Dlaczego jestem odrażający? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-18, 08:55   #61
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

A jakie włosy masz naprawdę: kręcone czy jak świeżo z prostownicy (zdjęcie 2)?
Mnie się te kręcone bardzo podobają, te proste nie za bardzo...
Ale to już kwestia gustu, generalnie włosy wyglądają u Ciebie na zadbane, a to jest najważniejsze.
Najgorszym elementem Twojego wyglądu są te okulary jak u kujonki z liceum, wg mnie najlepszą opcją są soczewki.



Generalnie większość dziewczyn w moim otoczeniu (w tym ja) nie przepada za metalowym stylem, ale to też nie jest powód, żeby się zmieniać, bo przecież chodzi o to, żeby być sobą.
A oceny masz takie, bo na portalach tego typu jest mało miłośniczek metalu po prostu.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 08:57   #62
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Pisał, że nie chce soczewek.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 09:24   #63
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Doradzanie mu soczewek to nie jest dobra rada. Jasne, raz na jakiś czas można je założyć, ale noszenie soczewek na co dzień bardzo męczy oczy, robią się suche, szczypią i bolą. Wszyscy znajomi, którzy chcieli całkowicie zrezygnować z okularów na rzecz soczewek, po jakimś czasie musieli szybko do nich wrócić, bo pewnego dnia prostu nie byli w stanie już założyć soczewek.

Autorze, inne oprawki i może nie ubieraj się ciągle na czarno I skończ ze stronami z ocenami wyglądu, co to za pomysł w ogóle.
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 10:37   #64
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Nosilam soczewki prawie 20 lat(codziennie) mysle ze byly meczace po całym dniu ale nigdy nie wrocilabym do okularów
Zrobiłam korekcje laserowa przed zabiegiem przez 2 tyg musiałam nosić okulary to był horror

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-07-18 o 12:34
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 11:02   #65
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Mnie się długie włosy u mężczyzn zawsze podobały, pod warunkiem że zadbane. Do tego ogarnięty zarost, spięte włosy ok by nie wyglądać jak Jezus. Ewentualnie ścięcie, jak wolisz. Nie rezygnuj z okularów, postaw jedynie na modne oprawki.

Prawdę mówiąc zmiana wyglądu niewiele ci pomoże, jeśli nie popracujesz nad swoją samooceną. Wspominałeś o nieśmiałości i depresji, z tego nie wychodzi się ot tak, więc polecałabym jakąś terapię. Po metamorfozie wyglądem przyciągniesz, ale to osobowość jest tym, co decyduje o utrzymaniu związku, a twoje problemy skutecznie komplikują sprawę.
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 12:13   #66
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Czyli biorąc średnią z Waszej pomocy:

- włosy na długość max. Keanu Reeves,

- chodzić bez okularów po mieście,

- t-shirty z sieciówek czarne

- bluzy nie wiem jakie, bo tylko wiem, że szare,

- akurat industrial w spodniach mi się bardzo podoba, ale mogę takie szerokie spodnie zamienić na bardziej bojówki (góra szeroka, przy nogawkach węższe), ewentualnie jeansy

- buty glany?

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

+ koszule w kratę, chociaż mięśni nie mam

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

+ uwaga, jestem programistą, ale to odraża, więc serio głupi już jestem. Mam to maskować na mieście ubiorem?

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Wiem. Za dużo spamuję, przepraszam, ale serio to dla mnie bardzo duży krok
Jesu fryzura KR jest jak dla mnie tragiczna. Jesli masz krecone czy falujace wlosy to na plus. Warto je skrocic czy obciac tak, zeby sie lepiej ukladaly. I mozesz zadbac o skret. Mnie sie podobaja tez fryzury na samuraja albo przedzialek z boku i troche dluzszy srodek. Obowiazkowo broda.
Ja bym bez okularow nie chodzila, bo szkoda niszczyc sobie wzrok - zainwestuj w fajne oprawki! Masz taki ksztalt twarzy, ze kazde beda ci pasowac, jesli beda odpowiednio wyraziste. Ja bym wyprobowala okraglych szkiel.

Co do ubioru - poogladaj sobie programy o metamorfozach. Dobrze dobrany ubior robi robote. To co mi sie podoba u facetow - materialowe spodnie w ciemnych kolorach. Koszule z podwinietymi rekawami, krotki rekawek to zuo! Zabawne koszulki czy zwykle t-shirty, ale nie 3 rozmiary wieksze. Skorzane buty, nie glany czy inne "ortopedyczne". Chociaz sama wiele lat w nich chodzilam.

