Gdzie zamówić zaproszenia ślubne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-16, 10:12   #1
Etarielle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 13

Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?


Cześć, zastanawiamy się, gdzie zamówić ślubne zaproszenia. Patrzylismy na allegro, bo tam podobno najtaniej, no ale szczerze mówiąc, to wolelibyśmy jakis własny motyw. Może znacie jakąś dobrą drukarnię internetową czy coś w tym stylu?
Etarielle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 11:59   #2
Emeri
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

No, ja nie wiem, czy na allegro faktycznie jest tak tanio. Raczej powiedziałabym, że ceny są podobne. Ja mogę ci polecić drukarnię Openprint, oni działają w internecie i bez problemu wydrukują ci to, co chcesz. My u nich zamawialiśmy zaproszenia na ślub i też mieliśmy własny motyw. Ceny mają w porządku, aczkolwiek w takich przypadkach są one ustalane indywidualnie, w zależności od nakładu zapewne. Musisz sobie z nimi sama porozmawiać.
Jeśli chodzi o jakość usług, to według mnie nie ma żadnych zastrzeżeń. Jakość papieru sobie z nimi ustalasz, kolory też są ładne i druk jest czysty.
Emeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:15   #3
agnieszka0908
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Fajne zaproszenia mają tu: xxx, bardzo tanie zaproszenia i masz personalizację w cenie. Dobrze się z nimi kontaktowało, ale dla pewności zamówiłam też próbki zaproszeń. W końcu się zdecydowaliśmy i na zaproszenia i na winietki i zawieszki na alkohol

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-29 o 00:18 Powód: Link.
agnieszka0908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:04   #4
IAmSoHappy
Przyczajenie
 
Avatar IAmSoHappy
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 20
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Rzeczywiście bardzo tanie...ale niestety niezbyt ładne moim zdaniem. Jednak zaproszenia muszą być z gustem.
IAmSoHappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 14:03   #5
gugusia2021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Ja osobiści chciałabym postawić na wygodę i zamówić zaproszenia w rozsądnej cenie, wypisane komputerowo, full wypas;-) Póki co jestem na etapie szukania. Chociaż jest coś interesującego. Zastanawiam się nad tym <reklama> . Zależy mi na próbkach zaproszeń

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2018-01-03 o 14:12
gugusia2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 17:17   #6
SasetkaR
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Ja początkowo szukałam zaproszeń na allegro bo wydawało mi się, ze będzie tam największy wybór a cenowo będzie najtaniej. Jednak po dłuższych poszukiwaniach nic za bardzo nie przypadło mi do gustu. Szukałam czegoś klasycznego ale zarazem wyjątkowego i tak trafiłam na czarno-białe zaproszenia tu [xxx] . Jeszcze nie spotkałam się z takimi zaproszeniami może dlatego tak mi się spodobały. U nas w regionie wszyscy dają jakieś kolorowe a te są takie wyjątkowe i chyba dlatego na nie się zdecyduje.

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2016-01-03 o 18:28 Powód: reklama
SasetkaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 15:46   #7
z_milosci_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

SasatkaR bardzo miło czytać taki komentarz

z_milosci_pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 20:48   #8
hermenegilda99
Raczkowanie
 
Avatar hermenegilda99
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 105
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Ja też zamiawiałam z allegro z firmy która jak widze udzieliła się na tym forum, my mamy ze zdjęciem, probki mozna obejrzec i wtedy zdecydowac, z innych form były słabe a ta ma, jak za tą cene, bardzo fajne propozycje. Moge Ci podać na priv, bo nazwy chyba nie można

I wszystko ładnie wygląda tylk orozdać
__________________
Małżeństwo to morze, dla którego dotychczas nie wynaleziono kompasu.
Heinrich Heine
hermenegilda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 09:24   #9
oczypiwne
Raczkowanie
 
Avatar oczypiwne
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 104
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

