Gdzie na narty za granicę?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 07:34   #1
oleandra86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27

Gdzie na narty za granicę??


jezdze na nartach od 15 lat, ale jeszcze nigdy nie byłam na nartach. W tym roku z narzeczonym chcemy gdzies pojechać na prawdziwe narty do włoch. Zastanawiam się w którym okresie będzie najtaniej i ktry region wybrać. Jak macie sprawdzone mieisjca to proszę o radę. Tak informacyjnie - jeżdzimy dobrze, lubimy strome stoki.
oleandra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:42   #2
juuuustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Witaj.

Ja polecam Włochy...madonna di compigo albo val di sol!!
Najlepiej jechać w marcu. Skipasy są najtańsze i można liczyć na słoneczną pogodę. Warto sprawdzić kiedy jest okres free ski (zazwyczaj trzeci czwrty tydzień marca lub tydzień przed świętami Bożego Narodzenia).

Pozdrawiam
juuuustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:56   #3
super_star87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Hej, jesli narty to za granica wybor jest w sumie dosc szeroki: Austrai, Szwajcaria, Francja i Włochy (wszędzie świetne warunki do szusowania :P no i piekna okolica)

Jesli chodzi o Szwajcarię - to zdecydowanie Davos lub Saas Fee. Austria - Stubai.... itd... :P

Ja już od jakiegos czasu jezdze do Davos z fubclubem, bo maja tam sporo tras dla sredniakow, co mnie osobiscie satysfakcjonuje
super_star87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:52   #4
evabiedrona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Cytat:
Napisane przez oleandra86 Pokaż wiadomość
jezdze na nartach od 15 lat, ale jeszcze nigdy nie byłam na nartach. W tym roku z narzeczonym chcemy gdzies pojechać na prawdziwe narty do włoch. Zastanawiam się w którym okresie będzie najtaniej i ktry region wybrać. Jak macie sprawdzone mieisjca to proszę o radę. Tak informacyjnie - jeżdzimy dobrze, lubimy strome stoki.
Ja w sumie różnie podróżuję... Ale to biuro FunClub, o którym pisze super star mogę spokojnie polecić byłam właśnie z nimi rok temu na jak to określiłaś "prawdziwych nartach" we Włoszech w Aoście tam jest MNÓSTWO tras!!! teraz z narzeczonym wybieramy się w cieplejsze miejsce, też z funclubem... ale jak tak teraz wspominam to piękne romańskie i zabytkowe miasto to uśmiech od ucha o ucha aha.... i skoro Wy już tak długo jeżdzicie to może tam spotkacie kadrę włoskich alpejczyków - bo podobno tam trenują i może Was wezmą do reprezentacji
evabiedrona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 21:50   #5
super_star87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Cytat:
Napisane przez evabiedrona87 Pokaż wiadomość
Ja w sumie różnie podróżuję... Ale to biuro FunClub, o którym pisze super star mogę spokojnie polecić byłam właśnie z nimi rok temu na jak to określiłaś "prawdziwych nartach" we Włoszech w Aoście tam jest MNÓSTWO tras!!! teraz z narzeczonym wybieramy się w cieplejsze miejsce, też z funclubem... ale jak tak teraz wspominam to piękne romańskie i zabytkowe miasto to uśmiech od ucha o ucha aha.... i skoro Wy już tak długo jeżdzicie to może tam spotkacie kadrę włoskich alpejczyków - bo podobno tam trenują i może Was wezmą do reprezentacji
ha! no proszę kto by pomyslal, ze sie az dwie "funki" funclubu znalazły!! Byłaś z nimi na tych nartach pierwszy raz ? Ja zostawiam sobie zawsze Włochy na lato albo wiosnę (dla mnie ta pora jest najlepsza na wypoczynek), o na przykład here you are: http://www.funclub.pl/oferty/objazdo...html?label=357
i do tego są tani
btw: ale i tak chętnie bym spotkała tych przystojnych Włochów-narciarzy

ej a propo tras w Davos tez jest duzo!!! :P
super_star87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:48   #6
Marble287
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Aosta i generalnie dolina Aosty - byłam dwa razy i za każdym razem było świetnie - ogromny region narciarski, w którym nie można się nudzić (setki km tras, zarówno dla średnio jak i zaawansowanych narciarzy/snowboardzistów )

Znajomi natomiast lubują się w Livigno - jeżdżą prawie co roku i zawsze wracają zadowoleni

Cytat:
Napisane przez super_star87 Pokaż wiadomość
Ja już od jakiegos czasu jezdze do Davos z fubclubem, bo maja tam sporo tras dla sredniakow, co mnie osobiscie satysfakcjonuje
Biuro jest w porządku - byłam z nimi w Risoul w marcu tego roku i było ok - śmiało można polecić.

