co zmienić w sobie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 19:14   #1
domina123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27

co zmienić w sobie?


Witam.
Za rada mojej znajomej postanowiłam założyć wątek w tym dziale. Chciałabym coś w sobie zmienić. Proszę o rady Coś o mnie... Mam jasną karnację, zielone oczy, włosy farbuję na brąz, mój naturalny kolor jest nijaki Włosy mają tendencję do falowania, ale ja zdecydowanie wolę siebie w wersji "wyprostowanej". Dziękuję za wskazówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030113.jpg (39,6 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030928.jpg (74,8 KB, 269 załadowań)
domina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:01   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: co zmienić w sobie?

Masz ładne włosy, ale myślę, że mogłabyś je trochę zapuścić i zrobić na przykład jakieś fale - dzięki temu twój wygląd zyskałby na subtelności i kobiecości. Trochę podkreśliłabym oczy jakimś cieniem i kreską, a usta pociągnęła błyszczykiem.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 21:29   #3
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: co zmienić w sobie?

na pierwszym zdjęciu włosy są zbyt ciemne i zbyt chłodne. na drugim wygląda to już lepiej, ale dalej do końca coś mi nie gra kolorystycznie.
jeśli dodasz jeszcze jakieś zdjęcia w innym świetle, będzie łatwiej określić jaki masz typ urody.a to będzie naszy punktem wyjścia do zmian.
a póki co trochę o makeupie.
z makijażu oczu- kolory złamane. ale niekoniecznie. tradycyjnie niezastąpiony fiolet. będzie Ci też dobrze w ciemnej oliwce(zwłaszcza matowej), w barwach łososiowych, w miedzianym brązie.
co do brwi. spróbuj jeszcze poeksperymentować z nadaniem im bardziej wyrazistego kształtu. wykorzystaj przy tym albo skośny pędzelek albo kredkę.
a co do bronzera-na zdjęciu jest nałożony nieco za nisko. i za bardzo po skosie. do tego jego granice są zbyt ostre.spróbuj je lepiej rozcierać, żeby pozbyć się efktu smug na twarzy. będzie to lepiej wyglądać popróbuj różnych układów, będziesz widzieć, co Ci pasuje najbardziej.
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 18:10   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: co zmienić w sobie?

ok to po pierwsze dodaj choć jedno zdjęcie w lepszym oświetleniu, no dziennym, twarzą na wprost (nie z góry nie bokiem).
Co widzę na ten moment to o wiele za ciemny kolor włosów, przytłacza Cię i zupelnie nie pasuje do twojej kolorystyki.
do poprawy są też brwi i makijaż oczu, nie maluj czarnej kreski na dolnej powiece..

no ale czekam na lepsze zdjęcie.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:42   #5
domina123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: co zmienić w sobie?

Póki co nie mam lepszego zdjęcia. Jak widac moje włosy są już jaśniejsze, chcę dojść do ciemnego blondu. Nie robię już czarnych kresek na dolnej powiece, chyba że wyjatkowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030212.jpg (27,5 KB, 198 załadowań)
domina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 20:18   #6
Rocker
Raczkowanie
 
Avatar Rocker
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 164
Dot.: co zmienić w sobie?

Zdecydowanie zapuszczać włosy Dbaj o nie - olejuj, nakładaj maski a nawet pij pokrzywę (szybciej rosną ). Przydałoby Ci się jeszcze z 10 cm i wtedy i wyprostowane i falowane będą wyglądać lepiej.
Brwi - do poprawy. Możesz iść do kosmetyczki nałożyć hennę, albo wyregulować (tylko delikatnie!) sama włoski i malować cieniem do brwi (polecam z Inglota).
Oczy - bardzo ładny kolor, ale powinnaś je bardziej starannie malować. Zainwestuj w dobry tusz i poświęć im trochę czasu aby były ładnie wydłużone i rozdzielone
Od specjalnej okazji cienie i kreski eyelinerem. Na youtube jest pełno filmików, na których dziewczyny uczą nas jak się malować i świetnie im to wychodzi.
Usta - dobrze Ci w szmince którą masz na drugim zdjęciu
Rocker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 23:32   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: co zmienić w sobie?

super.. o wiele piękniej wyglądasz w jasniejszym kolorze, wszystko tak jakoś współgra. czerń nie jest dla Ciebie, sprawia, ze wyglądasz mniej szlachetnie, zbyt ostro, a juz w połączniu ze zbyt mocnym makijażem....jestem na nie. czerń to niełatwy kolor dla Słowianek, mało która może w nim wyglądać dobrze.

W twoim przypadku przytłaczała, rozmywała zapewne rysy twarzy, stąd ten mocniejszy makijaż, bo czułaś się pewnie taka "niewyraźna"

co jest na pewno do poprawy to brwi. są albo krzywo wydepilowane albo źle pomalowane. nie wiem bo nie jest to zbyt dokladne zdjęcie. jakbys jeszcze zrobila takie, gdzie będzie dobrze widać łuk/włoski to byłoby super. Jeśli to będzie mozliwe trzeba nadać im inny kształt.

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

btw wyglądasz mi na typ "Soft Summer"
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 16:03   #8
maania_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: co zmienić w sobie?

to nie rób już wyjątków z tą kreską, bo ona zmniejsza i przytłacza Twoje ładne oczy, koniec z czarna kreską na dolnej linii wodnej
maania_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 07:31   #9
pawianus1234
Raczkowanie
 
Avatar pawianus1234
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: co zmienić w sobie?

Popieram koleżanki. Jasniejszy kolor wlosow będzie ok. może nawet blond??
Myslę, że bardzo dobrze wyglądałabyś w grzywce, ponieważ masz wysokie czoło.
pawianus1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 09:10   #10
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: co zmienić w sobie?

Też pomyślałam o grzywce dla Ciebie, prostej albo na bok Co do długości to Twoja aktualna jest troszkę nijaka więc proponowałabym albo zapuścić tak do łopatek albo ściąć na boba
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 15:29   #11
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: co zmienić w sobie?

Cytat:
Napisane przez domina123 Pokaż wiadomość
Witam.
Za rada mojej znajomej postanowiłam założyć wątek w tym dziale. Chciałabym coś w sobie zmienić. Proszę o rady Coś o mnie... Mam jasną karnację, zielone oczy, włosy farbuję na brąz, mój naturalny kolor jest nijaki Włosy mają tendencję do falowania, ale ja zdecydowanie wolę siebie w wersji "wyprostowanej". Dziękuję za wskazówki

Hej, ja też mam jasną karnację, i zielone oczy + z natury takie mysie włosy, i po wielu próbach i błędach okazało się, że najlepiej jest mi... w bardzo jasnym, chłodnym blondzie. Taka platynka. A wierz mi, przetestowałam w życiu już WSZYSTKIE możliwe kolorki na głowie. Może więc spróbujesz z blondami??
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 16:29:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.