Korektor - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-16, 08:42   #31
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Maskujemy zaczerwienie u MĘŻCZYZNY

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
ja wiem, ze to facet. Poprostu napisalam co mysle i nie zgodze sie z toba, ze zawsze widac, że twarz pomalowana. Ja czasami mojego chlopa potraktuje pudrem i nikt nic nie widzi. Nawet do slubu mial make-up
Myślę, że Twój facet jest tu wyjątkiem.
Jakbym wyskoczyła z propozycją pomalowania/przypudrowania mojego mężczyzny, to ślub by się raczej nie odbył
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 13:10   #32
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Punktowy korektor a zaczerwieniona twarz

Ja mojemu mężowi ostatnio robiłam zdjęcia do dowodu w domu. Trochę się świecił i słabo to wyglądało, więc postanowiłam go przypudrować pudrem transparentnym. Najpierw był lament i nieeee, ja nie chcę, w końcu się jakoś dał pod warunkiem, że po fotkach natychmiast pójdzie zmyć, ale na żywo wyglądało to tragicznie, sama tego pożałowałam Wszystkie suche skórki natychmiast zostały podkreślone, jak jakaś sucha skorupa (to ten typ, który chyba nigdy w życiu kremu nie użył ). Na szczęście na zdjęciu nie było widać, a przynajmniej twarz się nie świeciła
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 12:37   #33
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Maskujemy zaczerwienie u MĘŻCZYZNY

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
ja wiem, ze to facet. Poprostu napisalam co mysle i nie zgodze sie z toba, ze zawsze widac, że twarz pomalowana. Ja czasami mojego chlopa potraktuje pudrem i nikt nic nie widzi. Nawet do slubu mial make-up
Kwestia tego, o jakim pudrze mowa. Co innego puder transparentny do zmatowienia, tu w zasadzie chyba nawet nie ma co mówić o makijażu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:30   #34
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Maskujemy zaczerwienie u MĘŻCZYZNY

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Myślę, że Twój facet jest tu wyjątkiem.
Jakbym wyskoczyła z propozycją pomalowania/przypudrowania mojego mężczyzny, to ślub by się raczej nie odbył
moze i faktycznie wyjatek, pamietam jak kila lat temu po bojce przyszedl zeby mu przypudrowac limo
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 10:00   #35
jackdaniels666
Raczkowanie
 
Avatar jackdaniels666
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 82
Bardzo jasny, kryjący korektor?

Dzień dobry, proszę kochane Panie o podpowiedź.
Potrzebuję turbo jasnego korektora - bardziej do przebarwień i zmian na skórze (tak, wiem zmiany się powinno leczyć, nie mam ich cały czas - ot, niedaleko okresu coś wyskoczy, albo po jakimś niezdrowym jedzeniu - mam 24 lata więc nie chodzi mi o typowy trądzik), ale również coś pod oczy by się przydało, bo z natury mam spore sińce pod oczami. Kolorystycznie... określę to tak: jestem mega bladziochem i dobrze mi z tym. Ale to jest problem z drugiej strony. Kasy nie ma tyle ile by się chciało, a jeśli chodzi o to, jak mogłabym się określić kolorystycznie, revlon colorstay 180 jest zbyt żółty i zbyt ciemny. 150 różowy, a mam tendencję do czerwienienia więc odpada. Kamuflaż z catrice ten najjaśniejszy - 10 - też jest zbyt żółty. Błagam Was podpowiedzcie co mam kupić bo już mnie irytuje to , jak odznaczają mi się wszelkie kosmetyki na skórze.

Edytowane przez jackdaniels666
Czas edycji: 2017-06-08 o 10:01 Powód: jakimś cudem pojawił mi się link pod nazwą podkładu... a nie chcę niczego reklamować :/
jackdaniels666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 13:03   #36
karinag89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
czy istnieje korektor mocno kryjacy ktory nie bedzie ciezki dla skory pod oczami?


mam bardzo wrazliwa skore, wrecz atopowa i duzo kosmetykow do makijazu mnie podraznia. zwykle cienie czy korektor wywoluje u mnie lzawienie a czasami nawet egzeme. niestety mam bardzo duze(jak ta dziewczyna ze zdjecia)i mocne since pod oczami. nie, nie jestem chora, mam takie od malego, odziedziczone. do tego mam cere naczynkowa co jeszcze bardziej uwidacznia since. mam tez doline lez, calkiem spora. niestety uzywane do tej pory korektory nic nie zdzialaly. uzywalam mineralnych korektorow z amelie, anabelle. bell z serii hipoalergicznej calkowicie odpada. jest cos co moze mi pomoc czy odpuscic sobie szukanie makijaz?


