wypożyczalnia sukienek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-17, 13:58   #31
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

Cytat:
Napisane przez lila86 Pokaż wiadomość
Na pewno cena wypożyczenia, nie byłaby droższa od zakupu
Nie mam też budżetu na wyszukane sukienki projektantów, które kosztują pare tysięcy- zresztą wtedy wypożyczenie musiałoby trochę kosztować...
Raczej chciałabym kupować kiecki trochę je przerabiać- tak żeby były oryginalne, projektować i szyć zupełnie od początku.
Na razie zbieram opinie, żeby zobaczyć jakie byłoby zainteresowanie
Wiec bardzo proszę wypowiadajcie się
ja bym się nie zdecydowała - teraz na wyprzedażach można spokojnie kupić fajne sukienki na różne okazje do 50zł i zwyczajnie nie chciałoby mi się chodzić do wypożyczali/martwić czy nie uszkodzę/zwracać itd. przy takich cenach nowych sukienek

pomijam już kwestie rozmiarów - no bo albo będziesz miała ze wszystkiego pełną rozmiarówkę albo część osób wyjdzie niezadowolona bo nie było rozmiaru z tej, która im się podobała

do przeróbek też nie jestem przekonana - jak ktoś ma "dobrą rękę" to ok (i może masz, nie przeczę) ale na ogół to co większość osób nazywa przeróbką dla mnie oznacza po prostu kicz ale ja lubię proste rzeczy, w klasycznej kolorystyce
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 16:38   #32
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja bym się nie zdecydowała - teraz na wyprzedażach można spokojnie kupić fajne sukienki na różne okazje do 50zł i zwyczajnie nie chciałoby mi się chodzić do wypożyczali/martwić czy nie uszkodzę/zwracać itd. przy takich cenach nowych sukienek
To by można było rozwiązać kaucją o wartości sukienki.
Cytat:
pomijam już kwestie rozmiarów - no bo albo będziesz miała ze wszystkiego pełną rozmiarówkę albo część osób wyjdzie niezadowolona bo nie było rozmiaru z tej, która im się podobała
To się zgadza. Ja na przykład mam rozmiar mniej więcej XS, większość ubrań na mnie nie pasuje, a zmienność kształtów w populacji jest tak duża, że pewnie trzeba by było każdy egzemplarz dopasowywać do klientki. Dlatego wybór musiałby być bardzo duży.

Ja bym taki biznes połączyła z wypożyczalnią nie tylko zwykłych sukienek, ale też sukni ślubnych, garniturów, aż po kostiumy na bal przebierańców. Ze względu na niskie ceny, łatwą dostępność i popularność tej części garderoby, same sukienki mogą nie wystarczyć.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 19:48   #33
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;68720416]To by można było rozwiązać kaucją o wartości sukienki.
To się zgadza. Ja na przykład mam rozmiar mniej więcej XS, większość ubrań na mnie nie pasuje, a zmienność kształtów w populacji jest tak duża, że pewnie trzeba by było każdy egzemplarz dopasowywać do klientki. Dlatego wybór musiałby być bardzo duży.

Ja bym taki biznes połączyła z wypożyczalnią nie tylko zwykłych sukienek, ale też sukni ślubnych, garniturów, aż po kostiumy na bal przebierańców. Ze względu na niskie ceny, łatwą dostępność i popularność tej części garderoby, same sukienki mogą nie wystarczyć.[/QUOTE]

chyba zartujesz, ktos wypozyczajac sukienke na impreze i niechacy np by cos sie stalo mial placic kaucje w wysokoci sukienki, uwierz ze nikt by na cos taiego nie poszedl
lepiej kupic samej i nie martwic sie co sie z nia stanie
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 20:28   #34
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
chyba zartujesz, ktos wypozyczajac sukienke na impreze i niechacy np by cos sie stalo mial placic kaucje w wysokoci sukienki, uwierz ze nikt by na cos taiego nie poszedl
lepiej kupic samej i nie martwic sie co sie z nia stanie
Ja bym na to poszła i nie widzę w tym nic dziwnego. I bynajmniej nie wolałabym kupować sobie sukienki na własność, już pisałam dlaczego.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 23:28   #35
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;68727266]Ja bym na to poszła i nie widzę w tym nic dziwnego. I bynajmniej nie wolałabym kupować sobie sukienki na własność, już pisałam dlaczego.[/QUOTE]

serio - nosisz sukienkę używaną już X razy i akurat na Tobie się rozpruło (niekoniecznie specjalnie - jak się coś samemu uszkodzi to ok ale no jednak ciuchy się z czasem po prostu naturalnie niszczą) to by było dla Ciebie ok ponosić koszty jak za nową kieckę

jak wynajmujesz mieszkanie to też płacisz kaucję o wartości mieszkania ? jak tak to ja mam wolny pokój jakby co

