Skóra odwodniona-maseczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 15:55   #1
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232

Skóra odwodniona-maseczka


Dziewczyny, jaka wg.Was jest najlepsza maseczka (w tubce) do cery odwodnionej? Jaki krem nadawałby sie do takiej skóry?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 13:05   #2
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: Skóra odwodniona-maseczka

Z tanszych produktow dostepnych w drogeriach polecam Ci maseczke binawilzajaca Dermika w saszetce.
Z drozszych maseczki firmy Anesi- jest to firma gabinetowa.
Co do kremow to swietnie nawilza krem z serii Arnika lub Ceramid Active- firmy Norel.
Bardzo dobre wlasciwosci nawilzajace posiada aloes, ale jezeli masz dodatkowo problem z naczynkami, to nie polecam. Najlepsze produkty aloesowe na naszym rynku sprzedaje firma Forever Living Products.
Jezeli pielegnacja domowa okaze sie malo skuteczna polecami Ci maseczke z alg wykonywana w gabinecie kosmetycznym. Algi maja silne wlasciwosci nawilzajace.
Oprocz tego uzupelnij swoja diete o NNKT(niezbedne nienasycone kwasy tluszczowe) zawarte w oleju z wiesiolka i ogorecznika. W codziennej diecie staraj sie wprowadzac jak najwiecej olejow roslinnych, warzyw, zboz, ryb.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:35   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Skóra odwodniona-maseczka

Ja polecam maseczkę intensywnie nawilżającą dla skóry odwodnionej Sorayi taka w biało-fioletowj tubce, kosztuje coś 9zł. Bardzo ją sobie chwalę, zresztą nie tylko ja, wystarczy poczytać recenzje na KWC
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 15:57   #4
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Skóra odwodniona-maseczka

Ja też polecam firmę Soraya, ale maseczkę nawilżającą z serii Kuracja Dotleniająca. Jest dostępna w saszetkach za ok. 3 zł (wystarcza naprawdę na długo) i w tubce 75 ml za ok. 13 zł. Tej, którą poleca Smerfeta, nie używałam, ale chyba się skuszę .
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 20:10   #5
weronika86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Skóra odwodniona-maseczka

Ja polecam maseczkę AA aqua ice z aktywnym komplesem nawilżającym i algą z wód antarktyki. Co prawda nie jest to maseczka w tubce tylko w saszetkach, ale wydaje mi się że warto. Osobiście wolę te w saszetkach, bo jak mi się nie spodoba efekt działania maseczki wiem ze szybko się skończy. Maseczka AA jest tania- jedna saszetka kosztuje ok.2,5 zł. Pozdrawiam
weronika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:18   #6
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Skóra odwodniona-maseczka

Pozwalam sobie odświeżyć wątek by nie tworzyć kolejnego o podobnej tematyce.

Mam cerę odwodnioną z tendencją do zapychania, z dużymi czarnymi niemal wągrami na nosie i tylko tam. Nie jest ona tłusta choć kilka lat temu była mocno trądzikowa, tłusta jak smalec i wciąż odwodniona. To było nim się wyleczyłam isotretinoinum. Obecnie po tamtej przypadłości zostały mi jedynie suche skórki i brudy na nosie.

Szukam głównie maseczki, która nawilży całość i też jakoś oczyści ten nos. Myślałam o jakiejś ze sklepu z półproduktmi, bo lubię takie gdzie wsypuję proszek i zalewam wodą <3

Proszę o rady, informacje o tym czego szukać w składzie a czego unikać. Ludzie podobno polecają glicerynę a ja wiem, że ona mnie zapycha

A i nie piszcie mi o piciu wody jako o panaceum Pijam litrami a skórki wciąż na twarzy. W sumie nawet na niektórych partiach ciała (głównie ramiona). Chyba już mam taką skórę
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-02 14:18:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.