Edytowane przez karinag89
Czas edycji: 2017-06-12 o 13:05
karinag89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 11:25   #37
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Korektor - zbiorczy

Karinag89 a probowalas bawic sie tymi korektorami kamuflazami? Mysle ze calych sincow by nie zakryly, ale moze chociez zmniejszyly zeby to lepiej wygladalo? kupisz takie juz niemal wszedzie-kobo, golden rose czy wibo.. Zolty pod oczy, a zielony na cere naczynkowa, wiec dodatkowy plusik. Ewentualnie w GR sa te orektory w kredce, Color Corrector Crayon i w takim przypadku mozesz kupic zolta, bo z palety napewno najwiecej Ci jej pojdzie Swietnie kryja i kolory po nalozeniu podkladu nie przebijaja
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 15:04   #38
agrawka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 7
Dot.: rumience i pieprzyki-jak zatuszowac

Nie jestem ekspertką, ale mam wrażenie, że pieprzyków nie powinno się niczym smarować. Poprawcie mnie jeśli się mylę ;p
agrawka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 09:41   #39
OceanGirl
Przyczajenie
 
Avatar OceanGirl
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 20
Dot.: czy istnieje korektor mocno kryjacy ktory nie bedzie ciezki dla skory pod oczam

karinag89 - Może spróbuj dermacolem? Niby to nie korektor, tylko podkład, ale część osób używa go w okolice oczu. To podobno najbardziej napigmentowany produkt na rynku, sama go mam i potwierdzam, kryje jak farba. Ma jedną wadę - jest nietrwały i szybko spływa, ale ostatnio kombinuję z pudrem ryżowym z ecocery i powiem szczerze, że zaczyna mieć to ręce i nogi. Sama nie mam jakoś wyjątkowo wrażliwej cery, więc nie wiem czy to połączenie może Cię podrażnić, ale u mnie nic się nie dzieje, wydaje mi się, że dermacol jest dosyć łagodny.
OceanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 08:49   #40
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: rumience i pieprzyki-jak zatuszowac

Cytat:
Napisane przez agrawka1 Pokaż wiadomość
Nie jestem ekspertką, ale mam wrażenie, że pieprzyków nie powinno się niczym smarować. Poprawcie mnie jeśli się mylę ;p
Czyli nakladajac podklad mam ominac wszystkie pieprzyki na twarzy?
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 16:05   #41
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: rumience i pieprzyki-jak zatuszowac

Cytat:
Napisane przez agrawka1 Pokaż wiadomość
Nie jestem ekspertką, ale mam wrażenie, że pieprzyków nie powinno się niczym smarować. Poprawcie mnie jeśli się mylę ;p

mylisz się

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez karinag89 Pokaż wiadomość
mam bardzo wrazliwa skore, wrecz atopowa i duzo kosmetykow do makijazu mnie podraznia. zwykle cienie czy korektor wywoluje u mnie lzawienie a czasami nawet egzeme. niestety mam bardzo duze(jak ta dziewczyna ze zdjecia)i mocne since pod oczami. nie, nie jestem chora, mam takie od malego, odziedziczone. do tego mam cere naczynkowa co jeszcze bardziej uwidacznia since. mam tez doline lez, calkiem spora. niestety uzywane do tej pory korektory nic nie zdzialaly. uzywalam mineralnych korektorow z amelie, anabelle. bell z serii hipoalergicznej calkowicie odpada. jest cos co moze mi pomoc czy odpuscic sobie szukanie makijaz?