ja zamawiałam na allegro, ale firma ma też swoją stronę internetową na której można zamówić zaproszenia. Chociaż przyznam, że warto zamówić próbki tego co się zamawia, bo czasami przychodzą różne kwiatki, zdjęcia na stronach mogą być nie adekwatne do tego co się zamawia.
oczypiwne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 18:33   #10
JednaPannaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Wszystkie przyszłe panny młode chciałabym przestrzec przed zamawianiem zaproszeń w Soup Bubble http://www.soapbubble.pl/
Zaproszenie ładne, tego nie mogę im odmówić. Proces produkcji zajmuje jednak firmie od dnia wyceny do dnia otrzymania zaproszeń ponad trzy miesiące. Co w umowie zostało niezwykle sprytnie ujęte jako dwa razy 15 dni roboczych. Mimo że ślub mam za półtora miesiąca, firma nie zrealizuje zamównienia przed 15 czerwca.
Mogłabym odstąpić od umowy, gdyby nie to, że na wstępie zainkasowano ode mnie 1000 zł tytułem zaliczki, czyli 60% wartości zamówienia. Jest tyle firm na rynku, Soup Bubble to wybór dla żądnych stresujących, pełnych kłótni z podwykonawcą przygotowań do ślubu. Firma nie reaguje na prośby, groźby, błagania. Aroganccy, bezduszni aptekarze.
Chyba że możecie zamówić zaproszenia na rok przed ślubem
JednaPannaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 11:11   #11
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez JednaPannaM Pokaż wiadomość
Wszystkie przyszłe panny młode chciałabym przestrzec przed zamawianiem zaproszeń w Soup Bubble http://www.soapbubble.pl/
Zaproszenie ładne, tego nie mogę im odmówić. Proces produkcji zajmuje jednak firmie od dnia wyceny do dnia otrzymania zaproszeń ponad trzy miesiące. Co w umowie zostało niezwykle sprytnie ujęte jako dwa razy 15 dni roboczych. Mimo że ślub mam za półtora miesiąca, firma nie zrealizuje zamównienia przed 15 czerwca.
Mogłabym odstąpić od umowy, gdyby nie to, że na wstępie zainkasowano ode mnie 1000 zł tytułem zaliczki, czyli 60% wartości zamówienia. Jest tyle firm na rynku, Soup Bubble to wybór dla żądnych stresujących, pełnych kłótni z podwykonawcą przygotowań do ślubu. Firma nie reaguje na prośby, groźby, błagania. Aroganccy, bezduszni aptekarze.
Chyba że możecie zamówić zaproszenia na rok przed ślubem
Omg, bardzo Ci współczuję

Brałam ich pod uwagę, ale zaproszenia okazały się dla nas za drogie. Mailowałam z nimi i mówili, że zrobią zaproszenia w 3 tygodnie. Nieźle oszukują ludzi, przecież to kompletnie niepoważne. Co zamierzasz teraz zrobić?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 22:22   #12
maakuuni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Gdybyście szukały zaproszeń zdobionych ilustracjami akwarelowymi, zapraszam na <reklama>

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2018-01-03 o 14:12
maakuuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 13:05   #13
Karolaa1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Witam wszystkie przyszłe Panny Młode
Kochane mam wątpliwości co do moich zaproszeń ślubnych;?
Jakie trendy na 2018 obowiązują?
Zastanawiam się nad motywem liścia monstery oraz kolorystyki biało czarnej. Pomysłów brak .
Chciałabym aby było z klasą i nowocześnie. Gdzie najlepiej szukać takich zaproszeń?
Karolaa1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 18:55   #14
florciaaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

bardzo pilnie poszukuje zaproszen jak nizej - prosba ktokolwiek widzial ktokolwiek wie o wiadomosc na priw lub odpowiedz tutaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00141_catalogue_img_set_merryme_pracownia.jpg (100,0 KB, 57 załadowań)
florciaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 09:11   #15
Karolaa1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Może w jakiś pracowniach artystycznych, gdzie wykonują zaproszenia
Karolaa1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 11:06   #16
april_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez florciaaa85 Pokaż wiadomość
bardzo pilnie poszukuje zaproszen jak nizej - prosba ktokolwiek widzial ktokolwiek wie o wiadomosc na priw lub odpowiedz tutaj
Florcia, wydaje mi się, że to nie są skomplikowane zaproszenia do zrobienia, więc gdziekolwiek się zgłosisz i pokażesz taki projekt, to Ci to odtworzą, aczkolwiek no nie wygląda to według mnie weselnie, tylko raczej smętnie i ponuro. Mi się podobają zaproszenia multiloft, bo one są bardzo sztywne i nie wyglądają na "wymemłane"

Edytowane przez april_90
Czas edycji: 2018-01-11 o 11:08
april_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 16:50   #17
Intikate
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Pracownia bialy kot ma ładne, ręcznie robione. ja tam zamawiałam, wszystko terminowe i moim zdaniem cena jak za taką jakość dobra
Intikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 09:25   #18
Akarada
Raczkowanie
 
Avatar Akarada
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Purpurowa Oranżada
Wiadomości: 30
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Ja zaproszenia robiłam sama - takie delikatne w stylu rustykalnym, załączam zdjęcie. Jak podoba Wam się taki styl to bardo ładne, gustowne zaproszenia znajdziecie na xxx Ja tam kupowałam też kartki na ślub dla znajomych. Piękne są naprawde!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapro.jpg (102,9 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-07-05 o 20:16 Powód: Reklama.
Akarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 14:53   #19
kaleczkabaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Ja mam takie drukowane. Skorzystałam z gotowego motywu, bo akurat był taki który mi się bardzo podobał. Ja akurat kupiłam w drukarni CopyPoint w Gnieźnie. Zaproszenia ładne, schludne i nie wyglądające na „tanie”.
kaleczkabaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-20 10:12:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.