Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-22, 21:32   #1
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741

Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?


Że mu na Tobie zalezy.
I nawet nie biega o codzienne cmok-cmok ,smsik ,...

Tylko ,tak szczerze ,kiedy pomyslałaś 'tak ten facet mnie kocha'
Ja akurat sie przyznam ,ze jakoś nie działają na mnie kolacje przy świecach ,romantyczne(?) poduszki- serduszka i obchodzenie walentynek .
W ogóle ,nic co ma być z zasady romantyczne a jest zaplanowane .
Nawet kiedys miałam z rana cały parapet w kwiatach / to w mojej wstretnej głowie pulsowała taka myśl ''pfii , tez mi sztuka-na parterze /

Ale do rzeczy .Jak juz wywołałam temat to wypadałoby sie pochwalić (?)
Nie bez kozery wstawiłam ten znak zapytania ,bo będąc zdrowa na ciele i umyśle napiszę co mnie ostanio rozczuliło i własnie zdaję sobie sprawę,ze spora część puknie się w głowę na ten mój przykład

oto i on
W sobotni wieczór zaczełam mieć bóle /te kobiece,co miesieczne / i z rozpaczą zauwazyłam ,ze nie ma w domu ani jednej ....podpaski .
Trudno.
Budzę się rano,a na poduszce leży paczka Always.
.......Mój facet wczesnym niedzielnym rankiem wstał,poszukał dyżurującej apteki i nabył/ notabene nie były jeszcze potrzebne/
Bingo

Więc ponawiam pytanie -kiedy Ty tak sie poczułaś ?
----------------------------------------------------------------

Pytanie poza konkursem - czy Twój facet kupiłby ci podpaski/tampony ?
Byłam w szoku ,ze dla niektórych mężczyzn moze to być problem
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 21:37   #2
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

(już były chłopak)
kiedy rozstawaliśmy się (jest obcokrajowcem) i żegnaliśmy, bo musiałam już wyjeżdżać, ktoś zrobił nam zdjęcie-wyglądało to na nim tak jakby TŻ swoim uściskiem chciał osłonić mnie przed całym złem tego swiata...
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 21:57   #3
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Hmmm ja poczułam, że mój TZ naprawdę jest ze mną dlatego bo mnie kocha kiedy przechodziłam bardzo ciężki okres w moim życiu.

Byłam na skraju wyczerpania psychicznego a on kochany dzień w dzień mi wszystko tłumaczył że nie powinnam się stresować, że dam sobie rade, że wcale nie jestem do kitu, że jestem mądra i pracowita itp. itd. i tak w kółko mi to powtarzał.

A wtedy było naprawdę trudno wytrzymać z osobą taką jak ja- płaczliwą, nerwową, zestresowaną, ciagle smutną i wkurzającą się o byle co. Tak stres na mnie działał

Gdyby nie on to dzisiaj nie wiem jaką osobą bym była obecnie. Wolę nawet nie myśleć...
Kocham swojego TZ, trochę ze mną wycierpiał i wiem, że mogę na niego liczyć- zawsze.
To był prawdziwy sprawdzian dla naszego związku.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:00   #4
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

kiedy poczulam? jakos na poczatku. nie bylo to nic szczegolnego, wzial za reke, zaczerwienil sie i bez slowa pociagnal za soba - wtedy pomyslalam - to jest to. nie pomylilam sie
z natury tez nie jestem romantyczna. znaczy... moze i jestem, ale tak w srodku, nie pokazuje tego. kiedys kwiaty, wreczane mi, dzialaly na moja osobe jak plachta na byka.


pytanie pozakonkuroswe: kupilby; nawet kupuje - nic w tym dziwnego nie widzi
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:01   #5
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

No Łajko to ja też miałam podobną sytuacje z tą niespodziankową miesiączką.

Ja i mój były już tż byliśmy w lipcu na 5 dni w górach w Karpaczu i pech chciał że w 3 dniu dostałam okres.Mialam podpaki w razie W,ale mało więc mój tż chciał polecieć sam do sklepu po podpaski,aleee że ja zazdrośniczką troszke byłam,poszłam z nim. Byłam zdziowiona i aż się go wtedy pytałam,poszedłbyś sam po podpaski??On odpowiedział,a czemu by nie.

