Żony 2016 część 10 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-11, 18:57   #61
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Żony 2016 część 10

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;86355924]No szkoda ze tyle się tylko nas zostało, w porównaniu do tego co było to garstka [/QUOTE]Pamiętam te czasy, gdy wracałam z pracy a tam np 200 postów do nadrobienia. Zdazylam nadrobić i nowe już czekały w kolejce do przeczytania. Wątki wykańczanie w kilka tyg.

U nas dzisiaj montaż kuchni. Jutro po pracy zajedziemy pooglądać
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-11, 19:23   #62
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny!
u dziecia chyba wszystko ok,
za jakiś czas się wybierzemy na 3d

lilly, dopiero ogarnęłaś, bo się wkręciłaś w inny wątek

ja od dzisiaj na 2 tygodniowym urlopie, poźniej jeszcze na chwilę do pracy i już mam nadzieję na zwolnienie, bo muszę chociaż wyprawkę ogarnąć
ja z kolei marzę o pracy, do głowy już w domu dostaje a gdzie tam maj mam dzisiaj wybitnie doła z tego powodu


my dzisiaj byliśmy podpisać wnioski u architekta i chyba tyle z nowości
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-11, 19:35   #63
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Żony 2016 część 10

Gratuluję wieści o płci dzieci

Sophie, super decyzja ze zwierzakiem!

Wizaż z dzieckiem u mnie jest możliwy póki co tylko podczas karmienia a i to nie zawsze się udaje

U mnie dziś dzień odbierania paczek odebrałam 5 a jeszcze sporo jest w dostawie jeszcze ostatnio kusi mnie żeby przejrzeć Ali, ale się boję


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-11, 20:13   #64
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 888
Dot.: Żony 2016 część 10

Hej! Jutro mam zaliczenie na studiach ale bierze mnie choroba i czarno to widze... eh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miziakizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-11, 20:46   #65
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Żony 2016 część 10

U mnie dzisiaj jakieś kiepskie samopoczucie :/ wkurzam się ze dopiero co był wieczór, a jest już wieczór dnia następnego niech ten czas trochę zwolni bo nie wyrabiam.

Nie lubię stycznia, za dużo mam na głowie, jestem spłukana po grudniu i ciagle pojawiają się nowe wydatki na już.
W poniedziałek idę do dentysty nowego, właściwie nowej bo to koleżanka mojego R. aż się boje jakie kwiatki znajdzie po moim starym dentyście (mam nadzieje ze nic strasznego).

Uciekam spać, bo padam na twarz, a jutro trzeba znowu ogarniać życie od rana Dobranoc dziewczyny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-11, 21:26   #66
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 10

Tetrikk, trzymam kciuki zeby szybko poszło z operacją i bez komplikacji jeżeli będzie nieunikniona.

Lillu, gratuluję wymarzonej pracy!

Mi też przykro, że prawie wszystkie dzieciate poszły na inne wątki.

Ja dziś pracowicie, jutro jeszcze bardziej. Stycznia też nie lubię bo zawsze mamy milion wydatków. A kurs pmu i Tajlandia niedługo. Nie mam czasu kompletnie by usiąść i zaplanować choć trochę ten wyjazd.

Miłego weekendu życzę, bo ja wpadam w studniówkowy wir od rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-11, 22:19   #67
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dokładnie Ale mam zamiar tak jak do tej pory codziennie tu coś napisać i nie porzucać wątku pm po narodzinach dziecka, jak wiele osób, o czym tu było wspomniane chyba.



Ja dziś rozpoczęłam nową pracę dodatkową (też w copy). Totalnie praca marzeń i tematyka marzeń - show biznes, a dla takiej znawczyni Pudelka i Instagrama jak ja to jest coś

Także będę jak Tetrikk matka pracująca.



Tetrikk, mam nadzieję, że Marcelek uniknie operacji!


