Fryzjer w Bielsku - Białej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-18, 19:31   #31
Kinga_p
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_p
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: PszCzyynaaa
Wiadomości: 78
GG do Kinga_p
do wiolafrytkaa

i jak chodzisz dalej tam do trendow? jak z fryzjerami tam??-pod orłem.
Kinga_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 14:40   #32
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Hej. i jak z tymi fryzjerami w BB...?? zadnych nowych wiadomosci nie ma, nikt sie nie dzieli sprawdzonymi salonami... zapuszczacie wloski czy jak ?? podzielcie sie adresami salonow z ktorych jestescie zadowolone. Ja nadal chodze do TRENDY bo jakos na lepszego od nich trafic nie moge tylko ta cena.....
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 19:05   #33
Florcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Od kilku dobrych lat chodzę do Trendów do pani Ani,a gdy jej nie ma to do Asi. Obie dziewczyny są super - słuchają i strzygą tak jaksię im mówi. A także same proponują coś od siebie - mi np. zaproponowały inny kolor pasemek i wyszedł super. Próbowały natomiast abym zrezygnowała z obcięcia grzywki, ale jak się uparłam, to zrobiły tak jak chciałam
Florcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:04   #34
trine
Raczkowanie
 
Avatar trine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 70
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej.Trendy pod Orlem

rychu powiedz cos wiecej na temat tego salonu w czechowicach bo moze ja bym sie tam wybrala
trine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 11:43   #35
toffii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Ja polecam Studio Fryzjerskie Marcin Paw przy ul. Milusińskich. Obcinałam się tam ostatno właśnie u pana Marcina (właściciela) i jestem bardzo zadowolona z fryzurki. Wydaje mi się że szczególnie dobrze obcinają tam na krótko, potrafią dopasować fryzurki do rodzaju włosów i odpowiednio je wycieniować, tak że końcowy efekt jest naprade super, przynajmniej w moim przypadku.
Zawsze po przyjściu od większości innych fryzjerów fryzurka była fajna do pierwszego mycia a potem nie potrafiłam juz jej tak ułożyć, natomiast p. Marcin obcioł mnie tak że po umyciu włosów w domu właściwie wystarczyło tylko wysuszyć suszarką lekko wyciągnąć włoski i fryzurka wygladała prawie identycznie jak wtedy kiedy wyszłam od niego.
toffii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 16:59   #36
trine
Raczkowanie
 
Avatar trine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 70
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

toffii a ile zaplacilas i czy obinalas sie na krotko??
trine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 17:14   #37
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez toffii
Ja polecam Studio Fryzjerskie Marcin Paw przy ul. Milusińskich
gdzie to jest? bo sie nie orientuje
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 11:47   #38
toffii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

obcinałam się na krótko (ale oczywiście nie na zapałkę ) i zapłaciłam 60 zł. W sumie to troche drogo ale cóż, najważniejsze że jestem z efektu zadowolona. Oczywiście w cenie jest mycie i modelowanie.
A jesli chodzi o miejsce gdzie się znajduje ten salon to jest to ul. Milusińskich na os Grunwaldzkim. Trochę jest schowany i malo widoczy ten salon z drogi ale idzie go znaleść. Obok jest tam sklep Savia i na przeciwko chyba jakieś boisko.
toffii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 11:56   #39
renaa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar renaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
GG do renaa Send a message via Skype™ to renaa
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

zapraszam do Krakowa..
renaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 22:43   #40
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

up up up
no i co z tymi fryzjerami z B-B?
odkrylyscie jakis nowy dobry salon?
wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 11:32   #41
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

up
dziewczyny pisac gdzie chodzicie do fryzjera. ja dalej trendy ale chyba bede musiec zrezygnowac -ograniczona plynnosc finnasowa heeh
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 13:19   #42
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Może któraś z Was skusi się na fryzurkę u Łukasza Sparzyńskiego ,na placu św.Mikołaja w Bielsku. Nie próbowałam, więc nie namawiam, ale może akurat ktoś się zdecyduje. Jeśli tak, to napiszcie jak wyszło. Warto zobaczyć na stronkę - www.stylista.net . Tam są godziny otwarcia, cennik i kilka słów o samym właścicielu. Pozdrawiam.
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:59   #43
southgirl88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Thumbs up Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

