Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-23, 16:15   #4951
zmartwiona112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie wariuj. Ciazy nie mialo prawa byc, dwa testy to potwierdzily.

Skoro masz podejrzenie pcos, swiezo zaczelas brac tabletki, to nic dziwnego, ze masz takie objawy. Zbadaj sie konkretnie i czekaj az organizm przywyknie do tabletek.

Co organizm to inny, ale ja tez biore vibin i tak mnie bola piersi, ze postawilam im (tabletkom) ultimatum - daje im miesiac, jak sie nie unormuje to zmieniam. Ale poki co sytuacja uspokojona :P.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
dziękuję za odpowiedź! mam nadzieję, że się unormuje, jednak naprawdę te objawy są identyczne jak ciążowe, co mnie zbil o z tropu. czy Ciebie piersi także bolały jakoś już od początku blistra? przełom 1 i 2 rzędu tabletek? trudno mi nie wariowac... eh.
zmartwiona112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 16:24   #4952
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez zmartwiona112 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź! mam nadzieję, że się unormuje, jednak naprawdę te objawy są identyczne jak ciążowe, co mnie zbil o z tropu. czy Ciebie piersi także bolały jakoś już od początku blistra? przełom 1 i 2 rzędu tabletek? trudno mi nie wariowac... eh.
Moj organizm reagowal z opoznieniem . Na poczatku idealnie, dopiero z dwa miesiace temu wszystko sie ryplo. Tabletki biore od maja/czerwca.

Pierwsze objawy ciazy to wcale nie bol piersi i bole macicy itp.. Pierwszym objawem ciazy jest brak miesiaczki, inne objawy przychodza pozniej.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 17:19   #4953
zmartwiona112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Moj organizm reagowal z opoznieniem . Na poczatku idealnie, dopiero z dwa miesiace temu wszystko sie ryplo. Tabletki biore od maja/czerwca.

