Sklep Notino (iperfumy) oraz Perfumesco - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-06, 23:27   #91
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez smeho Pokaż wiadomość
Zakupiłem Guerlain L Instant De Guerlain Pour Homme Woda Toaletowa - niestety jakoś jakby nie oryginał, trwałość perfum na skórze to 3-4 godziny gdzie ten sam perfum z innych perfumerii wyczuwalny jest na skórze nawet po kilkunastu godzinach, nawet po kąpieli. Pierwszy raz zawiodłem się zakupami w Notino.
Po trwalosci sugerujesz podrobke?

Poczytaj sobie FAQ forum perfumowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 19:25   #92
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez smeho Pokaż wiadomość
Zakupiłem Guerlain L Instant De Guerlain Pour Homme Woda Toaletowa - niestety jakoś jakby nie oryginał, trwałość perfum na skórze to 3-4 godziny gdzie ten sam perfum z innych perfumerii wyczuwalny jest na skórze nawet po kilkunastu godzinach, nawet po kąpieli. Pierwszy raz zawiodłem się zakupami w Notino.
No to po co kupujesz w Notino? Idź do sklepu na D lub S, tam zapłacisz, portfel poczuje, że zakupiłeś oryginał przez wielkie O, to i nos będzie dłużej czuł ten sam perfum

I żeby nie było - nie kupuję w Notino ze względów ideologicznych, ponieważ nie odpowiada mi ich polityka cenowa oraz kwestie budowania, a raczej niebudowania relacji z klientem. Ale wiem, że tam podrób nie sprzedają. Zanim zrezygnowałam z tego sklepu, to wieeeele flaszek tam kupiłam, więc mam przećwiczony ich towar. Dużo można temu sklepowi zarzucić, ale nie sprzedają podrób.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 22:52   #93
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Sklep Notino

Korzystałam z Notino kilka razy, gdy jeszcze nazywało się Iperfumy.
Nie sprzedają tam podróbek.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 13:40   #94
Anitasina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep Notino

Notino jest spoko. Kupowałam kilka razy i byłam za każdym razem zadowolona.
Anitasina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:38   #95
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Sklep Notino

kupuje od lat jak jeszce było to Iperfumy - zawsze oryginały
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 21:02   #96
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
No to po co kupujesz w Notino? Idź do sklepu na D lub S, tam zapłacisz, portfel poczuje, że zakupiłeś oryginał przez wielkie O, to i nos będzie dłużej czuł ten sam perfum

I żeby nie było - nie kupuję w Notino ze względów ideologicznych, ponieważ nie odpowiada mi ich polityka cenowa oraz kwestie budowania, a raczej niebudowania relacji z klientem. Ale wiem, że tam podrób nie sprzedają. Zanim zrezygnowałam z tego sklepu, to wieeeele flaszek tam kupiłam, więc mam przećwiczony ich towar. Dużo można temu sklepowi zarzucić, ale nie sprzedają podrób.
Kiedyś psiknelam się Lacoste Femme od koleżanki . Czułam przez cały dzień w pracy ten zapach .
Po kilku latach przypomniało mi się o nim i kupiłam go w Douglasie. Zapach czuje godzinę max. Jest bardzo słaby .. Jeszcze w tym sklepie zapłaciłam za niego bardzo dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Tomasz5578 Pokaż wiadomość
Napiszę już ostatni komentarz o tym sklepie-popytałem się osób i pan w perfumerii które tam kupowały lub miały porównanie od klientów.Zdania są podzielone część osób które przynosiły dla porównania do perfumerii z tego sklepu twierdziła że pachnie słabiej niż od nich a część że tak samo.Od osób dwóch znajomych które tam kupowały 1 powiedziała że pachnie tak samo jak oryginał a druga że nie . Poza tym Panie z perfumerii powiedziały mi że trudno ocenić po zapachu czy jest oryginalny bo jak jest podrabiany może mieć podobny zapach i trudno to ocenić.Jak pisałem wcześniej z szczotek tam zakupionych wypadało włosie więc towar jeśli był oryginalny musiał być przeterminowany jeśli tak było. Być może perfumerie te mają oryginalne i po prostu skupują od kogoś perfumy krótko ważne lub nawet przeterminowane-dodam że datę ważności idzie podrobić nawet na oryginalnym produkcie przedłużając ją .Dla mnie tak naprawdę jest trudne do ustalenia czy ta perfumeria notino sprzedaję podróbki czy nie-jak pisałem we wcześniejszym komentarzu doprawdy nie wiem jakim cudem perfumeria ta może sprzedawać np perfum bruno banani magic man 30 ml za niecałe 30 zł gdy cena jego w sklepie to ok 81 zł a od dystrybutora dla sklepu to ok 40-45 zł więc mam wątpliwości czy za taką cenę perfumeria może sprzedać oryginalny -choć niektóre ceny ale nieliczne są w miarę normalne to większość jest podejrzana-bo jak można sprzedać taniej perfum niż kupuje sklep u dystrybutora i mieć jeszcze z tego zysk? Więc podejrzewam że albo ta perfumeria sprzedaje podróbki lub oryginalny towar ale krótko ważny lub przeterminowany nawet.Jednak ja jak zawsze polecam sklepy które mają od legalnych dystrybutorów lub producentów -zawsze wtedy jest pewność że mamy oryginalny produkt
Kupiłam w Douglasie Lacoste Femme i wogole nie pachnie .. poprostu dramat s kiedyś ileś lat do tyłu testowałam ten sam zapach od koleżanki ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 12:26   #97
Ginger333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 29
Dot.: Sklep Notino

