Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-23, 19:33   #151
Arabelas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 146
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Polecicie jakąś drogeryjną farbę która nie wpada w rudy.
Obecnie maluję Loreal Preference P76 Pure Spice Płomienna Czerwień, ale mam wrażenie że ostatnio ona jest bardziej ruda niz czerwina
Arabelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 22:43   #152
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Farbują któraś z Was włosy farba Goldwell TopChic Effects MAX RED ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 23:53   #153
cacathi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Dziewczyny, potrzebuję rady. Od dawna farbuję włosy farbą scandic line 10.60. Mam włosy do pasa, rozjaśnione od połowy. Fvarbę w tej chwili kładę na odrost i tylko przeciągam grzebieniem na pozostałe włosy i wychodzi mi czerwono-różowe ombre... ale w ciepłej tonacji, a chciałabym to zmienić. Poleci któraś jakąś fajną farbę w odcieniach zimnej czerwieni (może magenta), która nie spiera się zbyt szybko i nie wypłukuje się do miedzi?
cacathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 22:39   #154
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Hej polećcie mi proszę farby w odcieniach wina, kolor podobny jak na zdjęciu . Obecnie mam ciemny zimny brąz i chciałabym spróbować odmiany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mulled-Wine-Winter-Hair-Color-Trend.jpg (111,4 KB, 34 załadowań)
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 17:00   #155
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomości: 133
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Hej. Mam ostatnio problem z kolorem,moje wlosy jakos dziwnie ostatnio po farbowaniu zamiast czerwien bardziej lapia odcien kasztanowy,nawet przy piance z Venity 34,juz po pierwszym myciu sa brazowawe...
viooolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 13:08   #156
Olayek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Chciałabym się przywitać i podziękować za tak fajny post. Dzięki Wam mogę chyba dojść do polepszenia stanu mojego włosów. Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli podobna historia się tu pojawiła, przeszukałam wpisy, ale nie znalazłam takiej samej. Jeśli któraś z Was chciałaby udzielić mi rady byłabym wdzięczna.

A więc na wstępie powiem, że moje naturalne włosy to troszkę ciemniejszy blond. Zawsze malowałam włosy sama, robiłam ombre rozjaśnia sem, wychodziło ok. Oczywiście do czasu, kiedy moje długie włosy wolały o pomoc. Ścinalam, chodziłam do fryzjera. Mniej więcej stan moich włosów się poprawił i chciałam zaszaleć wymyślając arierlkowy odcień czerwieni. Mieszkam w Niemczech i postanowiłam skorzystać z pomocy fryzjerki. Miałam ciemniejsze włosy więc miałam zrobiona kąpiel rozjasniajaca. Później uzylysmy farby allwaves Cream Color bez amoniaku. Jednak do niej dolewana była woda 9%. Odcień był pomarańczowy, ale za drugim razem i kolejnymi była widoczna czerwień. Chodziłam średnio co półtora miesiąca na malowanie, a między malowaniem używałam Nutri color creme Revlon. Odżywka koloryzująca z Revlon odświeża kolor, ale włosy są po niej matowe i wyplukuje się przy kolejnym myciu. Co do wcześniej wymienionej farby, splukuje się ona dosyć mocno, po drugim myciu włosy stają się brzydkie i wychodzą niespodzianki na głowie.

Jednak najważniejsze o czym chciałam napisać jest to, że przy piątym malowaniu ta farba, mimo podcinania moje włosy są bardzo zniszczone, wołają o pomoc i są komicznie przesadzone, polamane I wypadają. Mimo, że biorę regularnie tabletki biotebal to nie pomaga, ponieważ moje malowanie wygląda nastepujaco:

Do farby dolewana jest woda 9%, nakładamy na odrosty i czekamy, a następnie resztę mieszanki kładziemy na całą długość.

Przeczytałam wyżej, że majirel contrast jest niezła. Proszę powiedzcie mi, jak doprowadzić do lepszego stanu dalej mając kolor soczyscie czerwony? Czy jest to w ogóle możliwe? Czy powinnam zrezygnować z fryzjerki i zabrać się za to sama?

Pozdrawiam Was serdecznie!
Olayek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 19:37   #157
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez Olayek Pokaż wiadomość
Chciałabym się przywitać i podziękować za tak fajny post. Dzięki Wam mogę chyba dojść do polepszenia stanu mojego włosów. Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli podobna historia się tu pojawiła, przeszukałam wpisy, ale nie znalazłam takiej samej. Jeśli któraś z Was chciałaby udzielić mi rady byłabym wdzięczna.