Pierwsze objawy ciazy to wcale nie bol piersi i bole macicy itp.. Pierwszym objawem ciazy jest brak miesiaczki, inne objawy przychodza pozniej.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
teraz pytanie... skoro mam podejrzenie pcos to czy przestać brać tabletki i zrobić badania czy czekać i zobaczyć jak się sprawa rozwinie... hm. za godzinę będę rozmawiać telefonicznie z moim ginekologi em, mam nadzieję, że rozwieje moje wątpliwości... naprawdę wariuje
zmartwiona112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 17:48   #4954
Szyszynka858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej. Czy któraś z Was potrafi opisać brzuch ciazowy na samym początku jak zaczyna się pojawiać ? Da się go pomyslic że zwykłym przytyciem i zbieraniem tkanki tłuszczowej czy jest to nie do pomylenia ?
Szyszynka858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 17:51   #4955
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Szyszynka858 Pokaż wiadomość
Hej. Czy któraś z Was potrafi opisać brzuch ciazowy na samym początku jak zaczyna się pojawiać ? Da się go pomyslic że zwykłym przytyciem i zbieraniem tkanki tłuszczowej czy jest to nie do pomylenia ?
Na samym początku, czyli kiedy? Bo wiesz, ja jestem w 17 tygodniu i ledwo co go widać.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 17:54   #4956
Szyszynka858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Wiem że u każdego jest inaczej. Kwestia czasu indywidualna i postury. Nie chodzi mi konkretnie czy 4 czy piąty miesiąc. Tylko jak już zaczyna się pojawiać (bo ja mówię zdaje sobie sprawę ze mi o kwestia indywidualna).
Szyszynka858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 17:55   #4957
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Szyszynka858 Pokaż wiadomość
Wiem że u każdego jest inaczej. Kwestia czasu indywidualna i postury. Nie chodzi mi konkretnie czy 4 czy piąty miesiąc. Tylko jak już zaczyna się pojawiać (bo ja mówię zdaje sobie sprawę ze mi o kwestia indywidualna).
Jak sama mówisz, to kwestia indywidualna. Da się go pomylić ze zwykłym - a czasem się nie da. Ale zanim nadejdzie ten 4/5 miesiąc, to jednak da się inaczej zauważyć, że jest się w ciąży.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 18:02   #4958
Szyszynka858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Właśnie koleżanka zaszła nie dawno w ciążę. Nie może się doczekać. Objawów nie ma żadnych. Ani mdłości ani bólu piersi jedyne co to przytyla w biodrach i jakby brzuch jej urósł. Tyle że gdy się zginą to zamiast brzuch pozostać napietym to robią się faldki. No i przede wszystkim nie jest twardy. Normalnie da się złapać go jak się siedzi. W takie faldki. I pytam właśnie aż z ciekawości, bo zastanowiło mnie czy da się to pomylic.
Szyszynka858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 18:05   #4959
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Szyszynka858 Pokaż wiadomość
Właśnie koleżanka zaszła nie dawno w ciążę. Nie może się doczekać. Objawów nie ma żadnych. Ani mdłości ani bólu piersi jedyne co to przytyla w biodrach i jakby brzuch jej urósł. Tyle że gdy się zginą to zamiast brzuch pozostać napietym to robią się faldki. No i przede wszystkim nie jest twardy. Normalnie da się złapać go jak się siedzi. W takie faldki. I pytam właśnie aż z ciekawości, bo zastanowiło mnie czy da się to pomylic.
Oczywiście, że się da. I brzuch taki całkiem twardy być nie powinien, bo to oznacza zwykle problemy ze skurczami macicy i tzw. twardnieniem macicy. Tak naprawdę to do tego 4-5 miesiąca, jeśli to jej pierwsza ciąża, może w ogóle typowego brzucha nie mieć. A i dalej to też możliwe Brak objawów też jest całkiem normalny.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 20:05   #4960
Szyszynka858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ja ostatnio miałam problem bo spoznilam się z tabletka sporo. Ale robiłam już cztery testy ciążowe a minęło od tego czasu już miesiąc. Wszystkie wyszły negatywne nie powinnam się raczej martwić prawda ?
Szyszynka858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 20:08   #4961
purposez
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 29
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Jestem w 19 dniu cyklu, do nastepnego okresu 18 dni. Jestem dzień po śluzie płodnym(trwał 3 dni). I już bolą mnie piersi. Dzisiaj przy podcieraniu się zauważyłam u siebie różowy śluz. Przy sprawdzaniu szyjki macicy zauwazylam, że jest ona twarda, wysoko i baardzo lekko otwarta. Po wyjęciu palca zauwazyłam na nim czerwone nitki krwi. Boję się, że mogło być to plamienie implantacyjne. Jedyny kontakt seksualny to było to ocieranie i spływająca woda, które opisywałam wcześniej

Ten różowy śluz mnie niepokoi... Stresuję się... Jak myślicie co to moze byc?
purposez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 20:14   #4962
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez purposez Pokaż wiadomość
Jestem w 19 dniu cyklu, do nastepnego okresu 18 dni. Jestem dzień po śluzie płodnym(trwał 3 dni). I już bolą mnie piersi. Dzisiaj przy podcieraniu się zauważyłam u siebie różowy śluz. Przy sprawdzaniu szyjki macicy zauwazylam, że jest ona twarda, wysoko i baardzo lekko otwarta. Po wyjęciu palca zauwazyłam na nim czerwone nitki krwi. Boję się, że mogło być to plamienie implantacyjne. Jedyny kontakt seksualny to było to ocieranie i spływająca woda, które opisywałam wcześniej

