Kosmetyki Faberlic! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-25, 16:42   #61
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

agusia myślałaś o tym, że wrzucić to wszystko do KWC?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 05:22   #62
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Oczywiście, że myślałam, to znaczy zgłosiłam wcześniej 3 pierwsze produkty, resztę tez zgłoszę jak znajdę czas A jeżeli chodzi o recenzje, to chcę jeszcze poużywać zanim wydam ostateczny osąd
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 13:57   #63
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Ja ostatnio używam żelu do mycia FM1 i jest nawet OK - pachnie tak jak krem FM4, masełkowato, jest trochę rzadki, pieni się OK i łatwo spłukuje. Oczyszcza bardzo dobrze, ale ... no niestety - wysusza.

Nie wiem, czy pisałam o tym żelu-peelingu z raczej niedostępnej już serii Aroma Collection. Bardzo fajny produkt! Nie pieni się w ogóle (jak dobrze, po wszystkich tych spieniaczach, które ostatnio uniemilają mi mycie twarzy), ma takie niebieskie granulki i ziołowy zapach. Granulki bardziej peelingują skórę dłoni, które masują twarz, aniżeli samą cerę. Żel bardzo dobrze oczyszcza, zwęża pory, wyrównuje koloryt i zdaje mi się,że koi. Chętnie zostawiłabym w tyle wszystkie inne żele do mycia i używała tego codziennie, ale zalecany jest 2 razy w tygodniu ...
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 07:30   #64
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Witam wszystkich
Ja mogę polecić maseczkę peel off, zastyga i odchodzi jak skóra po dłuższym przebywaniu na słońcu..ale za to buzia jaka gładziutka. Zakochałam się w kosmetykach Faberlica .
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 09:03   #65
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Witam. Jestem nową konsultantką, więc to forum trochę mi pomogło Mam pytanie o kolory pomadki nawilżającej GR 10**. Czytałam, że do zdjęć nie są podobne, ale może do nazw? Podoba mi się odcień na zdjęciu do Soczystej Jagody - która będzie taki miała w rzeczywistości?

Jeszcze pytanie odnośnie żeli do ciała. Które są lepsze: Zero Kalorii czy Natural Emotion? Myślę nad czekoladową wiśnią (Czarny Las) i Magnolią.

Pozdrawiam.

PS. Pytanie do konsultantek - proszę o kontakt na PW, jeśli można - jak zdobyć próbki?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 10:02   #66
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Co do żeli pod prysznic, które wymieniłaś wąchałam tylko tą czekoladę z wiśnią, i mogę powiedzić , że zapach przypomina czekoladki z likierem i wiśnią w środku Dla mnie to zapach czekolady deserowej, nie taki słodki jak zazwyczaj w czekoladowych kosmetykach
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 10:21   #67
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
Co do żeli pod prysznic, które wymieniłaś wąchałam tylko tą czekoladę z wiśnią, i mogę powiedzić , że zapach przypomina czekoladki z likierem i wiśnią w środku Dla mnie to zapach czekolady deserowej, nie taki słodki jak zazwyczaj w czekoladowych kosmetykach
Dziękuję. A czy wiesz coś ogólnie o zapachach żeli Natural Emotion? Czy jest jakiś ładny, ale nie mydlany?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 10:28   #68
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Niestety nie wiem, też od niedawna zaczęłam przygodę z tymi kosmetykami, ale kusi mnie orchidea, biała herbata i bambus
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 10:57   #69
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem, też od niedawna zaczęłam przygodę z tymi kosmetykami, ale kusi mnie orchidea, biała herbata i bambus
Mnie też te dwa oprócz bambusa Ale wypróbuję magnolię na początek.

A co do próbek, to mam formularz na kwiecień (ściągnięty ze strony Faberlica) i nie ma tam żadnych próbek. Jedynie paleta farb do włosów. Czy mogałabym prosić o kody próbek, jeśli masz? I dlaczego kosztują aż 3zł?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 11:15   #70
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Próbki można zamówić tylko przez internet, w maju są dostepne takie:

p-CA1
O`Feerique - próbka wody perfumowanej 3,00

p-CF1
Primavera - próbka wody perfumowanej 3,00

p-CF3
Angelica - próbka wody perfumowanej 3,00

p-CI1
RAMYATA - próbka wody perfumowanej 3,00

p-CT2
Uomo Felice - próbka wody toaletowej 3,00

p-CT3
Donna Felice - próbka wody perfumowanej 3,00

p-N6
8 Element - próbka wody toaletowej 3,00
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:05   #71
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
Próbki można zamówić tylko przez internet, w maju są dostepne takie:
[...]
Bardzo dziękuję. A czy możesz mi napisać jakie są aktualnie promocje na formularzu zamówień? Niestety moja, nie wiem nawet jak nazwać, koordynatorka?, nie ma czasu dla mnie...

