Mamy czerwiec 2021 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-16, 11:50   #31
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Dziękuję Wam bardzo, jesteście przekochane Nie wiem na jakiej podstawie gin tak oceniła, stwierdziła, że na 4 tydzień powinna być wyższa, że równie dobrze jeszcze mogę dostać miesiączkę... Też wydawało mi się, że istotny jest przyrost, bo wartość tak naprawdę mieściła się w normach. Ale skoro to lekarz i tak powiedziała, to wyobrażacie sobie, jak mnie to zdołowało... Na szczęście jesteście Wy jako głos rozsadku i ogromne wsparcie, dziękuję Wam jeszcze raz
Miałam te plamienia od poniedziałku do środy, może to akurat było zagnieżdżenie i wtedy taka niska beta chyba by pasowała? Mam już mętlik w głowie.
Wyników proga jeszcze nie ma :/ Betę będę mogła powtórzyć najszybciej w poniedziałek, bo w sobotę labo w moim mieście nie pracuje. Tydzień przecież wydaje się wiecznością gdy się tak czeka!
W ogóle ta gin to z polecenia dobrej koleżanki, ale coś mi się wydaje, że jednak będę szukać innej...
Arjen, będzie dobrze! Bierz dupka i krwiak szybko się wchłonie No i super, że miałaś usg piersi, szczerze mówiąc też się nie spotkałam z tym, by lekarz je sam z siebie komuś zrobił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 12:14   #32
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo, jesteście przekochane Nie wiem na jakiej podstawie gin tak oceniła, stwierdziła, że na 4 tydzień powinna być wyższa, że równie dobrze jeszcze mogę dostać miesiączkę... Też wydawało mi się, że istotny jest przyrost, bo wartość tak naprawdę mieściła się w normach. Ale skoro to lekarz i tak powiedziała, to wyobrażacie sobie, jak mnie to zdołowało... Na szczęście jesteście Wy jako głos rozsadku i ogromne wsparcie, dziękuję Wam jeszcze raz
Miałam te plamienia od poniedziałku do środy, może to akurat było zagnieżdżenie i wtedy taka niska beta chyba by pasowała? Mam już mętlik w głowie.
Wyników proga jeszcze nie ma :/ Betę będę mogła powtórzyć najszybciej w poniedziałek, bo w sobotę labo w moim mieście nie pracuje. Tydzień przecież wydaje się wiecznością gdy się tak czeka!
W ogóle ta gin to z polecenia dobrej koleżanki, ale coś mi się wydaje, że jednak będę szukać innej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no jak 4ty tydzień to tym bardziej taka wartość jest zupełnie w normie.. wiesz ile to mniej więcej było dni po owulacji?

jeśli ona Ci nie odpowiada, to pewnie że szukaj innej. Każdy ma inne oczekiwania, a ta już dowaliła, więc trzeba przy niej postawić red alert
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 12:53   #33
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo, jesteście przekochane Nie wiem na jakiej podstawie gin tak oceniła, stwierdziła, że na 4 tydzień powinna być wyższa, że równie dobrze jeszcze mogę dostać miesiączkę... Też wydawało mi się, że istotny jest przyrost, bo wartość tak naprawdę mieściła się w normach. Ale skoro to lekarz i tak powiedziała, to wyobrażacie sobie, jak mnie to zdołowało... Na szczęście jesteście Wy jako głos rozsadku i ogromne wsparcie, dziękuję Wam jeszcze raz
Miałam te plamienia od poniedziałku do środy, może to akurat było zagnieżdżenie i wtedy taka niska beta chyba by pasowała? Mam już mętlik w głowie.
Wyników proga jeszcze nie ma :/ Betę będę mogła powtórzyć najszybciej w poniedziałek, bo w sobotę labo w moim mieście nie pracuje. Tydzień przecież wydaje się wiecznością gdy się tak czeka!
W ogóle ta gin to z polecenia dobrej koleżanki, ale coś mi się wydaje, że jednak będę szukać innej...
Arjen, będzie dobrze! Bierz dupka i krwiak szybko się wchłonie No i super, że miałaś usg piersi, szczerze mówiąc też się nie spotkałam z tym, by lekarz je sam z siebie komuś zrobił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiesz co, o ten tekst o miesiączce mogła sobie darować, przecież nie masz bety w dolnej granicy normy wskazującej na ciaze 🤦♀️ Może babka miała gorszy dzien, ale jak dla mnie takie zachowanie ja dyskwalifikuje jako lekarza, któremu bym zaufała w prowadzeniu ciąży.
Pewnie, że te plemienia mogly być implantacyjne. Szkoda że nie będziesz miała możliwości zrobić bety w sobotę. I tak myślę, że jak zrobisz w poniedziałek, to dobrze by było powtórzyć ja jednak po 48h żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta.
W takim razie czekamy na info z wynikiem proga .

