Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 21:39   #1
Typicalk
Raczkowanie
 
Avatar Typicalk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 215

Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?


Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski w Bułgarii - gdzie chętniej pojechałybyście na wakacje i dlaczego? Gdzie jest ładniejsza plaża, centrum, gdzie jest więcej rzeczy wartych zobaczenia?
Proszę o opinię.
__________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
Typicalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:15   #2
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Słonecznego Brzegu nie polecam, jeśli chciałabyś coś pozwiedzać i zobaczyć więcej niż plaże i kurorty hotelowe. Nie wiem jak w Złotych Piaskach, ale podejrzewam, że podobnie.
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 12:23   #3
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Cytat:
Napisane przez Typicalk Pokaż wiadomość
Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski w Bułgarii - gdzie chętniej pojechałybyście na wakacje i dlaczego? Gdzie jest ładniejsza plaża, centrum, gdzie jest więcej rzeczy wartych zobaczenia?
Proszę o opinię.
Jeśli chodzi o Złote Piaski to nie mogę się wypowiedzieć, bo nie byłam. Nie wiem czego oczekujesz po tych wakacjach? Odpoczynek, zwiedzanie, jedno i drugie? Osobiście mogę polecić Słoneczny Brzeg i okolice, czyli niewielkie, ale bardzo urokliwe miejscowości w jego pobliżu. Byłam i chętnie tam wrócę
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 08:45   #4
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Złote Piaski to nie mogę się wypowiedzieć, bo nie byłam. Nie wiem czego oczekujesz po tych wakacjach? Odpoczynek, zwiedzanie, jedno i drugie? Osobiście mogę polecić Słoneczny Brzeg i okolice, czyli niewielkie, ale bardzo urokliwe miejscowości w jego pobliżu. Byłam i chętnie tam wrócę
Obydwa miejsca w pytaniu autorki sa niemozebnie napchane ludzmi, byłam 4 lata temu i nie podbało mi się.
My bylismy w Świętym Wlazie, spokój cisza, w porównaniu z tymi kurortami było super.

Moja sasiadka wróciła ze Zlotych Piaskow i w przelocie powiedziała mi tylko, ze jest rozczarowana, tłum ścisk i przy wiekszych falach (takie jak u nas na Bałtyku w ładny dzien) ratownik nie pozwala wejsc do wody.
A do zobaczenia są tylko hotele.
Bardzo ładna jest Warna.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-09-06 o 08:46
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 11:55   #5
kata_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Byłam rok temu w Słonecznym Brzegu. Szczerze, to nie jestem zadowolona z tych wakacji. Już nigdy nie pojadę do Bułgarii i nie polecam nikomu.
kata_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 11:18   #6
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Ja od 4 lat jeździłam do Bułgarii, byłam w Słonecznym Brzegu 3x i raz w Ablenie (niedaleko ZP). Słoneczny mogę z czystym sercem polecić jeżeli jedziesz z grupą znajomych na wakacje polegające na leniuchowaniu i imprezowaniu. W przeciwnym razie będziesz zawiedziona. Złote Piaski absolutnie mi się nie podobały, za to Albena była wspaniała. jeżeli cenisz spokój to Albena i Święty Właz. A Bułgaria jak Bułgaria - zwiedzać nie ma co. 5 raz już bym nie pojechała.
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 17:47   #7
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Ja też już nie wybiorę się do Bułgarii. Byłam w Złotych Piaskach i odradzam. Plaża i morze były w miarę czyste, ale to co zobaczyłam na plaży poza piaskiem to, o zgrozo! Rozwalone, bo nie da się tego inaczej nazwać, hotele, łącznie z całym wyposażeniem porzucone przy samej plaży. Nawet koło pięknych 5* hoteli śmierdzi ściekami, a śmieci są po prostu wszędzie. Jedynie samo centrum jest znośne, ale tam są właśnie same 5* hotele, kluby i restauracje.

