Jaki krem wybrać? - chłopak, 22lata (do p. Beaty) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-16, 17:02   #1
CorLeonis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2

Jaki krem wybrać? - chłopak, 22lata (do p. Beaty)


Witam serdecznie.

Chciałbym się dowiedzieć jaki krem mógłbym kupić do pielęgnacji twarzy. Dostałem niedawno bon do wykorzystania w jednej z perfumerii i stwierdziłem, że w takim razie warto byłoby zainwestować tym razem w jakiś lepszy produkt. Polecano mi produkty Lab Series, ja jednak nie do końca jestem do tego przekonany. Mam dopiero 22 lata, więc zmarszczek raczej brak - natomiast większość produktów tej firmy ma działanie przeciwzmarszczkowe/przeciwstarzeniowe. Z tego względu zastanawiam się czy taki rodzaj działania jest mi potrzebny, poza tym jak już teraz zacznę używać tego typu kosmetyków to co będzie w wieku 40 lat nie do końca wiem jaki jest typ mojej skóry - chyba normalny/mieszany. Jedyne co zauważam to łuszcząca się skóra na nosie i podrażnienie po goleniu. Szukam więc jakiegoś kremu nawilżającego, łagodzącego podrażnienia i... nie wiem co jeszcze dlatego bardzo serdecznie proszę o jakieś porady.
CorLeonis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 00:21   #2
CorLeonis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki krem wybrać? - chłopak, 22lata (do p. Beaty)

Żadnych podpowiedzi?
CorLeonis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 20:54   #3
jarek4589
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 95
Dot.: Jaki krem wybrać? - chłopak, 22lata (do p. Beaty)

Z kremami jest różnie,najlepiej bd jak sam wypróbujesz na sobie dany produkt,wiem z własnego doświadczenia,że nie łatwo jest znaleźć ten idealny
Sam wypróbowałem ich sporo i większość mnie zapychała niestety,a wypróbowałem mnóstwo przeciwtrądzikowych,matuj ących itd aktualnie używam zwykłego bambino (co jakiś czas) i nawilżającego z Urody koło 6 zł jakoś i AA (koło 20zł) na zmianę tzn. jeśli jeden z tych dwóch mi się skończy kupuję następny, z tego względu,że moja skóra szybko się przyzwyczaja na dany produkt

Z tego co piszesz musisz zaopatrzyć się w jakiś dobrze nawilżający, nie wiem jaki masz rodzaj cery ani jej wrażliwości więc może wypróbuj ten AA przynajmniej Cię nie uczuli ani bardziej nie podrażni jest specjalny dla alergików i aż tak dużo nie kosztuję,chociaż piszesz,że szukasz czegoś z wyższej półki :P
jarek4589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.