Ja dziś jestem taka bez sił, że stwierdziłam że muszę kawę wypić inaczej zasne przy biurku. Kawy wypiłam kilka łuków i złapały mnie mdłości, myślałam że nie wytrzymam i zwymiotuje, ale na razie trochę odpuscilo. A spać jak mi się chciało, tak dalej się chce.

No i dalej czekam jak na szpilkach na wyniki drugiej bety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MoszKa88
Czas edycji: 2020-10-16 o 12:54
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 13:07   #34
awulaz
Raczkowanie
 
Avatar awulaz
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 267
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
15+0! matko bosko, kiedy to zleciało
To prawda Chwila moment i Wy będziecie widziały dwucyfrową liczbę Najwolniej chyba lecą te pierwsze tygodnie, do pierwszej wizyty, do pierwszego bicia serca, do prenatalnych. Jakoś od 12 tygodnia to nie wiem kiedy te tygodnie mijają.
Trzymam za Was wszystkie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
awulaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 14:05   #35
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Mam wyniki drugiej bety: 2485

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 14:42   #36
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez awulaz Pokaż wiadomość
To prawda Chwila moment i Wy będziecie widziały dwucyfrową liczbę Najwolniej chyba lecą te pierwsze tygodnie, do pierwszej wizyty, do pierwszego bicia serca, do prenatalnych. Jakoś od 12 tygodnia to nie wiem kiedy te tygodnie mijają.
Trzymam za Was wszystkie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojj to prawda, teraz to cały czas na coś czekamy..

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Mam wyniki drugiej bety: 2485

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekstra! Wygląda idealnie akurat przyrost ponad 100%, więc nie musisz się martwić, że za mało. A jeśli wiesz ile dni jesteś po owu to polecam wejśc na stronkę betabase - tam można zobaczyć na podstawie danych wielu kobiet, jaki miały przyrost w tym czasie i jakie wartości
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 14:54   #37
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Dzięki Aliczee, na pewno sprawdzę w domu ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-16, 15:00   #38
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Aliczee myślę, że mogło być ok. 12-13 dpo, nie wiem dokładnie. Robiłam dzień po terminie spodziewanej @, czyli w sumie dosyć wcześnie
Moszka, wooow wooow!! Jaka beta piękna i przyrost super ️ Co do samopoczucia, to może akurat masz spadek formy i za chwilę będzie lepiej. Początki są trudne
Ja też mam wyniki proga - 17,3 ng/ml, szału nie ma, ale chyba też nie jest najgorzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 15:03   #39
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Aliczee myślę, że mogło być ok. 12-13 dpo, nie wiem dokładnie. Robiłam dzień po terminie spodziewanej @, czyli w sumie dosyć wcześnie
Moszka, wooow wooow!! Jaka beta piękna i przyrost super ️ Co do samopoczucia, to może akurat masz spadek formy i za chwilę będzie lepiej. Początki są trudne
Ja też mam wyniki proga - 17,3 ng/ml, szału nie ma, ale chyba też nie jest najgorzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, wydaje mi się że prog ladny na tym etapie (patrząc na betę)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 15:59   #40
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Hej U mnie ciągle sennie i złapaly mnie jakieś mdlosci w ciągu dnia :/ ale jakoś przeszło. Pije kawę bo nie daje sobie rady. A tak to bardzo dobrze chciałabym wszystkim wykrzyczec/pochwalic się o ciąży no ale jeszcze się powstrzymuje... odliczam dni do wizyty.

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Mam wyniki drugiej bety: 2485

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piekna beta nic się nie stresuj napewno jest w porzadku ewentualnie są dwa kropki

Anilani szkoda że nie możesz zbadac przyrostu, dużo by Cię to uspokoilo. Ale trzymam kciuki żeby wszystko się pieknie rozwijało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 16:40   #41
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Hej, ja też bardzo chętnie do Was dołączę. U mnie już 7 tydzień wg OM, z tym że mam dość długie cykle. To moja pierwsza ciąża i przekrój przez emocje jest... niesamowity. Jestem jak na razie po dwóch pomiarach bety i czekam na USG w przyszłym tygodniu. Może wtedy w końcu uwierzę, że to naprawdę się dzieje.

