Converse - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-03, 14:39   #151
Samanthaa32289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Pomocy! Converse...

Czy któraś z was ma może białe converse Chuck Taylor 2 za kostkę? Szukam jakiegoś sprawdzonego sposobu na wyczyszczenie ich. Wiem, że powstało dużo wątków o czyszczeniu converse, ale odnoszą się one do tych tradycyjnych, materiałowych. Moje natomiast są stworzone z czegoś bliżej nieokreślonego. Nie jest to na pewno skóra. Converse mają takie malutkie wypustki na sobie, które łatwo ulegają zabrudzeniom.
https://www.footshop.pl/pl/buty-mesk...-WMaAuf-8P8HAQ

W linku są zdjęcia butów. Z góry dziękuję za pomoc
Samanthaa32289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 21:13   #152
petas13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Converse

Czy ktoś może mi potwierdzić, czy któreś z tych conversów są oryginalne? Nie wiem czy warto je kupować..

http://allegro.pl/trampki-converse-a...722339089.html

http://allegro.pl/trampki-buty-conve...766270794.html
petas13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 01:27   #153
Samanthaa32289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: Converse

Hm, cieżko cokolwiek o tych butach powiedzieć. Niby sprzedawca ma je na stanę w Polsce, ale kto wie , czy nie sa sprowadzane z Chin? Komentarze tez niby w porządku. Nie mniej jednak chyba bym sie bała zamawiać buty z Allegro, szczególnie conversy, które są tak często podrabiane.Raz w życiu popełniłam ten błąd i nigdy wiecej. Buty na pierwszy rzut oka okej, ale po 1,5 miesiąca zaczęła pękać guma przy zgięciach . Po kolejnych 3 miesiącach pojawiły sie pierwsze dziury wewnątrz buta. Ogólnie buty po pół roku nadawały sie tylko do wyrzucenia, a tez tak jak te twoje kosztowały Ok. 150 zł. Po tym incydencie kupuje juz tylko buty stacjonarnie lub na stronie producenta ew. Sklepy typu sizeer. I wole juz dołożyć te 50-100 zł wiecej i miec gwarancje i świadomość, ze nie kupuje kota w worku. Moze sie mylę i te buty sa jednak orygianlane, ale po wcześniejszych doświadczeniach nie odważyłabym sie tak ryzykować.
Samanthaa32289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 05:29   #154
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Converse

czerwone długie kupiłam niedawno na zalando, były już przecenione, do tego dodatkowy rabat -20% i wyszły za 140 zł
nie kupiłam ich dla "metki", ale nie zdecydowałabym się na allegro
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 13:25   #155
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Converse

Cytat:
Napisane przez Samanthaa32289 Pokaż wiadomość
Hm, cieżko cokolwiek o tych butach powiedzieć. Niby sprzedawca ma je na stanę w Polsce, ale kto wie , czy nie sa sprowadzane z Chin? Komentarze tez niby w porządku. Nie mniej jednak chyba bym sie bała zamawiać buty z Allegro, szczególnie conversy, które są tak często podrabiane.Raz w życiu popełniłam ten błąd i nigdy wiecej. Buty na pierwszy rzut oka okej, ale po 1,5 miesiąca zaczęła pękać guma przy zgięciach . Po kolejnych 3 miesiącach pojawiły sie pierwsze dziury wewnątrz buta. Ogólnie buty po pół roku nadawały sie tylko do wyrzucenia, a tez tak jak te twoje kosztowały Ok. 150 zł. Po tym incydencie kupuje juz tylko buty stacjonarnie lub na stronie producenta ew. Sklepy typu sizeer. I wole juz dołożyć te 50-100 zł wiecej i miec gwarancje i świadomość, ze nie kupuje kota w worku. Moze sie mylę i te buty sa jednak orygianlane, ale po wcześniejszych doświadczeniach nie odważyłabym sie tak ryzykować.
Moje oryginalne z zalando też z pół roku i były porozwalane, guma popękana / porozklejana, a nic z nimi nie robiłam ekstremalnego, jedynie do chodzenia po mieście. Zalando sie wypięło i że to niby normalne że się tak niszczą. Ze zniżką płaciłam chyba 180, czyli też niezła cena jak za buty na kilka msc.

