Odchudzanie - grupa wsparcia! :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-07, 19:03   #1
Edzia1926
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Talking

Odchudzanie - grupa wsparcia! :D


Cześć, dziewczyny! Jutro zaczynam nowe życie! Bez słodyczy (od których jestem całkowicie uzależniona), chipsów i objadania. W planie dużo warzyw, owoców i codzienna dawka ćwiczeń (na początek ramiona, pośladki i nogi z Mel B. ). Chcę też poświęcać więcej czasu na odpowiednią pielęgnację skóry - robić peeling kawowy i body wrapping.
Mam nadzieję, że ktoś się do mnie przyłączy
W grupie raźniej!
Edzia1926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 08:40   #2
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

Edzia1926, witaj Będę śledzić wątek. Walczymy razem. Może podasz podstawowe informacje? Wiek, wzrost, obecna i docelowa waga?
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 10:07   #3
paullafit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

Ja zaczęłam walczyć 19 maja o lepszą wersję siebie. Do dziś -9.5kg, wiele i niewiele przy mojej wadze startowej, jeszcze 18kg do zrzucenia przede mną, więc również chętnie się przyłączę
paullafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 06:51   #4
kamila_dietetyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 15
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

Cześć! Podczas zmiany nawyków żywieniowych, które mają nas doprowadzić do osiągnięcia wymarzonej sylwetki warto wyznaczać sobie małe cele i nie zmieniać wszystkiego na raz. Ponieważ zwyczajnie może na to zabraknąć siły. W pędzie dnia codziennego i natłoku obowiązków nie jesteśmy w stanie wkładać dodatkowej energii do robienia rzeczy, których zazwyczaj nie robiliśmy. Nasz mózg ukształtował zachowania automatyczne np. do kawy zawsze coś słodkiego, chrupanie chipsów podczas oglądania serialu, picie soków. Każde nowe zachowanie wymaga od nas świadomości jego wykonywania, a to pochłania zasoby energii. Kiedy jesteśmy zmęczeni po całym dniu często zaprzepaszczamy nasze postanowienia bo mamy ich za dużo. Dlatego zachęcam do dokonywania stopniowych zmian i wyznaczania celów, aby móc je monitorować
kamila_dietetyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 22:57   #5
Edzia1926
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

No to tak... mam 26 lat, 168 cm wzrostu, ważę 62 kg. Rok temu waga pokazywała 57 i to bylo w porządku, ale teraz chciałabym 54-55. Marzą mi się kobiece ksztalty, ale pod kontrolą Od trzech dni nie miałam w ustach niczego słodkiego, nie jadłam chipsów i w ogóle nie najadam się na noc. Kupiłam blender i codziennie na śniadanie wypijam zielony sok (z samych warzyw mi nie podchodzi, ale miks warzyw i owoców zawsze wychodzi smacznie). Czuję się lżej, ale póki co nie mam siły na ostre ćwiczenia, więc żeby się faktycznie nie zrazić i wszystkiego nie porzucić - postanowiłam się skupić na diecie ( teraz na przykład ostro zakuwam i przydałyby się jakieś chipsy &#128539. A Wam jak idzie? 😃
Edzia1926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 07:22   #6
kamila_dietetyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 15
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

Cytat:
Napisane przez Edzia1926 Pokaż wiadomość
No to tak... mam 26 lat, 168 cm wzrostu, ważę 62 kg. Rok temu waga pokazywała 57 i to bylo w porządku, ale teraz chciałabym 54-55. Marzą mi się kobiece ksztalty, ale pod kontrolą Od trzech dni nie miałam w ustach niczego słodkiego, nie jadłam chipsów i w ogóle nie najadam się na noc. Kupiłam blender i codziennie na śniadanie wypijam zielony sok (z samych warzyw mi nie podchodzi, ale miks warzyw i owoców zawsze wychodzi smacznie). Czuję się lżej, ale póki co nie mam siły na ostre ćwiczenia, więc żeby się faktycznie nie zrazić i wszystkiego nie porzucić - postanowiłam się skupić na diecie ( teraz na przykład ostro zakuwam i przydałyby się jakieś chipsy &#128539. A Wam jak idzie? 😃
Jak się czujesz po takim śniadaniu? Koktajle niestety często sycą tylko na chwilę. Poza tym warto dodać tam jakiś jogurt, orzechy czy płatki owsiane, aby był wolniej trawiony i żebyś za godzinę nie była głodna.
kamila_dietetyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 11:23   #7
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

Pomyliłam wątki.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2019-08-31 o 12:00
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 07:57   #8
chyntia
Raczkowanie
 
Avatar chyntia
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 39
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

Ja polecam zmienić ilość mięsa w diecie - to cholernie dużo zmienia. 2-3 posiłki mięsne w tygodniu to absolutnie wystarczy, a można mniej.
chyntia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 13:46   #9
sanols
Przyczajenie
 
Avatar sanols
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 25
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

Cytat:
Napisane przez chyntia Pokaż wiadomość
Ja polecam zmienić ilość mięsa w diecie - to cholernie dużo zmienia. 2-3 posiłki mięsne w tygodniu to absolutnie wystarczy, a można mniej.

No ja słyszałam, że w ogóle jest potwierdzona rakotwórczość mięsa przetworzonego - to jest straszne!
sanols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 07:39   #10
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

Cytat:
Napisane przez paullafit Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam walczyć 19 maja o lepszą wersję siebie. Do dziś -9.5kg, wiele i niewiele przy mojej wadze startowej, jeszcze 18kg do zrzucenia przede mną, więc również chętnie się przyłączę

Wow, gratulacje!
Trzymam kciuki za dalsze postępy. Jak tego dokonałaś? Miałaś jakąś specjalną dietę? Ćwiczyłaś coś konkretnego?
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 06:58   #11
OYAKATA
Raczkowanie
 
Avatar OYAKATA
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 43
Dot.: Odchudzanie - grupa wsparcia! :D

Ja obecnie jestem -11 kg Można! Tylko trzeba się zaprzeć Jeszcze ok. 10-13 kg
__________________
Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć.
OYAKATA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-30 07:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.