Hm,jak kiedyś w nocy brzuch mnie rozbolał z tego samego powodu co wyżej,przebudziłam się,wiercąc się na łózku obudziłam też tż-ta,na wpół senny spytał co się dzieje,więc mu powiedziałam,ze dostałam okres i mnie brzuch boli,obrócił się w moją strone i bez zbędnych słów zaczął masować mój brzuch.A jak jęczałam z bólu,to mnie uspakajał mówiąc-no ciiii już cichutko.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:12   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

czuje to codziennie kiedy wraca z roboty do domu ,czyli do mnie i wytrzymuje ze mna cale weekeny ba na wakacje jezdzimy razem :-D

kupienie podpasek/tamponow to zaden problem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:22   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Pytanie poza konkursem - czy Twój facet kupiłby ci podpaski/tampony ?
Byłam w szoku ,ze dla niektórych mężczyzn moze to być problem
TZ bez problemu kupi podpaski, tampony, test ciążowy, tabletki i pampersy dla synka mojej siostry

Nie jest to nadzwyczajne, ale gdyby facet się wstydził kupić mi np. tampony to byłoby trochę nieszczere- bo seks to każdy chce uprawiać ale już swojego wkładu nie chce mieć w 'przebieg' okresu

Wiem że mój brat nigdy by 'tego czegoś' nie kupił. Ale spokojnie już ja go wychowam Jest dość młody to może z czasem mu przejdzie ten wstręt do 'tych rzeczy'.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 22:22   #8
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

....
__________________


Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2009-04-26 o 15:09
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:26   #9
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
TZ bez problemu kupi podpaski, tampony, test ciążowy, tabletki i pampersy dla synka mojej siostry

Nie jest to nadzwyczajne, ale gdyby facet się wstydził kupić mi np. tampony to byłoby trochę nieszczere- bo seks to każdy chce uprawiać ale już swojego wkładu nie chce mieć w 'przebieg' okresu

Wiem że mój brat nigdy by 'tego czegoś' nie kupił. Ale spokojnie już ja go wychowam Jest dość młody to może z czasem mu przejdzie ten wstręt do 'tych rzeczy'.
moj pampersy tez kupowal, i dzieciece jedzonko rowniez - dla mojej siostrzenicy.a podpaski to juz swojej mlodszej siostrze kupowal dawno temu nie musialam go tego uczyc
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:28   #10
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
moj pampersy tez kupowal, i dzieciece jedzonko rowniez - dla mojej siostrzenicy.a podpaski to juz swojej mlodszej siostrze kupowal dawno temu nie musialam go tego uczyc
ja TZ też nie musiałam tego uczyć i cieszę się z tego, że jest to dla niego normalny zakup, jak pasta do zębów
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 23:40   #11
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Ja to czulam od razu... ale...

taki bohaterski czyn...


poszlismy na koncert mojej milosci(ex) - nie bylego faceta, ale mojej milosci, fascynacji itp... w tamtym okresie bylam siwezo po wyborze Tz albo tamten...

i on poszedl ze mna na ten koncert, poznal go... i nawet zaprosil, zeby poszedl z nami do knajpy... kurtuazja ale ja nie wiem czy mnie byloby stac na taki gest...


tamten kurtuazyjnie podziekowal ale odmowil...


Zachowal sie wtedy moj Tz ladnie, zero wybuchow zazdrosci, zero scen... fajnie to wyszlo.

Tamten tez sie ladnie zachowywal...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 07:18   #12
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

hmm...pierwszy raz udowodnil po kilku miesiacach...po prostu ze mna byl. przezywalam kompletne zalamanie,depresja. wiecznie placzaca,zrzedliwa.nawet powiedzialam ze nie chce go znac ale twardo przy mnie byl i wyciagnal mnie z tego.

ostatnio z tydzien temu. powiedzialam cos po czym powinniem z miejsca powiedziec ze nie chce mnie wiecej znac. ale nie zrobil tego. wybaczyl i teraz przechodzi ze mna moj drugi kryzys...
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 07:33   #13
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Mój ukochany od niedawna przeprowadził się do mojego miasta, ze względu na ślub który niedługo jest przed nami. wcześniej mieszkał 200 km ode mnie i kiedy usłyszał w telefonie że mam smutny głos nawet nie spostrzegłam że 2 godziny później był pod moim domem żeby powiedzieć ze mnie kocha i 5 minut później z powrotem wrócił do pracy
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 08:45   #14
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Wiele bylo takich momentow... Zupelnie na poczatku naszego zwiazku musialam wyjechac na dwa miesiace. Moja mama miala zostac w domu zupelnie sama , a w dniu mojego wyjazdu zachorowala bardzo powaznie na kregoslup i nie mogla sie ruszac. BYla bardzo przeciwna mojemu zwiazkowi z Tz, liczyla na to, ze nasz zwiazek sie rozpadnie przez moj wyjazd, i nie miala oporow w wyrazaniu swojej niechcei do niego (zreszta po czesci j rozmiem, bo oboje sobie n taka opinie zapracowalismy). I co? ja wyjechalam, a Tz goscil w moim domu codziennie, by zrobic zakupy i wyprowadzic mojego psa... Teraz wszyscy smiejemy sie z tego "konfliktu" ale mysle ze nie jednej parze zabraklo by sil by walczyc o zwiazek i nie jeden facet poddalby sie, po tym co uszlyszal od mojej mamy. Bardzo mi swoim zachowaniem zaimponowal.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:00   #15
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