Dlatego jakoś już wg mnie wszystko jedno gdzie się kupi, te z allegro wyglądają dobrze, sklepy wydają się być wiarygodne. Gdybym 2 raz kupowała to pewnie też bym się pokusiła, zawsze taniej a buty wydają się być ok.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 12:13   #156
melody695
Rozeznanie
 
Avatar melody695
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Converse

Hej dziewczyny, kupiłam nowe, oryginalne, białe conversy ze skóry. Pewnego dnia wyciągam swoją stopę, a tam białe skarpety stały się niebieskie. ktoś tak miał? Bardzo się zdziwiłam, bo takie coś zdarzało mi się w tanich trampkach! Ale, żeby dać 350 zł i buty farbują mi skarpetki? Miałam tylko z 4 razy na nogach
melody695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 07:13   #157
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Converse

Cytat:
Napisane przez melody695 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, kupiłam nowe, oryginalne, białe conversy ze skóry. Pewnego dnia wyciągam swoją stopę, a tam białe skarpety stały się niebieskie. ktoś tak miał? Bardzo się zdziwiłam, bo takie coś zdarzało mi się w tanich trampkach! Ale, żeby dać 350 zł i buty farbują mi skarpetki? Miałam tylko z 4 razy na nogach
Czarne skórzane Conversy lekko mi zafarbowały jasne skarpetki. Dla mnie nie jest to jakiś duży problem bo i tak noszę głównie czarne skarpetki, no i tak bywa przy butach ze skóry. Czasem nawet producenci zaznaczają to na metce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 07:21   #158
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Converse

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Czarne skórzane Conversy lekko mi zafarbowały jasne skarpetki. Dla mnie nie jest to jakiś duży problem bo i tak noszę głównie czarne skarpetki, no i tak bywa przy butach ze skóry. Czasem nawet producenci zaznaczają to na metce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale dziewczyna pisze o białych conversach. To co, ma do nich nosić niebieskie skarpetki, bo farbują na niebiesko?


melody695, ja bym reklamowała na Twoim miejscu
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 07:34   #159
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Converse

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ale dziewczyna pisze o białych conversach. To co, ma do nich nosić niebieskie skarpetki, bo farbują na niebiesko?


melody695, ja bym reklamowała na Twoim miejscu
Białe z zewnątrz, wnętrze może być niebieskie przecież.
Dziwne, że białe buty wewnątrz farbują na niebiesko.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 08:51   #160
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Converse

Hello
Czy któraś z was jest w stanie porównać conversy z trampkami big star ? Widziałam piękne modele i mam dylemat . Różnica w cenie jest spora. Z drugiej strony hmm jestem teraz w Uk i mogę się szarpnac na conversy, wcale nie są tu takie znowu drogie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 17:13   #161
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Converse

Trzeba czekać na przeceny i można tak jak ja kupić Converse za ok 150zł
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 09:10   #162
iamelectrode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dziwna rozmiarówka Converse

Hej
Chcę dla mojego faceta kupić na urodziny Conversy Chuck Taylor All Star II. Znalazłam je w bardzo fajnej cenie, ale coś z rozmiarówką jest nie tak. Mój facet ma rozmiar 44/45. A tam są takie rozmiary jak
44 2/3, 45 1/3. Nie ma podanych cm a takich rozmiarów nie mogę nigdzie znaleźć, tak samo jak oficjalnej rozmiarówki conversa. Widziałam wiele tabel z rozmiarami ale w żadnej nie było takich rozmiarów. Może Wy wiecie o co chodzi i wiecie ile to będzie w cm ?
iamelectrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 17:46   #163
zawadapaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Converse

kocham trampki converse zbieram własnie kasę na takie bladożółte przed kostkę, nie mogę się ich doczekać!!!
zawadapaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 11:15   #164
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Converse

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Trzeba czekać na przeceny i można tak jak ja kupić Converse za ok 150zł
A to fakt. Ja ostatnio upolowałam na Złotych Wyprzedażach za 165 złotych. Tam też mi się wydaje, że warto zaglądać, bo są co jakiś czas.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:20   #165
Under Your Skin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Converse

Jak z wygodą modelu Chuck Taylor II? Obcierają was?
Niedawno kupiłam w rozmiarze 37 i mam poczucie, że są za ciasne/wąskie. Gniotą mnie w palce na szerokości (długość jest ok). Na razie tylko je mierzyłam i zastanawiam się czy nie odesłać :/
Mam stary model - białe, krótkie 36 i są idealne, a te nowe jakby przyciasne. Macie podobne odczucia?
Under Your Skin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 15:09   #166
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Converse

Chciałam zamówić przez internet ale zauważyłam , że są różne Modele. Zaczęłam mierzyć je w sklepie i okazało się , że mam różne rozmiary. Niestety nie mogę zaryzykować , muszę mierzyć w sklepie i kupić. Upatrzylam sobie białe skórzane na takiej grubszej podeszwie . Widziałam też takie na cienszej. Szczerze to nawet nie wiem ile jest modeli ...pogubilam się i nie wiem już jak ich szukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 16:31   #167
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Converse

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Chciałam zamówić przez internet ale zauważyłam , że są różne Modele. Zaczęłam mierzyć je w sklepie i okazało się , że mam różne rozmiary. Niestety nie mogę zaryzykować , muszę mierzyć w sklepie i kupić. Upatrzylam sobie białe skórzane na takiej grubszej podeszwie . Widziałam też takie na cienszej. Szczerze to nawet nie wiem ile jest modeli ...pogubilam się i nie wiem już jak ich szukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam w Conversie rozmiary od 38,5 do 40 także to nic strasznego.
Ostatnio nawet sobie kupiłam dziecięce i jakby można się było spodziewać trzeba je wziąć większe to się okazało właśnie na odwrót.

