Błagam o pomoc dla moich włosów! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 10:12   #1
1201marcz
Przyczajenie
 
Avatar 1201marcz
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1

Błagam o pomoc dla moich włosów!


Witam jestem tu nowa więc przepraszam jeżeli gdzieś są podobne wątki, ale ledwo się tu orientuję Postanowiłam się tu zarejestrować ,gdyż nie wiem co zrobić z moimi włosami by je bez problemu rozczesywać.Z natury miałam jasny blond i cieńkie włosy.Jakoś 3 lata temu zaczęłam je farbować najpierw szamponetkami potem farbami aż raz kupiłam diabelską farbę i miałam czarne włosy! koszmar chodziłam z nimi tak długo,aż nie uzbierałam na dekoloryzację w styczniu tg roku zrobiłam ją i wiadomo włosy były w opłakanym stanie.Ja cieszyłam się jasnym kolorem i nigdy nie myślałam,że będą tego tak tragiczne skutki... po 2 miesiącach końcówki włosów zaczęły się kudłać! Nie szło ich wgl rozczesać..płakałam nie wiedziałam co robić.Odżywki zawsze używam,wcierałam olejki i nic.Ze średnich włosów postanowiłam je skrócić by znów rozczesywać włosy bez płaczu.
Ścięłam do ramion ..niestety radość trwała krótko znów końce się plączą jak je wyczesze po chwili to samo noszę kitke bo nie mam sił.. strasznie ubolewam.Ciągle wylatuje ich multum ,są cienkie,nigdy się nie układały i do tego nie idzie ich rozczesać
Dlatego zwracam się do was i błagam o jakieś nakierowanie co zrobić? jakieś dobre odżywki cokolwiek ?
1201marcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 13:00   #2
ane12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Błagam o pomoc dla moich włosów!

może przestań eksperymentowac z włosami? zaoopatrz sie w jeden szapon i dobiez do niego odzywke tak abys była zadowolona i nie zmieniała ich co chwilę bo włosy tego nie lubią mozesz tez zaplesc sobie warkocz jak idziesz spac co sprawi ze twoje włosy nie beda sie platac
ane12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 13:39   #3
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Błagam o pomoc dla moich włosów!

Zapraszam do rozejrzenia się po podforum https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=97

Zerknij koniecznie do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711053
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.