Nie przejmuj sie ocenami na takich portalach. Sa tam dosyc specyficzne osoby, a kobiety niekoniecznie chca faceta z jakiejkolwiek subkultury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 12:55   #67
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Nie przeczytalam calosci ale odpowiem na zdjecia ktore wrzuciles: twarz masz ok, nie jestes brzydki na pewno. Mnie osobiscie dlugie wlosy sie nie podobaja i ja Toba bym sie nie zainteresowala ze wzgledu na wlosy no i styl metala. Ale co kto lubi, na pewno sa dziewczynh ktore taki styl lubia, no ale jest ich wydaje mi sie mniejszosc jednak.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

I swoja droga, ile masz lat? Taki styl metala kojarzy mi sie bardziej z czasami mlodziezowymi. Ja zdecydowanie zmienilabym Ci spodnie. Bardzo mi sie takie bojowki szerokie nie podobaja. T shirty metalowe jeszcze bym zniosla czy te dluzsze wlosy jakby mi sie chlopak podobal, ale takie spodnie odpadaja! A jakie buty nosisz?
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 12:57   #68
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
materialowe spodnie w ciemnych kolorach. Koszule z podwinietymi rekawami, krotki rekawek to zuo! Zabawne koszulki czy zwykle t-shirty, ale nie 3 rozmiary wieksze. Skorzane buty, nie glany czy inne "ortopedyczne".
Ze swojej perspektywy To cholernie dużo daje, zwraca uwagę. Tylko nie wiem czy dla niego to nie będzie zbyt drastyczna zmiana.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 13:04   #69
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

A propo poznawania dziewczyn to na jednym zdjęciu jesteś z gitarą. Może posprawdzaj w jakiś barach czy by nie chcieli zeby ktoś od czasu do czasu u nich pogral (jesli jesteś w tym dobry), albo gdzieś np szukają gitarzysty do jakiejś lokalnej kapeli to moze to będzie dobry sposob na poznanie nowych osób. Ja mam słabość do facetow grajacych na gitarach.
Jesteś zupelnie normalnym facetem. Dziewczyny dały ci sporo dobrych rad. Ja bym zaczęła od ubioru/okularów. Potem ewentualne włosy (w tych kręconych wygladasz naprawdę dobrze).
I na twoim miejscu jednak przeszlabym się do psychologa. Znam sporo zupelnie normalnych osob, które chodzą i przyznaja że to im pomaga. A sam przyznales ze jesteś w zlym stanie psychicznym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 13:21   #70
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Jak dla mnie to jest męska wersja wątku, który był tu niedawno i w którym to dobrze wyglądająca dziewczyna twierdziła, że jest szkaradą.

Jeżeli to nie trolling, to dobrze tu ktoś napisał: pewnie facet uderza nie w tej sfery, co trzeba. Entuzjastek długowłosych metali z gitarą nie brakuje na świecie. Ale workowate ubrania i mało zadbana fryzura (nieważne jakiej jest długości) oczywiście, że fanek nie przysporzy. Ale nie wierzę i nie uwierzę, że nie było chętnych na poznanie się szczególnie w przypadku tego czarno-białego zdjęcia. Problem nie jest w wyglądzie, ale pewnie w rozmowie, sposobie jej prowadzenia i w tym, co Autorowi siedzi w głowie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 13:38   #71
ciasteczkowa_panna
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 180
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Moim zdaniem nie masz w wygladzie nic co by cie przekreslalo (chociaz fryzure moglbys zmienic, styl lekko tez) i jednak szukaslabym bardziej przyczyn w osobowosci czy ogolnej zdolnosci do smalltalku.
ciasteczkowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 14:22   #72
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Wgl na pierwszym zdjeciu to mi sie z Michalem Szpakiem skojarzyles, a on jest tez przystojny bardzo wedlug mnie
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 14:28   #73
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Zdjęcie czarno-białe - wszystko OK.

To drugie - brwi do regulacji, włosy do ścięcia/pokręcenia, okulary out. Szczerze mówiąc nie widzę cię w żadnych okularach (chociaż mój facet nosi czasem i ), ale nie każdemu pasuje. Ewentualnie cienkie, żyłkowe, okrągłe oprawki a'la retro. Strój - do wymiany, na dużo bardziej dopasowane i współczesne rzeczy (np. jeansy i bluzka/koszula/t-shirt). Czy zetniesz czy nie bez znaczenia, o ile nie nosisz ich prostych i w kitce. Pokręcone mogą być, lub na krótko.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 14:36   #74
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to jest męska wersja wątku, który był tu niedawno i w którym to dobrze wyglądająca dziewczyna twierdziła, że jest szkaradą.