A więc na wstępie powiem, że moje naturalne włosy to troszkę ciemniejszy blond. Zawsze malowałam włosy sama, robiłam ombre rozjaśnia sem, wychodziło ok. Oczywiście do czasu, kiedy moje długie włosy wolały o pomoc. Ścinalam, chodziłam do fryzjera. Mniej więcej stan moich włosów się poprawił i chciałam zaszaleć wymyślając arierlkowy odcień czerwieni. Mieszkam w Niemczech i postanowiłam skorzystać z pomocy fryzjerki. Miałam ciemniejsze włosy więc miałam zrobiona kąpiel rozjasniajaca. Później uzylysmy farby allwaves Cream Color bez amoniaku. Jednak do niej dolewana była woda 9%. Odcień był pomarańczowy, ale za drugim razem i kolejnymi była widoczna czerwień. Chodziłam średnio co półtora miesiąca na malowanie, a między malowaniem używałam Nutri color creme Revlon. Odżywka koloryzująca z Revlon odświeża kolor, ale włosy są po niej matowe i wyplukuje się przy kolejnym myciu. Co do wcześniej wymienionej farby, splukuje się ona dosyć mocno, po drugim myciu włosy stają się brzydkie i wychodzą niespodzianki na głowie.

Jednak najważniejsze o czym chciałam napisać jest to, że przy piątym malowaniu ta farba, mimo podcinania moje włosy są bardzo zniszczone, wołają o pomoc i są komicznie przesadzone, polamane I wypadają. Mimo, że biorę regularnie tabletki biotebal to nie pomaga, ponieważ moje malowanie wygląda nastepujaco:

Do farby dolewana jest woda 9%, nakładamy na odrosty i czekamy, a następnie resztę mieszanki kładziemy na całą długość.

Przeczytałam wyżej, że majirel contrast jest niezła. Proszę powiedzcie mi, jak doprowadzić do lepszego stanu dalej mając kolor soczyscie czerwony? Czy jest to w ogóle możliwe? Czy powinnam zrezygnować z fryzjerki i zabrać się za to sama?

Pozdrawiam Was serdecznie!
Olayek przede wszystkim proponuje nie farbowac włosów całościowo co 1,5msc tylko odrost. Ja stosuje farby majirel w odcieniu red i są naprawdę czerwone A do tego używam wodę 6% która tak nie niszczy włosów. Kolor czerwony utrzymuje mi się około 3-4 tyg po czym zaczyna się wyplukiwac. Więc odświeżamy bo tonerem weganskim który jest 100%zdrowym kosmetykiem więc włosów nie niszczy wogole. Arctic fox w kolorze poison utrzymuje się dwa tyg. Ale nie barwi odrostow. Więc całe włosy farbuję średnio co 3 wspomagając się w między czasie tonerem. Arctic foxa możesz zamówić na amazonie albo na stronie producenta. Mi do Irlandii wysyłają bez problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 19:41   #158
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

20180203_160703.jpg20180121_113843.jpg20180115_154830.jpg

Pierwsze zdjęcie to kolor w jaki farba się wyplukuje. Drugi to świeżo po tonerze, trzeci to majirel w kolorze red

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 20:18   #159
Olayek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Mega wyglądasz w tych włosach! Idealnie 😍 ja z kolei lubię czerwień wpadająca delikatnie w róż. Ja mieszkam w Niemczech więc Amazon jak najbardziej. Ale jak się do tego zabrać? Nie mam doświadczenia w majsterkowaniu pry wodzie.... Zamówię maji kontrast i fox, ale nie wiem jakiej firmy wodę i co dalej robić, w sensie jak mieszac? Czy jeśli teraz mam odrosty i spłukana Farbe (w zasadzie nie wiem czemu mi się ombre samo robi) po prostu zmieszac maji z wodą i dać tylko na odrosty? Czy pociągnąć całość na pierwszy raz?
Olayek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 20:31   #160
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Majirel ma pojemność 45ml więc dodaje do tego 25 ml wody. Bez różnicy totalnie jakiej firmy. Połóż sobie odrost potem przeciągnij na resztę. Jak zacznie Ci się kolor wyplukiwac wtedy nałóż toner na całość. Odrost pewnie chwyci delikatnie a reszta intensywniej. Zobacz sobie też na stronie producenta inne odcienie bo jeśli lubisz kolor wpadajacy w róż to chyba mają coś inne niż poison. Plusem tych tonerów napewno jest to ze nie musisz ich mieszać ż niczym tylko nakladasz prosto na włosy ja od 5 lat noszę się z czerwonymi wypróbowałam już naprawdę dużo kosmetyków i metod i uważam że majirel i arctic fox są dla mnie najlepsze nigdy żaden fryzjer nie malował mi włosów. Zawsze robię to sama i dzięki temu zaoszczedzam kasę na różnego rodzaju tonery i odżywki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 21:31   #161
Olayek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Dziękuję bardzo za odpowiedź 😘 w razie pytań będę pisać 😍

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Ahhhh a jeśli farby jest 50ml? (bo taka pojemność dostępna jest dla Amazon) to ile wody dodać?

