Sposoby na przyciemnianie włosów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-27, 10:42   #121
Alinali
Raczkowanie
 
Avatar Alinali
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 177
Dot.: Jak wrócić do starego koloru włosów?

Cytat:
Napisane przez Panna_zOkienka Pokaż wiadomość
Witam!

Mam pewien, jak dla mnie, bardzo duży problem. W ostatnim tygodniu sierpnia (piszę dopiero teraz, bo wcześniej próbowałam działać na własną rękę, ale nie mam już pomysłów) byłam na wakacjach w ciepłym kraju i tamtejsze słońce bardzo źle podzialalo na moje włosy, a konkretnie bardzo je rozjasniło. Bardzo nie podoba mi się kolor, który powstał, uważam, że w odróżnieniu od mojego naturalnego koloru włosów, wyglądam w nim bardzo niekorzystnie. Chciałam włosy zafarbowac, ale moja fryzjerka mi tego odradzila, powiedziała, że bardzo sobie zniszcze włosy i będę musiała je już cały czas farbowac zaczynając od tak młodego wieku (17 lat). Poza tym, kolor na pewno nie wyjdzie taki, jaki mam naturalny, więc jak mój kolor zacznie odrastac (Już widać spory odrost) to boję się, że będzie to widać. Czy znacie może jakieś naturalne sposoby na przyciemnienie włosów? Szampony odswiezajace kolor nie wchodzą w grę, nie da się nimi uzyskać tak ciemnego odcienia na jakim mi zależy. Dla lepszego obrazu sytuacji, wstawiam zdjęcia pań o kolorze włosów bardzo podobnym do mojego przed I po zniszczeniu.

PS zależy mi, żeby kolor, który uzyskał był chłodny, bo jestem raczej chłodnym typem urody, i ciepłe odcienie mi nie pasują.
A myślałaś nad henną do włosów? Nie niszczy ona tak włosów, możesz ją nawet zmieszać z odżywką, jeśli masz mocno zniszczone włosy. Sama kiedyś miałam bógwieco na głowie, ale przez to,że farba mi się wypłukiwała, jednak postanowiłam, że nie będę więcej farbować i mimo, że czekałam kilka lat, to aktualnie mam już w pełni naturalny kolor włosów
Alinali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 16:31   #122
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

Niebieskie/fioletowe/srebrne płukanki i tonery (ewentualnie mixtony) dobrze schładzają kolor oraz przyciemniają (nawet na moim ciemnym, niefarbowanym blondzie wyszły o ton ciemniejsze, ale musiałam trzymać ok. godziny).
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:14   #123
daria_huszcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 17
Pielęgnacja włosów brązowych

Mam naturalnie brązowe włosy, kiedyś trochę farbowane, ale obecnie już w 100% mój kolor. Zależy mi na tym żeby ten kolor nieco przyciemnić, pogłębić. Nie chcę farbować, szukam wyłącznie produktów do pielęgnacji. Używam w tej chwili szampon John Frieda dla brunetek, trochę widać efekt, ale nie jakoś spektakularnie.

Czy macie jakieś sprawdzone produkty pielęgnacyjne do włosów brązowych? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie
daria_huszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 07:25   #124
karaluszex
Przyczajenie
 
Avatar karaluszex
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 24
Dot.: Pielęgnacja włosów brązowych

Cytat:
Napisane przez daria_huszcza Pokaż wiadomość
Mam naturalnie brązowe włosy, kiedyś trochę farbowane, ale obecnie już w 100% mój kolor. Zależy mi na tym żeby ten kolor nieco przyciemnić, pogłębić. Nie chcę farbować, szukam wyłącznie produktów do pielęgnacji. Używam w tej chwili szampon John Frieda dla brunetek, trochę widać efekt, ale nie jakoś spektakularnie.

Czy macie jakieś sprawdzone produkty pielęgnacyjne do włosów brązowych? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie
A próbowałaś płukanki ziołowe? Olej rycynowy też podobno przyciemnia.
karaluszex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 06:34   #125
daria_huszcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 17
Dot.: Pielęgnacja włosów brązowych

Cytat:
Napisane przez karaluszex Pokaż wiadomość
A próbowałaś płukanki ziołowe? Olej rycynowy też podobno przyciemnia.
Czy możesz polecić jakieś konkretne płukanki, z jakich ziół? Jestem zupełnie zielona w temacie, będę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę
daria_huszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-20 19:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.