazernej "influencerki" - eliza faszynelka. Oczywiście również jest teraz w gronie obrończyń.

Elizie peron już dawno odjechał, wcale mnie nie dziwi, ze jest w gronie obrończyń

sweet tooth jest offline  
Stary 2020-05-24, 09:27   #4390
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Mój TŻ ma fioła na punkcie światełek. Zaprogramował sobie kompa tak, że jak gra, to światła z tych wiatraków, co są w środku obudowy (których jest milion pięćset plus świecący RAM i uj wie co jeszcze) migają zgodnie z tym, co robi jego postać. Kazałam to wyłączyć, bo się czułam jak na dyskotece

Doskonale rozumiem, ja wszystko wyłączam zwykle.

Stary 2020-05-24, 09:29   #4391
invisible_01
Zakorzeniona

W temacie afery z Jessicą Mercedes, to najbardziej rozbawiło mnie nazywanie koszulek z Fruit of the Loom najlepszą jakością koszulek basic na rynku. Tu już popłynęła całkowicie, bo każdy wie, że ta firma to masowa taniocha. Na dodatek dla mnie w ubraniach najbardziej liczy się to, na czym ona zaoszczędziła, czyli podstawa - skład materiału, jakość szwów, jakość wykonania itd. Mam gdzieś nadruk i kolor, skoro sama koszulka to najtańszy badziew. To jakby kupować bazarowe torebki, naszywać na nie logo i udawać, że to marka premium.

invisible_01 jest offline  
Stary 2020-05-24, 09:30   #4392
Persephone_
the Gathering of Flowers

Cytat:

Doskonale rozumiem, ja wszystko wyłączam zwykle.

Widzi, że piszę na wizażu i pytam go o kompa i do mnie: czemu obgadujesz mój komputer?

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
W temacie afery z Jessicą Mercedes, to najbardziej rozbawiło mnie nazywanie koszulek z Fruit of the Loom najlepszą jakością koszulek basic na rynku. Tu już popłynęła całkowicie, bo każdy wie, że ta firma to masowa taniocha. Na dodatek dla mnie w ubraniach najbardziej liczy się to, na czym ona zaoszczędziła, czyli podstawa - skład materiału, jakość szwów, jakość wykonania itd. Mam gdzieś nadruk i kolor, skoro sama koszulka to najtańszy badziew. To jakby kupować bazarowe torebki, naszywać na nie logo i udawać, że to marka premium.

Ta, FOTL najlepsza jakość. Po pierwszym praniu koszulki nie da się prosto złożyć.

Your favourite passion
Your favourite game
Your favourite mirror
Your favourite slave
Stary 2020-05-24, 09:32   #4393
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Widzi, że piszę na wizażu i pytam go o kompa i do mnie: czemu obgadujesz mój komputer?

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Ta, FOTL najlepsza jakość. Po pierwszym praniu koszulki nie da się prosto złożyć.

FOTL wspominam z niejakim sentymentem, ale mama kupowała mi je na wf za jakieś 10 zł
Rynn ładnie podsumowała chajzerowe przeprosiny FB_IMG_1590309074673.jpg

Stary 2020-05-24, 09:32   #4394
Trzepotka
Uskrzydlona wieszczka

Cytat:
Jeszcze mu zastrajkuje awarią.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 16 459 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Trzepotka jest offline  
Stary 2020-05-24, 09:33   #4395
Ava_
Wtajemniczenie

Cytat:
Inna sprawa, że dziwi mnie też, że ktokolwiek kupował te tshirty za 200 czy tam 300 zł
Akurat mnie to w ogóle nie dziwi. Ze ktoś oszukuje rzeczywiście słabo, ale cena nie jest przecież jakaś szalona. 1000zl+ za bawełniany tshirt to jest dużo, chociaż jakbym nie miała bardziej prozaicznych wydatków w budżecie chętnie bym sobie kupiła.
Ava_ jest offline  
Stary 2020-05-24, 09:35   #4396
Persephone_
the Gathering of Flowers

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Jeszcze mu zastrajkuje awarią.
Niemożliwe, niedawno wszystko wymieniał pod Cyberpunka To by była katastrofa.