A próbowałaś może Elumen? Bo słyszałam tyle pozytywnych opinii, że jest to zdrowa farba i bardzo trwała
Olayek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-04, 13:23   #162
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Pełen zabieg koloryzacji elumen jest mega, mega trwały. Ciężko go nawet zdjąć.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 14:21   #163
Monika4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 17
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Hej!

A próbowałyście może farby Cameleo Omega kolor 5.6? Jak dla mnie wygląda rewelacyjnie, ale nie wiem, jak to będzie na moich włosach... Obecnie mam średni brąz.

Z góry dzięki za odpowiedź!
Monika4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 11:02   #164
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Dziewczyny chciałabym poeksperymentować z czerwonymi włoskami proszę podpowiedzcie mi jaką farbą uzyskam taki kolor?
Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png beznazwy.png (90,5 KB, 39 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 14:39   #165
Natalka250
Przyczajenie
 
Avatar Natalka250
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 13
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cześć, moja przyjaciłóka robiła podobny kolor revlonem z hologramem, coś mówiła jakim ale nie przyswoiłam sobie tej informacji
Udaj się do jakiegoś dobrego salonu i na pewno coś Ci doradzaą, a jak chcesz farbować w domu to uważaj na podróbki tego revlona, bo oryginalne mogą tylko fryzjerzy kupić, coś na ich fb takiego było
Natalka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 16:22   #166
dominika_dzido
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
czerwone włosy

potrzebuje pomocy!
miesiąc temu farbowałam włosy farba z Garniera Olia( kolor intensywna czerwień)jestem załamana bo po 2 tygodniach musiałam poprawiać zabieg na mojej czuprynie. przytrzymałam dłużej niby wszystko ok kolor ładny ale wypukiwuje się przy każdym myciu głowy ( myje szamponem do włosów farbowanych )nie wiem czy z ta farba jest coś nie tak czy co. Za 2 tygodnie mam wesele i chciałbym bezy te włosy były ładne ale narazie wyglądam na jasny brąz/rudy !!!! pomocy może znacie jakie dobre farby które będą mi trzymać dłużej niż tydzień bądź dwa
dominika_dzido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 19:58   #167
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: czerwone włosy

Cytat:
Napisane przez dominika_dzido Pokaż wiadomość
potrzebuje pomocy!
miesiąc temu farbowałam włosy farba z Garniera Olia( kolor intensywna czerwień)jestem załamana bo po 2 tygodniach musiałam poprawiać zabieg na mojej czuprynie. przytrzymałam dłużej niby wszystko ok kolor ładny ale wypukiwuje się przy każdym myciu głowy ( myje szamponem do włosów farbowanych )nie wiem czy z ta farba jest coś nie tak czy co. Za 2 tygodnie mam wesele i chciałbym bezy te włosy były ładne ale narazie wyglądam na jasny brąz/rudy !!!! pomocy może znacie jakie dobre farby które będą mi trzymać dłużej niż tydzień bądź dwa
Ja malowałam ostatnio LA Strada 10.66- kolor wyszedł świetny, naprawdę fajna czerwień. Jedyny minus- farba bardzo brudzi codziennie szyję i ręce,już po pomalowaniu- więc lepiej unikać deszczu i potu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 13:10   #168
wrednie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: czerwone włosy

Hej
Pomocy , zapragnęłam czerwonych włosów i położyłam dziś na swoje włosy ( sprany miedziany) chwaloną tu i polecaną la stradę 10.60 z utleniaczem 6% i wyszedł mi intensywny ciemny róż , który nie ma zbyt wiele wspólnego z czerwienią. I teraz pytanie czy jakaś czerwona farba pokryje mi ten róż ? Może być to nawet ciemniejszy kolor , ale jednak w czerwonych a nie różowych tonach. Póki co mam zamiar myć często głowę szamponem p/łupieżowym żeby trochę wypłukać tą farbę...