Szkoda, że nie ma próbki O'Feerique Sensuelle.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 14:33   #72
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Ale o jakie promocje chodzi?

Fenris, jeżeli już jesteś konsultantką, to napisz to nich maila, albo zadzwoń, to podadzą Ci hasło do strefy konsultanta na stronce
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 17:13   #73
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
Ale o jakie promocje chodzi?

Fenris, jeżeli już jesteś konsultantką, to napisz to nich maila, albo zadzwoń, to podadzą Ci hasło do strefy konsultanta na stronce
Będę składała dopiero pierwsze zamówienie teraz, więc jeszcze nie mam swojego numeru :/ Chodziło mi o promocje - jeżeli są - z karty zamówień. Czy dostaje się coś za zakup o określonej kwocie też w maju?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 19:45   #74
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Aaaa, no to było tak od razu

Tylko w dniach 8-31 maja 2007
Składając zamówienie na min. 125* zł
otrzymasz
Produkt do pielęgnacji włosów

Przy zakupie za 400* zł
możesz zostać posiadaczem
KUFERKA KONSULTANTA
Zapłacisz za niego jedyne 25 zł!! (cena regularna 99 zł)
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 21:08   #75
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
Aaaa, no to było tak od razu

Tylko w dniach 8-31 maja 2007
Składając zamówienie na min. 125* zł
otrzymasz
Produkt do pielęgnacji włosów

Przy zakupie za 400* zł
możesz zostać posiadaczem
KUFERKA KONSULTANTA
Zapłacisz za niego jedyne 25 zł!! (cena regularna 99 zł)
Dzięki Wszystko już znalazłam na stronie Faberlica.
Pozdrawiam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 12:30   #76
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Z tych żeli Zero Kalorii świetnie pachnie zarówno Czarny Las, jak i Deser Jagodowy. Jagodowy pachnie ... jagodowo, ślicznie wprost, a ten Czarny las to taka wisienka z czekoladą, też bardzo apetyczna woń. Nie używałam tych żeli, ale zapachy mają pyszne.
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 13:28   #77
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Cytat:
Napisane przez Ducky Duck Pokaż wiadomość
Z tych żeli Zero Kalorii świetnie pachnie zarówno Czarny Las, jak i Deser Jagodowy. Jagodowy pachnie ... jagodowo, ślicznie wprost, a ten Czarny las to taka wisienka z czekoladą, też bardzo apetyczna woń. Nie używałam tych żeli, ale zapachy mają pyszne.
Już wczoraj złożyłam zamówienie i wzięłam żel Magnolię. Ale napewno przetestuję też Zero Kalorii, więc dziękuję za opinię.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 22:44   #78
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Post pod postem, ale nie będę już edytować

Przyszła moja pierwsza paczka z Faberlica. Jeden brak - termokoncentrat antycellulitowy, ale uzgodniłam, że doślą mi z czerwcowym zamówieniem po cenie majowej.

Żel do higieny intymnej - cudeńko. Opakowanie będzie zdobiło łazienkę, jest piękne. Zapach landrynkowy (oranżada), więc bardzo mi się podoba. Gęsty.
Pomadka nawilżająca Lekki Beż - ekstra, choć mogłaby bardziej kryć. Jest raczej transparentna, daje duży połysk, ma pełno mikroskopijnych drobinek. Opakowanie, mimo że złote, bardzo ładne i porządne. Szminki jest dużo (aż 4g), więc się opłaca. Ponoć dobrze nawilża, ale to dopiero sprawdzę. Świetnie by było. Ogólnie jestem zadowolona, ale nst razem wybiorę ciemniejszy odcień.
Żel do ciała Magnolia - bardzo ładny i przyjemny zapach, słodki kwiat, opakowanie prześliczne, konsystencja dobra (nie za gęsta, nie za rzadka).
Aplikator punktowy AntiAcne - to nie dla mnie, ale ma konsystencję kremu, biały kolor i dość mocno śmierdzi ziołami.
Wzmacniający żel liftingujący do biustu - pachnie przyjemnie, konsystencję ma żelowo-kremową. Już dzisiaj wypróbuję.
Nawilżający żel pod oczy - żel, który odrazu się wchłania, fajnie rozprowadza i pachnie znośnie.

Jako nowa konsultantka otrzymałam prezent za 0,99zł. Krem ochronny do twarzy - jakieś takie męskie opakowanie (szaro-srebrne), zapach może być, ale żadna rewelacja. Jeszcze nie wypróbowałam. Do tego dostałam ochronny balsam do ust "Zima" - opakowanie najprostsze na świecie, przezroczysta nasadka, sztyft biały, a zapach malinowo-chemiczny. Mocno natłuszcza.

