Chłopak zostawił mnie po 5 latach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-05, 19:19   #31
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez Maarrrrrrta Pokaż wiadomość
Jestem w szoku ze powód zostanie na kawę jest powodem do zerwania ... ba prawdę nie rozumiem nie kalekiej bo pierwszy raz byłam. A kawie z innym i to jeszcze w pracy .... wykrzyczała w nerwach żeby mu zrobić na złość ... później pow ze bić do niego nie czuje
Kawa ok, ale potem zachowałaś się jak jakaś rozemocjonowana nastolata wykrzykując mu takie coś, żeby dopierdzielić, zamiast na spokojnie wyjaśnić sytuację.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2018-04-05 o 19:20
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 19:28   #32
Maarrrrrrta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 19
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Nerwy ... wiem nie powinna tak robić ... ale szukałam pomocy a nie tylko ocen i negatywnych komentarzy ... skoro popełniłam błąd to poniosę konsekwencje ... jednak nie zgadzam się z wami uważam ni to nie powód a swój związek oceniam jaki udany byłam szczęśliwa być może coś pękło nw ... jesteśmy młodzi i dopiero zaczynamy pewne etapy na razie nw jak funkcjonować bez niego ... ale muszę się nauczyć ... bd próbować walczyć bo na prawdę go kocham ... dam znać

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Dziękuje za wszytskie komentarze ... ale być może macie racje nie chce już ze mną być ... nie zmuszę go
Maarrrrrrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 19:34   #33
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Raczej nie ma szans by to przetrwało, ale jedyne co możesz zrobić to na spotkaniu wytłumaczyć mu wszystko na spokojnie tak jak ty to widzisz (mniej więcej to co nam tutaj napisałaś). Jeśli nadal będzie odstawial dramy to po prostu bym zakończyła i spotkanie i znajomość, ty też musisz mieć swój honor.

A na przyszłość wyciągnij wnioski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 19:55   #34
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

1. On nie jest swiety i juz raz z nim zerwalas

2. Na dodatek tych wszystkich akcji powiedzialas mu ze nic do niego nie czujesz

3. Bo to jest milosc.



Nie mam wiecej pytan. Klasyczna krolowa dramatu zdziwiona ze ksiaze powiedzial w koncu NARA.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 19:58   #35
Maarrrrrrta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 19
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Proszę o czytanie ze zrozumieniem tego co pisze... napisałam ze w nerwach mu pow ze mi się spodobał po czym przeprosiłam i pow ze to nerwy i ze kocham tylko jego z reszta za każdym razem mu to udowadniam ...
Maarrrrrrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 20:05   #36
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez Maarrrrrrta Pokaż wiadomość
Proszę o czytanie ze zrozumieniem tego co pisze... napisałam ze w nerwach mu pow ze mi się spodobał po czym przeprosiłam i pow ze to nerwy i ze kocham tylko jego z reszta za każdym razem mu to udowadniam ...
Piszesz praktycznie bez zachowania zasad interpunkcji, więc ciężko Cię rozczytac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 20:09   #37
Maarrrrrrta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 19
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Wiesz w takiej sytuacji ciężko jest myśleć o interpretacji ... ważne są słowa a nie przecinki czy kropki ..... z reszta matko o czym my rozmawiamy
Maarrrrrrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-05, 20:12   #38
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Haha też mu się nie dziwię. Zostałaś sama w pokoju z typem który cię macał który ci się podoba i to mówisz swojemu tz. Na co liczyłas? Prosiłaś się o to by zerwał. Nie gada się takich rzeczy partnerowi. Szkoda że seksu nie uprawiałas w tym gabinecie jeszcze serio.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 20:13   #39
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