Edytowane przez Marble287
Czas edycji: 2010-12-02 o 20:51
Marble287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 14:56   #7
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Super jest we Włoszech. Nie porównywalne warunki do tego, co zobaczyć można na Słowacji, Czechach czy też Polsce. Najbardziej opłaca się wynajmować całe domki, ale i bez tego da się tanio spędzać noclegi. Przykład --> http://www.wlochy-narty.pl/wlochy-sk...854-61694.html
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 16:01   #8
domowa_kurka
Przyczajenie
 
Avatar domowa_kurka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 22
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Dolina Aosty
Oj, marzą mi się narty we Włoszech w tym roku, ale to niemożliwe. Mam nadzieję, że chociaż w wakacje zawitam we Włoszech- mojej wielkiej miłości ;-) a teraz czekam aż ruszy sezon w Polsce, bo już mi się tęskni za nartami
__________________
domowa_kurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:04   #9
evabiedrona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Cytat:
Napisane przez domowa_kurka Pokaż wiadomość
Dolina Aosty
Oj, marzą mi się narty we Włoszech w tym roku, ale to niemożliwe. Mam nadzieję, że chociaż w wakacje zawitam we Włoszech- mojej wielkiej miłości ;-) a teraz czekam aż ruszy sezon w Polsce, bo już mi się tęskni za nartami

jeśli chodzi o "letnie" Włochy to podpowiem Ci, że super jest opcja Skarby Italii, też w funclubie. Ja zawsze na urlopie chcę wypocząć - jak każdy tylko, że ja tak nie potrafie tylko leżeć na plecach i nic nie robić. Dlatego podobają mi się opcje W+Z (wypoczynek i zwiedzanie bo za jednym zamachem i sobie odpocznę i jeszcze pozwiedzam - zawsze będzie co na starość wspominać ;p
evabiedrona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:46   #10
super_star87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Hmm, evabiedrona87, a jakie miejscowości wchodzą w skład tego funclubowego wyjazdu "Skarby Italii"? Tez kocham Włochy (o kazdej porze, czesto jezdze tez np. wiosną ) i chcialabym sie wybrac jeszcze gdzies, bo na razie widzialam Florencję i Rzym....
super_star87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:39   #11
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Polecam Sölden w Austrii w lutym jedziemy tam juz trzeci raz z mezem
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 23:13   #12
evabiedrona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Cytat:
Napisane przez super_star87 Pokaż wiadomość
Hmm, evabiedrona87, a jakie miejscowości wchodzą w skład tego funclubowego wyjazdu "Skarby Italii"? Tez kocham Włochy (o kazdej porze, czesto jezdze tez np. wiosną ) i chcialabym sie wybrac jeszcze gdzies, bo na razie widzialam Florencję i Rzym....
do W+Z Włochy należa np Monte Cassino, Piza, Watykan, Neapol.... zwiedza się mnóstwo skarbów zabytków - więc trzeba utrzymywac tempo - jak jesteś leniuszkiem tolepiej wybierz sam wypoczynek hehe a jak chcesz przywieżć mnóstwo ciekawych zdjęć to oczywiście polecam W+Z funclubu!!! jesli bedziesz miała jakieś pytania to bardzo proszę
evabiedrona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:23   #13
super_star87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Cytat:
Napisane przez majkawazka Pokaż wiadomość
polecam, dla tych którzy oprócz nart lubią poprzebywać w przyjemnym i pięknym miejscu, Monte Amiata - pojedyncza, niewysoka powulkaniczna górka - 1200 m. - ok 60km od Sieny w Toskanii. Niedrogo, warunki narciarskie bardzo dobre, a dodatkowo można pozwiedzać piękną i pagórkowatą Toskanię
ale trafiłaś! uwielbiam Toskanię ale jakos widzi mi się bardziej wiosna lub wczesnym latem. Choć kto wie, może jest to też dobra opcja na zimę

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez evabiedrona87 Pokaż wiadomość
do W+Z Włochy należa np Monte Cassino, Piza, Watykan, Neapol.... zwiedza się mnóstwo skarbów zabytków - więc trzeba utrzymywac tempo - jak jesteś leniuszkiem tolepiej wybierz sam wypoczynek hehe a jak chcesz przywieżć mnóstwo ciekawych zdjęć to oczywiście polecam W+Z funclubu!!! jesli bedziesz miała jakieś pytania to bardzo proszę
evabiedrona87, nie jestem leniuszkiem hehe wole zwiedzanie i wypoiczynek jednak
to mi takie skarby w tym funclubie chyba najbardziej leza, ale wlasnie... bo to jest jednak podroz autokarem... może być męczące taka daleka droga, nie?
super_star87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 00:53   #14
evabiedrona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