Na razie zmagam się z codziennością (połowę czasu muszę pracować stacjonarnie w firmie i wobec ciąży bardzo mnie to stresuje) i z poszukiwaniami dobrego lekarza prowadzącego. Byłam już na jednej wizycie "wstępnej", ale lekarka zupełnie mi się nie spodobała.

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
Ojj to prawda, teraz to cały czas na coś czekamy..



Ekstra! Wygląda idealnie akurat przyrost ponad 100%, więc nie musisz się martwić, że za mało. A jeśli wiesz ile dni jesteś po owu to polecam wejśc na stronkę betabase - tam można zobaczyć na podstawie danych wielu kobiet, jaki miały przyrost w tym czasie i jakie wartości
Bardzo ciekawa ta strona betabase. Te dane mnie nieco uspokoiły.

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej U mnie ciągle sennie i złapaly mnie jakieś mdlosci w ciągu dnia :/ ale jakoś przeszło. Pije kawę bo nie daje sobie rady. A tak to bardzo dobrze chciałabym wszystkim wykrzyczec/pochwalic się o ciąży no ale jeszcze się powstrzymuje... odliczam dni do wizyty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, to utrzymywanie wszystkiego w sekrecie jest takie trudne! Zwłaszcza, jak myśli ciągle krążą tylko wokół tego tematu...
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-16, 20:27   #42
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cześć! Jak nas się dużo zrobilo w wolnej chwili dodam nas do pierwszego postu u mnie dziś 4+1 i termin wychodzi na 23 czerwca podobno póki co nawet nie zapisałam się do lekarza bo wiem, że to jeszcze za wcześnie. Pójdę dopiero za ponad 2 tygodnie żeby już było serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Która z Was chciałaby znaleźć się w pierwszym poście to bardzo proszę o napisanie "wiek-ktora ciaza-termin porodu" będzie mi prościej to ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 21:23   #43
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Witaj Jasmie spokojnej ciąży

Aneta, fajnie ze dodasz nas na pierwszej stronie
Poza tym co zaproponowałam, można dodać jeszcze info o planowanych wizytach, żeby nam nie umknęło kto kiedy idzie i żeby trzymać
31 lat, druga ciąża (tęczowy aniołek), tp na 18 czerwca 2021, pierwsza wizyta 26.10.2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 22:37   #44
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Witaj Jasmie spokojnej ciąży

Aneta, fajnie ze dodasz nas na pierwszej stronie
Poza tym co zaproponowałam, można dodać jeszcze info o planowanych wizytach, żeby nam nie umknęło kto kiedy idzie i żeby trzymać
31 lat, druga ciąża (tęczowy aniołek), tp na 18 czerwca 2021, pierwsza wizyta 26.10.2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny pomysł z wizytami!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 08:57   #45
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Aliczee myślę, że mogło być ok. 12-13 dpo, nie wiem dokładnie. Robiłam dzień po terminie spodziewanej @, czyli w sumie dosyć wcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to juz w ogóle. Nie wiem skąd taka opinia u tej lekarki.. wyprzyj to jej zdanie z pamięci

[1=03a25f57c1c12b64185d06c 737e7e94991ae1a10_6577a30 8dca3f;88211188]
Bardzo ciekawa ta strona betabase. Te dane mnie nieco uspokoiły.
[/QUOTE]

Super! Właśnie jak dla mnie jej efekt jest taki uspokajający wszystko w jednym miejscu


Aneta, to ja poproszę też o dopisanie
29 lat, 2 ciąża (aniołek), TP jeszcze do potwierdzenia , wizyta 19.10.2020

to tak w ogóle moja druga wizyta, na pierwszej byłam prywatnie, ale udało mi się też dostać na USG z pakietu z pracy wiec oczywiście skorzystam
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 10:10   #46
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
No to juz w ogóle. Nie wiem skąd taka opinia u tej lekarki.. wyprzyj to jej zdanie z pamięci



Super! Właśnie jak dla mnie jej efekt jest taki uspokajający wszystko w jednym miejscu


Aneta, to ja poproszę też o dopisanie
29 lat, 2 ciąża (aniołek), TP jeszcze do potwierdzenia , wizyta 19.10.2020

to tak w ogóle moja druga wizyta, na pierwszej byłam prywatnie, ale udało mi się też dostać na USG z pakietu z pracy wiec oczywiście skorzystam
Dopisane To już za chwilę wizyta! Będę trzymać kciuki! Ja się chyba muszę umówić wreszcie na wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 12:16   #47
Arjen927
Raczkowanie
 
Avatar Arjen927
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 51
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Gratulacje! Szczęścia na nowej drodze życia. To Wam się udało mimo obostrzeń i wirusa. Super

Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Liczę, że będzie dobrze.

Proszę też o dopisanie.

30 lat, 1 ciąża, TP 28.05., II wizyta 30.10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arjen927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 15:57   #48
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Mam pytanie w to sobotnie popołudnie Kiedy wiedzialyscie że udało Wam się zajść w ciążę? Ja podejrzewałam ciążę bo po pierwsze miałam ciagnacy ból krzyża i podbrzusza kilka dni po owulacji, a do tego śmierdział mi serek topiony jak chciałam zrobić kanapkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 18:17   #49
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Mam pytanie w to sobotnie popołudnie Kiedy wiedzialyscie że udało Wam się zajść w ciążę? Ja podejrzewałam ciążę bo po pierwsze miałam ciagnacy ból krzyża i podbrzusza kilka dni po owulacji, a do tego śmierdział mi serek topiony jak chciałam zrobić kanapkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja chyba w sumie nie podejrzewałam, ale widziałam, że cały czas rosła mi temperatura po owu i to był dla mnie troszke taki sygnał, że może coś jest na rzeczy a nawet nie miałam za wiele czasu na rozmyślanie, bo test chyba zrobiłam jakieś 10dpo a może to nawet było 8-9dpo, bo ciąża wg USG jest młodsza tyle, że na tym teście leeeeedwo było cokolwiek widać, więc chyba trafiłam na pierwszy możliwy dzień, kiedy wyszedł pozytyw
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-17, 19:17   #50
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Mam pytanie w to sobotnie popołudnie Kiedy wiedzialyscie że udało Wam się zajść w ciążę? Ja podejrzewałam ciążę bo po pierwsze miałam ciagnacy ból krzyża i podbrzusza kilka dni po owulacji, a do tego śmierdział mi serek topiony jak chciałam zrobić kanapkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie druga już ciąża ze złotego strzału, i tak jak wcześniej, tak teraz, nawet nie podejrzewałam że jestem w ciąży. Staraliśmy się we wcześniejszych miesiacach (seksy w okolicach owu, mierzenia temp, sikanie na testy owu), w tym miesiacu po jednych spontanicznych (bez patrzenia czy dni płodne czy nie) przytulankach lekarz dał bana na starania, żeby unormować wyniki insuliny i cukru. Ustaliliśmy że odczekamy 3 miesiące i wznowiły starania z koncem grudnia/ początkiem stycznia. A że zaczęłam brać leki które mogą wpłynąć na długość cyklu, myślałam, że okres mi się przez nie spóźnia. A tu się okazało, że ciąża pełna para, pomimo tego, że objawów nie miałam praktycznie żadnych nie licząc lekkiego bólu piersi .

Dziś za to już cały dzień mam mdłości. Na szczęście jeszcze takie do przeżycia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 19:21   #51
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
U mnie druga już ciąża ze złotego strzału, i tak jak wcześniej, tak teraz, nawet nie podejrzewałam że jestem w ciąży. Staraliśmy się we wcześniejszych miesiacach (seksy w okolicach owu, mierzenia temp, sikanie na testy owu), w tym miesiacu po jednych spontanicznych (bez patrzenia czy dni płodne czy nie) przytulankach lekarz dał bana na starania, żeby unormować wyniki insuliny i cukru. Ustaliliśmy że odczekamy 3 miesiące i wznowiły starania z koncem grudnia/ początkiem stycznia. A że zaczęłam brać leki które mogą wpłynąć na długość cyklu, myślałam, że okres mi się przez nie spóźnia. A tu się okazało, że ciąża pełna para, pomimo tego, że objawów nie miałam praktycznie żadnych nie licząc lekkiego bólu piersi .