No wlasnie nie wiemy o czym bo piszesz bez ladu i skladu.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 20:15   #40
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez Maarrrrrrta Pokaż wiadomość
Wiesz w takiej sytuacji ciężko jest myśleć o interpretacji ... ważne są słowa a nie przecinki czy kropki ..... z reszta matko o czym my rozmawiamy
Opanuj się. Tak ważne.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 20:17   #41
Maarrrrrrta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 19
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Dziękuje za wszystkie rady ... wezmę do serca 😁
Maarrrrrrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-05, 20:22   #42
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Mówisz że bylasz szczęśliwa no właśnie ty. Ty wychodziłas sama na imprezy, zerwalas z nim rok temu, nie ma do ciebie zaufania jest zazdrosny, teraz to. Koleś nie wytrzymał. Nie pasujecie do siebie i tyle
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 22:07   #43
foreverago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 73
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez Maarrrrrrta Pokaż wiadomość
Bo mnie i to zapytał ... ja czułam się winna i mu powiedziałam prawdę .. to bym moment chwila powiedziałam ze jest przystojny on czyli ci się podoba ja ze nic do niego ze kocham mojego chłopaka a nie tamtego .... cały czas chce to naprawić byłam szczera nnur zdradziłam go nie dałam się dotknąć i zawsze zapewniałam o uczuciach a On tak łatwo odpuścił tego nie rozumiem ... tym bardziej ze z Maćkiem wwl nie mam kontaktu
Nie masz kontaktu ale po rozstaniu Cie pocieszał cokolwiek to znaczy.
__________________
If your dreams don't scare you, they're not big enough.
foreverago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 22:16   #44
Maarrrrrrta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 19
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

kiedy byłam zapłakana on zadzwonił ... jesteśmy w normalnych stosunkach nie dobiera się do mnie ... byłam oburzona jego zachowaniem .. zadzwonił o sprawy dotyczące pracy nie widział ze wzięłam wolne (nie jest moim szefem współpracuje z nim) i zapytał co się dzieje bo wiadome, że byłam zaryczana ... i powiedział ze wszytsko bd dobrze i wql w takim sensie ... bezpośredniego kontaktu już nie mamy (prowadziłam z nim jedną sprawę którą już rozwiązaliśmy i nie mamy kontaktu)

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Mój były powiedział, że wierzy w to co mówię (zawsze byłam szczera i wszystko mu mówiła teraz wiem, że to błąd ) i wie, że go kocham że chce być z nim... ale On mi już nie zaufa i chce żyć ze mną w dobrych stosunkach..... cokolwiek to znaczy
Maarrrrrrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 23:07   #45
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

No to tak jak pisałam, pewnie się zmęczył waszym rożnym podejściem do życia
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 07:02   #46
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 565
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez foreverago Pokaż wiadomość
Też na jego miejscu bym z Tobą zerwała, więc mu się nie dziwię. Po co mu powiedziałaś, że Ci się Maciek podoba? Jakiej reakcji oczekiwałaś?
Ja nie wyczytałam, że ona powiedziała że on jej się podoba tylko że jest przystojny. A przecież można stwierdzić, że jakiś facet jest przystojny i jakaś dziewczyna jest ładna bez żadnych podtekstów.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
cocacolalight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 07:17   #47
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez Maarrrrrrta Pokaż wiadomość

poprosił abym została na kawe zostałam po mimo tego że mój chłopak pow zebym tego nie robiła
Kiedy Ci to powiedział? Przed spotkaniem, w trakcie?
Trolujesz
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 07:53   #48
foreverago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 73
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez cocacolalight Pokaż wiadomość
Ja nie wyczytałam, że ona powiedziała że on jej się podoba tylko że jest przystojny. A przecież można stwierdzić, że jakiś facet jest przystojny i jakaś dziewczyna jest ładna bez żadnych podtekstów.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Tak szczególnie w czasie kłótni nalezy takie rzeczy mówić i nie ma to żadnych podtekstów
__________________
If your dreams don't scare you, they're not big enough.
foreverago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 08:01   #49
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez Maarrrrrrta Pokaż wiadomość
kiedy byłam zapłakana on zadzwonił ... jesteśmy w normalnych stosunkach nie dobiera się do mnie ... byłam oburzona jego zachowaniem .. zadzwonił o sprawy dotyczące pracy nie widział ze wzięłam wolne (nie jest moim szefem współpracuje z nim) i zapytał co się dzieje bo wiadome, że byłam zaryczana ... i powiedział ze wszytsko bd dobrze i wql w takim sensie ... bezpośredniego kontaktu już nie mamy (prowadziłam z nim jedną sprawę którą już rozwiązaliśmy i nie mamy kontaktu)

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Mój były powiedział, że wierzy w to co mówię (zawsze byłam szczera i wszystko mu mówiła teraz wiem, że to błąd ) i wie, że go kocham że chce być z nim... ale On mi już nie zaufa i chce żyć ze mną w dobrych stosunkach..... cokolwiek to znaczy
Po co odbieralas telefon będąc zaplakana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-06, 08:38   #50
Maarrrrrrta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 19
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Bo myslalm... miałam nadzieje ze dzwoni moj były z innego telefonu nie wiedziałam kto dzwoni bo nie miałam zapisanego numeru