Your favourite passion
Your favourite game
Your favourite mirror
Your favourite slave
Stary 2020-05-24, 09:36   #4397
Persephone_
the Gathering of Flowers

Cytat:
Rynn ładnie podsumowała chajzerowe przeprosiny
Widziałam dzisiaj.

Your favourite passion
Your favourite game
Your favourite mirror
Your favourite slave
Stary 2020-05-24, 09:39   #4398
invisible_01
Zakorzeniona

Mnie dziwi to, że oni te koszulki FOTL kupowali z metkami, co narzuca pytanie, czy firma o tej współpracy cokolwiek wiedziała, bo można ich koszulki kupić bez metek.

Stary 2020-05-24, 09:42   #4399
sweet tooth
Zakorzenienie

Cytat:

Mam bluzę FOTL, kupiona gdy byłam jeszcze w podstawówce, wiec wiecej jak 20 lat temu i, prócz tego, ze lekko wyblakła, to jest w świetnym stanie, naprawdę klasyczna kangurka z kapturem, z miękkiej dzianiny. Chodzę w niej do dziś

ale koszulki zawsze mieli słabe, jednorazówki. W Stanach kupowałam je w wielopakach w dollar storze, idealne do spania, ale po kilku praniach wyglądały jak szmaty do podłogi.

sweet tooth jest offline  
Stary 2020-05-24, 09:48   #4400
invisible_01
Zakorzeniona

Cytat:
Napisane przez sweet tooth Pokaż wiadomość
Mam bluzę FOTL, kupiona gdy byłam jeszcze w podstawówce, wiec wiecej jak 20 lat temu i, prócz tego, ze lekko wyblakła, to jest w świetnym stanie, naprawdę klasyczna kangurka z kapturem, z miękkiej dzianiny. Chodzę w niej do dziś

ale koszulki zawsze mieli słabe, jednorazówki. W Stanach kupowałam je w wielopakach w dollar storze, idealne do spania, ale po kilku praniach wyglądały jak szmaty do podłogi.

Jakiej jakości są ich inne rzeczy nie wiem, ale koszulki miałam na wf i były bardzo słabe. Jak pracowałam przez agencje pracy, to ich koszulki też bardzo często były z FOTL i bardzo szybko wyglądały jak totalne szmaty. Ale tu już nue chodzi nawet o tę firmę, tylko o kłamstwo. Firma zbudowała pozycję na tym, że wszystko produkuje i szyje w Polsce, tak pisali w swoim oświadczeniu, które dziwnym trafem po rozkręceniu tej afery zniknęło. Jessica też na tym leciała podczas kwarantanny, zachęcając do tego, aby wspierać polskie firmy jak jej. A tu mleko się wylało i teraz zamiast przeprosić, to standardowo robi z ludzi idiotów.

Ja w ogóle współczuję wszystkim, którzy kupili ciuchy z jakiekolwiek kolekcji JM, bo teraz wstyd to będzie nosić.

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2020-05-24 o 09:51
Stary 2020-05-24, 09:51   #4401
sweet tooth
Zakorzenienie

Cytat:
Jakiej jakości są ich inne rzeczy nie wiem, ale koszulki miałam na wf i były bardzo słabe. Jak pracowałam przez agencje pracy, to ich koszulki też bardzo często były z FOTL i bardzo szybko wyglądały jak totalne szmaty. Ale tu już nue chodzi nawet o tę firmę, tylko o kłamstwo. Firma zbudowała pozycję na tym, że wszystko produkuje i szyje w Polsce, tak pisali w swoim oświadczeniu, które dziwnym trafem po rozkręceniu tej afery zniknęło. Jessica też na tym leciała podczas kwarantanny, zachęcając do tego, aby wspierać polskie firmy jak jej. A tu mleko się wylało i teraz zamiast przeprosić, to standardowo robi z ludzi idiotów.