Zamówiłam sobie również dwie próbki (byłam zła, że takie drogie, ale już wiem dlaczego - są dwa razy większe od oferowanych przez inne firmy). Angelica - bardzo mocny zapach, kwiatowo-łodygowy (ktoś tak nazwał, a ja się zgadzam), nie podoba mi się. Natomiast Primavera jest w sam raz na lato, trochę trawiasta, zielona, a trochę kwiatowa. Delikatniejsza od Angelicy. Są to tanie EDT, więc czego się spodziewać - dość nietrwałe.

Ogólnie jestem zadowolona. Coś mi się wydaje, że polubię Faberlic
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 23:25   #79
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

moja kolezanka jest konsultantką zamówiłam ostatnio jakies serum na wzmocnienie cebulek włosów hehe :P
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 18:03   #80
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Ja na dniach będę składać zamówienie i chyba wypróbuję tę nową serię dla "oburzonej cery" (jak zobaczyłam to określenie w katalogu to myślałam, że fiknę koziołka). To, co mi się podoba w produktach pielęgnacyjnych Faberlic to to, że często mają one właściwości ujednolicające koloryt (np. mój ukochany żel-peeling z serii Aroma Collection). Mam więc nadzieję, że ta seria również ma podobne właściwości. Kusi mnie kolejna pomadka z serii Gold, ale tyle mam już rozmaitych cudeniek do ust z Faberlic, że chyba się powstrzymam ... na rzecz nowego korektora :P

W zeszłym katalogu zamówiłam sobie dwie pomadki z serii Namiętne usta - jedna to naturalny beż, faktycznie jest bardzo naturalna, lekko perłowa, świetnie nawilża usta. Druga to rozkoszna czerwień, istotnie, rozkoszna, ale bardzo intensywna i jaskrawa, w przeciwieństwie do tej pierwszej kryjąca, więc raczej nie dla mnie. Ogólnie te pomadki nie są jednolite pod względem właściwości - można wśród nich napotkać delikatne, transparentne odcienie, jak i te kryjące. Są wśród nich kolory perłowe, jak i matowe, ewentualnie z lekką poświatą. Nie mówiąc już o kwestii nawilżenia, która również w niektórych jest bardziej lub mniej dopracowana. Ale ogólnie POLECAM
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 18:51   #81
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

A ja dzisiaj mam na ustach cały czas Pomadkę Nawilżającą Lekki Beż. Jest dość trwała, mocno perłowa i raczej transparentna. Bardzo ładna, polecam
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 14:39   #82
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Witam się serdecznie i od razu tłumaczę, że to mój pierwszy wpis (nie licząc recenzji kosmetycznych dlatego też wybaczcie mi błędy i potknięcia.
Tak sobie "zwiedzając" ten wątek dość mocno zainteresowałam kosmetykami Faberlic i chciałabym się podpytać jak zostać Konsultantką (wyłącznie na swoje potrzeby). Znalazłam już nawet stronę Faberlica + informacje dla zgłaszających się, ale formularze na ich stronie są z kwietnia ??? zaś katalog do wglądu z czerwca. Nie wiem czy to ma znaczenie, czy też jest tak cały czas. Poza tym byłabym głęboko zobowiązana gdybyście wyłuszczyły mi krok po kroku co muszę zrobić i wg którego formularza złożyć zamówienie (a zamówienie jest jednocześnie warunkiem przystąpienia).
I jeszcze jedno - paczki przesyłane są Kurierem i kosztują zgodnie z cennikiem - o.k., ale ja zastanawiam się jaka jest to Firma kurierska (mam tu różne i nie zawsze pozytywne doświadczenia) i w jakich godzinach kursują (dać adres pracy, czy też domowy ?).
Dotychczas byłam klientką Avonu, "oszukaną" konsultantką Oriflame (oszukaną dlatego, że mam status konsultantki, ale kupuję przez moją dawną konsultantkę po mniejszych cenach i wyłącznie dla siebie nie przejmując się punktami ani opłatami wznawiającymi, a ponieważ mieszkamy prawie dom w dom jest to dla mnie super wygoda, zaś kosmetyki Oriflame nawet lubię, niektóre bardzo sobie cenię, zaś na Avonie częściej się nacinałam - szczególnie przy kolorach).
Za wszelkie rady i porady będę zobowiązana i wdzięczna
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:07   #83
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Trzeba wypełnić formularz na stronie Faberlica i wysłać. Później ktoś się do Ciebie zgłosi telefonicznie. Poproś o przesłanie katalogu (aktualny czerwcowy) i deklaracji. Po około 2 dniach otrzymasz potrzebne formularze, wypełnisz, zrobisz kserokopię dowodu osobistego i wyślesz pocztą do Faberlica do Warszawy. Pierwsze zamówienie złożysz u dyrektora (tak jak koordynator/lider w Avonie). Nie wiem jaki kurier to wozi, ale jest ok. Ja dostałam pierwszą paczkę o 20:00 do domu i tak ponoć mają wozić.
Na plus jest to, że dostaniesz paczkę do 2 dni po zamówieniu, a na minus, że nie ma próbek szminek (tylko w pakietach i to nie dla wszystkich dostępnych), a próbki zapachów są drogie. Ale kolorystyka właściwa jest na stronie internetowej w Ofercie, więc wystarczy tam wejść.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 17:29   #84
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Talking Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Trzeba wypełnić formularz na stronie Faberlica i wysłać. Później ktoś się do Ciebie zgłosi telefonicznie. Poproś o przesłanie katalogu (aktualny czerwcowy) i deklaracji. Po około 2 dniach otrzymasz potrzebne formularze, wypełnisz, zrobisz kserokopię dowodu osobistego i wyślesz pocztą do Faberlica do Warszawy. Pierwsze zamówienie złożysz u dyrektora (tak jak koordynator/lider w Avonie). Nie wiem jaki kurier to wozi, ale jest ok. Ja dostałam pierwszą paczkę o 20:00 do domu i tak ponoć mają wozić.
Na plus jest to, że dostaniesz paczkę do 2 dni po zamówieniu, a na minus, że nie ma próbek szminek (tylko w pakietach i to nie dla wszystkich dostępnych), a próbki zapachów są drogie. Ale kolorystyka właściwa jest na stronie internetowej w Ofercie, więc wystarczy tam wejść.
Super - dzięki za odpowiedź .
W takim bądź razie wypełnię formularz i zobaczę co dalej
Ale jeszcze jedno pytanie - zauważyłam w katalogu, że te kosmetyki mają często napisy rosyjskie. Tak jest na wszystkich bez wyjątku, czy też jest różnie i na odwrocie są też polskojęzyczne opisy?
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 05:33   #85
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Nazwy sa po rosyjsku lub po francusku. Zazwyczaj te droższe maja po francusku :P