Pozdrawiam matkę pracująca super, ze masz fajne zlecenie
Ja po prawie nieprzespanej nocy musiałam o 9 uczestniczyć w spotkaniu przez skype przez 2h, potem jechać do biura na krótkie spotkanie, a potem z dzieckiem do lekarza. Padam na twarz, a nie wiadomo kiedy będzie mi dane pójść spać.

Z dobrych informacji póki co nie operujemy. Ze złych - mamy refluks. Zawsze coś :/
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-11, 23:49   #68
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 10

Ja dzisiaj miałam fatalny dzień w pracy. Tak mi wszyscy działali na nerwy ze w pewnym momencie chciałam wyjść i trzasnąć drzwiami . Niesubordynacja i do tego powiedzenie ‚daj palec, a oni cała rękę..’ sprawdza się idealnie.. mowie Wam mało mnie szlag nie trafił.. od przyszłego tygodnia wdrażam taktykę: zero żalu i sentymentow, bo na głowę mi wszyscy wchodzą..

To się wygadalam :P

Biedna Tetrikk chyba wykrakalysmy na wątku z tym refluksem:P

Byliśmy dzisiaj na Underdog. Lubos uratował ten film, chociaż i tak spodziewałam się gorszej szmiry


Z pozytywnych rzeczy odkupiłam się dzisiaj w home&you jak głupia aż mi na benzynę zabrakło hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 08:38   #69
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
ja z kolei marzę o pracy, do głowy już w domu dostaje a gdzie tam maj mam dzisiaj wybitnie doła z tego powodu


my dzisiaj byliśmy podpisać wnioski u architekta i chyba tyle z nowości
no ale Ty już trochę jesteś na zwolnieniu, więc wcale się nie dziwię, a ja już nie mam siły wstawać o 5,30

Cytat:
Napisane przez miziakizia Pokaż wiadomość
Hej! Jutro mam zaliczenie na studiach ale bierze mnie choroba i czarno to widze... eh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
powodzenia

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;86356664]U mnie dzisiaj jakieś kiepskie samopoczucie :/ wkurzam się ze dopiero co był wieczór, a jest już wieczór dnia następnego niech ten czas trochę zwolni bo nie wyrabiam.

Nie lubię stycznia, za dużo mam na głowie, jestem spłukana po grudniu i ciagle pojawiają się nowe wydatki na już.
W poniedziałek idę do dentysty nowego, właściwie nowej bo to koleżanka mojego R. aż się boje jakie kwiatki znajdzie po moim starym dentyście (mam nadzieje ze nic strasznego).

Uciekam spać, bo padam na twarz, a jutro trzeba znowu ogarniać życie od rana Dobranoc dziewczyny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

też tego nie lubię. mam dokładnie tak samo. (


Lady, przypomniałaś mi, że miałam kupić koc w h&y.
a już nie mam kasy, muszę męża oskubać
nie pomyślał, bo zamiast kocyka kupił na urodziny książki...
a kocyk i tak chcę kupić

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2019-01-12 o 08:39
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 08:44   #70
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość


Z pozytywnych rzeczy odkupiłam się dzisiaj w home&you jak głupia aż mi na benzynę zabrakło hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ty jesteś moim zakupowym mistrzem
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 10:13   #71
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 10

Nie daj Boze żebym była dla kogoś zakupową inspiracja doszło do tego ze skłamałam malzowi ile wydałam, wiec na benzynę mi dołożył
Dobrze ze nie kazał mi spojrzeć w oczy


Co można kupić 5 miesięcznemu chłopczykowi bo idziemy dzisiaj w odwiedziny do znajomych ?