super_star87 - nie masz obsolutnie się czym przejmować... autokary z Funclubu są baaaardzo luksusowe! i nowe! jeżdżą nimi nawet piłkarze LECHA Poznań ;p mają dużo miejsca na nogi, do tego dvd, toaleta klimatyzacja... ja staram się zabrać jakąś książkę której normalnie na codzień nie mam czasu przeczytać - wtedy mam czas na zagleglości, i muzyka - czas bardzo szybko leci
evabiedrona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:33   #15
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Nie wiem jak jest we Włoszech, ale polecam Austrię. Wszystko super przygotowane, a pomiędzy sezonami znacznie taniej. Trzeba się tylko liczyć z tym, że nie odbywają się tam imprezy wtedy Dokładnie za miesiąc wybieram się do Ischgl w Austrii . Czy ktoś tam był?
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:08   #16
humanity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Ja też myślę o wyjeździe do Włoch na narty ze swoim chłopakiem. Też mamy już jakieś doświadczenie i nie boimy się stromym stoków. Najbardziej skłaniam się ku wyjeździe do Włoch, do hotelu Veranzo - Carano z biurem podróży Mega Travel. To biuro organizuje dużo takich wyjazdów, także ciężko się zdecydować, ale my już chyba jesteśmy pewni, że wybierzemy akurat to.
humanity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 18:32   #17
sonny1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Ja polecam Austrię. Świetne widoki i cudowne warunki do jazdy zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych
__________________
Darmowe ogłoszenia
Lento.pl
sonny1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:33   #18
super_star87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

ano tak, wiem, że w funclubie mają luksusy w autokarach :P tyle, że latem nigdy z nimi nie jechałam jeszcze... ale jak piszesz, ze spoczko to super!

ooo widze, ze juz kolejna osoba poleca Austrie. Czyli jednak prym wiodą państwa "niemieckie" (Szwajcaria też...) - może przez to, że tam "ordnung must sein!" hehe
super_star87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:56   #19
evabiedrona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Cytat:
Napisane przez super_star87 Pokaż wiadomość
ano tak, wiem, że w funclubie mają luksusy w autokarach :P tyle, że latem nigdy z nimi nie jechałam jeszcze... ale jak piszesz, ze spoczko to super!

ooo widze, ze juz kolejna osoba poleca Austrie. Czyli jednak prym wiodą państwa "niemieckie" (Szwajcaria też...) - może przez to, że tam "ordnung must sein!" hehe

luksusy w autkarch funclubu są - a jakże!!! ;p przecież jeżdżą nimi nawet piłkarze Poznanskiego LECHA!!! ;p Kolejorz!!!
evabiedrona87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 17:03   #20
EmiQx
Raczkowanie
 
Avatar EmiQx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Ja również bardzo polecam Austrię,
suuuuper warunki
EmiQx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:11   #21
gramofonK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Jak za granice to rokytnice w czechach piekny stok do zjezdzania, szybko bez kolejek. Bardzo blisko szklarskiej a i w szklarskiej jest ok tylko te kolejki
gramofonK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:39   #22
justyna1337
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Val di Sol we włoszej i Livigno z moją ulubioną strefą wolnocłową, w której Jacky Danielsy po 3-4-5Euro chodzą
justyna1337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:20   #23
KuracjeAntyAging
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Ja w przyszłym tygodniu wybieram się na narty w rumuńskie Karpaty. Jeździł ktoś może w Sinai? A w Rumunii w ogóle? Jakie tam są warunki? Sądząc po mapkach są tam nawet czarne trasy tylko obawiam się że nie tak dobrze utrzymane jak w Val Gardenie
KuracjeAntyAging jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:31   #24
evabiedrona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Cytat:
Napisane przez justyna1337 Pokaż wiadomość
Val di Sol we włoszej i Livigno z moją ulubioną strefą wolnocłową, w której Jacky Danielsy po 3-4-5Euro chodzą
hehe - to jest nalepsze!!! 2 lata temu jak byłam z funclubem w Livigno, to zrobiłam sobie niezłe zakupy w super cenach! ale na szczęscie autokary mają super nowoczesne i ładowne, dlatego wszystko się upchnęło w bagażniku hehe
evabiedrona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:34   #25
ABRA_ABRA
Zadomowienie
 