Jak na taki kurort, to bardzo słabo.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

No i tak, jak dziewczyny mówiły: zero zabytków.
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 13:03   #8
Typicalk
Raczkowanie
 
Avatar Typicalk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 215
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Mi bardziej zależy na ładnej plaży, na miejscach wartych zobaczenia, raczej nie interesują mnie nocne imprezy.
Być może wydaje się dziwne, że chciałabym jechać do Bułgarii, a nie chcę iść na imprezy, ale chciałabym odwiedzić jakiś nowy kraj w Europie, nie w wysokiej cenie. Naprawdę w Bułgarii z zabytkami/'perełkami przyrody' jest tak źle? Nic wartego odwiedzenia?
__________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
Typicalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 13:16   #9
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Do zobaczenia jest Nessebar - bardzo ładne urokliwe miasteczko, Sozopol - podobnie, ewentualnie delfinarium w Warnie. Pomijając fakt, ze turystów jest w nich masa, większość terenu stanowią tanie podróbki wszystkiego co możliwe. Są ładniejsze miejsca Z przyrody nie wiem co można polecić w Bułgarii
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 13:36   #10
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

no i stolica, troche daleko, ale polecam, sama warna jest jest śliczna, koniecznie przejdz sobie z delfinarium na piechote nad morze, szeroka piekna plaza.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-09-16 o 13:37
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 20:48   #11
crr
Raczkowanie
 
Avatar crr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 135
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Cytat:
Napisane przez Typicalk Pokaż wiadomość
Mi bardziej zależy na ładnej plaży, na miejscach wartych zobaczenia, raczej nie interesują mnie nocne imprezy.
Być może wydaje się dziwne, że chciałabym jechać do Bułgarii, a nie chcę iść na imprezy, ale chciałabym odwiedzić jakiś nowy kraj w Europie, nie w wysokiej cenie. Naprawdę w Bułgarii z zabytkami/'perełkami przyrody' jest tak źle? Nic wartego odwiedzenia?
Cytat:
Napisane przez 90fasola Pokaż wiadomość
Do zobaczenia jest Nessebar - bardzo ładne urokliwe miasteczko, Sozopol - podobnie, ewentualnie delfinarium w Warnie. Pomijając fakt, ze turystów jest w nich masa, większość terenu stanowią tanie podróbki wszystkiego co możliwe. Są ładniejsze miejsca Z przyrody nie wiem co można polecić w Bułgarii
Nessebar i Sozopol- potwierdzam Bardzo sympatyczne i urocze miejsca, odradzam Złote Piaski, Słoneczny Brzeg i inne takie duże kurorty, dziewczyny wcześniej napisały już czemu... Warto zastanowić się właśnie nad mniejszymi miejscowościami Wybrzeże w Bułgarii nie jest długie a bilety autobusowe tanie, także nie ma problemu z przemieszczaniem się i zwiedzaniem innych miejsc
__________________
I'm a sweet piece of work, well intentioned yet disturbed,
wrongly label-ed and under-fed, treated like a rose as an orchid
crr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 19:02   #12
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

a musi być Bułgaria? W tej samej cenie masz przepiękną Chorwację na przykład Chociaż każdy lubi co innego
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 20:06   #13
Typicalk
Raczkowanie
 
Avatar Typicalk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 215
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
a musi być Bułgaria? W tej samej cenie masz przepiękną Chorwację na przykład Chociaż każdy lubi co innego
Chorwacja jest bardzo podobna do Czarnogóry, w której byłam. Zresztą, ceny w Chorwacji są bardzo wysokie.
__________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
Typicalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 13:38   #14
baryleczka
Raczkowanie
 
Avatar baryleczka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 84
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Cytat:
Napisane przez Typicalk Pokaż wiadomość
Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski w Bułgarii - gdzie chętniej pojechałybyście na wakacje i dlaczego? Gdzie jest ładniejsza plaża, centrum, gdzie jest więcej rzeczy wartych zobaczenia?
Proszę o opinię.
To typowe kurorty, ale ze Słonecznego Brzegu jest bliżej do Nesebaru i Płowdiw. Plaże i centra rozrywki - podobne.
__________________
http://yourapps.info/ - najlepszy portal z aplikacjami dla kobiet
http://betweenblankpages.wordpress.com - recenzje, marudzenie, motywacja
baryleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 20:40   #15
katvad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

nie polecam - wszędzie dziczy, na plaży chyba największy, sąsiadów z leżaków okradli w pierwszy dzień, ceny drogie jak na bułgarię.
katvad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 09:26   #16
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Mi też nie za bardzo się podobało (Złote Piaski). Choć hotel mieliśmy super to okolica nie bardzo. Troszke za dużo ludzi, rozrywki jak i u nas nad morzem. Całe szczęście, że hotel miał swoją plaże.
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:19   #17
Natalkaa91
Raczkowanie
 