Zaraz lecę z koleżanka na wystawę Body Worlds i jestem mega ciekawa niby ze zwłokami miałam dużo do czynienia na studiach, ale czuje ze tutaj będzie jednak inaczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 10:28   #72
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
no ale Ty już trochę jesteś na zwolnieniu, więc wcale się nie dziwię, a ja już nie mam siły wstawać o 5,30


powodzenia



też tego nie lubię. mam dokładnie tak samo. (


Lady, przypomniałaś mi, że miałam kupić koc w h&y.
a już nie mam kasy, muszę męża oskubać
nie pomyślał, bo zamiast kocyka kupił na urodziny książki...
a kocyk i tak chcę kupić
No to też rozumiem, ciężko tak wcześnie wstawać, jeszcze zimą... Ja wstawałam przed 5 to dopiero

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 10:33   #73
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 10

Ladyl książki, np. Moje pierwsze 100 słów albo Pucio pierwsza część albo obracanki lub zabawki do kąpieli tego nigdy dość.

Dzień dobry. Ja już dzisiaj malowałam traktory, koparke i zrobiliśmy laurki dla babci i dziadka, do tego byłam na sankach i zostałam obrzucona śniegiem przez własne dziecko, skopana przez drugie dziecko, próbowałam wytłumaczyć, że pomarańcza nie ma kości i można ją w spokoju jeść, wstawiłam pranie i piję kawę. Jeszcze tylko 10 h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 11:20   #74
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ladyl książki, np. Moje pierwsze 100 słów albo Pucio pierwsza część albo obracanki lub zabawki do kąpieli tego nigdy dość.

Dzień dobry. Ja już dzisiaj malowałam traktory, koparke i zrobiliśmy laurki dla babci i dziadka, do tego byłam na sankach i zostałam obrzucona śniegiem przez własne dziecko, skopana przez drugie dziecko, próbowałam wytłumaczyć, że pomarańcza nie ma kości i można ją w spokoju jeść, wstawiłam pranie i piję kawę. Jeszcze tylko 10 h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzięki Madzia w takim razie ide do smyka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Melduje ze książeczki kupione :P w życiu nie wpadłabym zeby dla małego dziecka kupić taki upominek w sumie racja ciuchów maja pewnie w nadmiarze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 11:27   #75
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Żony 2016 część 10

Magda to pracowity poranek. Ja tylko zdążyłam ogarnąć pranie i zrobić jakieś zakupy. A teraz jestem już w pracy i zaraz zaczynam.

Lady a ja się wcziraj wyjątkowo oparłam zakupom w home and you. Za to w jysku kupiłam poduchy.

Mamy kuchnie. Na zdjęciach wygląda super. Wieczorem obejrzymy ja na żywo. Już się nie mogę doczekać.
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 11:34   #76
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 10

Ladyl które kupiłaś?

Ogarnęłam pół mieszkania. Kazałam małemu sprzątać auta to oczywiście wtedy jest najlepsza zabawa dzięki temu miałam go chociaż z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 16:09   #77
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 10

Slabo mi wizazdziala. Jestesmy po wycieczce do obi i dzis powinna miec skonczona spizarnie poki co ide sprzatac a wieczorem tu na spokojnie nadrobie
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 16:24   #78
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez rintintin Pokaż wiadomość
Magda to pracowity poranek. Ja tylko zdążyłam ogarnąć pranie i zrobić jakieś zakupy. A teraz jestem już w pracy i zaraz zaczynam.

Lady a ja się wcziraj wyjątkowo oparłam zakupom w home and you. Za to w jysku kupiłam poduchy.

Mamy kuchnie. Na zdjęciach wygląda super. Wieczorem obejrzymy ja na żywo. Już się nie mogę doczekać.


Ja tez w trakcie remontu nic nie kupowałam dopiero jak mamy wszystko wykończone to jest przyjemność z zakupu drobiazgów co prawda ostatnio chodzi za mną wymiana stolika i dokupienie konsoli ale jakby to TZ usłyszał to by padł na zawał, także muszę to zrobić za jego plecami z własnej kasy


Madziu wzięłam to co było czyli kolory i coś jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 21:28   #79
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 10

Spizarnia skonczona mieszkanie posprzatane wiec plan dnia wykonany a jutro o 11 poznamy Molly pies nam sie jakos inaczej zachowuje, nie wiemy czy rozumie o czym mowimy czy co ale albo jest przesadnie do nas uwiazany albo zachwouje sie jakby byl obrazony:P no nic, jutro zobaczymy czy znajda wspolny jezyk i czy bedzie nad czym myslec.