salon McHair na ul.11 listopada
southgirl88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 11:25   #44
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez barocco Pokaż wiadomość
Ja polecam salon HAIRPARK na Barlickiego 7(schody przy `prezydencie`) Fryzjerka: Ola, lub Wlascicielka-Stylistka-Beatka. Najlepiej zadzwonic wczesniej, 499 22 21, lub Anetka(tez rewelacyjna) na ul. Cechowej, na rogu od strony sfery, tel: 8 16 52 58
Ja tez polecam Olę, przyjeżdżam do niej aż z Krakowa, ale warto, trochę drogo, ale fryz po myciu sie trzyma. Jutro jade na strzyzenie i może kolor albo pasemka
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 10:29   #45
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witam,
drogie dziewczyny , ja też długo szukałam odpowiedniego fryzjera ile to ja się nachodziłam po salonach to chyba nikt nie wie, byłam u Sparzyńskiego, któraś z dziewczyn wspominała i byłam tak niezadowolona, że szok, chłopak może i sympatyczny ale z włosami nie zrobił mi nic, jak przyszłam do domu to zapytali mnie czy na pewno byłam u fryzjera za to grzywkę tak mi ściachał, żę nie mogłąm dojść z nią do ładu przez dwea m-ce. Tak
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 10:46   #46
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witam dziewczyny, już wiele razy zaglądałm tu tak jak Wy szukając dobrego fryzjera w naszym ukochanym mieście i też chciałam coś szkrabnąć ale nie byłam zarejestrowana, tak więc teraz kiedy już zechciało mi się zarejestrować to mogę Wam powiedzieć, że ja też od kilku lat nie mogłąm trafić na dobrego fryzjera nie wiedziałam czy ja coś źle tłumaczę czy mam pecha, tak więc byłam we wszystkicg trendach, po wizycie sprzed 3 m-cy dalej mam problemy z grzywką bo tak mi ją Pani wyskubała i najlepsze, że poszłąm do niej ponieważ chodzi tam koleżanka, która ma pięnie zrobione włosy a mi poprostu wyszła taka klapa, że jak mnie znajoma zobaczyła to nie mogła uwierzyć, że wracam od niej, byłam też (chodzi mi obardziej znanych) uSparzyńskiego ale to dopiero byłą porażka, chłopak skasował mnie jak za zboże a na głowie nie miałam nic zrobione, wiem, że teraz stawia się na naturalność ale wychodząc od fryzjera chciałabym wiedzieć za co zapłaciłam, a grzywkę też wyskubał, też miałam problem przez dłuższy czas, tak więc po wielu perypetiach z różnymi salonami dałam ostatnią szansą Trendom ale tym razem na Bohaterów Warszawy, w alejach Sułkowskich, tak więc umówiłam się do p.ANI bo wcześniej umawiając się w trendach chodziłam do kolesi, którzy jeżdżą na te różne pokazy po całym świecie, byłam u dwóch takich i wyszłam niezadowolona więc postanowałam się umówić do "szarej myszki" i w końcu się udało, PANI ANIA, poświęciła mi czas na spokojnie wytłumaczyła jaki kolor jaka fryzura, bo wiecie jak to w trendach mają wyliczony czas na klienta i nie maja czasu rozmiawiać, doradzać tylko szybko, szybko. tak więc na koniec mogę powiedzieć - jestem zadowolona, trafiłam na fryzjerkę, której będę się trzymała, bo w końcu po wielu latach jestem zadowolona i jeszcze na koniec drugi salon, który też jest niezły i tańszy, hmm sama nie wiem czemu tam nie chodzę? to salon przy Domu Żołnierza nie pamiętam jak się nazywa ale obok jest takie amłe solarium, prowadzi to koleś z dziewczyną i On jest godny polecenia, już wiem nazywa się Marcin Herok, tak chyba tak, tak więc kończę, mam nadzieję, że komus ten mój wywód pomoże.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 11:01   #47
iwona bez ogona
Przyczajenie
 
Avatar iwona bez ogona
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to iwona bez ogona
Exclamation Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Wtam!
Z zupełnie spokojnym sercem polecam Studio Marcin Paw w B-B. Świetni fachowcy, szczególnie Pan Marcin . Świetnie obcina i dobiera kolory. Uwielbiam chodzić do tego salonu - szczególnie, ze mam zupełnie proste, cienkie i trudne do uczesania w jakąkolwiek fryzurę włosy. Pan Marcin potrafi tak je ściać, ze praktycznie same sie układają - na prawdę super!! Jedyną wadą jest multum klientek jakie tam chodzą tzn jeśli zależy komuś na popołudniowej wizycie, szczególnie u Pana Marcina lub Pani Iwonki to zapisy są na 2-3 na przód. Ale jeśli ktoś moze sobie poozwolić na dopołudniowe lub poranne wizyty to łatwiej o termin .
Jednak mimo duzego ruchu w salonie tym każdej klience zostaje poświęcone dużo czasu, nic nie jest szybko, szybko. Można spokojnie sie zastanowić i odpowiedzieć na pytanie: "to co tniemy? na krótko?"