ja rozumiem, że ktoś może sukienek nie nosić i wtedy takie rozwiązanie ma jakiś tam sens ale trzeba by mieć naprawdę DUŻO klientów żeby sukienka zdążyła się zwrócić i na siebie zarobić zanim wyjdzie z mody i będzie trzeba zaktualizować "wypożyczalniane" zasoby
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 01:29   #36
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
serio - nosisz sukienkę używaną już X razy i akurat na Tobie się rozpruło (niekoniecznie specjalnie - jak się coś samemu uszkodzi to ok ale no jednak ciuchy się z czasem po prostu naturalnie niszczą) to by było dla Ciebie ok ponosić koszty jak za nową kieckę
Nic takiego nie napisałam. "Koszt nowej sukienki" to nie jest to samo co "kaucja o wartości sukienki". Wartość rzeczy w czasie spada.
Cytat:
jak wynajmujesz mieszkanie to też płacisz kaucję o wartości mieszkania ? jak tak to ja mam wolny pokój jakby co
Trudno o bardziej nietrafione porównanie. Podejrzewam, że gdyby mieszkania kosztowały po kilkadziesiąt-kilkaset złotych, były dostępne hurtowo w sklepach, a także miały w zwyczaju zużywać się po kilku użyciach, to tak, chętnie zapłaciłabym kaucję o wartości takiego mieszkania.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 16:58   #37
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

dla mnie ten caly pomysl wydaje sie smieszny i tyle
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 16:29   #38
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

sukienki projektantów można wypożyczać online - w zależności od kreacji, koszty rozpoczynają się od 200 zł, więcej w przypadku kiecek uznanych projektantów

odnośnie wypożyczalni stacjonarnej - ja bym chętnie skorzystała pod warunkiem, że można by było dorwać modele z rzeczywiście najwyższej półki. w trójmieście są zamożni ludzie, których stać na kupno dobrych i drogich kreacji, ale one są zazwyczaj mocno charakterystyczne, rozpoznawalne. to ma plusy i minusy, bo wszystkie baby wiedzą, co mam na sobie, ale przecież "byłam w niej w tym towarzystwie". fajnie by było móc założyć coś takiego raz (nie jestem na to bardzo wrażliwa, że 2x zakładam to samo, ale jak się odwalę na imprezę czy bal mam ochotę usłyszeć, że wyglądam obłędnie, a nie że w jakiejś kreacji już występowałam) i bez żalu przy następnej okazji zainwestować kilka stówek w inną perełkę.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 15:24   #39
aguu422
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Smile Wypożyczalnia sukienek na wesela

Hej!
Dziewczyny w moim mieście otwiera się wypożyczalnia sukienek, czy w korzystacie z tego typu usług? Co Wy o tym myślicie? W sumie fajnie za 30-40 zł wypożyczyć sukienkę i na każdą okazję wyglądać inaczej. Podobno mają być to sukienki zarówno z sieciówek jak i sukienki od polskich producenótów. Czekam na wasze opinie czy warto sobie taka sukienkę wypożyczyć i z jakimi ewentualnie problemami mogę się spotkać
aguu422 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 17:12   #40
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wypożyczalnia sukienek na wesela

Cytat:
Napisane przez aguu422 Pokaż wiadomość
Hej!
Dziewczyny w moim mieście otwiera się wypożyczalnia sukienek, czy w korzystacie z tego typu usług? Co Wy o tym myślicie? W sumie fajnie za 30-40 zł wypożyczyć sukienkę i na każdą okazję wyglądać inaczej. Podobno mają być to sukienki zarówno z sieciówek jak i sukienki od polskich producenótów. Czekam na wasze opinie czy warto sobie taka sukienkę wypożyczyć i z jakimi ewentualnie problemami mogę się spotkać
Nie korzystam, ale pomysł mi się podoba. Dla osoby, która ma wesele i podobne uroczystości raz na dekadę jest to świetny pomysł, jak nie wydać dużo kasy na coś, co potem będzie tylko zagracać szafę i z dużym prawdopodobieństwem skończy w końcu w kontenerze z używanymi ubraniami.
Zaś dla osoby, która z kolei ma dużo takich imprez to też możliwość, żeby wybrać sobie coś innego niż poprzednio i nie mieć dylemtu czy iść znowu w tym samym czy kupić kolejną sukienkę do założenia na dwa razy..
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 09:33   #41
blondi630
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: wypożyczalnia sukienek

co do wypożyczalnie, to nigdy nie próbowałam i chyba jestem sceptyznie do tego nastawiona. co do sukienki na wesele, wole kupić sukienkę, która posłuży mi na parę sezonów, na parę okazji. Tk jak tocud, które zamierzam kupić na dniach xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-04-29 o 10:13 Powód: reklama
blondi630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-29 09:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.