Na języku, od wewnętrznej stronie jest taka metka z rozmiarem, jest tam też oznaczenie modelu w formie cyfr i liter. Wystarczy wpisać sobie te cyfry w google np "Converse 549658c" a wtedy wyskoczą Ci te modele i powinnaś znaleźć też nazwę tego modelu, wtedy już szukanie w sklepach jest łatwe.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 13:00   #168
Santiana
Raczkowanie
 
Avatar Santiana
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 64
Dot.: Converse

Rzeczywiście, jak nie mamy pewności co do internetu, to chyba nie pozostaje nic innego jak mierzyć w sklepie :/
Santiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 13:24   #169
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Bardzo proszę o pomoc!

Witam

Zamówiłam sobie trampki converse w rozmiarze 38 bo taki nr noszę. Ale trampki wydają mi się jak kajaki. Bardzo proszę Was o pomoc, czy Wy też tak miałyście? Na zdjęciu pokazałam gdzie kończy mi się palec. Czy Waszym zdaniem są za duże?
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-11, 07:20   #170
melody695
Rozeznanie
 
Avatar melody695
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Converse

(nie widzę zdjęcia) Moje zamówiłam w rozmiarze 38, bo taki noszę i były dla mnie dobre. Spróbuj zamówić sobie mniejsze i porównać albo trafił Ci się może jakiś wyjątkowo duży egzemplarz. Najlepiej udać się do sklepu Convers przed zamówieniem i przymierzyć, aby dobrać rozmiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
melody695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 10:55   #171
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: Converse

Też mam conversy w rozmiarze 38, ale na początku były wręcz za ciasne. Dopiero po rozchodzeniu się rozbiły i teraz są idealne.
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 11:28   #172
MariaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Converse

Moje ukochane: xxx o dziwo stopa wcale się w nich nie poci, magia Conversów, albo tych małych dziurek Jedyne trampki, które nie rozwalają mi się po pół roku, warto zainwestować, naprawdę

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-05-10 o 13:16 Powód: link
MariaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 06:37   #173
melody695
Rozeznanie
 
Avatar melody695
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Converse

Dokładnie + po wypraniu wyglądają jak nowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
melody695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 11:29   #174
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Converse

Naszło i mnie na Conversy, chociaz nie nosiłam trampek od czasów podstawówki
Troche sie obawiam, bo zawsze w adidasach, gdzie zapietka jeat slz materiału, po kilku tygodniach noszenia robi mi się wielka dziura i obuwie mnie obciera. Obawiam sie, ze z Convwrsami moze byc podobnie. Marzą mi się takie za kostke, najlepiej cale czarne lub czarny materiał, a biała guma, ale obawiam sie, ze bedzie to zle wygladac po kilku noszeniach i tego niw odczyszczę.. Stacjonarnie ich nie widuję, wiec chce zamowic online, nie mam cisnienia, czy jest szansa, ze beda na nie wieksze rabaty? Widzialam.troche przecenionych modeli na eobuwie,czy ta strona ma czasem znizki typu 30 proc ( jak teraz na Adidas/Nike) rowniez na Conversy czy nie ma co na to liczyc? Radzicie wzoac swoj rozmiar, czy lepiej wiekszy/mniejszy?
I jeszcze jedno pytanie- czy lepiej wam soe uzytkuja te z zamszu czy te cale z materiału?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 11:50   #175
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Converse

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Naszło i mnie na Conversy, chociaz nie nosiłam trampek od czasów podstawówki
Troche sie obawiam, bo zawsze w adidasach, gdzie zapietka jeat slz materiału, po kilku tygodniach noszenia robi mi się wielka dziura i obuwie mnie obciera. Obawiam sie, ze z Convwrsami moze byc podobnie. Marzą mi się takie za kostke, najlepiej cale czarne lub czarny materiał, a biała guma, ale obawiam sie, ze bedzie to zle wygladac po kilku noszeniach i tego niw odczyszczę.. Stacjonarnie ich nie widuję, wiec chce zamowic online, nie mam cisnienia, czy jest szansa, ze beda na nie wieksze rabaty? Widzialam.troche przecenionych modeli na eobuwie,czy ta strona ma czasem znizki typu 30 proc ( jak teraz na Adidas/Nike) rowniez na Conversy czy nie ma co na to liczyc? Radzicie wzoac swoj rozmiar, czy lepiej wiekszy/mniejszy?
I jeszcze jedno pytanie- czy lepiej wam soe uzytkuja te z zamszu czy te cale z materiału?
Ten zapiętek się zawsze trochę wyciera ale conversy nie mają w tym miejscu dużo gąbki tylko gumę oklejoną materiałem więc nawet jak się trochę wytrze to nie robi się tam wielka dziura i nie obciera za bardzo.

