Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2021-04-20, 09:12   #4261
Yellow_Cherry
Przyczajenie

Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
No rozumiem a jeśli no nie wiem gdy chłopak się dotknął przed wytryskiem to jak pisałam i jak jakaś sperma wydzieliła się jeszcze przed wytryskiem i jak chłopak miał to na palcach ? Nie dotykał się po czubku penisa tylko bardziej w połowie jego długości, no ale jeśli coś się wydzieliło wcześniej czy coś i dotknął tego dłonią i potem te palce wkładał mi do pochwy
Po 1. Zastanow sie, prosisz o slowa upewnienia ze nie moglas zajsc w ciaze, po tych slowach jeszcze bardziej nie wierzysz
Po 2. Dni plodne zaczynaja sie kilka dni przed owualcja. Rozumiem to tak, ze to sa dni, kiedy plemniki moga przezyc do czasu owulacji, czyli jak przed dniami plodnymi doszlo do czegos, to plemniki to nie rambo, nie przezyja tygodnia.
Po 3. Plemniki czy preejakulat to nie pot, zeby trzymajac czlonek w polowie jakims cudem sie tam znalezc. Jakby doszlo u chlopaka do tego, ze pojawilby sie preejakulat to by na bank poczul wilgoc na rece

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 09:20   #4262
theali
Zakorzenienie

Cytat:
Okej a jak mi się owulacja przesunęła albo coś dni płodne mam niby od wczoraj a ta sytuacja wydarzyła się w niedzielę, owulacja według apki w piątek ma być w niedzielę wczoraj miałam śluz biały nierozciągliwy, dzisiaj też mam biały ale zaczyna lekko się rozciągać czy tak powinno być? Czy może mną wcześniej owulację albo coś i tam w pochwie mi coś zostało ?🥺
Daty z aplikacji to kiepski wyznacznik.
Jeżeli śluz dopiero zaczyna się lekko rozciągać, to prawdopodobnie organizm powoli zaczyna się szykować do owulacji.

theali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 09:47   #4263
Ciri32
Raczkowanie

No tak rozumiem ale to była taka sytuacja że ja zadowałam chłopaka oralnie czyli chłopka mógł poczuć wilgoć na ręce bo penis mógł być w mojej slinie po prostu. Chłopak przed wytryskiem " pomógł"sobie po prostu trochę ręką i chwilę przed wytryskiem ją wziął, a sam wytrysk nastąpił w nich ustach a w tym czasie chłopak dotykał mnie po sromie i wkładał palce do pochwy no i stresuje się że może jakiś prejakulat albo coś mógł być wymieszany z moją śliną albo może jakaś sperma która przedwcześnie się wydzieliła i chłopak dotykając siebie dotknął też tego i mi to przeniósł. Niestety nie pamiętam czy aby na pewno czy nie chłopak dotykał mnie tą samą ręka co siebie po penisie po prostu zapomniałam że stresu. Po wytrysku ja się nie dotykałam ani chłopak mnie ani swojego penisa. No i z tego wszystkiego obawiam się że jak to był ostatni dzień niepłodny gdzie miała miejsce ta sytuacja to jakoś coś tam we mnie zostało, i że owulacja może być wcześniej albo coś 😔

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Dodam że chłopak wcześniej nie miał wytrysku, nie dotykał mnie penisem po wargach sromowych ani nie było penetracji 😞
Ciri32 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 12:16   #4264
Ciri32
Raczkowanie

Nie wiem już sama, strasznie się stresuje 😞
Stary 2021-04-20, 12:36   #4265
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Nie wiem już sama, strasznie się stresuje 😞
Twój stres nie ma racjonalnego uzasadnienia. Tutaj może pomóc tylko psychiatra i odpowiedni plan leczenia.
Leany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 13:55   #4266
Aaneczkaa86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Leany Pokaż wiadomość
Twój stres nie ma racjonalnego uzasadnienia. Tutaj może pomóc tylko psychiatra i odpowiedni plan leczenia.
Tak psychiatra aby opanować lęki i seksuolog abyś mogła porozmawiać z nim o seksie. Jeśli to jest twój pierwszy partner to może mentalnie jeszcze nie jesteś gotowa na taką intymność
Stary 2021-04-20, 15:16   #4267
lightangel
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem już sama, strasznie się stresuje
Naucz się jednego: brak penetracji i wytrysku w pochwie = brak szans na ciążę.
Nic z tego co opisujesz nie prowadzi do ciąży, nie masz żadnych powodów do niepokoju.

lightangel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 16:48   #4268
Ciri32
Raczkowanie