Edytowane przez wrednie
Czas edycji: 2018-10-03 o 13:12
wrednie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 12:15   #169
Tetriss
eternia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Hej dziewczyny
Jestem tu nowa. farbuje się na czerwono od około 5 lat z przerwami z racji wzmożonego wypadania włosów bo naczytałam się, że to przez farbowanie mogą mi wypadać wiec wróciłam do brązu by już się nie farbować i włosy mogły odpocząć i dodatkowo chodziłam i nadal chodzę do trychologa ale jednak pomimo problemów z wypadaniem to czerwone włosy na tyle zdobyły moje serce, że nie potrafiłam pozostać w brązie. I chce teraz odnowić swój kolor bo farbowałam się u fryzjera na początku października i kolor jest niezbyt ładny a staram robić między farbowaniami u fryzjera tak 1,5/ 2 miesiące przerwy. A wyczytałam tu na forum, że tonerami lub pianką venita fajnie można odnowić kolor np tym tonerem z la riche Vermillion Red. I chciałabym się dowiedzieć czy przed użyciem tonera muszę rozjaśnić włosy i czy ten produkt pokrywa odrost ?
Tetriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-27, 18:58   #170
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomości: 133
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Witajcie.Bardzo prosze ,moze ktos wie jaka farba osiagne taki odcien?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z19145875IH,Jak-pielegnowac-rude-wlosy-.jpg (84,0 KB, 14 załadowań)
viooolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 18:53   #171
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez viooolett Pokaż wiadomość
Witajcie.Bardzo prosze ,moze ktos wie jaka farba osiagne taki odcien?
To zdjęcie chyba ma jakiś filtr bo nie wiem co to za kolor,czy to rudy czy czerwony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 10:21   #172
Lidoczka
Raczkowanie
 
Avatar Lidoczka
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 71
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Dwa dni temu pofarbowałam włosy na kolor wiśniowy. Farba colorista, trwała koloryzacja. Teoretycznie to violet, ale jest zbliżony bardziej do czerwieni i o to mi chodziło. Takie pomieszanie czerwieni z fioletem.
Już używałam innej farby colorista i plusem jest to, że się długo trzyma i nie zostawia takich plam jak tonery. Zapewne trochę zniszczy włosy, ale mnie to nie obchodzi, bo było mi już bardzo nudno, tyle czasu w tym samym kolorze.
Lidoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 10:49   #173
frikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Dziewczyny. Potrzebuje pilnie pomocy. Jak zrobic pigmentację korektorem rozcieńczonym z woda a na to potem farba? Potrzebuje dokładniej informacji o proporcjach wody i korektora (chce użyć z welli) a na to farbę. Błagam podpowiedzcie cos jesli któraś ma wiedzę fryzjerska i wie jak to zrobic albo robiła u siebie jestem po kilku poprawkach super drogich fryzjerów i mam juz dosc... ciagle psuja cos... a to plamy a to nie ten kolor .... teraz idę do fajnej zwykłej fryzjerki ktora wiele razy mnie ratowała, ale ona nie zna sie na pigmentacji a moje włosy potrzebują tego juz po tylu kąpielach rozjaśniających

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Jak rozcieńcza sie ten skoncentrowany pigment z wodą ? Jakie proporcje i ilośc na włosy za łopatki ? Jak to nakładać na włosy - pędzlem? Na suche czy mokre włosy? Po jakim czasie na to farba i na ile minut?
frikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 20:12   #174
carolina_takata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Witam, musialam zrobic dekoloryzacje z brazu, robilam kapiel rozjasniajaca niestety wyszly zolto pomaranczowe wlosy. Na to nalozylam czerwien i wyszla piekna , tylko zastanawiam sie do jakiego bedzie sie splukiwac koloru. Czy do pomaranczy czy ta pomarancz zostala juz zniwelowana. Prosze o odpowiedz.
Dzieki z góry
carolina_takata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 17:30   #175
sevia
Raczkowanie
 
Avatar sevia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 47
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cześć dziewczyny,
jak uzyskam kolor dziewczyny siedzącej w środku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytułu.png (628,3 KB, 29 załadowań)
__________________
Ludzie nigdy nie wspominają szczęścia z taką starannością,
z jaką przechowują w pamięci każdy szczegół swojego cierpienia.
Edward St Aubyn
sevia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 18:25   #176
Salelover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Witajcie

Czy ktoś jeszcze tu jest?

Szukam farby do włosów czerwono-różowej/ czerwono-fioletowej. Aktualnie mam na głowie ciemną czerwień wpadającą w rudy... Niestety wybierałam w oparciu o wzornik :x . Le cher Geneza 666
Salelover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-11, 19:50   #177
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

O, też takiej szukam.

Albo czegos innego czerwonego, dostepnego na allegro, w cenie do 25zl za 100ml.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-11 20:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.