Białą gumę można doczyścić np. Cifem albo innym mleczkiem do czyszczenia łazienki/kuchni.

Zamsz/materiał - to już indywidualnie. Mam wrażenie, że w zamszowych jest trochę cieplej (chociaż nie mam ocieplanych tylko zwykły zamsz) na przykład teraz wolę materiałowe a zamszowe zostawiam na chłodniejsze dni. No i jakoś obawiam sie wyjść w zamszowych/skórzanych jak jest deszcz. Tak wiec na lato wybrałabym materiałowe. Najgorzej użytkują mi się materiałowe we wzory, które są jakby "nadrukowane" taką śliską farbą - im się odkleja materiał od podeszwy w miejscu zgięcia stopy. Ale się nie rozwalają, dają się użytkować, to raczej defekt kosmetyczny.

Rozmiar zazwyczaj biorę swój lub 0,5 większy - lubię mieć luz.

Sprawdź jeszcze Zalando, Citysport albo poszukaj na Ceneo. Jeśli masz w pobliżu tk maxx to też tam warto zajrzeć - często kupuję tam Conversy, zazwyczaj kosztują ok 170zł ale ciężko znaleźć najbardziej klasyczne modele.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 11:59   #176
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Converse

Dzięki
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 16:27   #177
melody695
Rozeznanie
 
Avatar melody695
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Converse

No i answear

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
melody695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 20:26   #178
sunset27
Przyczajenie
 
Avatar sunset27
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Converse - numer seryjny czy oryginalne

Zakupiłam buty converse, niby sprawdzona strona, ale zastanawia mnie metka wewnątrz buta.

Wydaje mi się że obok M7652C brakuje cyfr po prawej stronie... Czy tam nie powinien znajdować sie nr seryjny? Chyba, że to jakaś zmiana, bo wszystko inne wydaje się jak w oryginale, i pudełko (z nowym logiem), jak i cały but.

Prosze o radę

https://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ac64456de314e.jpg.html tu jest zdjęcie
sunset27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 09:37   #179
D0thy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Question Gumowe converse? :O

Witam

Mam spory problem :/ otóż zapragnęłam conversów, wszystko fajnie już są moje Ale trochę się zawiodłam. Niby takie wygodne i lekkie? No nie za bardzo :/ nogi strasznie się w tej gumie pocą, a niestety od dziecinstwa mam problemy z nieoddychającymi butami (wysypka itp )

Macie jakieś rady jak i czym potraktować materiał żeby buty były bardziej przewiewne? wkładki do butów jakies cienkie moze odizolują trochę nogę od gumowej podeszwy, ale co z materiałem? Wyprać w pralce czy jak? A nie wiem, może ten model ma sztywniejszy materiał od reszty conversów xd (Mam All Star Ox M7652C Optical White)

Będę wdzięczna za wszystkie rady
D0thy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 13:16   #180
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Gumowe converse? :O

Cytat:
Napisane przez D0thy Pokaż wiadomość
Witam

Mam spory problem :/ otóż zapragnęłam conversów, wszystko fajnie już są moje Ale trochę się zawiodłam. Niby takie wygodne i lekkie? No nie za bardzo :/ nogi strasznie się w tej gumie pocą, a niestety od dziecinstwa mam problemy z nieoddychającymi butami (wysypka itp )

Macie jakieś rady jak i czym potraktować materiał żeby buty były bardziej przewiewne? wkładki do butów jakies cienkie moze odizolują trochę nogę od gumowej podeszwy, ale co z materiałem? Wyprać w pralce czy jak? A nie wiem, może ten model ma sztywniejszy materiał od reszty conversów xd (Mam All Star Ox M7652C Optical White)

Będę wdzięczna za wszystkie rady

Conversy na pewno nie są lekkie. Czy wygodne to już kwestia gustu. No i też średnio nadają się na wielkie upały, szczególnie jeśli masz tak wrażliwe stopy.

Szczerze mówiąc to nie wiem czy da się je jakoś "ulepszyć" w kierunku przewiewności. Zostaw je lepiej na chłodniejsze dni a na lato kup espadryle.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-06 14:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.