Lady, kocham Twoje opisy o zakupach szalona jestes ja teraz na liscie mam garnki bo mam tylko trzy a czasem brakuje dodatkowego. I ekspres do kawy. Z uwagi na rozmiary myslimy o cisnieniowym, ze spiniaczem ale ten z kolba. Moze dodatkowy klopot ale sa mniejsze i zgrabniejsze niz te pozostale. I mam taki sentyment do tych z kolba ale to sie nie spieszy

Tettrik, dobrze, ze operacja nie jest konieczna a refluks to nie najlepiej ale to u maluchow czasem sie po czasie nie zalecza sam? Jednak uklad pokarmowy ciagle dojrzewa a M. jeszcze jest maly. Jak to jest?

Lilly, powodzenia w nowej pracy
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-13, 08:30   #80
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 10

Gdybyście zobaczyły piętrzące się wiecznie kartony w sypialni jako dekoracje to nie wiem czy by było tak zabawnie chłop się śmieje ze cały czas przychodzą kurierzy albo z paczka albo po paczkę albo ja ide do galerii z siatami robić zwroty a wracam z takimi samymi tylko pełnymi innych rzeczy
Metr szafy do sufitu na buty mi nie wystarcza, zrobiłam już ekspansję na dwie kolejne.. niedługo będę je ukrywać w samochodzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 11:55   #81
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 10

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Spizarnia skonczona mieszkanie posprzatane wiec plan dnia wykonany a jutro o 11 poznamy Molly pies nam sie jakos inaczej zachowuje, nie wiemy czy rozumie o czym mowimy czy co ale albo jest przesadnie do nas uwiazany albo zachwouje sie jakby byl obrazony:P no nic, jutro zobaczymy czy znajda wspolny jezyk i czy bedzie nad czym myslec.

Lady, kocham Twoje opisy o zakupach szalona jestes ja teraz na liscie mam garnki bo mam tylko trzy a czasem brakuje dodatkowego. I ekspres do kawy. Z uwagi na rozmiary myslimy o cisnieniowym, ze spiniaczem ale ten z kolba. Moze dodatkowy klopot ale sa mniejsze i zgrabniejsze niz te pozostale. I mam taki sentyment do tych z kolba ale to sie nie spieszy

Tettrik, dobrze, ze operacja nie jest konieczna a refluks to nie najlepiej ale to u maluchow czasem sie po czasie nie zalecza sam? Jednak uklad pokarmowy ciagle dojrzewa a M. jeszcze jest maly. Jak to jest?

Lilly, powodzenia w nowej pracy


Nie znam się aż tak, ale M się mocno krztusi przy tym i lekarze się martwią, żeby zapalenia płuc nie dostał od tego ulewania.

Daj koniecznie znać jak się pieski polubiły

Ladyl - to mi przypomina maile klientów „proszę wysłac te buty do sąsiadki, żeby mąż się nie dowiedział”
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 12:26   #82
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 10

Myslalam, ze moze lekarz powiedzial jak to wyglada z refluksem u maluchow. Ostatnio przyjaciolki syne mial takie zapalenie pluc po zachlysnieciu sie woda. W sumie nie wiedzialam, ze cos takiego moze sie stac.

My juz po spotkaniu. Psy sie polubily, nasz to w ogole nie mogl sie od Moli oderwac bo w koncu suczka. Przez pierwsze pol godziny Moli po prostu byla na spacerze, miala gdzies i nas i psa ale potem w koncu byla reakcja. Cale szczescie fajna, troche sie psy pobawily, Moli nas tez zaakceptowala choc wiadomo, ze miala swoja pania wiec my tylko z doskoku. Po calym opisie jaka jest - pasowalaby do nas oczywiscie mamy swoje obawy, jutro jeszcze zadzwonie do weta bo musze zapytac o sterylizacje/kastracje bo ani nasz nie przeszedl zabiegu ani ona wiec tak zostac nie moze. Czujemy, ze powinna u nas sie znalezc dajemy sobie jeszcze chwile na przemyslenia. Z sama wlascicielka tez sie fajnie dogadalismy, ona tez nas dobrze odebral wiec pozniejszy kontakt bylby mily a nie na sile (bo na pewno chce z Moli zachowac kontakt). Kotluja nam sie w glowie mysli ale wiadono, ze bardziej jestesmy na tak
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 12:37   #83
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 10