Od niedawna salon został przeniesiony z ul. Milusińskich na ul.PCK zaraz obok slepu Sawia na rogu takiego ala mini pasażu (jest tam też apteka i jakiś sklep chyba z ciuchami i kwiaciarnia...) tel: 33 496 99 81
Na potwierdzenie mojego zadowolenia dodam, ze poleciłam tego fryzjera paru moim koleżankom i w tej chwili one też tam chodzą i sa bardzo zdowolone.

Pozdrawiam

p.s. Już nie moge sie doczekać kiedy znowu tam pójdę i zrobię jakąś radykalną zmianę...niestety z obcinaniem musze poczekać do września żeby welon mieć do czego przypiąć ale w przyszłym miesiącu zmiana koloru a to już coś...
__________________
Jestem jak Dr. Jekyll i Mr. Hyde
iwona bez ogona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 11:46   #48
Carmella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 13
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

chodziłam kiedyś do trendów na cechową do Małgosi i byłam zadowolona. teraz kilka razy byłam u Karoliny z Hairparku , a ostatnio u Oli.
Ola i Karolina teraz przeniosły się na Cechową do HappyHair. Bardzo fajnie tną dziewczyny (Ola chyba bardziej słucha klientki a Karolina forsuje swoje wizje).
Carmella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 21:41   #49
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Melvina Pokaż wiadomość
Chodzę do pani Asi, ostatnio byłam tam 3 tygodnie temu, miała wtedy ciemnobrązowe włosy do ramion, grzywkę sięgającą do brwi, jest bardzo szczupła. Wystarczy, że gdy będziesz się umawiać zaznaczysz, że chcesz się właśnie u niej obcinać
Ta dziewczyna to już legenda!Była świetna lat temu jakieś 4,wiec wolę nie myśleć jak dobra jest terazNie miałam niestety szansy do niej trafić i żałuję,ale opowiesci o niej krążyły echem po mojej pracy.Teraz też poszukuję dobrego fryzjera,chce pasemka (choć to ponoć bzdura z mojej strony bo jestem brunetką) i muszę się trochę doprowadzić do porządku z czupryną.Ale Trendy to dla mnie troche za drogo,zwłaszcza,że ile razy się u nich scinałam tyle razy fryzura wyglądał super jedynie do pierwszego mycia,potem w niczym już nie przypominała tego z czym wyszłam od nich...

a tak przy okzaji jeszcze,czemu nie piszecie ile kosztuje wizyta u danego fryzjera?Przecież o to również się tu rozchodzi - bo fajnie się dowiedzieć,że jakiś gościu super tnie i się do niego umówić, gorzej jak pzryjdzie do płacenia
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png

Edytowane przez Meme
Czas edycji: 2008-03-05 o 22:06
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 10:53   #50
Thais
Przyczajenie
 
Avatar Thais
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Ja od lat chodze do Trendy (B-B 11-Listopada), byłam obcinana i przez p. Matriusza i dawniej był tam świetny p.Mateusz i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Ktoś tutaj wspomniał,że niemalże każda osoba wychodzi z Trendy w takiej samej fryzurze. To prawda, ale to tylko te osoby, które przychodząc nie mają pomysłu na fryzurkę. Teraz już nie mieszkam w Polsce, ale co pół roku przyjeżdżam i wizytuję ten salon. Jutro idę podciąć włosy i zmienić kolor i wiem, że nie wyjdę z łzami w oczach.
Thais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:30   #51
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