Jeżeli to nie trolling, to dobrze tu ktoś napisał: pewnie facet uderza nie w tej sfery, co trzeba. Entuzjastek długowłosych metali z gitarą nie brakuje na świecie. Ale workowate ubrania i mało zadbana fryzura (nieważne jakiej jest długości) oczywiście, że fanek nie przysporzy. Ale nie wierzę i nie uwierzę, że nie było chętnych na poznanie się szczególnie w przypadku tego czarno-białego zdjęcia. Problem nie jest w wyglądzie, ale pewnie w rozmowie, sposobie jej prowadzenia i w tym, co Autorowi siedzi w głowie.

Fakt. Jestem nieśmiały i małomówny, ale nie raz słyszałem, że dziewczyny to lubią (nie wiem, dlaczego). Poza tym zagadując do dziewczyn "z mojej subkultury", zwyczajnie jestem zlewany i widzę tylko "wyświetlone". Na początku jest to denerwujące, ale z czasem to zaczyna dołować , a wiadomo, że jak doświadcza się takich wrażeń przez tyle lat, to nie działa to na człowieka dobrze.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
A jakie włosy masz naprawdę: kręcone czy jak świeżo z prostownicy (zdjęcie 2)?
Mnie się te kręcone bardzo podobają, te proste nie za bardzo...
Ale to już kwestia gustu, generalnie włosy wyglądają u Ciebie na zadbane, a to jest najważniejsze.
Najgorszym elementem Twojego wyglądu są te okulary jak u kujonki z liceum, wg mnie najlepszą opcją są soczewki.



Generalnie większość dziewczyn w moim otoczeniu (w tym ja) nie przepada za metalowym stylem, ale to też nie jest powód, żeby się zmieniać, bo przecież chodzi o to, żeby być sobą.
A oceny masz takie, bo na portalach tego typu jest mało miłośniczek metalu po prostu.

Mam proste włosy. Te z pierwszej foty były zaraz po myciu. Chcę być sobą i podobać się większości, dlatego muszę coś w sobie zmienić. Nie chcę być na jakimś wiecznym marginesie społeczeństwa i wyrzutków.
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 14:38   #75
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Ciuchy ze zdjęcia moim zdaniem powinieneś wyrzucić. I nie chodzi tu o styl metala tylko po prostu te rzeczy są olbrzymie, kompletnie niedopasowany rozmiar, wyglada to niedbale i źle.
Co do włosów to dobrze się zastanów- bo to że zetniesz włosy i zmienisz styl nie sprawi że nagle magicznie zaczniesz podobać się wszystkim kobietom i jeśli jesteś w złym stanie psychicznym i masz aż tak niska samoocenę pewnie będzie to wyczuwalne w rozmowie/ zachowaniu i zamiast na etapie zdjęć zaczniesz odpadać na etapie rozmowy w internecie/pierwszej randki i nie zmieni się tak naprawdę w Twoim życiu nic. Dlatego dziewczyny dobrze radzą psychologa.
Nadal myślę że lepiej niż w internecie lepiej będzie poszukać dziewczyny na koncertach/grupach zainteresowań na fb.
Albo jak ktoś wyżej poradził przejdź się do jakiegoś baru/pubu gdzie grają cięższą muzykę i zapytaj czy nie potrzebują kogoś kto od czasu do czasu coś zagra na gitarze, wtedy poznasz ludzi i kobiety w swoim klimacie. Tak byłoby chyba dla Ciebie najlepiej bo z np fanką clubbingu i dyskotek albo disco polo na dłuższą metę pewnie związku nie stworzysz.