Znam sklep i co jakiś czas robię tam zakupy. Dla mnie hitem jest dołączanie testera do każdej butelki żebym mogła najpierw sprawdzić zapach i jeżeli mi nie odpowiada (jeżeli jest nowy) to mogę spokojnie zwrócić bez otwierania dużej butelki. Bardzo rozsądne.
Ginger333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 12:56   #98
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez Ginger333 Pokaż wiadomość
Znam sklep i co jakiś czas robię tam zakupy. Dla mnie hitem jest dołączanie testera do każdej butelki żebym mogła najpierw sprawdzić zapach i jeżeli mi nie odpowiada (jeżeli jest nowy) to mogę spokojnie zwrócić bez otwierania dużej butelki. Bardzo rozsądne.
A od kiedy to robią? Nie spotkałam się z tym, a kupowałam w Notino wiele razy.

Poza tym pewnie chodzi Ci o próbkę, bo tester to coś innego.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 17:57   #99
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Sklep Notino

No raczej chodzi o próbkę, a nie o tester


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 18:57   #100
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
No raczej chodzi o próbkę, a nie o tester


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A spotkałaś się z tym dołączaniem próbek danego zapachu w Notino?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 19:14   #101
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A spotkałaś się z tym dołączaniem próbek danego zapachu w Notino?
Notino od jakiegoś czasu oferuje przy zakupie perfum małą próbkę tego samego zapachu do przetestowania. Pewnie po to, żeby kupujący nie odsyłali otwartych butelek kupionych w ciemno, które się "nie spodobały". Dla mnie to jest super opcja właśnie w przypadku zakupów w ciemno - bo mogę przetestować zapach i zwrócić nieużywany produkt, jeśli mi się nie spodoba. Opcje z próbką trzeba zaznaczyć przy składaniu zamówienia.

Nie wiem tylko, czy ta opcja jest dostępna w przypadku każdego zapachu. Ja zamówiłam razem z Chloe Nomade Absolu.
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2020-11-06 o 19:16
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-06, 19:48   #102
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Notino od jakiegoś czasu oferuje przy zakupie perfum małą próbkę tego samego zapachu do przetestowania. Pewnie po to, żeby kupujący nie odsyłali otwartych butelek kupionych w ciemno, które się "nie spodobały". Dla mnie to jest super opcja właśnie w przypadku zakupów w ciemno - bo mogę przetestować zapach i zwrócić nieużywany produkt, jeśli mi się nie spodoba. Opcje z próbką trzeba zaznaczyć przy składaniu zamówienia.

Nie wiem tylko, czy ta opcja jest dostępna w przypadku każdego zapachu. Ja zamówiłam razem z Chloe Nomade Absolu.
Aa, no to fajnie. Ale pewnie tylko przy bardziej popularnych perfumach. Ja ostatnio zamawiałam Le Couvent Maison de Parfum i nie dostałam próbki.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 01:28   #103
ToddSweeney
Przyczajenie
 
Avatar ToddSweeney
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep Notino

Nie lubię. Trafiłam na produkty niskiej jakości i teraz jestem fanem innych sklepów.
ToddSweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 18:41   #104
malami96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez expert89 Pokaż wiadomość
Witam. Jeśli już był taki wątek z góry przepraszam i proszę o link do wątku. Jeśli nie w co wątpię proszę o opinię sklepu Notino. Dlaczego ceny są tak konkurencyjne dla innych drogerii? I proszę o opinie jakie perfumy kupowalyscie w Notino i czy możecie polecić zapachy. Jak z trwałością??