Avatar Natalkaa91
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 70
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Hej, byłam w obu miejscowościach i powiem szczerze że jeśli chodzi o młodych ludzi to na pewno Słoneczny Brzeg jest bardziej "imprezowy", jest wiele atrakcji nie tylko wodnych A Złote Piaski jak najbardziej dla rodzin z dziećmi, osób starszych ale nie tylko
Natalkaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 09:40   #18
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Żadna z tych dwóch miejscowości, bo: drogo, jedno wielkie podróbkowo, hałas, tłok, oprócz plaż w zasadzie nic tam nie ma. Oprócz Złotych Piasków i Słonecznego Brzegu wybrzeże Bułgarii jest piękne i różnorodne. Jeśli nastawiasz się na imprezowanie, ale chcesz także piękne plaże i możliwość zwiedzania to polecałabym Warnę. Jeśli chcesz więcej spokoju i więcej zwiedzania to radzę wybrać Sozopoł (urocze miasto z zabytkami, blisko do Neseberu i niedaleko do Istambułu).
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 19:41   #19
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Polecam Złote Piaski,jestem zachwycona Ale to tylko,jeśli nie przeszkadza ci hałas,bo tam raczej imprezowo
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 15:24   #20
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

Podbijam.

Jakie kluby polecacie w Słonecznym Brzegu, gdzie można dobrze zjeść, jak cenowo wypada Aquapark?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 19:39   #21
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

Słoneczny Brzeg - Bułgaria

Hej.

Założyłam ten wątek, ponieważ wybieram się do Słonecznego Brzegu w Bułgarii i chciałabym uzyskać jak najwięcej porad praktycznych, czyli gdzie pójść zjeść/potańczyć, jak tam dojść/dojechać, gdzie warto pójść, może można coś zwiedzić/ciekawego zobaczyć? Jakie są ceny itp. Wiem,że jest jakiś aquapark (albo 2?).

Z góry wszystkim dziękuję za wszelkie wskazówki i porady.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 20:10   #22
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 363
Dot.: Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

Ja w kwestii zwiedzania. Otóż nie wiem, z której strony SB będziecie, ale my mieliśmy hotel Grenada od strony Nessebaru- wpisanego na listę Unesco. Piękne miasteczko z pozostałościami ruin. Chodziliśmy tam na piechotę. Jak nie to można busem dojechać. Polecam też kupić bilet i autobusem przejechać się do Burgas- miasta uznawanego przez Bułgarów za modernistyczne (a zobaczysz co dla nich oznacza modernizm. Co do barów i dyskotek to jest tam ich wiele, ale my nie chodziliśmy na dyskoteki. Jedliśmy w Griil barze przy hotelu Amfibia. Ogólnie cały Słoneczny Brzeg jest jedną mega wielką promenadą- będąc tam pomyślałam sobie o naszej Ustce i już wcale się nie dziwiłam, czemu ludzie wolą jechać tyle km my lecieliśmy samolotem z Rainbow Tours. Natomiast to, co gwarantowane to pogoda oraz ciepłe morze. Nawet jak wieczorem była burza to od rana świeciło słońce. Morze Czarne jest trochę nieprzewidywalne- zrywają się nagłe fale (no, może nie takie jak ta ostatnia w Odessie). Ogólnie fajny wypoczynek, miło wspominam, ale bez większego szału- generalnie wolę samochodem, bo wówczas więcej można zobaczyć
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 21:28   #23
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

No właśnie słyszałam o tym Nessebarze, że ludzie tam piechotą wzdłuż plaży chodzą. Myślę,że jednego dnia się tam wybierzemy. Coś konkretnego polecasz tam zwiedzić? A Burgas to tam, gdzie lotnisko? To chyba ok. 35 km?