Może Make up For Ever Full Cover? Drogi, ale ponoć świetny, mocno kryjący.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 07:53   #42
funky punky
Przyczajenie
 
Avatar funky punky
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 13
Unhappy KRYOLAN KRYOLAN - Concealer Circle - Kółko kamuflaży

Cześć Z góry przepraszam, jeśli wątek dot. tego korektora już istnieje (niestety nie znalazłam go). Planuję zakup tego magicznego kółka, ALE nie wiem, jaki odcień dobrać Mam jasną cerę, duuużo piegów w ciepłym kolorze i fioletowe sińce pod oczami Słyszałam, że tego kółka w ogóle nie można używać pod oczy, ale jestem już tak zdesperowana, nic nie pomaga, że chyba jednak spróbuję... :'-(
Czy któraś z Was ma to kółko? Jak wrażenia? Jakieś wskazówki, rady? Pozdrawiam serdecznie!
funky punky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 17:53   #43
elka766
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 9
Dot.: Korektor - zbiorczy

U mnie dobrze sprawdza się korektor z bell jest jasny, nawilża, daje dobre krycie, sądzę ze warto go wypróbować, jest niedrogi.
elka766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 11:51   #44
sabikos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Korektor Maybelline Instant Age

Wiele dziewczyn na polskim i zagranicznym YT zachwala ten korektor, chciałabym poznać Waszą opinię, bo planują go kupić. Warto? jesteście zadowolone? teraz używam takiego z catrice.
sabikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 13:49   #45
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Korektor Maybelline Instant Age

Cytat:
Napisane przez sabikos Pokaż wiadomość
Wiele dziewczyn na polskim i zagranicznym YT zachwala ten korektor, chciałabym poznać Waszą opinię, bo planują go kupić. Warto? jesteście zadowolone? teraz używam takiego z catrice.
Dość dobry korektor, chociaż akurat sposób aplikacji był dla mnie bardzo denerwujący, bo ta puchata kulka jest niehigieniczna i aplikuje bardzo duże smugi korektora, zaś ja lubię sobie nakładać pędzelkiem małe kropki pod oczami i potem wklepywać. Na szczęście kulka daje się ściągnąć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 11:34   #46
domkatet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Korektor - zbiorczy

Też się zastanawiałam nad zakupem tego korektora, bo jest dostępny w Rossmanach, a teraz tak się składa jest promocja. W sumie pod oczy on się nadaje, ale do zakrycia zaczerwienień to raczej nie bardzo. Ja kupiłam zwykła paletkę korektorów z eveline, tam w zestawie są cztery odcienie, także można je dopasować do danego problemu.
domkatet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 18:00   #47
misiakasia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Jak maskujecie ostude/przebarwienia?

Witajcie dziewczyny, jak w temacie: jakie sa Wasze sposoby na zamaskowanie paskudych plam. Sa tematy jak sie ich pozbyc, ale roznie to z tym pozbywaniem sie bywa. Ja poki co postanowilam sie z nimi pogodzic i znaleźć jakis sposob, żeby byly jak najmniej widoczne.
Moj sposob na codzienny makijaz maksujacy to korektor Kryolan i podklad z Revlon. Nakladam na same plamy kropeczke fioletowego kryolanu, na to kropeczke cielistego kryolanu, troszke podkladu, wklepuje beauty blenderem i delikatnie opruszam pudrem. Efekt najlepszy z dotychczasowych. A Wy? Jakie macie sposoby? Te okropne plamska naprawde da sie ukryc.
misiakasia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 22:17   #48
EileenSmith
Przyczajenie
 
Avatar EileenSmith
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Jak maskujecie ostude/przebarwienia?

Cytat:
Napisane przez misiakasia85 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, jak w temacie: jakie sa Wasze sposoby na zamaskowanie paskudych plam. Sa tematy jak sie ich pozbyc, ale roznie to z tym pozbywaniem sie bywa. Ja poki co postanowilam sie z nimi pogodzic i znaleźć jakis sposob, żeby byly jak najmniej widoczne.
Moj sposob na codzienny makijaz maksujacy to korektor Kryolan i podklad z Revlon. Nakladam na same plamy kropeczke fioletowego kryolanu, na to kropeczke cielistego kryolanu, troszke podkladu, wklepuje beauty blenderem i delikatnie opruszam pudrem. Efekt najlepszy z dotychczasowych. A Wy? Jakie macie sposoby? Te okropne plamska naprawde da sie ukryc.
Witaj
Swego czasu miałam gigantyczne, żółte przebarwienia wokół ust, które były dość widoczne nawet ze znacznej odległości. Borykam się nadal z cieniami pod oczami.
Żółte przebarwienia zniknęły, gdy zaczęłam używać do mycia twarzy silikonowej myjki. Pozbycie się tych przebarwień wyszło przypadkiem, bo zależało mi głównie na poprawie ogólnego stanu cery. Wcześniej próbowałam jakoś to maskować, ale kolor żółty zawsze przebijał spod kosmetyków :/
A co do sińców pod oczami to polecam raz lub dwa razy dziennie przejechać parę razy kostką lodu pod oczami. Jak regularnie to robiłam to zauważyłam znaczną poprawę.
A co do natychmiastowego zakrycia plam/przebarwień to dobrze się sprawdza MAC Studio Finish SPF 35 Concealer. W razie co można jeszcze odpowiednio mieszać ze sobą farbki do twarzy
EileenSmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 02:46   #49
kieszaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 14
Dot.: Korektor - zbiorczy