Paczka przychodziła zawsze właśnie wieczorem, w granicach 20-21, a ostatnio przyszła koło 15, więc nie wiem jak to jest
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 08:48   #86
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Super - dzięki za odpowiedź .
W takim bądź razie wypełnię formularz i zobaczę co dalej
Ale jeszcze jedno pytanie - zauważyłam w katalogu, że te kosmetyki mają często napisy rosyjskie. Tak jest na wszystkich bez wyjątku, czy też jest różnie i na odwrocie są też polskojęzyczne opisy?
Na odwrocie mają nalepkę z polskimi napisami.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 14:07   #87
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Do mnie z reguły paczki przychodzą około 15-16, ale zdarzyło się, że paczka była już około południa. Firma kurierska nie wiem jaka, ale na pewno bardzo rzetelna, bo dowożą paczki czasem już na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Najlepiej w zgłoszeniu podać numer komórkowy, bo wtedy nawet gdy nikogo nie ma w domu, kurier może zadzwonić i powiedzieć Ci, że ma dla Ciebie paczkę - jak jesteś w pobliżu to taki telefon jest pomocny.
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 21:16   #88
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Cytat:
Napisane przez Ducky Duck Pokaż wiadomość
Do mnie z reguły paczki przychodzą około 15-16, ale zdarzyło się, że paczka była już około południa. Firma kurierska nie wiem jaka, ale na pewno bardzo rzetelna, bo dowożą paczki czasem już na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Najlepiej w zgłoszeniu podać numer komórkowy, bo wtedy nawet gdy nikogo nie ma w domu, kurier może zadzwonić i powiedzieć Ci, że ma dla Ciebie paczkę - jak jesteś w pobliżu to taki telefon jest pomocny.
Jak na razie wysłałam zgłoszenie ze strony internetowej i czekam na "rozwój wypadków", który przypuszczalnie w poniedziałek się zdynamizuje . Co do kuriera to kłopot polega na tym, że w pracy siedzę do 16.00 a zanim dotrę do domu to mija 18 - 19.00 więc zależy mi aby firma była racjonalna, gdyż nie jeden raz zdarzyło mi się że kurier dzwonił z informacją że pracuje tylko do 17.00 i musiałam zwalniać sie z pracy aby odebrać swoją przesyłkę A nie muszę nikomu tłumaczyć, że jak się pracuje dla Kogoś a nie dla siebie to jest to pewien kłopot. Poza tym pomiędzy pracą a moim domem jest dość spora odległość. Ale nie dam się zwariować i zobaczę co i jak, bo mi apetytu na te kosmetyki narobiłyście
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 11:40   #89
megika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Usunięte przez moderatora - Reklama !

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-06-03 o 12:32
megika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 11:42   #90
megika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Faberlic!

Usunięte przez moderatora - reklama !

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-06-03 o 12:33
megika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-22 21:29:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.