Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-30, 16:30   #1
Perle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 7
Talking

Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!


Drogie Wizazanki,

przekopalam troche forum, wyprobowalam EL Futurist (nie do cery mieszanej), Kanebo Liquid Finish (troche za duzo krycia) i YSL Teint Mat Purete (malo rozswietlenia) (probki) - bez skutku!
Szukam czegos leciutkiego, co jednoczesnie dobrze rozswietla i nadaje sie do mieszanej cery (nie splywa, nie swieci sie). Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc jesli znacie albo same uzywacie (uzywalyscie) taki podkladzik!
Perle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 16:45   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!

ja trochę nie na temat - skąd wzięłaś próbki tych kosmetyków?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 20:29   #3
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!

Właśnie, skąd ?
Dziewczyny zachwalają naszego poskiego Oceanica rozświetlającego, ja go osobiście nia miałam, ale się szykuje !!!
Wypróbuj, najwyżej nie wyrzucisz w błoto wiele kasy jak przy wyżej już wspomnianych kosmetykach .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:30   #4
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!

Chciałabym przyłączyć się do prośby Perle - też szukam podkładu rozświetlającego. Przekopałam KWC i trochę zgłupiałam od opinii niektórych wizażanek. Podkład ma być rozświetlający - a tu narzekania, że nie matuje, że twarz się błyszczy itp. Przecież jego celem ma być rozświetlenie! Proszę o jakieś podpowiedzi co do dobrego podkładu rozświetlającego, bo nie mogę się sugerować ilością gwiazdek przy takich podkładach na KWC, a w związku z tym, że zależy mi na czasie, to nie mogę ię przekopać kolejno przez każdą recenzję. Dziękuję z góry kochanym wizażankom
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:45   #5
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!

Cała seria Revlon skinlights. Jest Podkład, emulsja rozświetlająca i puder nabłysczający. To taki hicior na wizazu . Miałam emulsję, daję mocne rozświetlenie, na cała twarz się nie nadaje moim zdaniem, ale czytałam, że niektóre dziewczyny tak stosują. Ja mieszałam razem z podkładem albo nakładałam na kości policzkowe. Niestety zbyłam ją na wizażu, bo kupiłam ciepły kolor peach, a jestem zimą i żle wyglądałam. Ale teraz w GC ( bo tam kupowałam, nigdzie indziej w sklepach nie widziałam ) są też podobno inne odcienie, także chłodniejsze, a także bronzery. Co do podkładu, którego jestem szczęśliwą posiadaczką dzięki Pixie , to jest on moim zdaniem lepszy. Daje subtelny efekt rozświetlenia. Twarz wygląda świerzo i naturalnie. Nie przetłuszcza się bardziej. Jestem z niego bardzo zadowolona . Dobry jest też moim zdaniem podkład Yves rocher Yria - promienny chyba. Pod względem konsystencji jest lepszy od revlona, bo lubię płynne podkłady, ale efekt chyba revlon daje lepszy. A może to wina koloru - moja Yria ma trochę żółtawy odcień, a ja jestem trochę zaróżowiona. Wielki plus dla revlona za opakowanie - z pompką, bo to z YR to porażka : żadnego dozownika, tylko dziura w buteleczce i trzeba wylewać. Ale dużo łatwiej dostać YR, bo Revlon tylko przez allegro albo jeśli jestescie z Wa-wy to podobno jakaś pani sprzedaje, a poza tym to w żadnym sklepie nie uświadczycie chyba. Acha, oba produkty mają filtry i składniki pielęgnujące. I oba są w KWC.
Podaje linki na allegro :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61443049
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61731603
Pozdrawiam
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 12:32   #6
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!

Śliczne dzięki Rhiannon
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 12:58   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!

Z rozświetlających bardzo fajkny i leciutki jest też podkład Nivea Lumillusion , koszt ok 20 zł.
No i Loreal Translucide tylko , ze on nie rozświetla tak konwencjonalnie, poprostu buzia wygląda świetliście świeżo, nie spływa i jest mega leciutki , ładnie pachnie i jest wydajny .Mam cerę mieszaną i oba się u mnie sprawdziły.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 20:49   #8
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!

Cytat:
Napisane przez Mariti
Z rozświetlających bardzo fajkny i leciutki jest też podkład Nivea Lumillusion , koszt ok 20 zł.
No i Loreal Translucide tylko , ze on nie rozświetla tak konwencjonalnie, poprostu buzia wygląda świetliście świeżo, nie spływa i jest mega leciutki , ładnie pachnie i jest wydajny .Mam cerę mieszaną i oba się u mnie sprawdziły.
dolaczam sie do skinlights revlonu i do translucide loreala

mam translucide odcien sand beige, i emulsje rozswietlajaca revlon skinlights bare light i ostatnio je ze soba mieszam dzieki czemu wychodzi calkiem ladny podkladzik na twarz )

pozdrawiam
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:44   #9
doosiaa
Raczkowanie
 
Avatar doosiaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!

Ja osobiscie uzywam podkładu Artistry. Uzywam go od roku i jestem bardzo zadowolona. Daje naprawde ładny lekki makijaz. Mozna popołudniu np jak gdzies po pracy biegne nałozyc druga warstwe i nic sie nie grudkuje itp. Wrzucam opis podkładu i smiem twierdzic ze jest adekwatny do produktu. Mozna dokupic sobie aplikator-pompke. Mozna go kupic ze strony Vebso jesli jest sie zarejestrowanym użytkownikiem.

Lekki, płynny podkład dający przejrzysty matowy makijaż.
Spełnia trzy funkcje: nawilża, koryguje niedoskonałości cery i chroni skórę.
-- Intensywnie nawilża i utrzymuje właściwy poziom wilgotności skóry.
-- Podkład jest przezroczysty, ale zawiera cząstki rozpraszające światło,
przez co koryguje różnice w zabarwieniu skóry, nadając jej gładki i jednolity wygląd.
-- Po nałożeniu podkładu drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.
-- Ma w swoim składzie zespół czynników OXYSHIELD SOLAR*, czyli filtry przeciwsłoneczne SPF 15 i antyutleniacze, dzięki czemu zabezpiecza skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska.
-- Ma bardzo lekką, płynną konsystencję, dzięki czemu łatwo się go dozuje.

koszt dla zarejestrowanego uzytkowanika ok 59 a dla klienta 79
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3579.jpg (4,5 KB, 2 załadowań)
doosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:50   #10
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Lekki podlad rozswietlajacy poszukiwany!

Ja także polecam serię revlon skinlight. Jednak to jest już mega rozświtlenie, bardziej na specjalne okazje A z rozświetlających podkładów uwielbiam Translucide L'Oreala - całkiem niezły produkt o rozsądnej cenie. Z podkładu Revlon Skinlight Diffusing Tint jestem średnio zadowolona- jak dla mnie rozświetlenie jest minimalne, nie kryje on nic a nic. Z wysokopółkowych Gorąco polecam Ci pokkład Pure Light Ch. Diora - ślicznie rozświetla nawet bardzo zmęczon ą cerę ale bardzo słabo kryje. Za to moim najnowszym odkryciem jest Vitalumiere Chanel. Rewelacja. Nie tworzy maski, ale kryje drobne niedoskonałości dodatkowo rozświetlając buzię.
Mimo to moim nieodżałowanym faworytem jest /był podkład Clinique Gentle Light, którego już w Polsce nie ma
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.