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Nie jestem w stanie napisać wszystkiego ... mielismy spotkanie on się spóźniał w sesie Maciej w tym czasie zadzwonił moj były wiedział ze mam mieć spotkanie z Maćkiem powiedziałam ze się spóźnia a moj były żeby to spotkanie nie trwało za długo na takiej zasadzie to było a Maciej przeprosił za spóźnienia i zrobili kawę tyle

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Prosiłam o rady co mogę zrobić ... a każdy tylko mnie tutaj ocenia ... wiec dziękuje za pomoc
Maarrrrrrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 08:51   #51
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez Maarrrrrrta Pokaż wiadomość
Bo myslalm... miałam nadzieje ze dzwoni moj były z innego telefonu nie wiedziałam kto dzwoni bo nie miałam zapisanego numeru

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Nie jestem w stanie napisać wszystkiego ... mielismy spotkanie on się spóźniał w sesie Maciej w tym czasie zadzwonił moj były wiedział ze mam mieć spotkanie z Maćkiem powiedziałam ze się spóźnia a moj były żeby to spotkanie nie trwało za długo na takiej zasadzie to było a Maciej przeprosił za spóźnienia i zrobili kawę tyle

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Prosiłam o rady co mogę zrobić ... a każdy tylko mnie tutaj ocenia ... wiec dziękuje za pomoc
wedlug mnie powinnas sie cieszyc, ja nie chcialabym byc z facetem, ktory ma problemy z wychodzeniem na imprezy (nie chce isc ze mna, kiedy ide sama jest zazdrosny), czy zabrania mi kontaktow z kolegami. z drugiej strony nie chcialabym miec dziewczyny, ktora ignoruje moje prosby i uczucia.

nie pasowaliscie do siebie, mieliscie inne poglady na temat kontaktow z innymi, a kompromis jak widac unieszczesliwial Was oboje.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 09:12   #52
Maarrrrrrta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 19
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Tylko ja chce być z nim i jestem w stanie zrezygnować z pewnych rzeczy ... chciałam zapytać o rade co ewentualnie mogę zrobić .... tylko teraz chyba już On nie chce ... 😢
Maarrrrrrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 09:45   #53
kateee94
Raczkowanie
 
Avatar kateee94
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 57
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Niestety nic już nie zrobisz, skoro powiedział wprost, że nie chce... Rok temu byłam w identycznej sytuacji. Trzymam kciuki abyś przetrwała ten czas.
kateee94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 12:13   #54
Kocia_Mama81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 66
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Cytat:
Napisane przez Maarrrrrrta Pokaż wiadomość
Tylko ja chce być z nim i jestem w stanie zrezygnować z pewnych rzeczy ... chciałam zapytać o rade co ewentualnie mogę zrobić .... tylko teraz chyba już On nie chce ... 😢
Autorko, ale Wasza relacja wcale dobra nie była i to od dawna, a pewne rzeczy od początku nie grały. Zamiast skupiać się na "co mogę zrobić?" może jednak skup się na "co było nie tak?". Cóż z tego, że może nawet byście się zeszli (znowu), skoro problemy się ciągną od tak dawna i wydają się być nierozwiązywalne. Facet woli tracić energię na płakanie po znajomych, zamiast na wysłuchanie własnej dziewczyny, która miała bardzo niefajną sytuację w pracy. To, że nie wyczułaś sytuacji i zgodziłaś się na wypicie kawy nie czyni Cię winną (nie przejmuj się głupimi komentarzami, nie prosiłaś się o to, aby współpracownik się do Ciebie dobierał), najwyżej na przyszłość wyciągniesz wnioski.
Kocia_Mama81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 09:06   #55
Maarrrrrrta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 19
Dot.: Chłopak zostawił mnie po 5 latach

Witam wszystkich po tych paru miesiącach ... moj były zostawił mnie w bardzo perfidny sposób .. po miesiącu okazało się ze znalazł sobie inna a chciał zwalić winę na mnie i nie powiedział szczerze jak to wyglada ... o wszytkim dowiedziałam się oczywiście nie od niego ... Teraz zaczynam nowe życie wiem ze będzie ciężko ale to tylko pokazuje jakim był człowiekiem j dobrze ze stało się teraz .... Dziękuje wszytkim ! Powodzenia 💪
Maarrrrrrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-03 10:06:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.