JA RÓWNIEŻ CHODZĘ DO TRENDY TYLKO, ŻE NA BOHATERÓW WARSZAWY I TEŻ JESTEM ZADOWOLONA, CHOCIAŻ PRZYZNAM, ŻE OSTATNIO ZOSTAŁAM ŹLE OBCIĘTA I MUSIAŁAM POPRAWIAĆ, NIE POSZŁAM JUŻ DO TRENDY BO PODLICZYLI BY MNIE ZNOWU Z 70 zł A ZA STRZYŻENIE I KOLOR ZAPŁACIŁAM TAM PONAD 180 zł, WIĘC PODESZŁAM SOBIE DO p. MARCINA HEROKA DO CARRET, JUŻ KIEDYŚ O NIM WSPOMINAŁAM I MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE WYSZŁAM BARDZO ZADOWOLONA, TAKŻE CHYBA ZACZNĘ CHODZIĆ TAM, PONIEWAŻ CENY SĄ O WIELE BARDZIEJ PRZYSTEPNE A FACET JEST NA CZASIE ZNA NOWE TRENDY I POTRAFI OBCINAĆ, TAKŻE JEŻELI SZUKACIE DOBREGO I W MIARĘ TANIEGO FRYZJERA ( TAŃSZEGO OD TRENDY) TO ZAJRZYJCIE SOBIE TAM, JA JESZCZE CHCIAŁABYM SPRÓBOWAĆ U p. MARCINA PAW NA PCK ALE SŁYSZAŁAM, ŻE DO NIEGO TRZEBA BARDZO DŁUGO CZEKAĆ.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:34   #52
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Meme Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna to już legenda!Była świetna lat temu jakieś 4,wiec wolę nie myśleć jak dobra jest terazNie miałam niestety szansy do niej trafić i żałuję,ale opowiesci o niej krążyły echem po mojej pracy.Teraz też poszukuję dobrego fryzjera,chce pasemka (choć to ponoć bzdura z mojej strony bo jestem brunetką) i muszę się trochę doprowadzić do porządku z czupryną.Ale Trendy to dla mnie troche za drogo,zwłaszcza,że ile razy się u nich scinałam tyle razy fryzura wyglądał super jedynie do pierwszego mycia,potem w niczym już nie przypominała tego z czym wyszłam od nich...

a tak przy okzaji jeszcze,czemu nie piszecie ile kosztuje wizyta u danego fryzjera?Przecież o to również się tu rozchodzi - bo fajnie się dowiedzieć,że jakiś gościu super tnie i się do niego umówić, gorzej jak pzryjdzie do płacenia
MEME! JA TAK JAK NAPISAŁAM WCZEŚNIEJ W LUTYM ZA STRZYŻENIE I KOLOR PANELOWY W TRENDY ZAPŁACIŁAM 182 zł, NATOMIAST W CARRET U P. MARCINA ZA STRZYŻENIE ZAPŁACIŁAM 40 zł, A WIEM, ŻE ZA KOLOR + STRZYŻENIE DAŁABYM 110 120 zł, WIĘC MYŚLĘ, ŻE JEST TO DUŻA RÓŻNICA.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:46   #53
Kosa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witam
Chciałam zapytać czy ktos z Was był w salonie fryzjerskim KUBLIN w Bielsku na ul. Stojałowskiego?? Jeśli tak to prosze o kilka informacji, czy warto, jak cenowo i jakie macie wrażenia.
Z góry dziekuję
Kosa1
Kosa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:51   #54
Kosa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Chcę przefarbować włosy, ponieważ w Trendy mi źle zafarbowali???
Kosa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:30   #55
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Kosa1 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam zapytać czy ktos z Was był w salonie fryzjerskim KUBLIN w Bielsku na ul. Stojałowskiego?? Jeśli tak to prosze o kilka informacji, czy warto, jak cenowo i jakie macie wrażenia.
Z góry dziekuję
Kosa1
odnośnie twojego pytania, ja również chciałam się wybrać do Kublin - a, ale zrezygnowałam ponieważ dowiedziałam się, że mają najwyższe ceny w Bielsku, także można sobie wyobrazić ile kosztuje wizyta u nich... natomiast jeżeli chodzi o to czy są dobrzy to słyszałam i pochlebne opinie i skrajnie negatywne, także ja chyba bym nie ryzykowała.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:23   #56
Kosa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Dzięki za informacjeJa chyba też zrezygnuje
Kosa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 14:23   #57
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Kosa1 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacjeJa chyba też zrezygnuje
Jeszcze dodatkowo mogę Ci powiedzieć, że dzisiaj rozmawiałam z koleżanką, która chodzi na PCK do p. Marcina Paw i jest baardzo zadowolona, tylko, że ceny takie jak w trendy albo i wyższe, myślę, że raczej wyższe ale ja proponuję Ci abyś sobie zobaczyła do P. Marcina Heroka, ja tam poszłam po tym jak mnie źle koleś obciął w trendy i powiem Ci, że włosy bardzo fajnie mi się układają, ja miałam zawsze problem z ułożeniem fryzury, tym bardziej, że mam boba więc trochę muszę posiedzieć ale tym razem jestem zadowolona i zaskoczona, że tak fajnie mi się włosy układają, także na zakończenie jeżeli miałabym Ci kogoś polecić ( a zwiedziłam tych salonów trochę) to trendy, Marcin Paw albo Marcin herok "carret" o ile się nie mylę z nazwą
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 12:16   #58
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Hej ja polecam Karolinę z Hair-parku - (obecnie pracuje w Happy Hair ale to ta sama firma)