Z jednej strony dociera do mnie to co mówicie nie było penetracji ani nic ale mam takie myśli że to szok a w internecie można naczytać się takich rzeczy że potem trudno być spokojną 😞 czekam teraz tylko na psychiatrę bo zamiast się cieszyć życiem to ja już drogi miesiąc żyje stresem 😞 cały czas tylko wszystko u siebie obserwuję śluz itp. Naprawdę nie mam już siły, niech psychiatra daje mi co chce, martwiłam się że jeśli da mi leki to nie będę mogła prowadzić auta ale teraz już mi to obojętne 😞 niech przepisze mi co tylko chce, chce żyć jak inni a nie codziennie w każdej minucie dnia się dręczyć i zastanowiać czy coś się przeniosło i wszystko analizować. Jestem już na skraju wyczerpania psychicznego, nie pamiętam jak to jest się nie stresować i odechciewa mi się żyć.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Nie wiem czemu taka jestem i co ze mną jest nie tak.... ale nie chce mi się nic, czuje się tak wypruta psychicznie że oprócz strachu nie potrafię czuć innych emocji, nie pamiętam jak to jest się cieszyć ale tak naprawdę, nie na niby. Przy chłopaku tylko potrafię się uśmiechnąć na co dzień praktycznie tego nie robię, a raczej robię ale na niby a potem pół nocy będę płakać w poduszkę albo pod prysznicem żeby tylko nikt mnie nie usłyszał. Nie wiem czy to jest związane z moją fobią, ale coraz trudniej mi normalnie funkcjonować a chciałbym się cieszyć z życia tak naprawdę i w spokoju. Nie wiem czy to tylko ta fobia czy może mam jeszcze jakieś inne lęki które wywołują takie zachowanie. Mam dość, możecie myśleć że się żalę ale i tak nikt gorzej nie pomyśli niż ja myślę o sobie. Nie widzę sensu w życiu, w niczym ..
Stary 2021-04-20, 17:38   #4269
SteveS
Zakorzenienie

Idź na badanie krwi - betaHCG. Potem idź do ginekologa, na USG i po antykoncepcję hormonalną - stosuj ją razem z gumkami. Ale zanim zaczniesz, idź do psychiatry, bo seks ma być przyjemnością, a nie powodem stresu.
SteveS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 19:30   #4270
Ciri32
Raczkowanie

Nie uprawiam seksu i przez moją fobię przez długi czas nie zamierzam. Teraz czekam tylko na wizytę u psychiatry po jakieś leki i wszystko mi jedno.. bo bliżej mi żeby skończyć żeby skończyć ze sobą a raczej stres zrobi to za mnie niż i czymkolwiek innym myśleć
Stary 2021-04-21, 09:47   #4271
Ciri32
Raczkowanie

Nie mam już naprawdę siły, cały czas myślę o tym i znowu zaczynam się wszystkiego doszukiwać i strasznie się stresuje. Mam coraz gorszej myśli odnośnie siebie i nie mam w ogóle chęci do życia, chce zniknąć..😞
Stary 2021-04-21, 10:57   #4272
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Nie mam już naprawdę siły, cały czas myślę o tym i znowu zaczynam się wszystkiego doszukiwać i strasznie się stresuje. Mam coraz gorszej myśli odnośnie siebie i nie mam w ogóle chęci do życia, chce zniknąć..😞
Nie martw się. Wszystko będzie dobrze. Na pewno nie jesteś w ciąży. Spróbuj zająć czymś myśli. Może odpal jakiś serial? Poza tym jeśli masz możliwość to przyśpieszyłabym wizytę u psychiatry albo chociaż podzieliła się swoimi myślami z jakąś bliską osobą, która mogłaby udzielić ci wsparcia na miejscu.
Leany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 11:31   #4273
Ciri32
Raczkowanie

Czasami potrafię się uspokoić, a czasami wbije sobie do głowy że coś się przeniosło na palcach do pochwy że jakiś prejakulat albo przedwczesna sperma no nie wiem 😞 schizuje strasznie 😞 próbuje zająć czymś głowę i czasami to wychodzi raz lepiej raz gorzej 😞 rozmawiam z chłopakiem,biorę tabletki na uspokojenie a na wizytę u psychiatry muszę niestety cierpliwie poczekać 😞
Stary 2021-04-21, 16:30   #4274
lightangel
Zakorzenienie

Nawet gdyby chłopak cokolwiek przeniósł to nie byłoby szans na ciążę. Po prostu, nie tak dochodzi do zapłodnienia. Nie masz żadnych powodów do niepokoju bo tak nie zachodzi się w ciążę.

lightangel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 17:11   #4275
Ciri32
Raczkowanie

Ehh będę próbować się uspokoić 😔 drugi raz już tak moja głowa świruje 😞 czyli co mogę sobie trochę odpuścić ten stres ?🥺
Stary 2021-04-21, 17:22   #4276
Yellow_Cherry
Przyczajenie

Cytat:
Ehh będę próbować się uspokoić drugi raz już tak moja głowa świruje czyli co mogę sobie trochę odpuścić ten stres ?🥺
Nawet powinnas

Stary 2021-04-21, 19:49   #4277
DziewczynaZbajki
Przyczajenie

Kochana, wyluzuj. Na pewno nie jesteś w ciąży. Natomiast te lęki są bardzo niepokojące. Może zanim pójdziesz do psychiatry, który od razu może nafaszerować Cię lekami, najpierw pogadałabyś z kimś zaufanym? Może z psychologiem? xxx
Życzę wszystkiego dobrego