Edytowane przez madziunia2
Czas edycji: 2019-07-18 o 14:40
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 14:43   #76
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość

Mam proste włosy. Te z pierwszej foty były zaraz po myciu. Chcę być sobą i podobać się większości, dlatego muszę coś w sobie zmienić. Nie chcę być na jakimś wiecznym marginesie społeczeństwa i wyrzutków.
Jak dla mnie to wcale nie masz aż takich prostych włosów, skoro tak wyglądają jak są mokre, tylko przez ich czesanie (na mokro je czeszesz prawda?), na siłe je prostujesz i sie puszą. Nie rób tak, śmiechem żartem, ale jest grupa na fejsie dla posiadaczy kręconych włosów, jak właśnie wydobywać z nich skret, jak onie dbać, może zajrzyj, albo poczytaj o pielęgnacji metodą curly girl
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 14:45   #77
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Lepiej przestań wierzyć w te bzdury, że małomówny i nieśmiały facet jest super. Może dla garstki kobiet, ale większość woli pewnego siebie faceta, którego nie trzeba prowadzić za rączkę czy język, więc lepiej popracuj nad tym (pewnie koleżanki tak Ci mówią, dziwnym zbiegiem to tylko koleżanki nie?).

Na Tinderze próbowałeś? Tam nie ma ocen i nie możesz napisać do kogoś, kto Ciebie nie polubił, może mniejszą frustrację będziesz miał, spróbuj.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 14:50   #78
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87007647]
Na Tinderze próbowałeś? Tam nie ma ocen i nie możesz napisać do kogoś, kto Ciebie nie polubił, może mniejszą frustrację będziesz miał, spróbuj.[/QUOTE]

Dobry pomysl. Jesli dasz to zdjecie z gitara to moim zdaniem bedziesz mial duzo matchy.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 15:06   #79
Captopril
Raczkowanie
 
Avatar Captopril
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 32
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Moim zdaniem nie jesteś odrażający. Imo lepiej wyglądałbyś we włosach krótkich, czyli krótkie boki + grzywka, ewentualnie samuraj. Szkoda, że nie masz kręconych, długie kręcone włosy wyglądają super. Obowiązkowo zarost, facet z zarostem od razu na plus. Fryzura na Keanu - moim zdaniem nie.
Zmień okulary (nie rezygnuj z nich, żeby wzrok jeszcze bardziej się nie popsuł), myślę, że okrągłe oprawki będą ci pasować, a do tego są ostatnio modne.
Brwi do regulacji, tylko nie przesadnie. Tak, żeby nadal wyglądać jak facet, ale nie jak jaskiniowiec. Ja swojemu facetowi brwi robię co tydzień, max co dwa, bo szybko mu zarastają, dlatego przygotuj się, że do kosmetyczki trzeba będzie się wybrać ze 2 razy w miesiącu.
Ubrania - dramat. Za duże, toniesz w nich. Zainwestuj w dopasowane (ale nie bardzo obcisły) tshirty (najlepiej czyste, kolory jakies neutralne, ale też nie same czarne), koszule - tutaj duży wybór, krata będzie pasować każdemu, jeansy czy jakieś materiałowe spodnie . Buty - na pewno nie glany. Fajną opcją są półbuty, np mokasyny. Sprawdź może lacoste, jeśli nie lubisz typowo sportowych butów typu nike czy new balance. A może trampki? conversy też spoko wyglądają. Na zimę można kupić trapery ala timberland. Bardzo fajnie wyglądają też sweterki w serek, szczególnie przy lekko umięśnionej sylwetce.
Może zacznij chodzić na siłkę? Są fajne pakiety i promki, np 3 miesiące za 100 zł, to się bardzo opłaca. W 3 miesiące sylwetki nie zrobisz, ale zawsze coś.
Popracuj trochę nad pewnością siebie. Też uważam, że małomówny i nieśmiały facet nie jest super. Sama takich nie lubię. Wiadomo, że nie musi być macho i w ogóle, ale słabo jak faceta trzeba ciągnąć za język, żeby coś powiedział.
Captopril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 16:13   #80
kielczanin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 191
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Po pierwsze zetnij włosy. Kobiety nie lubią konkurencji...
Po drugie, weź trochę mięsa nabierz bo jesteś chudy.
Po trzecie ogarnij ciuch.
Po czwarte - zapuść brodę (na niektóre to działa).
Po piąte -jakiś fajny tatuaż pozwoli ci się wyróżnić.
Po szóste, daj sobie spokój z portalami tego typu. Ja też miałem na nich zerowe powodzenie, a w realu same potrafią coś zainicjować.
kielczanin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 17:02   #81
chewing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Zetniesz włosy, zapuścisz zarost, zmienisz oprawki i wyglądasz jak Fisz (Bartosz Waglewski) Do tego czarne jeansy, biały T-shirt, trampki i to cała filozofia. Facetom raczej łatwiej jest się ubrać, niż kobiecie, wystarczy iść do pierwszej lepszej sieciówki i podpatrzeć, co jest akurat "na topie", tym bardziej z taką szczupłą sylwetką jak twoja wszystko powinno pasować. Przede wszystkim nie przejmuj się ocenami obcych ludzi z Internetu!
chewing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 17:44   #82
cheshirecat4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Zgadzam się z odpowiadającymi - są osoby, które uwielbiają ten typ urody i rockowy styl, ale jeżeli nie zależy Ci na dziewczynie o podobnym guście muzyczno-estetycznym, to proponuję: ściąć włosy, dobrać oprawki (teraz okulary są modne i potrafią świetnie urozmaicić stylówkę!), zmienić styl ubierania na neutralny - jeansy, tshirt. Myślę, że jeśli pójdziesz do sklepu i poprosisz ekspedienta to na pewno Ci pomoże coś wybrać. Nie bój się też spytać kolegi lub koleżanki! Moim zdaniem to pozwoli stworzyć bardziej uniwersalny i neutralny look.