Jakie pamiątki przywieźć z Bułgarii?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 07:02   #24
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 363
Dot.: Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

Nessebar to takie miasteczko, po którym się chodzi, wąskie kamienne uliczki, ruiny, targ. My kupiliśmy zegar zrobiony na kawałku drewna i dla dzieci zabawki drewniane . Jest też mnóstwo olejków różanych. Ogólnie w Bułgarii na targach sprzedają dużo tandetnych rzeczy, więc tak naprawdę szkoda kasy na "Dolce&Gabbana" z targu Podróbek tam masa. Tak, w Burgas jest lotnisko, chociaż my lądowaliśmy w Varnie i jechaliśmy 100 km autokarem. A do Burgas jest ok. 35 km i jeździ "PKS", nie jest drogi. W Bułgarii na targach albo nawet w marketach warto kupować codziennie owoce- inaczej pachną i smakują niż u nas
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 15:04   #25
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

A bilety autobusowe kupuje się w kioskach, czy u kierowcy też można?

Podróbek nie zamierzam kupować. Aczkolwiek domyślam się,że jest na nie sporo chętnych.

A jakieś przysmaki kuchni regionalnej? Co warto zjeść?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:19   #26
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 363
Dot.: Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

Z tymi biletami to już nie pamiętam, ale żadnego problemu nie było. I tanie były. Z jedzenia pamiętam sałatkę szopską (mi przypominała grecką), z grilla jedliśmy jakieś kotlety mielone, ale powiem szczerze, że nie pamiętam z jakiego mięsa. Do kuchni aż tak nie przywiązuję uwagi jak do zwiedzania. Śniadanie mieliśmy w hotelu i starczały aż do późnego popołudnia, z tego upału tylko chciało się pić (rano około 8 było już około 25 st. C), byliśmy jakoś 20-27 lipca. Pamiętam jeszcze, że jak była burza to momentalnie zalewało SB i wracając do hotelu mam zdjęcie jak na ulicy stoję po kostki w wodzie, a woda po ulicy płynie, płynie....Mają chyba coś z odpływami nie tak. Ciekawe czy to się zmieniło... I jeszcze jedno- jak samochód zaparkował na zakazie to od razu momentalnie pojawiali się "parkingowi", auto na lawetę i na parking policyjny. Była taka scena raz, że facet wyskoczył do kiosku po fajki i wychodząc z niego już mu auto ładowali Wtedy pomyślałam, że jednak dobrze, że my przylecieliśmy samolotem. Kiedy lecisz? Zdaj relację jak wrócisz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 22:03   #27
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

Nie mam jeszcze wykupionej (to kwestia dni), ale najprawdopodobniej 18 lipca, więc już niedługo. Oj jak mi się już chce na plażę i do wody...
A jak plaże? Bo słyszałam opinie, że trochę tam syf... ;/
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 07:15   #28
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 363
Dot.: Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

Jak to na piaszczystej, ja generalnie wolę kamieniste, skaliste. W Bułgarii piasek jest taki ciemnożółty (nie jak u nas). Pierwszego dnia jak przylecieliśmy były takie zielone wodorosty pływające, ale poszliśmy kawałek dalej i woda czysta była A na drugi dzień już ich nie widziałam. Natomiast dużo muszelek nazbierałam i chyba nielegalnie przywiozłam
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 16:37   #29
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

Raczej chodziło mi o śmieci na plaży. Czytałam,że spotkać tam kosz na śmieci to cud i że właśnie plaże i brzeg są zasyfione.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 21:07   #30
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 363
Dot.: Słoneczny Brzeg / Bułgaria - atrakcje, porady praktyczne, kluby

Z tego co pamiętam to plaże były sprzątane, bo pod wieczór jak się szło to widać było dużo worków ze śmieciami. Aż tak wielkiego syfu chyba nie było, bo nie kojarzę, ale ja nie należę do osób, które wylegują się całymi dniami na plaży tylko odpoczywam aktywnie, więc dokładnie Ci nie powiem.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-25 13:44:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.