ciekawy wątek... czytając Wasze posty - uśmiech nie znikał z mojej twarzy

W związku z tym, że jestem singlem, a Panów Eksów nie chcę przywoływać to niebezpieczne ) - nie będę się wypowiadać
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:54   #16
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

.

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2008-09-29 o 19:03
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 10:29   #17
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Głupi Ptyś Po co ja tu wlazłam!
Idę i nie psuję wam humoru
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 10:42   #18
Kasik_M
Raczkowanie
 
Avatar Kasik_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość

Hm,jak kiedyś w nocy brzuch mnie rozbolał z tego samego powodu co wyżej,przebudziłam się,wiercąc się na łózku obudziłam też tż-ta,na wpół senny spytał co się dzieje,więc mu powiedziałam,ze dostałam okres i mnie brzuch boli,obrócił się w moją strone i bez zbędnych słów zaczął masować mój brzuch.A jak jęczałam z bólu,to mnie uspakajał mówiąc-no ciiii już cichutko.
Ale mnie to wzruszyło. Zazdroszczę. Ja zwykle byłam traktowana w takich dniach jak UFO.
Kasik_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 11:01   #19
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

ja przekonałam sie, ze mój TŻ mnie kocha, kiedy zaszłam w ciazę
miałam 16lat, a on 18
nie wyparł się dziecka, nie zostawił mnie, co ostatnio często się zdarza
i najważniejsze - potrafił postawić twardy sprzeciw swojej rodzinie, która nie była za tym, żebyśmy byli razem a co dopiero za tym, zeby zalegalizować zwiazek

Wiem, że nie zrobił tego z obowązku, no bo jakie poczucie obowiązku miał mieć wobec mnie, mógł jedynie co najwyżej poczuwać się do ojcowstwa
A teraz, w codziennym życiu okazuje to też bardzo często
Nie odszedł ode mnie, kiedy tak nagmatwałąm w naszym małżeńswie, ze nie wiadomo było czy jest jeszcze co naprawiać
na każdym kroku widzę, że na pierwszym mijecu stawia moje dobro, dopiero później myśli o sobie, przez to czasami czuję się niezręcznie

co do tych dni, to jeszcze nigdy też się na nim nie zawiodłam
ba! mój facet nawet przy porodzie asystuje i nie wstydzi się później powiedzieć, ze to niesamowite przeżycie
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 11:06   #20
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Dużo tych gestów było i słów, a najbardziej działało (i działa) na mnie to, że mówi je zawstydzony, zaczerwieniony, z dużym wysiłkiem, a nie jakby mi wiersz pod oknem bez skrępowania recytował. I fakt, że zawsze mówi mi i daje buziaka na dzień dobry i dobranoc. I że czasem mnie budzi pocałunkiem w stopę