No ale przede wszystkim głowa do góry! Z tego co widzę grasz na gitarze, jesteś skromny i dowcipny. To jest zawsze na plus! Więc do przodu i powodzenia
cheshirecat4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 17:47   #83
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Zdjęcie czarno-białe - wszystko OK.

To drugie - brwi do regulacji, włosy do ścięcia/pokręcenia, okulary out. Szczerze mówiąc nie widzę cię w żadnych okularach (chociaż mój facet nosi czasem i ), ale nie każdemu pasuje. Ewentualnie cienkie, żyłkowe, okrągłe oprawki a'la retro. Strój - do wymiany, na dużo bardziej dopasowane i współczesne rzeczy (np. jeansy i bluzka/koszula/t-shirt). Czy zetniesz czy nie bez znaczenia, o ile nie nosisz ich prostych i w kitce. Pokręcone mogą być, lub na krótko.
Przeciez zylkowe okulary juz ma, takie delikatne nie pasuja do jego typu urody.
Cytat:
Napisane przez kielczanin Pokaż wiadomość
Po pierwsze zetnij włosy. Kobiety nie lubią konkurencji...
Po drugie, weź trochę mięsa nabierz bo jesteś chudy.
Po trzecie ogarnij ciuch.
Po czwarte - zapuść brodę (na niektóre to działa).
Po piąte -jakiś fajny tatuaż pozwoli ci się wyróżnić.
Po szóste, daj sobie spokój z portalami tego typu. Ja też miałem na nich zerowe powodzenie, a w realu same potrafią coś zainicjować.
Powiedział facet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 17:55   #84
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

A jakiej dzuewczyny szukasz dla siebie? Tez metalowy/ w stylu rockowym?
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 17:58   #85
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Chcę być sobą i podobać się większości,
to się wyklucza.
Bądź fajnym sobą, jak wyjdziesz do ludzi, spotkasz kogoś dla kogo będziesz spełnieniem snów. Nie jesteś odrażający, jesteś trochę zaniedbany, kiepsko ubrany. Pewnie nieśmiały.

Masz potencjał i ładnie piszesz. Robisz wrażenie fajnego, inteligentnego faceta.
I nie ścinaj włosów jeżeli są dla Ciebie ważne.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2019-07-18 o 17:59
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 17:58   #86
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Wiecie co?
Udzielacie tak fajnych i konkretnych rad, że chyba lepiej przesunę wątek na metamorfozy.
Wooooooooooooosh!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 18:05   #87
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Przeciez zylkowe okulary juz ma, takie delikatne nie pasuja do jego typu urody.Powiedział facet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O takie mi chodziło:

https://cdn.shoplo.com/1713/products...-zolty-mat.jpg
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 18:55   #88
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Wiem. I uważam, że powinien mieć grubszą oprawkę w tym kształcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 19:51   #89
kielczanin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 191
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Powiedział facet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do czego teraz piejesz bo nie rozumiem? Jeżeli chodzi o włosy, to powiem ci tak - takie włosy, jakie ma autor, ciężko u kobiet znaleźć. I jeżeli byłby kobietą, to miałby +50
kielczanin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 20:10   #90
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wiecie co?
Udzielacie tak fajnych i konkretnych rad, że chyba lepiej przesunę wątek na metamorfozy.
Wooooooooooooosh!
Trochę bez sensu, skoro problemem jest głównie zaniżona samoocena, nieśmiałość/aspołeczność i być może depresja, metamorfoza wyglądu może być kroczkiem w kierunku lepszego samopoczucia, ale chyba nie jedynym celem.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 19:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.