Ten różowy śluz mnie niepokoi... Stresuję się... Jak myślicie co to moze byc?
A wizytę u psychiatry to kiedy masz?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 20:24   #4963
purposez
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 29
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ja po prostu sie boję, przepraszam
purposez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 20:35   #4964
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Szyszynka858 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam problem bo spoznilam się z tabletka sporo. Ale robiłam już cztery testy ciążowe a minęło od tego czasu już miesiąc. Wszystkie wyszły negatywne nie powinnam się raczej martwić prawda ?
Wiedzialam ze to nie chodzilo o kolezanke i jej brzuch ciazowy
Cytat:
Napisane przez purposez Pokaż wiadomość
Ja po prostu sie boję, przepraszam
Nie przepraszaj tylko sie nie kompromituj bo wizazanki pamietaja takie posty I nie beda Cie na zadnym innym watku traktowac powaznie.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 21:23   #4965
Szyszynka858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

No nie. Z Tym brzuchem poważnie koleżanka. Studiujemy razem. Tylko ona jest akurat starsza to są jej drugie studia. Ja dziecka nie planuje ani teraz ani w przyszłości. I mam nadzieję że los nie sprawi niespodzianki. Ani ze sama nie sprowadze własną głupotą. To akurat czysta ciekawość. Młodość często idzie niestety w parze z głupotą 😂😋😜
Szyszynka858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 00:51   #4966
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez purposez Pokaż wiadomość
Ja po prostu sie boję, przepraszam
Jak zaczniesz uprawiać seks, waginalny to wróć na ten wątek.


Do brzucha to znajoma w 5 miesiącu wyglądała jakby wieszky obiad zjadła. Nie powiedziałabym, że ciążowy.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 09:31   #4967
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez purposez Pokaż wiadomość
Jestem w 19 dniu cyklu, do nastepnego okresu 18 dni. Jestem dzień po śluzie płodnym(trwał 3 dni). I już bolą mnie piersi. Dzisiaj przy podcieraniu się zauważyłam u siebie różowy śluz. Przy sprawdzaniu szyjki macicy zauwazylam, że jest ona twarda, wysoko i baardzo lekko otwarta. Po wyjęciu palca zauwazyłam na nim czerwone nitki krwi. Boję się, że mogło być to plamienie implantacyjne. Jedyny kontakt seksualny to było to ocieranie i spływająca woda, które opisywałam wcześniej