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Zastanawiam się do czego to porównać, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to jak kiedyś kupowało się książki w empiku, a później odkryciem był aros z tańszymi ofertami książek niż empik i to było wielkie wow, ze można taniej! Bo człowiek nie wiedział o nieprzeczytane czy czytam czy innych wysyłkach. Dokładnie tak samo było z iperfumami. Taniej niż w Sephorze ale ciągle dużo drożej niż w innych perfumeriach wysyłkowych. Myślę, że mają ceny z kosmosu bo ludzie boją się innych perfumerii internetowych, mniej znanych, bo mogą być podróbki, a Notino ufają, a jednak jest troche taniej niż w sklepach stacjonarnych.
malami96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 15:12   #105
Ginger333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 29
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A od kiedy to robią? Nie spotkałam się z tym, a kupowałam w Notino wiele razy.

Poza tym pewnie chodzi Ci o próbkę, bo tester to coś innego.

Masz rację to była próbka i z tego co pamiętam to zamawiałam przez telefon i Pani sama zaproponowała. Niedługo znowu będę robić zamówienie to sprawdzę czy jednorazowo miałam szczęście czy zmienili politykę. Dam znać, bo sama jestem ciekawa co się okaże;-)
Ginger333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 16:28   #106
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez malami96 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się do czego to porównać, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to jak kiedyś kupowało się książki w empiku, a później odkryciem był aros z tańszymi ofertami książek niż empik i to było wielkie wow, ze można taniej! Bo człowiek nie wiedział o nieprzeczytane czy czytam czy innych wysyłkach. Dokładnie tak samo było z iperfumami. Taniej niż w Sephorze ale ciągle dużo drożej niż w innych perfumeriach wysyłkowych. Myślę, że mają ceny z kosmosu bo ludzie boją się innych perfumerii internetowych, mniej znanych, bo mogą być podróbki, a Notino ufają, a jednak jest troche taniej niż w sklepach stacjonarnych.

Kiedyś w iperfumach były naprawdę konkurencyjne ceny, drogo się zrobiło od czasu fuzji i zmiany w Notino


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 07:27   #107
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Kiedyś w iperfumach były naprawdę konkurencyjne ceny, drogo się zrobiło od czasu fuzji i zmiany w Notino


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zgadzam się, kiedyś kupowałam o wiele częściej, od czasu Notino - kupiłam tylko jeden raz.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 14:59   #108
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Sklep Notino

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
zgadzam się, kiedyś kupowałam o wiele częściej, od czasu Notino - kupiłam tylko jeden raz.
Ja chyba ani razu nie skorzystałem z ich oferty, można taniej kupić
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 17:33   #109
iganowak2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep Notino

Trochę jestem zdziwiona komentarzami... to moja ulubiona inetrnetowa drogeria, zarówno kosmetyki jak perfumy są w niskich cenach, nigdy nie zawiodła mnie jakość, szybka przesyłka i mają naprawdę spory wybór marek. Ja tam nie mam zastrzeżeń
iganowak2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-09, 09:24   #110
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Sklep Notino

Dokładnie. Kiedyś Notino miały bardzo dobre ceny. Teraz można znaleźć dużo taniej. Notino już nie jest tanim sklepem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 06:33   #111
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Sklep Notino (iperfumy) oraz Perfumesco

Złożyłam zamówienie, które jeszcze nie zostało wysłane. czy jest możliwośc edytowania zamówienia przez infolinie i zmiana kodu rabatowego?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 07:25   #112
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Sklep Notino (iperfumy) oraz Perfumesco

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie, które jeszcze nie zostało wysłane. czy jest możliwośc edytowania zamówienia przez infolinie i zmiana kodu rabatowego?

Dlaczego po prostu nie zadzwonisz i nie zapytasz, tylko piszesz na forum?
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 09:15   #113
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Sklep Notino (iperfumy) oraz Perfumesco

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Dlaczego po prostu nie zadzwonisz i nie zapytasz, tylko piszesz na forum?
bo o tej godzinie sklep był jeszcze zamknięty, a chciałam się dowiedzieć.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 08:18   #114
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Sklep Notino (iperfumy) oraz Perfumesco

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
bo o tej godzinie sklep był jeszcze zamknięty, a chciałam się dowiedzieć.

w sumie całkiem logiczne, wybacz
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 09:18:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.