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: Wczoraj o 08:26 Powód: reklama
DziewczynaZbajki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 20:25   #4278
Ciri32
Raczkowanie

Dobrze, będę próbować sobie zająć czymś głowę, jeśli wychodzę na miasto czy jadę autem nawet na głupie zakupy to troszkę lepiej sobie radzę. Będę próbować się uspokajać, ale zdaje sobie sprawę że stres do końca nie odpuści i liczę się z tym że nadal będę wszystko u siebie obserwować, analizować itp. Wiem że te lęki są niepokojące bo sama się ostatnio wystraszyłam jaka panika mnie ogarnęła nigdy w życiu nie byłam w takim stanie. Powtarzam sobie w głowie że spokojnie będzie dobrze, ale czasami pojawiają się takie myśli że napewno nie itp które tak kołaczą mi w głowie że jedynie płacz albo niestety papieros jest w stanie delikatnie to uspokoić. Dziękuję za wasze wsparcie mimo iż was męczę tym 😔 potrzebuję takiej pomocy 😔
Stary Wczoraj, 09:58   #4279
Ciri32
Raczkowanie

A czy to w porządku jeśli jutro mam mieć owulację tak pokazuje apka a ja wczoraj, przedwczoraj mam śluz taki mleczny nierozciągliwy ? Czy to wszystko jest okej ? 😔 Nie powinnam mieć już takiego rozciągliwego czy coś ? Wszystko mnie już stresuje 😞
Stary Wczoraj, 10:10   #4280
Yellow_Cherry
Przyczajenie

Cytat:
A czy to w porządku jeśli jutro mam mieć owulację tak pokazuje apka a ja wczoraj, przedwczoraj mam śluz taki mleczny nierozciągliwy ? Czy to wszystko jest okej ? Nie powinnam mieć już takiego rozciągliwego czy coś ? Wszystko mnie już stresuje
Przestan tak ciagle sprawdzac, bo sie jeszcze bardziej nakrecasz niepotrzebnie

Stary Wczoraj, 11:51   #4281
Ciri32
Raczkowanie

No okej, po prostu się tym stresuje 😞
Stary Wczoraj, 11:54   #4282
theali
Zakorzenienie

Cytat:
A czy to w porządku jeśli jutro mam mieć owulację tak pokazuje apka a ja wczoraj, przedwczoraj mam śluz taki mleczny nierozciągliwy ? Czy to wszystko jest okej ? 😔 Nie powinnam mieć już takiego rozciągliwego czy coś ? Wszystko mnie już stresuje 😞
Aplikacja nie wie, kiedy będziesz mieć owulację. Zwłaszcza że przy takim ciągłym stresie może się to poprzesuwać.
theali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 13:35   #4283
Ciri32
Raczkowanie

No rozumiem 😞 spróbuję być spokojna 😔
Stary Wczoraj, 20:11   #4284
Ciri32
Raczkowanie

Ale mnie to umęczy, jeszcze chwila i naprawdę się wykończę😔 już nie wiem jak mam sobie zająć głowę, cały czas tylko wszystko sprawdzam, analizuje że a może owulacja była wcześniej albo coś a ja nie zauważyłam, stresuje się że nie mam takiego rozciągliwego śluzu, że coś może we mnie zostało i w ogóle, no normalnie milion myśli, mało jem, nic mnie nie cieszy nic, kompletnie. Nocami płaczę ale próbując się powstrzymać od tego żeby się nie trząść. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, za chwilę naprawdę się wykończę
Stary Wczoraj, 20:26   #4285
mysia1234567
Rozeznanie

Cytat:
Być może 🙁 nie wykluczam leczenia psychiatrycznego bo wiem że to ułatwiło by mi życie. Nie potrafię sama znaleźć przyczyny i początku tej fobii. Uważacie że powinnam się uspokoić i nie zadręczać się kolejny raz, skoro nie było penetracji w ogóle, a wytrysk był ale w moich ustach, i miałam dni niepłodne 7 dzień cyklu, przy 30 dniowych cyklach ? I druga sprawa mam się nie martwić tymi brązowymi plamieniami po okresie tak jak pisałam wcześniej?🥺
zajdziesz-usuniesz, po co sie tak stresowac, ogarnij
mysia1234567 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#chłopak, #ciąża, #fuj, #problemy, #seks, antykoncepcja, ból pleców, ból sutków, brak miesiączki, ciąza, ciąża, ciąża objawy, ciążą, dziewica, escapelle, mdłości, menopauza, miesiączka, nasienie, nastolatka, negatywny test, obawy, objawy ciąży, okres, pcos, penetracja, plamienie, plemniki, pomocy, preejakulat, preekalkujat, problem intymny, seks, sperma, spóźniający się okres, stosunek, test ciążowy, torbiel, wpadka, wytrysk, zabezpieczenie

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (0 użytkowników i 6 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości