Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-04-22, 00:35   #241
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Czesc dziewczyny

Milo mi, ze Wam sie podobaja moje zakupy

Ja bardzo lubie te flip-flopy, w Stanach sa bardzo popularne, ludzi nosza nawet w zimie Ja wlasnie najczesciej nosze to i sneakrersy

Wlasnie, bo zapomnialam napisac, Pani R Twoje zakupy tez super, fajne buty, nawet ogladalam poodbne te na obcasie bezowe, ale koniec koncow nie kupilam, bo ostatmini czasy, najwygodniej mi na plaskim

Wonder Woman witaj piekne Twoje kostiumy, zapomnialam napisac wczesniej

Eva dziekuje Twoj Miso tez cudny RL, to z kolei moja ulubiona marka i jestem wierna od lat

Caffe super te legginsy kupilas
co do zabawek z dziecinstwa, to ja pamietam moja lalke (typu bobas, takie z bylego NRD, nie wiem, czy kojarzycie??), ktora nazwalam Sebastian na czesc mojego, ulubionego owczas siostrzenca? syn kuzynki(corka siostry mojej mamy) to tez siostrzeniec? nigdy nie bylam dobra z genealogii, no w kazdym razie ja bylam jego ciotka, a zostalam ta ciotka w bardzo nietypowym wieku 2 lat
Mialam tez 2 ulubione misie, jeden zolty od tatusia, kupil mi, jak bylam chora. Podobny do misia Pani R. Bardzo go kochalam, ale mi gdziez zginal
Dostalam tez pozniej od Mamusi niebieskiego misiaczka rowniez z bylego NRD, tez bardzo go kochalam, ale rowniez gdzies zaginal.
Dopiero, jak zamieszkalam w Stanach, to maz kupil mi misia z fabryki misiow ze Stanu Vermont, zamieszcze jego fotke

https://www.vermontteddybear.com/

Gosiu super ze strony firmy A Ty sie trzymaj jeszcze 2 miesiace, prawie jak z gorki

MarJolka gratuluje Babciostwa

Ava o co chodzi z pielgrzymami obgryzajacymi drzewa??

LaMary jaki szary ciuszek?? Pewnie chodzi Ci o niebieska (blue) bluzeczke To jest taka zwykla, niebieska bluzeczka, rowniez ralphowska, z malenkimi srebrymi guziczkami na rekawach
Gratuluje zakupu auta, niech sie dobrze i bezpiecznie synowi jezdzi

Kamlisa wspolczuje

Moje mokasynki dzis doszly, wiec wsadze fotke

A my mamy nie latac do Polski. Polska juz jest level 4.
https://travel.state.gov/content/tra...-advisory.html

W dodatku mnie moga nie wpuscic, bo ja nie mam polskiego paszportu, wiec beda traktowac jak Amerykanke, a Amerykanow nie wpuszczaja. Nie wiadomo nawet, czy beda honorowac moj swistek z moimi szczepionkami przeciw covid??? Kiedy to sie wszystko skonczy??

Moj maz mial dzis bardzo ambitny plan, zeby zrobic coquilles st jacques, bo mielismy przegrzybki, niestety, nie mogl znalezc muszli (nawet mnie oskarzyl o ich wyrzucenie )ale zapiekl je w takiej zelaznej patelni i wyszly znakomite, mniam!

Pozdrawiam i slodkich snow

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2021-05-07 o 04:10
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 09:36   #242
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Do pluszaków mam słabość.


Kupiłam do włosów:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...thermique.html
Nie polecam.Nie lubię się z tym produktem na tyle,bym piała z zachwytu nad efektami..
Może po czasie
Daję mu szansę , używam po każdym myciu .


Na te dwie czekam:



Olaplex No. 8
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-wlosow.html

i tą:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ting-mask.html


Moje loki-kochają loki
Trzeba nawilżać


Z supli kupiłam po raz pierwszy Vitabellę.
Łączę z Perfekt Skin.
Wieczorem czarnuszkę zapodaję(bogu dzięki ,że jest w tabletkach,bo oleju nie trawiłam)
Zobaczymy jak to combo wpłynie na moja kondycję włosia i ...skórę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 176991087_2924790814446375_3285949043440379684_n.jpg (165,5 KB, 67 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 09:47   #243
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Recenzję dodałam.
Po x czasie ..
Kiedyś lubiłam je pisać...
Były też moim notesem co miałam ,co warto zakupic ,a czego unikać.
Po incydencie jak połowa z nich znikneła,odechciało mi sie recenzować.
A szkoda,bo gdybym opisała nektar Kerastase,to bym sobie przypomniała,że go juz miałam kiedyś i tez mnie wcześniej nie zachwycił
Opisałam go dzisiaj,może zostanie i będzie mi wyznacznikiemmijaj szerokim łukiem Miszka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 10:06   #244
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Miszka, masz śliczne włosy
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 10:17   #245
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama - jeśli testy są wiarygodne - to najważniejsze, że wiesz co omijać. Jeśli poczujesz się lepiej - to znaczy, że wiarygodne
Są wegańskie czekolady bezmleczne, a nawet bezcukrowe. Kiedyś kupiliśmy na wegańskim "festiwalu" i smakowały bardzo dobrze.
W necie też można kupić.


Gosia, Marjolka - trzymam kciuki za maleństwa, niech rosną zdrowo i zdrowo powitają ten świat


Eva - skoro piszesz tak otwarcie o menopauzie, to zapytam z ciekawości, czy zdecydowałaś się na HTZ? Bo ja wciąż się waham, czy zyski przewyższają ryzyka, czy nie?
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 10:25   #246
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Do pluszaków mam słabość.


Kupiłam do włosów:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...thermique.html
Nie polecam.Nie lubię się z tym produktem na tyle,bym piała z zachwytu nad efektami..
Może po czasie
Daję mu szansę , używam po każdym myciu .


Na te dwie czekam:



Olaplex No. 8
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-wlosow.html

i tą:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ting-mask.html


Moje loki-kochają loki
Trzeba nawilżać


Z supli kupiłam po raz pierwszy Vitabellę.
Łączę z Perfekt Skin.
Wieczorem czarnuszkę zapodaję(bogu dzięki ,że jest w tabletkach,bo oleju nie trawiłam)
Zobaczymy jak to combo wpłynie na moja kondycję włosia i ...skórę.
Pięknie

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 10:59   #247
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
A to akurat słodkie
Też tak uważam

Miszka ja akurat ten nektar z Kerastase bardzo lubię, świetnie zabezpiecza przed prostownica. Mam masę, naprawdę masę włosów, ale bardzo cienkich i przy regularnym stosowaniu tego nektaru fryzjerka nie dowierzała, że prostownica to mój przyjaciel Ale widziałam, ze mój salon poleca ostatnio mocno serię kemon actyva nuova fibra, choć chyba przede wszystkim do blond włosów.

Na Flaconi jest kod na minus 30%, wchodzi m.in. na ten zestaw By Terry, który polecała Dircik. Kupiłam, dzięki! Kod to 30PROCENT. Działa na nieprzecenione produkty.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-22, 11:17   #248
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cinde Oysho ma, rewelacyjną jak dla mnie, linię Compressive (poliadmid i elastan). Świetnie trzymają się ciała - nic się nie rusza, nie przesuwa, nie przeszkadza. Uwielbiam je także w góry; szybko wysychają, są wytrzymałe, lekko modelują sylwetkę, naprawdę mega
Dopiero teraz odpisuję, bo mam przerwe. Oysho potrafi mieć świetne rzeczy - jak byłam jakiś czas temu w ich sklepie stacjonarnym w Warszawie, to dużo rzeczy mnie zachwyciło - mieli wtedy fajną kolekcje z organic cotton (spodenki, legginsy, bluzy i crop topy z długim rękawem) i śliczne piżamy . Akurat te legginsy, które zamówiłam okazały się malym niewypałem, ale to dla mnie, bo lubię bawełne

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde osoby z depresją nie są chyba w stanie utrzymać rutyny. Wczoraj zamykały mi się oczy jak szłam do apteki. To, co mnie w miarę budzi, to właśnie przymusowe spacery. Zresztą nawet jeśli są przymusowe i na śpiocha, to to poniekąd hobby, bo spędzam je z psami, które w obecnych czasach są istotami, z którymi najczęściej rozmawiam Ale co z tego, jeśli wracam, padam i zasypiam...
Jestem tego świadoma dlatego też o tym napisałam. Wierze, że jest to trudne dla osoby z depresją, ale też niedobrze jest się poddać, zaakceptować sytuację, i nic z tym nie robić.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-04-22 o 11:19
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 12:25   #249
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Tak, pani R, to włąsnie wyniki z food detectiva...
Koszula nocna dla faceta..jedwabna czy nie...powinna zostac tam, gdzie jej miejsce - w poprzednich stuleciach. razem ze szlafmyca i opaska podtrzymujaca wąsy...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 13:25   #250
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Kupiłam legginsy Arket, a miałam kupić coś niedrogiego do chodzenia po domu
Gdzie kupujecie bawełniane legginsy?

U mnie legginsy w fajnych cenach sa w takich tanszych "nastolatkowych" sklepach, warto w takich popatrzec. W Polsce ubrania do chodzenia po domu czesto kupowalam w Oysho, tam wszystko jest takie urocze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 15:29   #251
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Eva - skoro piszesz tak otwarcie o menopauzie, to zapytam z ciekawości, czy zdecydowałaś się na HTZ? Bo ja wciąż się waham, czy zyski przewyższają ryzyka, czy nie?
Dircik , dluuuuuga historia w bardzo, bardzo lakonicznym skrocie:
- jestem Cancer Survivor, po calosci Radio i Chemia.
- mialam tez PCOS i podaczas operacji wycieto jajowody zostawiajac jajniki i macice
- nie bralam ani nie biore zadnych lekow hormonalnych

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Eva dziekuje Twoj Miso tez cudny RL, to z kolei moja ulubiona marka i jestem wierna od lat
Slicznie dziekuje Reign ja tez lubie RL, jedna z moich ulubionych torebek to RL.

Ostatnimi czasy posprzedawalam / podarowalam (policzylam) 12 torebek z mojej kolekcji, glownie duze LV, Dior, Fendi, CH, Balenciaga i Gucci.

Zostawilam sobie sredni i maly rozmiar torebek, RL kocham po prostu! Kilka innych brands tez kocham naturalnie

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Moje loki-kochają loki
Miszka! Loki to niegrzeczny chlopczyk a Twoje wlosy sa po prostu zjawiskowe!!! Czy Ty dajesz je do reklam? Szampony by sie wrecz pozabijaly o Ciebie vel Twoje wlosy w reklamach.

Moje odrosniete 3 wloski w 5 rzedach nie sa takie piekne, ale je kocham bo jak inaczej.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-22, 15:42   #252
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Moje mokasynki dzis doszly, wiec wsadze fotke
Baaardzo fajne mokasynki, ja mam trzy pary zakladam tylko gdy jade samochodem. Sacoor Brothers czarne i srebrne ze skory weza i czerwone LV. Zwykle mialam Tod's ale zmienili cos w design i juz zaden model mi sie nie podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sh_Sacoor 01.JPG (155,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sh_Sakoor 02.JPG (167,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sh_LV.JPG (183,6 KB, 55 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 16:41   #253
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Eva ostatnio zamówiłam chipsy i słodycze, jak nigdy, ale to albo przed okresem, albo byłam głodna, albo jak zamawiałam leciał mi cukier w dół, bo ja nie słodyczowa. W domu nigdy nie mam cukierków, ciasto czasem kupię, ale zazwyczaj latem. A teraz mam paczkę krówek... którą zaraz zjem.

Kocham ryby i ziemniaki.

Zamówiłam badania.
oooooo.... Pani_R, a wiesz ze u nas w Abu Dhabi tez sa polskie krowki? Powaznie

Unikam ich bo sa slodkie do granic wytrzymalosci procentow cukru w cukrze, ale od czasu do czasu po prostu MUSZE je kupic, a potem z mina Villain z kreskowki poczestowac wszyskich dookola zostawiajac sobie kilka tylko bo wiem ze zjadlabym je wszyskie.

Jesli chodzi o smak na ryby i ziemniaki to w moim bardzo luznym tlumaczeniu na jezyk organizmu, powiedzialabym ze brakuje Jodu i Calcium. Jesli moglabys wystawic swoje 4 litery (czyli lezac na brzuchu) na slonce na 20 minut dziennie przez 10 dni, smialo przeklinajac mnie i moje uparte stanowisko to juz po 5 dniach widzialabym efekt.
Dla podtrzymania nastroju 4 marchewki z jednym czerwonym burakiem zmienimione w sok kazdego dnia.
Powiedzmy ze to eksperyment. Mam prawo wysluchac wszelkich *skreslone* jesli to nie da efektu.
Ja tylko doradzam, decyzja nie do mnie nalezy.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88659018]Kamie chyba chodzi o zawarty w czekoladach nabiał, cukier i inne niefajne dodatki. Rafinowany lubi gnic w jelitach.
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
nie, Kamie chodzi o mleko w czekoladzie
Hahahahaha! Kocham Was po prostu

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Moj maz własnie łąduje sie na słoncu, jak tylko pogoda, te 20 minut bez filtrow, potem juz sie filtruje, bo karnacja jasna a on moze lezec godzinami
Twoj maz wie co robi daj mu moj numer telefonu

A tak na powaznie, to on dokladnie wie co robi i brawo!

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Tak na marginesie to SPF to bzdura stworzona na potrzeby sprzedazy wybielajacych srodkow.
Majac wiedze chemiczna i pracujac od ponad 20+ lat w healthcare, nie ... nie moge nic wiecej powiedziec,

Jedynie ze ci sami "specjalisci' co pisali o szkodliwosci masla, jedli maslo. A pieniadze 'pachnialy' margaryna.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 18:37   #254
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

te legginsy z oysho budza we mnie mieszane uczucia. podobaja mi sie, owszem
https://www.oysho.com/pl/sport/leggi...typeCategory=0
kupiłabym, owszem, choc mam poł połki. tylko raz, ze dzieki kotom KAZDE koncza z dziurkami na udach i dwa - oysho mnie raz zirytowały. kupiłam kilka par lepszych legginsow, rozmiar L, bo takie biore te najtansze, bawełniane. i na poczatku były w teorii ok, tylko ciut luzne, ale zaczełam nosic. I teraz wszystkie sa wygodne, tylko co chwila musze je podciagac No to kupiłam pare oysho. byłam mądrzejsza, a co - wziełam M. coz, dawno nei widziałąm w lustrze takiego obcisnietego baleronika To juz wole sie podciagac...I teraz badz mądra - gdybym chciała kupic oysho to jaki rozmiar...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 18:45   #255
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Glenda z Michael wzieli sobie za punkt honoru, ze zrobimy PANCIT ze 'beda o nas pisac'

Jako mamy wiele roznych mozliwosci to wybralismy taka co - mozna wyeliminowac skladnik - i tak bedzie dobrze.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Shoot!

a wizaz swoje
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 19:32   #256
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziękuję kochane
Jadę w sobotę do fryzjera ożywić włosie kolorem.
Zobaczymy co z tego wyniknie.


Mam punkt docelowy na nasze spotkanie
U Evy
taki nasz sex wizażowy w wielkim mieście
W sumie Wizaż mógłby za lojalność i najlepsze forum fundnąć nam taki pobyt



Paula to Paula
https://www.topestetic.pl/paulas-cho...ia-skory-30-ml
Z nim zostanę na dłużej
Polecam.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 19:47   #257
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mam punkt docelowy na nasze spotkanie
U Evy
taki nasz sex wizażowy w wielkim mieście
W sumie Wizaż mógłby za lojalność i najlepsze forum fundnąć nam taki pobyt
Mischa! Jestes zawsze jak najbardziej mile widziana
Poznalam dzieki Wizazowi kilka wspanialych osob. Jestem wdzieczna za kazda z nich bo kazda jest wspaniala osobowoscia

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Gotujemy Pancit na weekend
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 19:51   #258
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

no to Eve - opis, przepis i fotki
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 19:58   #259
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Baaardzo fajne mokasynki, ja mam trzy pary zakladam tylko gdy jade samochodem. Sacoor Brothers czarne i srebrne ze skory weza i czerwone LV. Zwykle mialam Tod's ale zmienili cos w design i juz zaden model mi sie nie podoba.

Eva Ale sliczne te Twoje

Ja lubie ubierac do bermudow I innych krotsxych spodenek
A do auta to zawsze na plaskim, bo inaczej nie umiem jezdzic

Z torebek, to ja jestem wierna Coach, choc tez mam kilka innych marek, ale Coach to moje cacuszka

Miszka takie wlosy to skarb

Pozdrawiam z pracy


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Kamlisa bardzo ladne te leggingsy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-22, 20:30   #260
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
kupiłabym, owszem, choc mam poł połki. tylko raz, ze dzieki kotom KAZDE koncza z dziurkami na udach i dwa - oysho mnie raz zirytowały. kupiłam kilka par lepszych legginsow, rozmiar L, bo takie biore te najtansze, bawełniane. i na poczatku były w teorii ok, tylko ciut luzne, ale zaczełam nosic. I teraz wszystkie sa wygodne, tylko co chwila musze je podciagac No to kupiłam pare oysho. byłam mądrzejsza, a co - wziełam M. coz, dawno nei widziałąm w lustrze takiego obcisnietego baleronika To juz wole sie podciagac...I teraz badz mądra - gdybym chciała kupic oysho to jaki rozmiar...?
.

Ciężki orzech do zgryzienia... Jedyne co mi do głowy przychodzi, to, że może jest nadzieja, że M-ki się z czasem trochą rozchodzą i zrobią luźniejsze, podobnie jak to było w przypadku L-ek? Może spróbowałabym również wziąć jakieś z inną kompozycją materiałów? Chociaż z tego co widzę, to aktualnie Oysho nie sprzedaje legginsów z bawełną w składzie - wszystko poliamid, wiskoza, poliester.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 20:32   #261
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
nigdy nie bylam dobra z genealogii
ahahahaha! i tu sie podpisze bo tak pokrecona genealogie ktora chcialam wyprostowac, doszlismy do XII-wieku.
Mam przodkow tak walecznych ze sie dziwie ze ktos przezyl.

Moze powinien umrzec? Po co z 16 rodzenstwa przezywa tylko jeden?
Dlaczego.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign Pokaż wiadomość
Eva Ale sliczne te Twoje
Kochana Reign, dziekuje.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 20:38   #262
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Nawet nie wspominajcie o krówkach Naprawdę nie wiem co mi ostatnio jest, ale praktycznie codziennie chodzi za mną słodkie. Idąc za tokiem rozumowania Evy, gdzieś kiedyś przeczytałam, że za nieodpartą ochotą na słodkie stoi zbyt mała ilość protein w organizmie.

Mocno się ochłodziło, do tego mocny wiatr. Jutro jadę do rodziców, myślałam, że zasiądę w ogrodzie na tarasie, top, słońce, itp., a tu zonk.

Zastrzezona, gdzie jesteś?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-04-22 o 20:39
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 20:53   #263
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88661052] Evy, gdzieś kiedyś przeczytałam, że za nieodpartą ochotą na słodkie stoi zbyt mała ilość protein w organizmie.

[/QUOTE]

Heeey, Cinde zanim mnie Big Brother zbanuje, ochota na slodkie to nie takie proste, bo to zalezy czy chcesz czekolade, miod a moze dzem sliwkowy?
To sa rozne cukry, ale ja czuje ze znasz je doskonale.

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Mysle intensywnie.

Pancit jest best of the best.

Jak to zapisac?!
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-22, 23:02   #264
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88661038].

Ciężki orzech do zgryzienia... Jedyne co mi do głowy przychodzi, to, że może jest nadzieja, że M-ki się z czasem trochą rozchodzą i zrobią luźniejsze, podobnie jak to było w przypadku L-ek? Może spróbowałabym również wziąć jakieś z inną kompozycją materiałów? Chociaż z tego co widzę, to aktualnie Oysho nie sprzedaje legginsów z bawełną w składzie - wszystko poliamid, wiskoza, poliester.[/QUOTE]Ta seria się raczej nie rozciągnie mam dwie pary w różnych długościach i jak były obcisłe tak są. Ale mam łatwiej Kama bo w Gdańsku są dwa salony Oysho, więc przymierzam na miejscu. Tak generalnie to bardzo żałuję, że poszli tak mocno w sport, bo bardzo lubiłam ich casualowe ubrania.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-23, 06:38   #265
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-23, 09:48   #266
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Hejka !
Kawa ?
U mnie buru,ponuro i ..grad pada:m dleje:
Byle do wiosny


https://www.filmweb.pl/serial/Zab%C3...84-2016-766273
Skończyliśmy 2 sezon.


Eva
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-23, 10:37   #267
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

U mnie dziś piękne słońce, ale wieje tak, ze głowę urywa. Niemniej mam sukienkę i gołe nogi <3 Nie jest mi najcieplej ale i tak było warto ) Gdańsk kwitnie <3 Pracuję na ulicy, wzdłuż której jest mnóstwo starych willi (wynajmujemy jedną z nich na biuro) i wiosną wygląda ona obłędnie - mnóstwo kwitnących krzewów/drzew, przepiękne architektonicznie budynki. Serio kocham to miasto
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-23, 12:07   #268
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso tak czytam..pracuję na ulicy..
Głodnemu chleb na myśli,bo właśnie przechodzę fazę poszczenia ,ze względu na foch
Tzn poszczę męża,ale przy okazji sama mam figę z makiem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-23, 13:25   #269
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, z jakiegoś powodu historia o pielgrzymach gryzących drzewo zrobiła się jakiś czas temu viral. https://www.google.co.uk/amp/s/wiado...by/j9kpb5x.amp

Mokasyny maja świetny kolor, chociaż u mnie taki typ buta nie znalazł zastosowania, niestety. Czasami mnie nachodzi, żeby kupić jordaany z Gucci, ale taki para elegancki styl to jednak nie ja. Na kimś innym wygladaja fajnie.

Miszka, włosy jak z reklamy. Czasami trzeba się nakombinować przy pielęgnacji, dla takich efektów warto.

Oysho mam wrażenie potrafi mieć bardzo nierówne produkty. Niestety mogę tylko zamawiać online, wiec o jakości przekonuje się już w domu. Dużo rzeczy odesłałam, niektóre braletki były naprawdę podłej jakości (chociaż śliczne). Co do legginsów, to moj problem pierwszego świata, nie daje się już namówić na żadne nieznane firmy. Nie wiem ile legginsów oddałam/wyrzuciłam, bo było z nimi coś nie tak. W końcu znalazłam te 2-3 marki, których się trzymam.

Ciekawe co mówicie o tych smakach na różne rzeczy. Zgadzam się, ze na słodkie może ciągnąć przy braku protein. Chyba tez doświadczyłam i ma to sens.

Soso, odważna jesteś z tymi gołymi nogami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-23, 13:46   #270
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Również czytam że Soso pracuje na ulicy... i całe szczęście, że nie zatrzymałam się na tej części zdania...no śmiechłam że tak powiem niegramatycznie
U nas również przyroda w końcu budzi się do życia. U sąsiadów zakwitło drzewo magnoliowe Czy muszę pisać, że piękne
Niestety na dworze mimo słońca zimno i też podobnie jak w Gdańsku wiatr łby urywa

Miszka włosy masz przepiękne a podlinkowana przez Ciebie maska Kerastase była jedną z lepszych, jakie miałam. Zresztą przez wiele lat używałam tylko ich pielęgnacji. Natomiast odkąd na rynku pojawił się olaplex ciężko mi już przestawić się na coś innego=lepszego. Nie widzę alternatywy. No może można zastąpić szampon... jakiś czas temu zdenkowałam szampon i odżywkę (No 4 i 5) i wystarcza mi inny, byle był bez silikonów, olejów mineralnych i całej reszty... bo wtedy olaplex nie przyniesie nam korzyści. Moje włosy akurat bez tej pielęgnacji sobie dobrze radzą natomiast bez odzywki No 6 i olejku już niekoniecznie Są boskie nie włosy a pielęgnacja
Mam w zapasie kolejne... chyba 3 czy 4 opakowanie olejku.
Cieszę się, że pojawiła się kolejna nowość, odzywka No 8, nie wiedziałam Szkoda, bo przegapiłam promocję w perfumerii S (-20%) Niemniej zakup ciagle przede mną

Jak się czuję po szczepieniu? dobrze, ból ręki był i tyle. I oczywiście trochę nerwów przed zaszczepieniem. A dotarło do mnie że to już, dopiero, kiedy otrzymaliśmy SMSowe przypomnienie o szczepieniu.

Wymieniam córce CAŁĄ garderobę począwszy od bielizny a skończywszy na... obuwiu Przez zimę wyrosła ze wszystkiego. I chociaż na tle koleżanek nie jest wysoka to ma już 155 cm. A stopa większa od mojej 37,5-38
Wczoraj przyszła kolejna paczka z Zalando. Córka zamawiała topy. Sama. Myślałam, że za określoną kwotę kupi może z 3 topy...przyszedł JEDEN... kawałek materiału kończący się w okolicach piersi... Przemilczałam bo była zachwycona...

A co do zdjęć auta syna to on dba o swoją przestrzeń więc zdjęć raczej nie będzie. Może niepotrzebnie o tym wspominałam ale krótko mówiąc ta przeprawa z kupnem auta, zakończona happy endem musiała znaleźć ujście akurat w moim poście bo to z ostatniej chwili wydarzenie było, taka świeżynka Zresztą to tylko używane auto a nie nowe, z salonu, więc nie ma się czym chwalić.

... zrobiło się ciemno na zewnątrz i zaczęło padać...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-04-23 o 13:48
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.