chce byc brazowa:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-16, 15:13   #1
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18

chce byc brazowa:)


zbliza sie studniowka i bede maila sukienke z odkrytymi plecami. Nie mam bardzo jasnej skory bo zostala mi opalenizna z lata. Chcialabym zebyscie mi poradzily co moge zrobic zeby byc w ta 1 noc bardziej brazowa????? zaznaczam ze nei moge chodzic na solarium !! czy jest jakis dobry samoopalacz ktory nie zdobi ze mnie pomaranczowej marchewki?????? moze jest jakis inny sposob zeby sie zbrazowac? moze beta-karoten?????? PORADZCIE
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 18:16   #2
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: chce byc brazowa:)

Witam
mogę Ci polecić samoopalacz L'Oreal ale w żelu! super sie rozprowadza, ma fajną konsystencje, choc niektóre dziewczynki narzekają, ze wylewa się w tubki...mi jakoś nie. małe prawdopodobieństwo, ze bedziesz miała plamy i zacieki...chociaż jeśli bardzo się postarasz pozostawia bardzo miłą w dotyku skórę, ja nigdy przed nim nie robie pillingów i w przypadków tego samoopalacza to nie przeszkadza.mozna go stosować też do buźki. poczytaj jeszcze na KWC. polecam i pozdrawiam...[swoja drogą mnie też w styczniu czeka studniówka ]
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 18:17   #3
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: chce byc brazowa:)

Witam
mogę Ci polecić samoopalacz L'Oreal ale w żelu! super sie rozprowadza, ma fajną konsystencje, choc niektóre dziewczynki narzekają, ze wylewa się w tubki...mi jakoś nie. małe prawdopodobieństwo, ze bedziesz miała plamy i zacieki...chociaż jeśli bardzo się postarasz pozostawia bardzo miłą w dotyku skórę, ja nigdy przed nim nie robie pillingów i w przypadków tego samoopalacza to nie przeszkadza.mozna go stosować też do buźki. poczytaj jeszcze na KWC. polecam i pozdrawiam...[swoja drogą mnie też w styczniu czeka studniówka ]
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 18:25   #4
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: chce byc brazowa:)

A co prawda samoopalacza nie polecę..ale za to balsam brązująco- ujędrniający Lirene z Dr. Irany Eris Niby to balsam, ale działa zupełnie jak samoopalacz- będziesz wyglądała bardzo naturalnie- nie jak po solarium... No i masz gwarancję braku smug, plam itp.
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.