Ten różowy śluz mnie niepokoi... Stresuję się... Jak myślicie co to moze byc?
Idź do psychologa, serio. Wszystkie Twoje posty świadczą jedynie o tym, że nie dorosłaś do seksu i powinnaś oblać biologię.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:15   #4968
mariola_szt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Mam 25 lat. Trzy miesiące temu mieliśmy rocznice ślubu z mężem. Pojechaliśmy na romantyczny weekend do Zakopanego. Mój ukochany tz zawiązał mi oczy i pojechaliśmy. Od ponad roku zazywam tabletki. W owa rocznice świętowaliśmy jak należy 😜. Potem jednak okazało się że pakując mnie nie spakowal tabletek które trzymam w szafce nocnej. Miałam przerwę w ich braniu dwa dni. To był 3 tydzień. Oczywiście wszystko było bez zabezpieczenia. Na następny dzień od razu wzięłam ella. Zrobiłam już parę testów Ale wyszły negatywne. Ale ostatnio zauważyłam ze piersi mi urosły brzuch jakoś nabrzmial. Zrobiłam dziś test wyszedł negatywny no ale to już początek 4 msc prawie więc nie jest to raczej obiektywne. Dalej zażywam tabletki antykoncepcyjne. Ykowilam się do gina niestety terminy powalający i dopiero koniec lutego. Jak sądzicie. Jest się czym martwić ?
mariola_szt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:20   #4969
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez mariola_szt Pokaż wiadomość
Mam 25 lat. Trzy miesiące temu mieliśmy rocznice ślubu z mężem. Pojechaliśmy na romantyczny weekend do Zakopanego. Mój ukochany tz zawiązał mi oczy i pojechaliśmy. Od ponad roku zazywam tabletki. W owa rocznice świętowaliśmy jak należy 😜. Potem jednak okazało się że pakując mnie nie spakowal tabletek które trzymam w szafce nocnej. Miałam przerwę w ich braniu dwa dni. To był 3 tydzień. Oczywiście wszystko było bez zabezpieczenia. Na następny dzień od razu wzięłam ella. Zrobiłam już parę testów Ale wyszły negatywne. Ale ostatnio zauważyłam ze piersi mi urosły brzuch jakoś nabrzmial. Zrobiłam dziś test wyszedł negatywny no ale to już początek 4 msc prawie więc nie jest to raczej obiektywne. Dalej zażywam tabletki antykoncepcyjne. Ykowilam się do gina niestety terminy powalający i dopiero koniec lutego. Jak sądzicie. Jest się czym martwić ?
Jak 3 tydzień brania to mogłaś zrobić przerwę. Tabletka po raczej zbędna. Akcja miała miejsce 3 miesiące temu ^^
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 13:22   #4970
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez mariola_szt Pokaż wiadomość
Mam 25 lat. Trzy miesiące temu mieliśmy rocznice ślubu z mężem. Pojechaliśmy na romantyczny weekend do Zakopanego. Mój ukochany tz zawiązał mi oczy i pojechaliśmy. Od ponad roku zazywam tabletki. W owa rocznice świętowaliśmy jak należy 😜. Potem jednak okazało się że pakując mnie nie spakowal tabletek które trzymam w szafce nocnej. Miałam przerwę w ich braniu dwa dni. To był 3 tydzień. Oczywiście wszystko było bez zabezpieczenia. Na następny dzień od razu wzięłam ella. Zrobiłam już parę testów Ale wyszły negatywne. Ale ostatnio zauważyłam ze piersi mi urosły brzuch jakoś nabrzmial. Zrobiłam dziś test wyszedł negatywny no ale to już początek 4 msc prawie więc nie jest to raczej obiektywne. Dalej zażywam tabletki antykoncepcyjne. Ykowilam się do gina niestety terminy powalający i dopiero koniec lutego. Jak sądzicie. Jest się czym martwić ?
To jeszcze 5 mcy i będziesz mamą. Gratulacje
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:26   #4971
mariola_szt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Przez pierwsze dwa miesiące miałam normalnie krwawienie z odstawienia. Teraz w tym miesiącu ani śladu. Nie jesteśmy gotowi na dziecko. Proszę o szczere odpowiedzi.
mariola_szt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:35   #4972
truskawkamalina99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
okres 2 tygodnie za wcześnie - niemożliwa ciąża

Hej. Przejdę od razu do konkretów. Dostałam okres w 18 dniu cyklu gdy zwykle okres mam w 28/29 dniu. Do tego przez ostatni tydzień bolały mnie tak piersi. Ze nie mogłam ich dotknąć. Mam 24 lata, nie stosuje żadnych tabletek antykoncepcyjnych, nie uprawiam seksu i nie byłam w ciąży. Czym może być to spowodowane?
truskawkamalina99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 15:21   #4973
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: okres 2 tygodnie za wcześnie - niemożliwa ciąża