A ostatnio wstał ze mna o trzeciej w nocy ( mimo, że następnego dnia zajęcia) i poszedł bez mrugnięcia okiem szukać apteki i lekarza. Jeszcze chciał, żebym nie szła sama, bo on się wszystkiego dowie i wróci...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 13:04   #21
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Ostatnio w sobote wieczorem zadzwonilam do swojego TZ,bylam bardzo smutna i przybita,bo mialam problem,w niedziele popoludniu TZ zjawil sie u mnie niespodziewanie z bukietem czerwonych roz,mimo tego ze dzieli nas ok.150km Strasznie mi to zaimponowalo i wtedy tez poczulam,ze mnie musi bardzo kochac.
Kolejną sytuacją w której pomyślalam,ze bardzo mu na mnie zalezy,to moment,kiedy plakalam jak bobr,bo mialam doła maksymalnego,nie chcialo mi sie zyc i w ogole,powiedzialam ze sobie odbiore zycie itp. i wtedy zobaczylam szklane oczy mojego TZ...
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 13:08   #22
SolAngelica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: who care?
Wiadomości: 177
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Kiedy po dlugim okresie zwiakzu powiedzial ULA JA SIE CHYBA W TOBIE ZAKOCHALEM moze dla kogos to drobnostka ale nie sęk w tym zeby powtarzac po 30 min znjaomosci KOCHAM CIE KOCHAM CIE tylko dojrzec do tego i powiedziec to z nalezyta rozwaga po dwoch dniach od owej rozmowy odwazyl sie juz na KOCHAM CIE (mi jeszcze zeszlo dobre 2 miesiece mimo ze naprawde wczesniej TO czulam ale chcialam zeby wiedzial ze ja NAPRAWDE TO CZUJE). poza tym dowodem miloscia jak dla mnie sa np. reakcje na moje rozne bole (nawet glupie brzucha) i to jak mnie broni przed reszta swiata....
__________________
Gdyby Bóg choć na chwile zapomniał ze jestem tylko marionetka i podarował mi odrobine życia, wykorzystałabym to najlepiej jak potrafie. Prawdopodobnie nie powiedziałabym wszystkiego co myśle, ale przemyślałabym wszystko co powiedziałam...
SolAngelica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 13:23   #23
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

tak naprawde to myslałam tak a początku jak zaczeliśmy być razem na początku zawsze jst pięknie był taki moment ze nasze randki nie były zbyt romantyczne raz umówiłam sie z nim w kafejce internetowej bardzooooo duzej okolo 140 stanowisk spoznilam sie troszke weszlam odnalazlam go a on.... wyskoczyl przy wszystkich z piekna herbaciana różą to bylo super romantyczne... i to w takim miejscu i wtedy była własnie ta myśl... a teraz...
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 14:38   #24
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

..

Edytowane przez katzet
Czas edycji: 2014-05-14 o 22:33
katzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 14:54   #25
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

kiedyś zatrzymał dla mnie pociąg

mieszkamy w innyh miastach, ja byłam u niego i troszkę za późno wyszliśmy z domu... jak już zrobio się bardzo krucho z czasem, popędził przodem, stanął okrakiem w drzwiach pociągu i powiedział konduktorowi, ze pociąg nie może jeszcze odjechać

Edytowane przez kinnka
Czas edycji: 2007-05-23 o 14:54 Powód: literówka
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 17:40   #26
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Ja poczułam, że mój TZ bardzo mnie kocha, kiedy stanął za mną murem w bardzo trudnej dla mnie sytuacji: poparł moją decyzję o rezygnacji z pracy w firmie, która b. źle mnie potraktowała, bo dwóch latach pracy dla nich. Przytulił mnie i powiedział: "Już nigdy tam nie wrócisz". Pomimo naszej nie za ciekawej sytuacji finansowej w tamtym momencie poparł mnie, bo wiedział i rozumiał,że ze względu na moją godność nie mogę postąpić inaczej.
Nigdy mu tego nie zapomnę to było dla mnie ogromne wsparcie i...szybko znalazłam sobie inną pracę
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:59   #27
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

  1. kiedy płakał, gdy rozstawaliśmy się na 3 miesiące (też jest obcokrajowcem, jak w przypadku Agoska)
  2. pocieszał mnie w baardzo niekomfortowej sytuacji, niezbyt przyjemnej do opisywania
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 19:08   #28
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

kiedy mi sie oswiadczyl i przysiagl milosc do konca zycia ze lzami w oczach
i kiedy znosi moje fochy no i poprostu ja to czuje caly czas
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 19:17   #29
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

To może i ja się wypowiem...

Wiele było sytuacji, ale mi najbardziej w pamięci utkwiły takie momenty, w których byłam zła (na niego, bądź na cały świat), przygnębiona - a on bez slowa brał mnie za ręke i się do mnie nieśmiało uśmiechał... wtedy wszystkie moje złości pryskały i po prostu się do Niego tuliłam, tuliłam, tuliłam.... I nawet nie potrzeba było słów... Ehhh cóż za wspaniałe kojące milczenie...

A z innych takich drobnostek - to zawsze jak byliśmy gdzieś razem potrafił przechodząc koło mnie w pokoju np. pocałować mnie w czoło, pogłaskać po włosach, przytulić szybciutko... Jak ja to uwielbiam!!
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 19:22   #30
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś ,ze Twój facet cię kocha?

Dziewczyny bardzo miło się czyta wasze wypowiedzi
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 13:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.