Ja do mycia twarzy używam szczoteczki do twarzy z rossmanna, cera się poprawiła, prawidłowe oczyszczanie to podstawa.
kieszaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 20:22   #50
czikita1238
Przyczajenie
 
Avatar czikita1238
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Jaki korektor na trądzik ?

cześć !
jaki nie drogi kolektor polecacie i który najlepiej wybrać ?
chodzi mi głównie o zakrycie zmian trądzikowych
czikita1238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 09:59   #51
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jaki korektor na trądzik ?

Cytat:
Napisane przez czikita1238 Pokaż wiadomość
cześć !
jaki nie drogi kolektor polecacie i który najlepiej wybrać ?
chodzi mi głównie o zakrycie zmian trądzikowych
Jakiego typu to są zmiany? Jeśli świeże, czerwone, to najpierw zielony korektor dla zniwelowania czerwieni, a na to korektor w odcieniu Twojej skóry. Sam beżowy korektor wiele w tym przypadku nie da.

Problem może być z gojącymi się, przyschniętymi już zmianami, bo na ich strupkowatej powierzchni właściwie każdy korektor paskudnie wygląda i poprostu widać, że masz pod nim coś do ukrycia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 17:22   #52
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Korektor - zbiorczy

Ja miewam trądzik i najlepiej sobie radzę z nim aplikując podkład (płynny lub mineralny) + puder + punktowo korektor mineralny lub podkład kryjący mineralny w dobrze dobranym odcieniu (pędzlem typu pencil). Pełne krycie korektory płynne albo ciemnieją i robią pomarańczowe plamy albo nie dają rady przykryć niedoskonałości, chyba tylko z Tarte byłam zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 13:54   #53
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Korektor - zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;84682161]Ja miewam trądzik i najlepiej sobie radzę z nim aplikując podkład (płynny lub mineralny) + puder + punktowo korektor mineralny lub podkład kryjący mineralny w dobrze dobranym odcieniu (pędzlem typu pencil). Pełne krycie korektory płynne albo ciemnieją i robią pomarańczowe plamy albo nie dają rady przykryć niedoskonałości, chyba tylko z Tarte byłam zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Z ktorego dokladnie?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 19:11   #54
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Korektor - zbiorczy

Shape Tape

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 06:22   #55
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Korektor - zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;84699836]Shape Tape

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Logika australijskiej Sephory - duzo produktow Tarte jest dostepnych, ale nie ten korektor
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 08:16   #56
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Korektor - zbiorczy

Ja zamawiałam bezpośrednio ze strony producenta, akurat było -15% i darmowa wysyłka ze Stanów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 12:43   #57
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Korektor - zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;84706071]Ja zamawiałam bezpośrednio ze strony producenta, akurat było -15% i darmowa wysyłka ze Stanów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tez zazwyczaj zamawiam ze strony (spore zamowienie poszlo w czerwcu), ale np Maracuja creaseless concealer kupilam stacjonarnie w Sephorze, bo nie wiedzialam, czy najjasniejszy kolor bedzie ok, okazal sie super.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 02:16   #58
truszczynskaka
Przyczajenie
 
Avatar truszczynskaka
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 19
Dot.: Korektor - zbiorczy

U mnie catrice się sprawdza, to mój ulubiony korektor, zamiennie używam z rozświetlającym z Hean.
truszczynskaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 23:23   #59
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Korektor - zbiorczy

Pan Stik sprawdza się najlepiej na wszelakie wypryski.
Bardziej wydajnego i kryjącego jeszcze nie znam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-04 00:23:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.