Dziś za to już cały dzień mam mdłości. Na szczęście jeszcze takie do przeżycia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też właśnie dziś mdli Oby nie było jak w poprzedniej ciąży bo 3 miesiące prawie mnie męczyły mdłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 19:39   #52
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Też mam nadzieję, że nie będzie nas caly pierwszy trymestr meczylo .
Mi doszła jeszcze zgaga, w poprzedniej ciąży wg jej nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 19:57   #53
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Też mam nadzieję, że nie będzie nas caly pierwszy trymestr meczylo .
Mi doszła jeszcze zgaga, w poprzedniej ciąży wg jej nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zgagę w poprzedniej ciąży miałam chyba dopiero w okolicach 3 trymestru najlepiej czułam się w 2 trymestrze - bez zgagi, mdłości i wtedy jeszcze się nie toczyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 09:48   #54
olenk@@
Raczkowanie
 
Avatar olenk@@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cześć dziewczyny
Nieśmiało dołączam do waszego grona, u mnie to dokładnie 4t 4d.
Termin około 24.06. Pierwsza wizyta 26.10.
31 lat, pierwsza ciąża.
U mnie póki co lekkie bóle podbrzusza, ból piersi i zgaga od czasu do czasu.
olenk@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 10:02   #55
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez olenk@@ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nieśmiało dołączam do waszego grona, u mnie to dokładnie 4t 4d.
Termin około 24.06. Pierwsza wizyta 26.10.
31 lat, pierwsza ciąża.
U mnie póki co lekkie bóle podbrzusza, ból piersi i zgaga od czasu do czasu.
Cześć Pozwoliłam sobie wpisać Cię w pierwszym poście - jeśli miałabyś coś przeciwko to proszę daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Dziewczyny które już wcześniej pisały o sobie - mogę Was również dopisać do pierwszego postu?

Edytowane przez AnetaErr
Czas edycji: 2020-10-18 o 10:04
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 10:08   #56
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Hej Witam nowe przyszłe mamusie
Współczuję Wam dolegliwość, oby szybko minęły i reszta ciąży była samą przyjemnością U mnie chyba też niestety powoli pojawiają się mdłości i zmęczenie. No i zrobiłam się mega płaczliwa W sumie to nawet cieszę się, że są jakieś objawy, gdyby ich nie było to na pewno już bym się zamartwiała AneraErr miałam tak samo w pierwszej ciąży - też długo mdłości, a w 3 trym. zgaga w ogóle pisałam to już chyba kiedyś na wątku staraczkowym, ale kojarzę Cię z mam listopadowych, także cieszę się, że spotykamy się teraz tutaj
O dopisanie na pierwszą stronę poproszę jak już będę miała potwierdzenie od lekarza, jakoś przez te początkowe zawirowania póki co nie mam odwagi
Jak Wam mija niedziela?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 10:12   #57
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Hej Witam nowe przyszłe mamusie
Współczuję Wam dolegliwość, oby szybko minęły i reszta ciąży była samą przyjemnością U mnie chyba też niestety powoli pojawiają się mdłości i zmęczenie. No i zrobiłam się mega płaczliwa W sumie to nawet cieszę się, że są jakieś objawy, gdyby ich nie było to na pewno już bym się zamartwiała AneraErr miałam tak samo w pierwszej ciąży - też długo mdłości, a w 3 trym. zgaga w ogóle pisałam to już chyba kiedyś na wątku staraczkowym, ale kojarzę Cię z mam listopadowych, także cieszę się, że spotykamy się teraz tutaj
O dopisanie na pierwszą stronę poproszę jak już będę miała potwierdzenie od lekarza, jakoś przez te początkowe zawirowania póki co nie mam odwagi
Jak Wam mija niedziela?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście trzymam kciuki za szybkie dopisanie do listy o! Już wcześniej też się spotkałam z tym, że jestem kojarzona z listopadowek Z dziewczynami myslalysmy, że nikt nas nie czyta, a tu rzeczywistość była inna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 10:58   #58
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Ja Was czytałam od początku, tyle razy miałam się odezwać, ale jakoś nigdy nie było okazji, więc zostałam tylko takim cichym podczytywaczem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 11:24   #59
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Ja Was czytałam od początku, tyle razy miałam się odezwać, ale jakoś nigdy nie było okazji, więc zostałam tylko takim cichym podczytywaczem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda że się nie odezwałaś! My z dziewczynami już dawno przenioslysmy się na FB i kontakt utrzymujemy do tej pory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 11:47   #60
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Cześć Pozwoliłam sobie wpisać Cię w pierwszym poście - jeśli miałabyś coś przeciwko to proszę daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Dziewczyny które już wcześniej pisały o sobie - mogę Was również dopisać do pierwszego postu?
Pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-28 10:49:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.