Oczywiście. To, co zrobili jest obrzydliwe, to zwyczajne oszustwo. Robienie z ludzi idiotów, bo ciemny lud to kupi a blogerka się nachapie, bo i koszulki po taniości i nadruk tez pewnie badziewny. A kaska leci.

sweet tooth jest offline  
Stary 2020-05-24, 09:54   #4402
sublips
Zadomowienie

No mnie to dziwi, jak to jest posunięte już do granic absurdu, że celebryta zrobi coś nagannego, a reakcja ludzi jest nazywana "hejtem" i tym podobne.

Lubię piżamy z HIBOU. Są drogie i również kasują za basicowe produkty sporo. Ale tutaj jest jakość. Jakby JM pracowała na swój sukces - który, umówmy się, był na wyciągnięcie ręki, bo jest chyba tam popularna wśród nastolatków - a nie kłamała, to w porządku. A tutaj jest robienie rzeczy po kosztach i na skróty, bo jej się nie chciało, kłamstwo, natomiast oburzeni ludzie są hejterami.

No nie, jeśli zamówię taksówkę i zawiezie mnie na inną ulicę niż chcę (a zdarzyło mi się ) albo jestem niezadowolona z produktu, to więcej nie kupuję/ nie korzystam z tej usługi, nawet wystawię negatywny komentarz czy skargę. I nikt mnie hejterem nie nazwie. I tak powinno być - zwrot pieniędzy i liczę, że śmierć wizerunkowa, choć wątpię, skoro tyle osób staje niczym Rejtan w obronie uciśnionej.
sublips jest offline  
Stary 2020-05-24, 09:56   #4403
invisible_01
Zakorzeniona

Cytat:
Oczywiście. To, co zrobili jest obrzydliwe, to zwyczajne oszustwo. Robienie z ludzi idiotów, bo ciemny lud to kupi a blogerka się nachapie, bo i koszulki po taniości i nadruk tez pewnie badziewny. A kaska leci.

Słabe jest też to, że przez jej oszustwa dostaje się też innym polskim markom i ludzie zaczęli dopytywać, czy na pewno ta czy ta firma w 100% produkuje w Polsce. Przykre, że inne firmy muszą się teraz tłumaczyć i zapewniać o tym, że nie oszukują.

Stary 2020-05-24, 10:06   #4404
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Akurat mnie to w ogóle nie dziwi. Ze ktoś oszukuje rzeczywiście słabo, ale cena nie jest przecież jakaś szalona. 1000zl+ za bawełniany tshirt to jest dużo, chociaż jakbym nie miała bardziej prozaicznych wydatków w budżecie chętnie bym sobie kupiła.
Jak na Polskę i polskie zarobki (zwłaszcza jeśli większość jej fanek to nastolatki) to 200 zł za tshirt czy 500 zł za dres to jednak sporo.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Nie jest tak źle. Mam kilka koszulek od ponad roku, więc były prane więcej niż raz i jeszcze nadają się do chodzenia
Finlora jest offline  
Stary 2020-05-24, 10:06   #4405
er1t
Raczkowanie

Cytat:
A tu mleko się wylało i teraz zamiast przeprosić, to standardowo robi z ludzi idiotów.

Ja w ogóle współczuję wszystkim, którzy kupili ciuchy z jakiekolwiek kolekcji JM, bo teraz wstyd to będzie nosić.
Ale w sumie jak takie szczere przeprosiny miałyby wyglądać?
"tak przepraszam celowo wprowadzałam was w błąd, bazując na waszym zaufaniu, wiecie rozumiecie miałam wydatki, nowe mieszkanie, raty, chciałam tylko zarobić więcej, więcej, więcej na was moi kochani ... "

Musiałaby się przyznać do tego, że faktycznie uważa kupujących za idiotów, którzy kupią każdy szajs sygnowany jej nazwiskiem. A te hasełka o wspieraniu polskich firm to dlatego, że to się sprzedaje. Z tego się po prostu nie da wyjść z twarzą.