Cytat:
Napisane przez truskawkamalina99 Pokaż wiadomość
Hej. Przejdę od razu do konkretów. Dostałam okres w 18 dniu cyklu gdy zwykle okres mam w 28/29 dniu. Do tego przez ostatni tydzień bolały mnie tak piersi. Ze nie mogłam ich dotknąć. Mam 24 lata, nie stosuje żadnych tabletek antykoncepcyjnych, nie uprawiam seksu i nie byłam w ciąży. Czym może być to spowodowane?
Problemami ginekologicznymi.
Pociesze Cie ze ja w czwartek chyba dostalam okresu po 10 dniach cyklu. Czatuje zeby ktos odwolal wizyte i mam nadzieje ze przyszlym tygodniu dostane sie do gina i Tobie radze to samo.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 16:00   #4974
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez mariola_szt Pokaż wiadomość
Przez pierwsze dwa miesiące miałam normalnie krwawienie z odstawienia. Teraz w tym miesiącu ani śladu. Nie jesteśmy gotowi na dziecko. Proszę o szczere odpowiedzi.
Bez sensu bralas te tabletke po. Jakbys wiedziala co bierzesz i chociaz raz zajrzala do ulotki, to bys nie miala takich watpliwosci.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkamalina99 Pokaż wiadomość
Hej. Przejdę od razu do konkretów. Dostałam okres w 18 dniu cyklu gdy zwykle okres mam w 28/29 dniu. Do tego przez ostatni tydzień bolały mnie tak piersi. Ze nie mogłam ich dotknąć. Mam 24 lata, nie stosuje żadnych tabletek antykoncepcyjnych, nie uprawiam seksu i nie byłam w ciąży. Czym może być to spowodowane?
Problemy hormonalne lub inne. Idz do lekarza.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 16:23   #4975
mariola_szt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Adrianna znam ulotkę na pamięć. Ale wiesz. Nagle pojawiają się takie objawy. Człowiek wie co pisze i jak powinno być a tu masz taki brzuch cycki Ci wywalilo nagle krwawienia z odstawienia nie ma i ctzlowiek glupieje. Bardzo się obawiam ciąży dlatego biorę tabletki. Mimo że wiem jak działają po prostu się wysraszylam 😊
mariola_szt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 16:39   #4976
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez mariola_szt Pokaż wiadomość
Adrianna znam ulotkę na pamięć. Ale wiesz. Nagle pojawiają się takie objawy. Człowiek wie co pisze i jak powinno być a tu masz taki brzuch cycki Ci wywalilo nagle krwawienia z odstawienia nie ma i ctzlowiek glupieje. Bardzo się obawiam ciąży dlatego biorę tabletki. Mimo że wiem jak działają po prostu się wysraszylam 😊
Brzuch i cycki to nie pierwsze objawy ciazy...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 16:46   #4977
mariola_szt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Wiem wiem. I dziękuję Wam za słowa uspokojenia. Bo moja panika sięgała zenitu. Ale do gina pójdę korzystając z zabukowanego terminu na przegląd podwozia 😂😁
mariola_szt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 20:38   #4978
Aniaaa01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej dziewczyny,
Mam taki problem że od ponad dwóch miesięcy mam dziwne objawy, a mianowicie: mało jem, często boli mnie podbrzusze (głównie jajniki) w połowie cyklu mam obrzmialę i obolałe piersi (tj. piękące od strony zewnętrznej zaraz pod pachami i odczuwalne takie większe kulki) i jeszcze macica wystająca bardziej niż zawsze oraz od kilku dni odczuwam ucisk na pęcherz. Zrobiłam kilka testów ciążowych wszystkie wyszły negatywnie, miałam USG dopochwowe w 6 tygodniu i też nic nie wykazało. Kolejną wizytę mam dopiero za jakiś czas i nie orientujecie się może co to mogłoby być?
Z góry dziekuję za wszelkie odpowiedzi

Edytowane przez Aniaaa01
Czas edycji: 2017-01-28 o 20:40
Aniaaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 20:43   #4979
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Aniaaa01 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Mam taki problem że od ponad dwóch miesięcy mam dziwne objawy, a mianowicie: mało jem, często boli mnie podbrzusze (głównie jajniki) w połowie cyklu mam obrzmialę i obolałe piersi (tj. piękące od strony zewnętrznej zaraz pod pachami i odczuwalne takie większe kulki) i jeszcze macica wystająca bardziej niż zawsze oraz od kilku dni odczuwam ucisk na pęcherz. Zrobiłam kilka testów ciążowych wszystkie wyszły negatywnie, miałam USG dopochwowe w 6 tygodniu i też nic nie wykazało. Kolejną wizytę mam dopiero za jakiś czas i nie orientujecie się może co to mogłoby być?
Z góry dziekuję za wszelkie odpowiedzi
A w 6 tyg czego miałas to usg?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 21:03   #4980
Aniaaa01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Sprawdzajace czy jestem w ciazy, wyszlo ze nie.
Aniaaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.