Avatar ABRA_ABRA
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Schaffhausen / Szwajcaria
Wiadomości: 999
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Ja polecam http://www.flumserberg.ch/winter/de/home jest CUDOWNIE!!! Trasy wspaniale przygotowane, szkoly narciarskie dla dzieci (za 2 godziny 30 frankow), karnet 1-dniowy ok 60 frankow.
Sporo restalracyjek na stokach (ogromna porcja rawioli 15 frankow, szarlotka na cieplo z bita smietana i sosem wanikiowym 8 frankow).
Co chodzi o wyciagi - brak kolejek!!! Co jest ogromnym plusem!!!
Moze i dosc drogo... ale naprawde warto!!!
ABRA_ABRA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:35   #26
kreon001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

ja polecam Livigno. bardzo fajna turystyczn amiejscowowc i stoki blisko
kreon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:59   #27
1moni9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

ja gorąco polecam Włochy, na drugim miejscu Austrię.
Jesli chodzi o Włochy to 2 razy bylam w dolomitach w Val di Fassa - szczegolnie polecam miejscowosc Canazzei, z ktorej wlasnie wrocilam. Przepiekne widoki, naprawde bardzo duzo super przygotowanych, roznorodnych tras i infrastruktura nieporownywalnie lepsza od naszej rodzimej /wyciagi kanapowe 4-6 osobowe, wiekszosc z zamykana oslona od ew. wiatru/ + gondolki to norma/. Bylam 2 razy w duzym sezonie i smialo moge powiedziec, ze nie ma kolejek jak u nas. Wyjatkiem sa te na wyciagach na sella ronde ale to wiadomo - sporo ludzi chce przynajmniej raz w calosci ta trase przejechac a czasu za duzo nie ma. Trasy sa rozne - od latwych po trudne, dla kazdego sie cos znajdzie, i snow parki rowniez, i nawet balon do skakania Mega plusem jest pogoda - pelne slonce przez cale dwa wyjazdy to raczej nie przypadek Duzym plusem jest mozliwosc przejechania na nartach i wyciagach z jednej doliny do drugiej, poniewaz trasy łacza sie w cały łancuch. No i ten włoski jezyk - mozna sluchac godzinami
Austria - na pewno godne polecenia mejsce to Zillertal Arena. trasy podobne jak we Wloszech, zroznicowane trudnoscia, super przygotowane i szerokie. I przede wszystkim duuuzo. Warunki/infrastruktura jak opisalam wyzej we Wloszech. jedyna kwestia to pogoda - ja akurat trafilam na paskudna sniezyce i zero slonca przez caly tydzien, ale bylam raz, wiec moze to nie jest regula... Ta pogoda nie popsula nam radosci narciarstwa, wrecz przeciwnie, podniosla poprzeczke trudnosci zjazdow i bylo super
Z Austrii moge tez smialo polecic lodowiec Stubai ale to razej na koniec sezonu (ja bylam w majowy weekend). Jest to miejsce warte odwiedzenia

kazdy wyjazd byl indywidualny, bez biura podrozy. Dojazd wlasnym autem /polecam trase przez Niemcy, autostradady daja rade/, noclegi w apartamentach z kuchnia, wlasne jedzenie. Oczywiscie ubezpieczenie tez. Wyjazd w sezonie oznacza drogie skipassy (ostatni to 205 EUR za 6-dniowy skipass dolomiti superski), ale sa tez inne tansze. poza sezonem na pewno jest taniej.

pozdrawiam wszystkich zapalencow narciarskich
1moni9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:45   #28
marika999
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

osobiście polecam Jesenik i Lelex Crozet. byliśmy w tym roku w Czechach, głównie ze względu na koszty, mój facet miał wypadek na stoku i źle by się to dla nas kończyło. wydawało mi się, że jak ktos mówi po angielski i na dodatek w tak zbliżonym do czeskiego języku, to nic nie grozi w komunikacji, niestety to nie jest prawda. dla przezorności warto przeczytać jednak przed wyjazdem
http://www.narty.pl/tresc-artykulu/a...ikacyjne/2946/
marika999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:57   #29
susan594
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Z tego co pamiętam to moi znajomi polecali Włochy. Jest taniej niż w Szwajcarii czy Austrii, a warunki tak samo dobre. Szczególnie zachwalali wspominane przez Was Livigno.
__________________
pech
usługi it warszawa
susan594 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 22:20   #30
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Gdzie na narty za granicę??

Ja niestety jeżdżę tylko w Polsce i na Słowacji 9brak możliwości wzięcia urlopu w zimie = brak możliwości dłuższego wyjazdu i zostaje tylko opcja wizyty u sąsiadów ), ale znajomi bardzo często jeżdżą w Dolomity, najczęściej przed i po sezonie głównym - tańsze skipasy. Ich ulubione miejscówki to Madonna i Civetta - ja widziałam tylko na zdjęciach i aż dech mi zapierało...
Jeżdżą swoim samochodem, wynajmują apartamenty i całkiem przyzwoicie cenowo to wychodzi
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-09 15:15:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.