Obcieła mnie dokładnie tak jak chciałam , byłam bardzo zadowolona

Wcześniej chodziłam do trendy na Cechowej - obcinają klasycznie i bez polotu w sumie - kiedy chce się zrobić coś ciekawszego to nie tam.
Poza tym okropnie mnie tam denerwowało to, że za każdym razem kiedy byłam rozjaśnić włosy Color touchem i zawsze chciałam tak samo to nigdy nie pamiętali co to były za odcienie . Masakra.

W Hair parku byłam na razie tylko się obciąć ale oni tam zawsze zapisują w komputerze jakie kolory były i kiedy . Zdecydowanie lepsze roziwązanie.

Jeszcze większa masakra była pod Orłem siedziałam tam 4h (a zwykle jestem niecałe 2 na Cechowej) Przewinęło się przeze mnie 4 fryzjerów każdy robił coś innego (bez sensu) I jeszcze jak mi kazali zapłacić (200zł) To myślałam, że się przewrócę ( na cechowej płaciłam zawsze koło 100 zł)
Nie polecam tego salonu.

A teraz ja poproszę o pomoc bo umówiłam się do Oli u Pana Marcina Paw(ia Czy ktokolwiek coś o niej wie ? Z góry dzięki za odpowiedź
Bo nie wiem co mnie czeka
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 23:12   #59
iwona bez ogona
Przyczajenie
 
Avatar iwona bez ogona
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to iwona bez ogona
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A teraz ja poproszę o pomoc bo umówiłam się do Oli u Pana Marcina Paw(ia Czy ktokolwiek coś o niej wie ? Z góry dzięki za odpowiedź
Bo nie wiem co mnie czeka

Znam Pana Marcina jako fryzjera od kilku lat i on nie pozwala u siebie na "fuszerę" więc spokojnie
Ja jednak najbardziej lubię chodzić właśnie do niego choć Pani Ola jest bardzo miłą i sympartczną osobą, która mam nadzieję sprosta Twoim wymaganiom
Co do kosztów to nie wiem co planujesz robić i jakiej długości masz włosy ja ostatnio za pasemka na półdługich włosach zapłaciłam ok 140 zł.
Życzę powodzenia i trzymam kciuki za nowy hair design!

Pozdrawiam

p.s. koniecznie daj znać jak poszło!
__________________
Jestem jak Dr. Jekyll i Mr. Hyde
iwona bez ogona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 20:19   #60
Kosa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez KOZIANECZKA Pokaż wiadomość
Jeszcze dodatkowo mogę Ci powiedzieć, że dzisiaj rozmawiałam z koleżanką, która chodzi na PCK do p. Marcina Paw i jest baardzo zadowolona, tylko, że ceny takie jak w trendy albo i wyższe, myślę, że raczej wyższe ale ja proponuję Ci abyś sobie zobaczyła do P. Marcina Heroka, ja tam poszłam po tym jak mnie źle koleś obciął w trendy i powiem Ci, że włosy bardzo fajnie mi się układają, ja miałam zawsze problem z ułożeniem fryzury, tym bardziej, że mam boba więc trochę muszę posiedzieć ale tym razem jestem zadowolona i zaskoczona, że tak fajnie mi się włosy układają, także na zakończenie jeżeli miałabym Ci kogoś polecić ( a zwiedziłam tych salonów trochę) to trendy, Marcin Paw albo Marcin herok "carret" o ile się nie mylę z nazwą
Super dziękuję Ci bardzo za informację. Wybiorę sie do Pana Marcina Heroka na poczatek i na razie tylko na ścięcie a potem zobaczymy. Chciałabym juz znależć 1 fryzjera a nie co chwilę chodzic gdzie indziej. Pozdrawiam gorąco i napisze wrażenia
Kosa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 12:18:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.