A na vinted od piątku pojawiło się mnóstwo używanych bluz i koszulek ... w cenach typu 180 - 200 zł (przy bazowej cenie 239 zł). Ciekawe czy ktoś się skusi.

Edytowane przez er1t
Czas edycji: 2020-05-24 o 10:09
er1t jest offline  
Stary 2020-05-24, 10:07   #4406
Persephone_
the Gathering of Flowers

Cytat:
Tzn. już pomijając tę sytuację to mnie by było wstyd nosić rzeczy wypuszczone przez instagramerkę w ogóle (w sensie żeby było widać, że to jej). No może jakbym miała z 14 lat to ok, ale jako dorosła - w życiu.

Your favourite passion
Your favourite game
Your favourite mirror
Your favourite slave
Stary 2020-05-24, 10:14   #4407
Mon_Cherry
secret.

Cytat:

Podpisuje sie pod tym.
Stary 2020-05-24, 10:25   #4408
melkmeisje
Zakorzenienie

GG do melkmeisje

Cytat:
Elizie peron już dawno odjechał, wcale mnie nie dziwi, ze jest w gronie obrończyń

Tak bardzo sie zgadzam. Ja jej wypocin juz nawet dla beki nie ogladam, bo to przestalo byc smieszne, calkiem serio uwazam, ze ona ma jakies problemy psychiczne. Inna sprawa, ze mnie zablokowala na instagramie, bo napisalam pod tym zdjeciem, ze naprawde ma talent Dziwi mnie, ze osoba z takim poziomem narcyzmu jest w stanie w ogole zauwazyc ironie.

Zreszta eliza tez zaslynela swoimi ebookami kulinarnymi, w ktorych przepisy byly 1:1 zerzniete z internetu. A potem wyszla druga czesc tego ebooka, w ktorej niektore przepisy roznily sie od tych z pierwszej czesci jednym skladnikiem Juz nie pamietam, ile to kosztowalo, ale tez nie malo. Teraz zeruje na koronawirusie i wydala ebooka o prowadzeniu biznesu w czasie kryzysu, a w nim porady w stylu: trzeba byc elastycznym, weterynarz wcale nie musi prowadzic kliniki i leczyc zwierzat, przeciez moze np. napisac ebooka o szczeniaczkach kurcze nie, to nawet nie jest smieszne, to wszystko jest juz po prostu nieprzyzwoite

Cytat:

No wlasnie, jak juz chciala robic taki szwindel, to inteligentniej byloby zamowic z Chin kontener koszulek no name bez metki, a nie wykorzystywac marke z charakterystycznym logo, ktora wszyscy znaja i ktora jest znana z bycia badziewna.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
240 zl to nie jest szalona cena za zwykly tshirt, ktory wyglada jak na sobote po domu do sprzatania? Serio? No nie wiem, ja kupuje niezlej jakosci bawelniane tshirty za 20 zl. A tu mamy cene ponad 10 razy wyzsza tylko dlatego, ze marka jest sygnowana nazwiskiem blogerki i ludzie to lykaja jak mlode pelikany. Mam nadzieje, ze wiekszosc jej klientow to nastolatki wydajace w jej sklepie kieszonkowe - to jedyne, co jako tako moglabym zrozumiec. No kurde, za 240 zl to juz mozna nawet skorzane buty kupic.
melkmeisje jest offline  
Stary 2020-05-24, 10:30   #4409
invisible_01
Zakorzeniona

Cytat:
Napisane przez er1t Pokaż wiadomość
Ale w sumie jak takie szczere przeprosiny miałyby wyglądać?
"tak przepraszam celowo wprowadzałam was w błąd, bazując na waszym zaufaniu, wiecie rozumiecie miałam wydatki, nowe mieszkanie, raty, chciałam tylko zarobić więcej, więcej, więcej na was moi kochani ... "

Musiałaby się przyznać do tego, że faktycznie uważa kupujących za idiotów, którzy kupią każdy szajs sygnowany jej nazwiskiem. A te hasełka o wspieraniu polskich firm to dlatego, że to się sprzedaje. Z tego się po prostu nie da wyjść z twarzą.