Sophie bardzo ładny gest z Waszej strony mysle ze Moly będzie szczęśliwa z Wami poza tym polecam dwa pieski jest wesoło :P


Idę robić tartę na obiad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 12:38   #84
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Żony 2016 część 10

Sophie super i bardzo odpowiedzialnie do tego podchodzicie, ale nie spodziewałabym się po was niczego innego
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 13:00   #85
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 10

Sophie - super, ze jest pozytywna reakcja, oby tak dalej ;D

Lekarz mówił, ze to nie jest normalne aż do takiego stopnia i lepiej dać leki właśnie po to, żeby tego zapalenia nie było. Ale z drugiej strony nie jest to jakieś dziwne czy rzadkie - zdarza się. Być może nawet samo się wyleczy jak układ pokarmowy się rozwinie całkowicie

Pozdrawiam z pracy u nas taka obrzydliwa pogoda, ze nawet nie mogę męża wygonić na spacer z dzieckiem, bo okropnie leje.
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 13:07   #86
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Żony 2016 część 10

Sophie oby tak dalej! Mocno wam kibicuje żeby się udało.

Tetrikk lepiej podać leki łagodzące refluks i stosować pozycję antyrefluksowa głównie po to żeby dzieciątko mniej się męczylo i nie doszło do poważniejszych konsekwencji. Ale na pewno jesteście pod dobra opieka a Marcelek potrzebuje czasu żeby wszystko dojrzały. Na prawdę to są sporadyczne przypadki kiedy wymagana jest poważniejsze interwencja.

U nas też brzydko. Mały po długim marudzeniu zdecydował się na drzemkę więc cieszę się chwila ciszy. Zęby w natarciu to i on momentami jest nie do zniesienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 13:25   #87
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 10

U nas frytki na obiad

Dziekuje dziewczyny za mile slowa w przeciagu kilku dni podejmiemy decyzje

U nas pogoda jest w miare. Bylo slonce, jak wyszlismy o 11 to bylo czuc wiosne a potem troche chmur i maly deszczyk ale nadal przyjemnie. Ale i tak zalegniemy na kanapie zeby nabrac sil na kolejny tydzien. W sumie zaliczylismy dwugodzinny spacer wiec jest dobrze.

Tettrik, oby refluk sie uspokoil i przestal meczyc M. Meczace i nieprzyjemne a jeszcze jak jest widmo takich powiklan to w ogole kiepsko. Takze mocne
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 13:28   #88
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 10

Sophie, trzymam kciuki za Was, macie dobre serca, że chcecie adoptować drugiego pieska uwielbiam psy, sama nie mogę na razie mieć (malutki metraż i tż alergia) ale jak będzie dom to na pewno pomyślę o tym jeszcze raz. u nas dziś też brzydka pogoda, rano trochę popracowałam a teraz już relaksuję się z książką i czekam na obiad bo zamówiliśmy na dowóz, nie chciało nam się gotować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 15:01   #89
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 888
Dot.: Żony 2016 część 10

No i skonczylo sie z angina



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miziakizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 16:58   #90
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Żony 2016 część 10

U nas dzisiaj też leniwie. Byliśmy tylko na chwilę z rodzicami moimi pokazać im mieszkanie. Potem na WOŚP a teraz oglądam skoki i w między czasie robię paszteciki z kapusta i grzybami, bo miałam pół kilo kapusty kiszonej. Czyszczenie lodówki
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 10:24:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.