A na vinted od piątku pojawiło się mnóstwo używanych bluz i koszulek ... w cenach typu 180 - 200 zł (przy bazowej cenie 239 zł). Ciekawe czy ktoś się skusi.
Wiesz co, trzeba było zwyczajnie już dalej nie kłamać. Nie musiała pisać, że tak, chciała wszystkich oszukać. Mogła napisać, że okazało się, że żeby z zyskiem produkować w Polsce i płacić tu podatki, musiała zakupić półprodukty zza granicy i że jej błędem było utrzymywanie nadal, że produkty są w 100% polskie. Czy wyszłaby wtedy z twarzą? Nie, bo oszukała ludzi, ale dużo gorsze jest to, że napisała, że FOTL to nie jest żaden tańszy substytut, tylko super jakość. No serio? Kupiła te koszulki dosłownie za grosze, a nagle udaje, jakby w ogóle na tym nie zaoszczędziła. No bez jaj.

Stary 2020-05-24, 10:33   #4410
sweet tooth
Zakorzenienie

Cytat:
Tak bardzo sie zgadzam. Ja jej wypocin juz nawet dla beki nie ogladam, bo to przestalo byc smieszne, calkiem serio uwazam, ze ona ma jakies problemy psychiczne. Inna sprawa, ze mnie zablokowala na instagramie, bo napisalam pod tym zdjeciem, ze naprawde ma talent Dziwi mnie, ze osoba z takim poziomem narcyzmu jest w stanie w ogole zauwazyc ironie.

Zreszta eliza tez zaslynela swoimi ebookami kulinarnymi, w ktorych przepisy byly 1:1 zerzniete z internetu. A potem wyszla druga czesc tego ebooka, w ktorej niektore przepisy roznily sie od tych z pierwszej czesci jednym skladnikiem Juz nie pamietam, ile to kosztowalo, ale tez nie malo. Teraz zeruje na koronawirusie i wydala ebooka o prowadzeniu biznesu w czasie kryzysu, a w nim porady w stylu: trzeba byc elastycznym, weterynarz wcale nie musi prowadzic kliniki i leczyc zwierzat, przeciez moze np. napisac ebooka o szczeniaczkach kurcze nie, to nawet nie jest smieszne, to wszystko jest juz po prostu nieprzyzwoite
kilka lat nie śledziłam, co tam u elajzy, jak niedawno zajrzałam na jej insta to aż oczy ze zdziwienia przecierałam. te jej ebuki... wstyd byłby mi robić takie coś, naprawdę. to żerowanie na tej zdobytej pokazywaniem szmatek popularności. jej ton mentorki, która wszystko wie najlepiej i nigdy się nie myli jest nie do zniesienia. dziwi mnie, że ona wciąż ma rzesze fanek, tak ślepo łykających wszystko, co elajza wyrzyga w internetach. tak, to jest nieprzyzwoite. o ile parę lat temu te jej wypociny były śmieszne i mało szkodliwe, tak teraz idzie to w niepokojącym kierunku. kołcz elajza

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
No kurde, za 240 zl to juz mozna nawet skorzane buty kupic.
skórzane buty albo naprawdę porządną torebkę z polskiej manufaktury (lokalnej, gdzie można iść do showroomu, pomacać, pogadać i zobaczyć, że to naprawdę ręczna robota).
sweet tooth jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
niewidoczne zarazki

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości